Jump to content

PĀRDOD dažādas retro lietas


matrixxxx

Recommended Posts

Katrai vienībai  cena 5eur vai labākais piedāvājums.

 

Kuldīga

janislauva@inbox.lv

22461119

 

VEF 206 prom.

Pārējie bildēs redzamie pieejami.

Ar Omnivu arī draudzējos, bet ne pārāk.

 

 

DSCF0204.JPG

DSCF0196.JPG

DSCF0193.JPG

DSCF0190.JPG

DSCF0187.JPG

DSCF0184.JPG

 

DSCF0165.JPG

DSCF0164.JPG

DSCF0163.JPG

DSCF0152.JPG

DSCF0195.JPG

 

 

Labots - matrixxxx
  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment

Paldies, vectēvam bija šāds barometrs un URAL radio, ja pareizi atceros.  Neko nepirkšu, bet barometram derētu priekšas skats, gan bez stikla atspulga. 

Link to comment

Usins, kaadeelj skats no priekshas vajadziigs ?

Kādēļ ? Lai mehanismu redzētu ?

PS., Labāku nemācēju uztaisīt stiklu nost neņemot.

 

 

DSCF0047.JPG

DSCF0040.JPG

DSCF0042.JPG

DSCF0038.JPG

Labots - matrixxxx
  • Patīk 2
Link to comment

Ir vēl "jaunumi":

Te gan par tiem labākajiem negribētu tikai 5 eur...

 

Plates diezgan daudz, un cik skatītjos, tad ne reizi nav spēlētas. Visas plēves maisiņos, tikai putekļi salīdusī iekšā.

DSCF0036.JPG

DSCF0030.JPG

DSCF0033.JPG

DSCF0032.JPG

DSCF0029.JPG

DSCF0028.JPG

DSCF0026.JPG

DSCF0025.JPG

DSCF0024.JPG

DSCF0021.JPG

Link to comment

Stāvoklis: nespēlēti, bet garāžā daudz gadus turēti kaudzē sakrauti.

Saraksts:

DSCF0053.thumb.JPG.5a38ddd4e1cd26f19c649d1df33c146f.JPGDSCF0058.thumb.JPG.0fdd2e45cdda4dda1948c6d7c5686ac6.JPGDSCF0060.thumb.JPG.53d71edd2fd28b09863d3110f930e396.JPGDSCF0064.thumb.JPG.1fcd97784d2a447f646fcd6a93464da3.JPG1323235820_NELV.thumb.JPG.b9b425c4b4dd68918f49036371f6ff3b.JPG

Pagaidām labākā cena 20eur par vinila kaudzi.

Link to comment
Pirms 23 minūtēm , matrixxxx teica:

Stāvoklis: nespēlēti,

Tas, ka ir tā plēve, nenozīmē, ka nav spēlēti. Man arī tēva mājās čupa ar platēm, visām ir plēve. tas bija normāli turēt to plati tajā plēves maisiņā.

  • Patīk 2
Link to comment

Izskatās vairāk pēc celkas kā mobīlajiem

Just now, Murlo teica:

Izskatās vairāk pēc celkas kā mobīlajiem

Sorjan, pietuvināju uz mobilā. Tomēr tā ir kuļķene 

Link to comment

Nebija nekādas "celkas", visām platēm bija tādi maisiņi. No sākuma droši izvilka ar to maisiņu, tad uzmanīgi ņēma ārā no tā maisiņa. Atpakaļ apgrieztā secībā.

Tur gan tā viena pietuvinājuma izskatās tiešām labā stāvoklī.

 

Gandrīz vai jānopērk kāds normāls plašu atskaņotājs, jāiedzen oriģinālo Technotronic, kādu Paula plati, kaut ko no Mikrofona aptaujām kompī.

  • Patīk 1
Link to comment

Ja tās plates ir deldētas uz hlamiem kas attēlos, tad nekas labs tur nav palicis. Līdzīgus lūžņus te pirms pāris gadiem pa velti piedāvāju. Nevienam nevajadzēja.

  • Patīk 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ar "biedru" matrixxxx nu jau pēdiņās neiesaku veikt darījumus,sarunāju ar viņu dažas plates,naudu jau pārskaitīju 2 nedēļas atpakaļ un tā arī ar galiem,bij tur otmazka ka sieva nološījusies un neesot aizsūtījusi,bet izskatās ka šoreiz pats būšu nološījies ka sapinos,administrācijai noziņoju lai vismaz kauna zīmi pieliek pie avatara.

Link to comment
2021.02.15. , 09:53, ju teica:

Tas, ka ir tā plēve, nenozīmē, ka nav spēlēti. Man arī tēva mājās čupa ar platēm, visām ir plēve. tas bija normāli turēt to plati tajā plēves maisiņā.

Attēlos bij caur plēvi spēlēti :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
IMANTS
2021.02.15. , 09:28, matrixxxx teica:

Stāvoklis: nespēlēti, bet garāžā daudz gadus turēti kaudzē sakrauti.

Kādreiz man mācīja, ka plates jāglabā VERTIKĀLI. Vai tas nebūtu taisnība?

