Jump to content

Problēmas ar videokarti.


wardenskyi
 Share

Recommended Posts

wardenskyi

Pirms 3 mēnešiem iegādājos XFX RX 580 8GB no internetveikala proffit.lv, kurš, diemžēl, vairs nedarbojas un, tā īpašnieki ir apcietināti, tāpēc, nevaru vērsties pie viņiem, bet labi, par pašu problēmu - vienu dienu, atnākot mājās, datoram bija melns ekrāns, centos vairākos veidos, ko zinu, salabot - pārspraužot to, uninstallējot driverus, kurus vairs nevaru instalēt atpakaļ, jo AMD software neatrod nevienu AMD ierīci, dators neatpazīst videokarti, tā neparādās, aptuveni divas dienas pēc tā, ka parādījās, tā ieslēdzās uz aptuveni minūti, bet tad atkal izmetās melns ekrāns, uz videokartes griežās ventilatori, kad tā sasniedz 60 grādu karstumu, deg zila LED lampiņa, esmu izmēģinājis uz citas sistēmas - tā pati problēma. Sazinājos ar XFX, saņēmu atbildi, ka var to nosūtīt viņiem, bet tas var aizņemt līdz pat astoņām nedēļām un, jāmaksā par muitas nodokli un, sūtīšanu, kas izmaksā gandrīz tik pat, cik jauna karte, tātad tas nav variants. Varbūt kāds ir saskāries ar ko šādu, vai ir kādi ietiekumi?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Rma ar xfx vai shit-oit-of-luck. Jābūt kkam par nodokļiem un rma, lai nevajadzetu 2x tos maksat.

Link to comment
Share on other sites

XFX nav no tām labākajām videokartēm, mēdz pārkarst, sen sen bija RX480 no šī ražotāja. Ja kaut uz minūti ir strādājusi pa vidu, tad var būt mehāniska problēma - aukstā lode, kaut kur atgājis kontakts vai kas cits, ko kāds elektroniķis varētu apskatīt un varbūt pat novērst.

Vēl ir variants SSkā ielikt - domāju, ka savus 50-70 EUR stabili dabūtu ar šādu problēmas aprakstu, tauta iet no prāta dēļ kriptovalūtām. Vai arī uzrīko te izsoli - būs jautri :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...