Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

vai kko esmu palaidis garām

Zini, nekad neesmu par to interesējies, bet šķiet, ka gan Bolens gan Anderss bija/ir. Varbūt kļūdos.

Starp citu, Andersam vienam pašam arī bija tīri klausāma muzička.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Modern TAlking izjuka dēļ Andersa bābas, nu kādi viņi zilie, spoki gatavie!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

spoki gatavie

Nu bet es tač saku, ka nekad neesmu interesējies. Ļaužu valodas visu ko runāja.

Es pats absolūti nekad neesmu interesējies par mūziķu privāto dzīvi, nezinu, kurš ar ko guļ.

Link to comment
Share on other sites

Bolens ir baigais talants - C C Cath arī dzīvoja ar jamā dziesmām, kad beibei sakāpa galvā un izdomāja, ka pati rosīsies - viss apstājās... :D 

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Nu bet es tač saku, ka nekad neesmu interesējies.

Nekad neinteresējies, bet zināji augstāk veselu sarakstu nosaukt. Es no pieminētajiem tikai par Frediju un Pet Shop zēniem zināju. Tad kurš te vairāk interesējas 😂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

Tad kurš te vairāk interesējas

Nu nezinu. Bija grūti nedzirdēt.

Bet īstenībā tas, ka daudzi mūziķi, kuru dziesmas mums patīk, ir geji sāka nākt gaismā tikai tad, kad tie pedrerasti sāka praidos iet. Pirms tam kaut kā, kā jau minēju, vispār tas nevienu neinteresēja.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Hvz, Bad Boys Blue bij superīga mūzika, Par Frediju vispār nerunāsim - Rapsodijas filma bij izcila kā apliecinājums dzīves ritējumam. Galvenais (atkārtojos) - visiem bij pie kājas privātās ņemtnes, galvenais - skaista mūzika. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Racer teica:

Bolens ir baigais talants

Tā pat, kā, piemēram,  David Foster un citi hitu meistari, paši raksta, producē, taisa šovus un paši ir uz skatuves.

Mumsīm spilgtākais hitmeisters, producents, izpildītājs - Raimis. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Pirms tam kaut kā, kā jau minēju, vispār tas nevienu neinteresēja.

PēeSeReSijā tādas lietas kā homoseksualitāte bija TABU. Jā, un interneta arī nebija.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Bronskie Beat kopā un Džimijs Somervils

Bronski Beat uzsvēra gan. Padomju bērniem tik par to neviens nestāstīja.

Link to comment
Share on other sites

PSRS ne PSRS, mani arī tagad neinteresē, kurš dziedātājs ir gejs un kura lezba. Vienīgais... es pat nezinu... nevaru nosaukt nevienu vārdu no pēdējiem 5?10? gadiem, kurš būtu iekritis atmiņā pateicoties foršai dziesmai (nu skaidrs, kādreiz zāle bija zaļāka😁) Bet nopietni ... nu Eds Šīrans. Lielākā daļa apmēram tajā līmenī (mans viedoklis, sorry) kā tam censonim, kurš te forumā bija savu "dziesmu" ielicis. Vot, rakstu šo sacerējumu un saprotu - velns, toč, es nezinu nevienu vārdu no tagadējiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

mani arī tagad neinteresē, kurš dziedātājs ir gejs un kura lezba.

Esi vērīgs. Viņi ar dziesmiņām tevi ievilks. Pats nepamanīsi, kurā brīdī... :sarkasms:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

kurš būtu iekritis atmiņā pateicoties foršai dziesmai (nu skaidrs, kādreiz zāle bija zaļāka😁) Bet nopietni ... nu Eds Šīrans.

Pieturoties pie tēmas, tad droši vien Sam Smith

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

nevaru nosaukt nevienu vārdu no pēdējiem 5?10? gadiem

Visu sapisa Britnija Spīrsa.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

Visu sapisa Britnija Spīrsa.

