Jump to content

HK TD392 Peak Level Meter


Athlons
 Share

Recommended Posts

Ar kādu vadu Tu tās maketplates lodē? Es ar tādām ~40 gadu vecām "knaiblītēm" notrinu izolāciju kaut kādam krievu PET vai PEV vadam. It kā jau neko, daudz jau nevajag, bet labprāt palaistos slinkumā. Ir kaut kādi neizolēti vadi?

Link to comment
Share on other sites

@Jurkins cietie Cat5 kabeļi... ērti nomaucas izolācija un ar 1 m pietiek diezgan daudz maketplatītēm... pārbaudīta vērtība...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Oh, johaidī, cik pasaulē viss izrādās vienkārši 😁.

 

p.s. nu jā, es ar tīkliem nenodarbojos, tāpēc tumbočkā nemētājas. Bet ir citas tumbočkas😁.

Link to comment
Share on other sites

Pa smuko - riktīgs eko būvējums - no visa kas pa rokai - man ar tā patīk pēdējā laikā :D man ja kas kaut kur strēķis ar šitām LMkām - tikai vells neatceros  lin vai log...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

648218766_PeakMeteRshematics.thumb.png.a6274c0931dd17c7949fcbd483fe2f02.png

Shemočka, ja kādam interesē...

To ieejas taisnfiltru varētu arī nelikt, bet oriģināli skaitās Peak Level Meter... pēc kādiem papagaiļiem tas ticis regulēts, man nav ne jausmas... vienīgais, ko varēju izdarīt, ir uztaisīt pēc standarta... :biggrin:

par to oriģinālo platīti... tai diodes bez korpusiem salodētas pa taisno uz pcb... principā tur pietiek stiprāk paskatīties uz tām diodēm, lai notrūktu izvads... mikrenēm ta epoksīds virsū...

21020022.thumb.jpg.c2e719376b2cabb49011c01a105fee49.jpg

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...