Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Pirms 21 minūtēm , superKrona teica:

lieto dzimumneitrālus peronu apzīmējumus

Bet vīriešu dzimtē! Tas nav dibenzellikorekti! Pēdējais laiks ieviest kardinālus labojumus latviešu valodā - neitrālo dzimti... tipa "ono". Pat nezinu ... viņš, viņa, viņoū.

"pistolei līdzīgoū priekšmetoū"

"aizdomās turamoū"

Link to comment
Share on other sites

Just now, ju teica:

mani aizskar tas

Tad Tu noteikti esi kaut kāds "fobs", gan jau izdomās nosaukumu 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

Tad Tu noteikti esi kaut kāds "fobs", gan jau izdomās nosaukumu

Nē, viņiem ir fobija, un es tieku diskriminēts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ju teica:

un es tieku diskriminēts

Nu tad atliek vien minoritātes (🤣) nosaukumu (skanīgu) izdomāt un uz Eiropas tiesu.

Link to comment
Share on other sites

Es arī šad tad dzeru. Dažreiz biežāk nekā šad tad. Reizēm sanāk abi kopā.

Esot tādi auto, kur pirms braukšanas jāiepūš :trubiņā: varbūt ko tādu ievies arī vied ierīcēs? :D

 

Racer, raksts labs, neesam nekur tāli no Mehāniskā apelsīna, kur ellē, var tik labi notrāpīt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , aoma teica:

Mehāniskā apelsīna,

 

Saprotu, ka sasodīti laba grāmata.

Būs vienreiz jāatrod un jāizlasa jo pirms tam cilvēki minēja, ka tā esot grāmata ko vajag izlasīt.

Vismaz lai zinātu kas nākotnē gaida.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, man ir milzu digitālā bibliotēka, bet tieši šis eksemplārs iztrūkst. Drīz labošos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , aoma teica:

Sorry, man ir milzu digitālā bibliotēka, bet tieši šis eksemplārs iztrūkst. Drīz labošos.

Tu domā šo?

Link to comment
Share on other sites

Jā. Es gan biju pirms tam lasījis grāmatu, bet nu atainota ir, visu cieņu režisoram un aktieriem, toreiz vēl drīkstēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Racer teica:

Vispār man Andža krīt uz nerviem, bet šis bij Ğeniāli! :D

Es arī viņu ciest nevaru... bet šis bija labs! ;) Un labs ir arī Gobzema posts aizstāvot to mazo influencerīti (plastisko ķirurģijas upurīti)...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

jāiepūš :trubiņā: varbūt ko tādu ievies arī vied ierīcēs?

Sabruks internets

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Savu meiteni ieliki?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aoma teica:

visu cieņu režisoram un aktieriem, toreiz vēl drīkstēja.

Ir kaut kāds 2017. gada rimeiks arī.

Nez, Policijas akadēmiju ar cenzēs? :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Nez, Policijas akadēmiju ar cenzēs? :D

par zilo austeri? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Beidz @Racer... šī ir viena no superīgajām 80to gadu filmām! ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

“Tie, kas mēģina paust viedokli par rasi vai dzimumu un viņu uzskati atšķiras no atļautajiem, tiek izstumti no sabiedrības.” Savu domu Bukovskis argumentē ar to, ka cenzūru atbalsta krimināllikums par “naida runu”, ko viņš salīdzina ar PSRS Kriminālkodeksa 70. pantu (pretpadomju aģitācija un propaganda), saskaņā ar kuru pats savulaik tika tiesāts. Un tas viss – “gaišās nākotnes un progresa vārdā”.

No sabiedrības būtu izstumjams idiotisms. Idiotisma terors - lielāka problēma kā politkerektums.

 

Gadijums no dzīves:

Ķengaragā noticis homofobisks uzbrukums RSU profesoram

- hohmofobiem korekta uzvedība ir ne tikai krieviski zākāties un spārdīties, bet arī ar atkailinātu locekli skriet pakaļ gejiem un draudēt ar izvarošanu.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , camel teica:

No sabiedrības būtu izstumjams idiotisms

Un kas tad paliks pāri pēc stumdīšanas? Tu vienīgais?

 

Pirms 10 minūtēm , camel teica:

Gadijums no dzīves:

Tāda rīcība būtu nosodāma neatkarīgi no cietušā piederības kādai grupai.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , camel teica:

hohmofobiem korekta uzvedība ir ne tikai krieviski zākāties un spārdīties, bet arī ar atkailinātu locekli skriet pakaļ gejiem un draudēt ar izvarošanu.

Velns! Sapisi man dienu. Visu laiku domāju, ka esmu homofobs. Bet izrādās, ka nē 🤣. Tagad nezinu, kas es esmu...🤣

 

@camel, mļaķ, ko Tu jauc zvirbuļus kopā ar kartupeļiem. Zini, kas ir idiotisms? Idiotisms ir tādai influencerei publiski pajautāt, ko viņa domā par kaku stumdīšanu ar noteiktu, jau zināmu mērķi. Jebkurā gadījumā jautātājs būs panācis savu. Ja atbilde būs "o jā, cool!!!" , tad varēs pēc sirds patikas izbļaustīties: "re, re, sabiedrībā pazīstami cilvēki atbalsta". Ja atbilde būs tāda, kāda tā bija, tad tāpat varēs pēc sirds patikas izbļaustīties, tikai aiz svēta sašutuma. Vārdu sakot - ar putām uz lūpām... katram ir tiesības būt savādākam , tāpat paust savu viedokli, bet...(!) tikai tad, ja tas viedoklis sakrīt ar mūsējo. Ejiet irst , debiloīdi.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Tāda rīcība būtu nosodāma neatkarīgi no cietušā piederības kādai grupai.

Konkrēti šajā gadijumā laikam neviens sodīts netiks. Vienīgais par ko var apsūdzēt ir par naida kurināšanu, jeb citiem vārdiem politnekoretktumu.

 

Te turpinājums:

Homofobiskā uzbrukumā cietušais profesors Hanovs notikušā izmeklēšanā progresu nemana

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Jurkins teica:

Ja atbilde būs "o jā, cool!!!" , tad varēs pēc sirds patikas izbļaustīties: "re, re, sabiedrībā pazīstami cilvēki atbalsta". Ja atbilde būs tāda, kāda tā bija, tad tāpat varēs pēc sirds patikas izbļaustīties, tikai aiz svēta sašutuma.

Normāla provokācija. Līdzīgi jau ir tai Beinertes rakstā:

 

Tomēr kopumā progresīvie jeb kreisi liberālie mediji gan Amerikā, gan Eiropā lēma, ka vispareizāk būtu izlikties šo vēstuli neievērojam.

Atzīst tajā paustās bažas par pamatotām, nozīmētu apstiprināt faktu, ka politkorektums demokrātijas vārdā grauj demokrātijas pamatus.

Savukārt nosodīt autorus nozīmētu apliecināt vēstulē teiktā patiesumu. Tāds, redziet, paradokss.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Visu laiku domāju,

mazais cilvēks nekad, un nekādos gs. nav drīkstējis domāt, kā no augšas pateiks, tā būs ...., labi, ka uz sārta nevienu mūsdienās neliek 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Seksists kaut kāds...

Homofobs, naida kurinātājs, nelietis, kā vispār var tā pateikt, ka patīk tikai sievietes un negrib ka vīrietis viņu paņem pakaļā. :) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...