Jump to content

Vīrs un Sieviete


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mielestapa

Sievietes jau tagad aktīvākas palikušas, gadās, ka diezgan uzstājīgi cenšas pievērst sev uzmanību. Vislabākais atteikums, lai neaizvainotu sievieti - piedod, man ir nepiepildīta mīlestība jau 20 gadus, mums nekas nesanāca, bet tik ļoti mīlu viņu, ka nolēmu saglabāt uzticību visu mūžu! Dāmām pēc tāda paziņojums sāk kārties BIOS.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 31 minūtēm , alusbundza teica:

man sex ir 1x nedēļā , un

 

nav problēmu 

Impotence vai meitenei pieraksts aizsists jau nedēļu uz priekšu?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 35 minūtēm , Jurkins teica:

Satraukums - pirmo reizi nevar otro reizi.

Panika - otro reizi nevar pirmo reizi.

šis ir labss ....................

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

meitenei

Name?!

Abi Ibn Khalim ... bla, bla, bla  ... Muhammad Al Bashir.

Sex?!

Once a week.

Oh, no, no! Man or woman?

... Man, woman, sometimes camel...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Tuubijs teica:

O jā, cālis arī tiek iepīts.

 

paskatijos pa logu, viss skaidrs kā diena!

 

 

123442208_1494711457386328_3659793527764867624_n.jpg

Autortiesības kur? 😁

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 2 stundām , alusbundza teica:

tu nopietni? , tas ne vienmēr nostrādā .....

Ja stāv, tad visam ir jānostrādā kā nākas :) Citi aspekti kā negribēšana, aizņemtība jau vedina domāt, ka ar ģimenes idilli kaut kas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Forša tēma bootā, tiešām tehnisks forums. Nez, kā apliecinājumu tam ka stāv, krānu bildes ar sāksiet likt? :D

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Mielestapa teica:

Dāmām pēc tāda paziņojums sāk kārties BIOS.

Kungiem arii saak kaarties BIOS kad saprot ka stereotipi dziivee maz darbojas. Ir arii veel palikushi kaartiigi audzinaatie cilveeki:

Peec saviem noveerojumiem esmu sapratis ka darbojas teicieni "Nedari otram to ko pats sev negribi" un "Tie kuri citu uzvedībā vai attieksmē skabargu meklē par daudz savā baļķi ignorē" respektiivi "Pagale nedeg viena"(ieskaitot sho teemu, ja kaadam vai kaadai ir probleemas ar preteejo dzimumu tad lai spogulii biezhaak paskataas).

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , alusbundza teica:

jo visapkārt tikai idioti,

Tas jau liecina par bērnības traumu

 

pirms 12 stundām , alusbundza teica:

jo man sex ir 1x nedēļā

Veselības problēmām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , alusbundza teica:

man 2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt

es i brīvs un gudris... :prankster:

bīldes sūtīt pm!... 

pirms 16 stundām , alusbundza teica:

man 2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt

es i brīvs un gudris... :prankster:

bīldes sūtīt pm!... 

pirms 16 stundām , alusbundza teica:

man 2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt

es i brīvs un gudris... :prankster:

bīldes sūtīt pm!... 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

 

1 stundu atpakaļ, Athlons teica:

es i brīvs un ne gudris... :prankster:

bīldes sūtīt pm!... 

Izlaboju. Veselo saprātu neatpazītu arī ja ar to tev ietestu pa pieri.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Dumji pirmkārt ir uzkraut savas personīgās/intīmās problēmas uz interneta lietotāju jau tā šaurajiem pleciem...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Jainit teica:

bet tāda tiesība taču man ir?

Tiesības ir, BET nedrīkst aizmirst arī par pienākumu! 🙃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , alusbundza teica:

ar mani vis kārtībā, bet man 2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt ,..

 

pirms citus dēvēt par muļķiem, derētu paskatīties uz sevi un vismaz nostiprināt latviešu valodas pareizrakstības zināšanas

pirms 15 stundām , Mezavecis teica:

Ja stāv, tad visam ir jānostrādā kā nākas :) Citi aspekti kā negribēšana, aizņemtība jau vedina domāt, ka ar ģimenes idilli kaut kas nav kārtībā.

 

Daudzi cilvēki ar laiku nobriest. Ne visi gan, bet tādi gadās. Sekss tādos pāros ir pakārtota lieta. Pa tik, pa cik...

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , INTRASERVERNET teica:

Lai ari man ir 37, sievietei 56, mes labi saprotamies un attiecibas ir ok.

 

Lai arī man ir 18, bet sievietei - 80, mums viss ir ok. Cilvēku iebildumi pret to ir padomju laiku domāšanas atkritumi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , alusbundza teica:

2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt ,..