Nu nezinu. Šamā man bijusi diezgan vienaldzīga. Bet piem. Madonnas agrīnie albumi ir wow, bet uz beigām nebaudāmi (tas arī ir tikai mans veidoklis, sorry).

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

zem celma jādzīvo

iegūglēju vai pareizāk iejūtūbēju... zem celma. Bet teikšu kā ir  - neiešķīla. Tā kā palikšu zem celma😁.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu lai nezinātu Sam Smith, tad tiešam zem celma jādzīvo :D

 

Piedod, Allu Borisovnu zinu, bet šo nezinu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

velns, toč, es nezinu nevienu vārdu no tagadējiem.

Es zinu. Bet viņš nomira. Pirms daudziem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt ldz LV nav aizgājis :D (par ko šaubos)

Bet nu UK abi albūmi bijuši pardotākie kādu laiku. Singli numur 1 protams vairāk, tapēc pa radio skanēja kādu brīdi no rīta līdz vakaram :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

 Viņi nebļāva, ka ir zilie. Tāpat Modern Talking kopā un Dīters Bolens atsevišķi, tāpat Fredijs, tāpat Pet Shop Boys, tāpat Bronskie Beat kopā un Džimijs Somervils atsevišķi un daudzi, daudzi citi. Viņi neuzsvēra, ka ir geji. 

 

Ka tik nu ne arī. 80 gados visi zinaja, ka vini tadi ir. Tikai visiem bija pofig, jo vini nenaca ar savu dziesmu gramatu macit ka citim dzīvot.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Nu lai nezinātu Sam Smith, tad tiešam zem celma jādzīvo :D

 

Es viņu nezinu. Personīgi nezinu. Un ko man tagad zem celma dzīvot? :D  A mūzika no sam smith ir caureja šķidra mana skatījuma.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , x_rays teica:

Un ko man tagad zem celma dzīvot?

Ko es varu padarīt, tiešām tad tu dzīvo zem celma :D

 

Patīk vai nepatīk, tas jau cits stāsts. Man dažās dziesmas patīk, bet kā jau ar visiem dziedātājiem, tad lielākā daļa tādas ne visai.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Paskatījos kas tas Sam Smith tāds ir. Nu, protams - flegmatisks gaudotājs, kā jau liela daļa jauno "kruto". Jā, ir pāris hīti, kas ir OK kā lēnās dziesmas, bet viss pārējais ir parastā holivudiskā gaudošana. Bet tagad jau ir flegmatiķu laikmets - jo esi tizlāks, lēnāks, nespējīgāks, jo vairāk Tevi ciena.

 

Par tēmu... Dzimums ir bioloģiski noteikts. Tas, kā cilvēks izskatās, runā utt. nav dzimums. Bet propaganda ar nolūku visu jauc kopā un noderīgie muļķi tik cepās. Visiem uzmanība ir novērsta ar strīdiem par neko, bet pa to laiku īstie vadoņi (ne jau valdības...) var mierīgi bīdīt tālāk savus iecerētos aitu bara režīmus... Tāpat kā vīruss tiek izmantots lai vēl lielākā tempā iegrūstu valstis vēl lielākos kredītos/parādos.

Labots - Inspektors Caps
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kārtējais nacists, follijcepurjkospirologs, antivaxxers-covidiots un vēl homofobs vienā personā!!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es tak nesaku ka visiem tagad jāklausām Sam Smith vai vka uzreiz jāpatīk, pats īpaši viņu neklausos, ja patrāpas pa radio tad ok. Pieminēju tapēc ka nesen ziņās teica ka viņš esot sevi pasludinājis par non-gender.

 

Grammy Award-winning singer-songwriter Sam Smith has come out as gender nonbinary.

“I’m not male or female. I think I float somewhere in between,” Smith said Friday on actor Jameela Jamil’s new Instagram show, “I Weigh Interviews.”