  • Patīk 2
Link to comment
Pirms 14 minūtēm , IMANTS teica:

Vai tas nebūtu taisnība?

Būtu

Link to comment
Lapais
pirms 2 stundām , IMANTS teica:

Kādreiz man mācīja, ka plates jāglabā VERTIKĀLI. Vai tas nebūtu taisnība?

domāju, ka plates glabājot pieslienot slīpumā, jamās ar laiku var deformēties. Tāpēc vislabāk vertikāli. Horizontāli, pie zināmas apstākļu sakritības, karstums, slodze, ar var sagadīties kāds iespiedums, kaut arī varbūtība mazāka.

Link to comment

Plakaniski sanāk daudz mazāka slodze uz kvadrātvienību vinila, kā glabājot vertikāli uz kantes. Ja jau problēma ir materiāla fiziskajā izturībā.

Link to comment
AndrisBB

Tas ar nosacījumu, ja nekrāmē vienu uz otras. Vertikāli tad var vairāk vienā plauktā salikt (salīdzinot ar pa vienai platei guļus), plus ganjau katrons tāpat paņem lielāko slodzi.

Link to comment

Arī ja krāmē vienu uz otras, tur jābūt baisai čupai, lai slodze pārsniegtu to, kas liekot uz kantes.

Link to comment
AndrisBB

Te laikam tad jāveic eksperementus un izmeklēšanu, tāpat kā ar to smaržu pudelīti, lai uzzinātu taisnību :D

Nav jau arī iespējam pilnīgi vertikāli nolikt tās lates, gribot negribot sanāk slīpi.

Link to comment
Gestapo

Tad biedram @matrixxxxizdevās lietas nokārtot ar biedru, kurš bija par platēm samaksājis vai karināt klāt birku "Lembergs" nu vai kāda cita negodīga darboņa apzīmējumu?

Link to comment

Kas ar viņu njeemaas, varētu precīzāk, viņš bija no Kuldīgas vai tomēr Skrundas? 

Link to comment

Nav tur nekāda progresa,gan jau viņam pašam tas reiz atnāks atpakaļ,pie tam dēļ 12 eiro neiešu jau savu laiku tērēt lai tur baigi ņemtos,vobšem neiesaku tur ar viņu ielaisties darījumos.

Birku kā neuzticams gan vajadzētu piekarināt,cik iepriekš biju šeit ko pircis tomēr likās kaut cik uzticams forums,bet izskatās ka paliks vairs tikai eoz kur vēl var uzticēties vecbiedriem.

Labots - zynoj
Link to comment
Artanis

@zmeyok  augstāk rakstīja, ka tomēr kaut ko no augšminētā kadra bija saņēmis. Varbūt tiešām neveiksmīga sakritība? Vai vēl nokomentēs situāciju?

Link to comment
Gestapo

Kaut kur pazudis no foruma, bet nu māc pamatotas šaubas, ka 12 € uzmetiens ir tā vērts. Moš liga kāda gadījusies.

Link to comment
Artanis

Pašam līdzīga situācija (tiesa gan ne pārdodot) ir bijusi, tādēļ arī ceru, ka autors uzzīmēsies un atrisinās situāciju. Re ka galu galā pat pilnu vārdu publicējis forumā un tā - visdrīzāk jau ka padsmit € dēļ šmuci netaisītu...

Link to comment

Nu drusku man toreiz aizdomīgi likās kad viņs man naudu piedāvaja aizskaitīt pēc izvēles uz 3 dažādiem kontiem,tiesa visi izskatījās no vienas ģimenes jo uzvārdi vienādi,vēl biku šaubījos ka pēc tam būs putra kur kas ko skaitījis jo ja viņš visiem tā piedāvaja,tad tur varēja saputroties,bet vēl jau 2x uz pm atbildēja un pēdējo reiz novēla uz sievu ka tā saputrojusi un neesot nosūtījusi.

Link to comment

Paņem piezvani un pajautā kas un kā. Man liekas šeit ir komunikācijas problēma. Ir bijusas darījuma attiecības ar šo cilvēku, viss bija labi

  • Patīk 1
Link to comment

Neuzskatu ka man būtu jāzvana un jāklausās kaut kādas izdomātas atrunas lai bojātu sev garastāvokli.

matrixxx.thumb.PNG.2f3b14e482640a0f356f2ebf49c3c024.PNG

Nav jau tā ka es būtu baigi steidzinājis vai kā jo tās plates nav nekāds svarīgs notikums un ja kas viņam mans tel: tāpat ir jo bija komunikācija arī caur sms.

Link to comment

image.png.fbd328081c527f0eab4ef5fbb8b9d6d4.png

 

Mūža banu. Atradies vairāksolīšanas speciālists.

 

Tā arī atbildi nesagaidīju. Pazuda .

 

Pazuda pirms ko pārskaitīju.

Labots - muuris
Papildināts
Link to comment

Nu jau divi ir uzmesti, sen tāds ūpis te nav redzēts!

  • Patīk 1
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...