Pirmkārt, tēma ir stulba labākajās boot.lv tradīcijās.

Otrkārt:

MjAxMy02MDE4NTc5MDBhOWZmNTIw.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.10.31. , 19:36, INTRASERVERNET teica:

man ir 37, sievietei 56

atzīsties labāk uzreiz, ka jaunākas tev nemaz nedod :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Jadeg teica:

Sekss tādos pāros ir pakārtota lieta. Pa tik, pa cik...

Tad jautājums, priekš kam vispār veidot ģimeni? Ja nevajag seksu, tad priekš kam sieviete vajadzīga?

Link to comment
Share on other sites

2020.10.31. , 20:39, alusbundza teica:

atteikt izdrāzt skaistu sievieti, kura pati uzprasaās

Bija reāls keiss darbā ar kolēģi, kuram viena tāda (arī precēta) naturāli kārās kaklā. Un kad viņš izlikās nesaprotot, tad no viņas puses sākās visādas sīkas riebeklības, piemēram, datoram ekrāns pēkšņi kājām gaisā, atvienota pele utt. Ka viņš sūdzējās, tā arī viņam pateicu - labāk būtu izdrāzis

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

Ja nevajag seksu, tad priekš kam sieviete vajadzīga?

Cik ilgi viena un tā pati sieviete var būt interesanta tikai seksam? Man sieviete kā dzīvesbiedre interesē tikai kā bērna māte. Visādi citādi labāk patiktu dzīvot vienam un lēkāt starp nenopietnām attiecībām, kad sagribās.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Te nav tēma par vīru un sievu, bet gan precētu vīrieti un vienkārši sievieti vai arī "sieva" jautā ko iesākt vienlaicīgi ar vīru un vēl vienu sievieti. Grūti atšifrēt anālfabētu taisītus virsrakstus.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , TOoMoOT teica:

Man sieviete kā dzīvesbiedre interesē tikai kā bērna māte.

Hmm, kā to saprast? Tas nozīmē, ka seksuāli neinteresē? Tad seksam vajag citu? OK, pa reizei jā, bet tā lai pastāvīgi būtu, tas nav vienkārši.

Nez, man pēc 25 gadiem laulībā, sekss ar sievu joprojām ir regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , ivo teica:

sekss ar sievu joprojām ir regulāri


Biežāk kā Jaungada svinības?! 🤣

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sievieti un vīrieti vieno tikai vēlme izlādēt seksuālās vajadzības, tad precēties viņiem diez vai vajadzētu; sanāks tikai tāda formāla ģimene ķeksīša pēc, un nez cik ilgi abi kopā izturēs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ivo teica:

Tad jautājums, priekš kam vispār veidot ģimeni? Ja nevajag seksu, tad priekš kam sieviete vajadzīga?

 

Tu nesaproti, priekš kam sieviete, ja nevajag seksu. Cits nesaprot, priekš kam sieviete, ja vajag tikai seksu, kad ir pieejamas uzpūšamās lelles. Cik cilvēku - tik variantu.

Link to comment
Share on other sites

Aha, un seksuālās tieksmes arī ir dažādas gan virzienu, gan intensitātes ziņā. Un pie tam romantiskās/seksuālās/intelektuālās vēlmes var būt pretrunā - kad esi emocionāli pieķēries vienai, bet sekss vislabākais ir ar kādu citu, savukārt ar trešo varētu dzīvot kopā tikai dēļ tā vien, ka ir par ko parunāt un ko darīt abiem kopā. Ideālās kombinācijas laikam nav, visur kompromisi...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Te nav tēma par vīru un sievu, bet gan precētu vīrieti un vienkārši sievieti

Vārds «vīrs» nenozīmē tikai «precētu vīrieti». Ja tēmas nosaukumā būtu «Vīrs un sieva», «Vīrietis un sieviete», «Vīrietis un sieva», nosaukums skanētu savādāk.

«Vīrs un Sieviete»

Ievēroji, abi ar lielo burtu. Dziļa tēma.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Dziļa tēma.

 

Diemžēl to sabojā fakts, ka tēmas uzsācējs pirmajā ierakstā paskaidroja, ka tēma ir par vīru un sievu.

Bet tiešām - neviens neliedz (cerams) tēmu paplašināt uz dajebkādu Vīru un dajebkādu Sievieti :D  Galvenais, lai tēma nenonāktu līdz Vīrusam, jo tad te sanāks vismaz tikpat daudz lapu, kā vienā citā tēmā :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , midix teica:

Galvenais, lai tēma nenonāktu līdz Vīrusam

:D

Kāpēc ne? Vīruss ir visur, arī pie Vīra un Sievietes var būt.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...