 

Bet nu tad tiešām jāignorē viss kas pa radio, lai nebūtu par viņu dzirdējuši, tapēc saku ka zem celma :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 26 minūtēm , Inspektors Caps teica:

pa to laiku īstie vadoņi (ne jau valdības...) var mierīgi bīdīt tālāk savus iecerētos aitu bara režīmus

Notiek jau pēdējā laikā arī gaišas lietas - sniegs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Baigs jautājums, vai tas smits gremmi dabūja tāpēc, ka šim labas dziesmas vai tāpēc, ka paziņoja, ka ir nekas.😁

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
pirms 13 stundām , e = d teica:

Bolenam pat grupa saucās Blue System

Varbūt der palasīt un uzzināt, ka "zils" tikai postpadomju telpā asociējas ar gejiem. Angliskajā telpā tajā laikā "blue" nozīmēja "noskumis, bēdīgs". Tieši tāpat arī Bad Boys Blue nosaukumam nav sakara ar gejiem.

 

pirms 13 stundām , Racer teica:

Bolens ir baigais talants - C C Cath arī dzīvoja ar jamā dziesmām

https://lv.wikipedia.org/wiki/Dīters_Bolens#Dītera_Bolena_producētie_mākslinieki

Un daudziem no tiem viņš ir arī komponējis dziesmas. Viņš ir burtiski mūzikas rūpnīca... :)

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Jurkins teica:

ka šim labas dziesmas vai tāpēc, ka paziņoja

Gremijus jau viņš sen dabuja, paziņoja nesen.

Link to comment
Share on other sites

Gribējās vēl vairāk slavas?🤣

 

p.s. tie gremmi nekad nav interesējuši, īsti nezinu, kas šos dala un par ko (zem celma😁), tik fakts, ka tas, ja šim/šai ir gremmi, tad labi dzied, ir apstrīdams (no mana viedokļa😁)

Link to comment
Share on other sites

Tagad interesanti ka tiek zvanīti trauksmes zvani par to, ka dēļ Breksita, UK varētu sākt zaudēt absolūto kontroli pār Eiropas mūzikas tirgu un vietējie mūžķi varētu izspiest daļēji angļus no tirgus.

Un tas ir viens no lielākajiem UK eksportiem - mūzika, filmas utt. Tāpat kā visas finanses sakoncentrētas Londonā (tam gan arī tagad problēmas).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Varbūt der palasīt un uzzināt, ka "zils" tikai postpadomju telpā asociējas ar gejiem. Angliskajā telpā tajā laikā "blue" nozīmēja "noskumis, bēdīgs". Tieši tāpat arī Bad Boys Blue nosaukumam nav sakara ar gejiem.

Vai apzīmējums «zilie» nenostiprinājās pie mums pēc filmas «Policijas akadēmija» epizodēm par «Blue Oyster» salātu bāru?

«Blue» angļu valodā bieži. Nav tas saistībā ar gejiem.

Tāda smagā roka grupa «Blue Öyster Cult». Nosaukums nav ne mazākā mērā gejisks. A dažs biedrs ierauga «blue» un sapriecājas.

Link to comment
Share on other sites

Glūti jau spriest ko tanī laikā nozīmēja "blue", bet tie Erasure tak dzied:

I'm so in love with you
I'll be forever blue

 

Neesu gan angliski nekad dzirdējis ka gejus par zilajoem sauktu un ka vispār par kautkādām krāsām runātu. Par faggotiem jā, bet ne blue.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

I'll be forever blue

Tev uz salas dzīvojot jau nu vajadzēja zināt, ko nozīmē "blue". Kas agrāk, tas pats arī tagad.

 

Tiem, kas tankā:

Feel blue - be depressed or sad, as in I was really feeling blue after she told me she was leaving. The use of blue to mean “sad” dates from the late 1300s.

Link to comment
Share on other sites

Asociēt blue ar zilajiem var tikai zem celma dzīvojošie.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...