Jump to content

Ms office


franko
 Share

Recommended Posts

Labdien,

Varbūt kādam jau ir pieredze šāda situācija. Uzņēmumā ir 5 datori visiem legāls windows 10, gribētos uz visiem datoriem , salikt ms office. Jautājums , visur piedāva office 365 , kā juridiskai personai saprotu ka home vai stundent neder. Interneta veikalos var iegādāties programmatūra piem,  Microsoft KLQ-00388 Office 365 Business Premium Retail 1 year, vai man pēc tam gada atkal jāperk licenze būs vai es varu turpināt lietot tālāk? Jo piemēram update man nav vajadzīgi.

 

Respektīvi vai ir iespēja samaksāt vienreiz par programmas licenzi. (bez updates) cerams domu sapratāt.

Piem windowsu tak vienreiz iegādājies un viss.

Link to comment
Share on other sites

365 ir tikai abonēšana, katru gadu jāmaksā. Ja pirkt uz visiem laikiem, tad retail Office 2019

Link to comment
Share on other sites

Ja domā mainīt datorus ik pēc 3 gadiem vai ātrāk pērc 365, ja nē tad 2019 būs tavs draugs

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

ebajā par trīs eiro var nopirkt.

Pieredze sūdīga. Pēc 3 mēnešiem beidza strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , vvv teica:

ko ebajā par trīs eiro var nopirkt.

Mājas lietotājs jau tā var, bet ja nepamanīji, runa ir par uzņēmuma datoriem - tā kā vai nu pirkt Office 2019,  vai 365 abonēt.

Pirms 10 minūtēm , mickys teica:

Pēc 3 mēnešiem beidza strādāt.

 Nekad nesapratīšu, kāpēc izdot naudu, ja vienalga būs nelegāls, kad ir kaudze ar "tautas daiļamata meistaru" risinājumiem bez maksas (un kāpēc vispār mājās M$ Office, ar Libre nepietiek)?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu es arī esmu ebay pircis - viss strādā vēl šodien.

Par tiem aktivizēšanas tooliem - pēc katra update ir pa jaunam jāaktivizē.

Bet vispār, ja var iegādāties jaunu PC, tad tikai loģiski būtu atlicināt naudu softiem. (šis nav attiecināms uz autoru)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 4 stundām , franko teica:

Uzņēmumā ir 5 datori visiem legāls windows 10,

Shis vienkarsi iet pie gada labaka teksta, kaa buutu sasniedzis pasaules 9 brinumu. Pamata 90% procentos datori nak ar preinstaletu Windows un COA uzlimi uz kastes. Var ari piesviest skatoties cik legals ir tas Windows. Vai ir pavadzime noradits, ja nav, vai uz iepakojuma ir Windows noradits, tas taa. Bet par produktu runajot, ja velies katru gadu maksat par aboneshanu, bet pie ta nak vel atsevishchas iespejas klaat, tad Office Business Premium ja nemaldos. Es esmu vairak par Office Retail, vienreiz noperc un lieto, kamer produkts netiek atbalstits, vai kad nolem jaunaku versiju ieviest.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

noperc un lieto, kamer produkts netiek atbalstits

Nu un kas, ja vairs netiek atbalstīts?  Domāju, ka kādi 90% lietotāju, ja nevajag ko specifisku, visu var joprojām paveikt pat ar Office 97, par 2003 nerunājot.

Pats gan, kā no Office 97 pārgāju uz Open, vēlāk uz Libre, tā arī pēc M$ Office nejūtu vajadzību.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@raiviic
 protams var ari pec atbalsta beigam lietot un nav nekada vaina. Vienigi, nebus nekadi droshibas ielapi, kludu labojumi, pec atbalsta beigam, ja tas nesatrauc lietotaju, firmu. Nevajag ieiet galejibas, ka kadam loti interses firmas dati lai bojatu office vai tamlidzigi.

Ir pieejamas x3 Microsoft Office 2013 Home And Business Retail kastites neatpakotas.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Lēnām dzīve pāriet uz mākoni un jaunām tendencēm, šhārpoints un visi tie brīnumi ir baigi pa pirmo, dabiski kā mājas vajadzībā pietiek ar office 2003

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Vispār jau nepietiek gan,vajag vismaz 2007.

Kapēc? Neesmu iedziļinājies, bet man liekas ka atšķirās krāsu palete un nedaudz formatējums, ir vēl kas? Dabiski ka vajadzīgs ielāps kas saprot DOCX u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Ja jauns uzņēmums, es tieši paņemtu to abonēšanu. Nav uzreiz jāiztērē kāds tūkstotis licencēm, nav jāiegrāmato kaut kur tās licences un tml. Pie tam, var uzreiz dabūt klāt uzņēmumam e-pasta servisu. Un ja nu pēc pus gada tā uzņēmuma vairs nav :)

Galu galā, var to pašu LibreOffice sākumā paņemt. Jā, ir tur kāda īpatnība, bet pašiem savus dokumentus rakstīt nebūs nekādu problēmu. Ja sūta kādam, tad vispār izeksportē PDF un miers. Protams, var būt īpatnības atkarībā no uzņēmuma darbības sfēras, ka tiešām vajag MS produktu.

Link to comment
Share on other sites

Nu 365 jau labi ka tu vēl papildus drīksti likt vēl uz 4 iekārtām,  līdz ar to mājās un uz telefona viss ir oficiāli 

Tas gan lielais 365

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu seit mes nonakam pie ta vai abonet vai pirkt?

Par programmaturu es esmu tomer Retail kastite, nevis abonet.

Bet par servisu, kaa epasts, muzikas straumeshana, youtube utml esmu gatavs un aboneju.

Seit mes nonakam pie ta piemeram Adobe produkcija ir pargajusi uz aboneshanu. Nav tik spiediga ta cena £100 uz gadu par Photoshop un Lightroom. Bet ja piemeram video editors u.c. smagaki produkti, tad cena ir uuu... Un produkts nepaliek tev. Pec gada atkal maksaa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...