Jump to content

Šī spēle man neļāva pildīt mājasdarbus - Disciples 2: Dark Prophecy apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Vito Ventura

Šeit nav runa par jaunatklātām spēlēm, bet par tādām, kuras man vēl joprojām ir palikušas atmiņā ar kaut ko labu vai tieši pretēji - kaut ko ļoti sliktu.

To skaidri pasaku gan pirmajā video teikumā, gan aprakstā. Dažiem, protams, galvenais ir bezdēt dīvānā un kaut ko iepirst forumā tikai iepiršanas pēc.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos tikai pirmās 3 minūtes, jo nav aktuāla tēma, bet man patīk tava apskata stils. Ir kvalitatīvs un galvenais - bez liekiem un uzbāzīgiem audio vai video efektiem. Saliekot kopā gan kvalitāti, gan to, ciik regulāri veido jaunu saturu, man liekās pilnīgi iespējams, ka tos veidojot angliski, tu ar to varētu sākt vismaz kaut ko pelnīt pēc gada vai diviem.

 Redzu, ka tev youtube 'About' lapā ir teksts:

Citēt

Gadiem ejot, esmu sapratis, ka latviešu valodā rakstīt man ir ērtāk

Gribu pajautāt, kāpēc tev nav motivācija sevi tomēr piespiest pāriet uz angļu valodu? Laikam ejot, tas kļūtu arvien ērtāk un ērtāk.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kādu laiku strīmoju angļu valodā, tomēr pēc četrarpus gadu dzīvošanas Dānijā esmu sapratis, ka manas latviešu valodas zināšanas un izruna ir pasliktinājušās, un arī izteikt savu viedokli man labāk padodas un patīk veidot latviski.

Peļņa no šāda satura nav mans mērķis. Datorspēles ir un paliks tikai hobijs, jo tad man ir pilnīga kontrole pār to, ko, kad un kā es daru. Pelnīšu ar savu darbu, bet spēles un video veidošanu atstāšu brīvajam laikam. Manuprāt, šobrīd galīgi netrūkst satura veidotāju angļu valodā, kā arī tādu, kas ar latvisku saturu sapņo pelnīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Vito Ventura teica:

manas latviešu valodas zināšanas un izruna ir pasliktinājušās

Pag, pag, te tak foruma eksperti teica ka tas nav iespējams, tātad pirmsākumos jau zināšanas bijušas sliktas.

Sorry, tas vairāk kā joks nekā pārmetums :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Foruma eksperti vienmēr VISU zina labāk. Bez izņēmumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

He, šo biju pavisam aizmirsis un arī tagad vēl joprojām ļoti miglaini atceros. 

Zinu tikai to, ka Heroes of Might and Magic mani vairāk parāva.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Heroes of Might and Magic mani vairāk parāva

HoMMIII un V visu laiku labākie.

Link to comment
Share on other sites

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia, Armageddon's Blade un The Shadow of Death. Man liekas šie bija, ir un būs labākie.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...