Jump to content

Vīrs un Sieviete


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza

@e = d, tu atkal izpaudies par pamuļķi ......

 

pašlaik ap 30 gadīgiem cilvēkiem ir nodarbināti darbā, un par ģimenes dzīvi nedomā ....., 

Link to comment
Share on other sites

Pag, Tu no mums gaidi ieteikumus, kā Tev atrauties no interneta un doties vīra pienākumus pildīt? 🤔

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Just now, abi teica:

To nevar labi zināt, bet šnabis točna ir!

nu bet loģiski, boni, tu taču pats zini, ka baltkrievijā un un pie mums bez šņabja darījuma nav

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , alusbundza teica:

sieva no vīreļa nevar sagaidīt sexu

Priekš tam ir izdomāti mīļākie.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , Gestapo teica:

Tu no mums gaidi ieteikumus

ar mani vis kārtībā, bet man 2 meitas ap 28 gadiem, un jūtu,. ka šīm būs grūta izvēle, principā - izvēle nav , jo visapkārt tikai idioti, pat ārzemēs (Vācijā, Itālijā, Šveicē) tikai pamuļķi vis apkārt ,..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , Gestapo teica:

Pag, Tu no mums gaidi ieteikumus, kā Tev atrauties no interneta un doties vīra pienākumus pildīt? 🤔

nē, es domāju par jauno paaudzi , no 18 - 30 gadīgiem

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Tu neesi viens

nu man ir mazmeita, bet bērna tēvs ir RŪDIS, - pilnīgs idiots, kas solīja telefonsarunā atbraukt ar melnu BMW un mani novākt .............

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Priecājies ka tik solīja, par savulaik 18 gados vienu tādu papuci pa kāpnēm nolidināju līdz pat pirmajam stāvam, jo šams bij sadomājis spārdīties. Tik nevajag spert tam kas ir stiprāks, var nesmuki sanākt.

Link to comment
Share on other sites

bundža, biju iedomājies, ka esi bišk vecāks, jauno paaudzi tāpat nepāraudzināsi - manai jaunākai ir ap<30, bērnelis vēl mazs, otram mazdēlam ir +7, profesors, ka maz neliekas. Abi dūšīgi aug, kur gan viņi liksies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , alusbundza teica:

solīja telefonsarunā atbraukt ar melnu BMW un mani novākt

Tagad tādi laiki, pat ministrus mazgadīgie sola novākt ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Man 36, tagad dzivoju ar 22 gadigu francuzieti un viss kartiba. Berni nav planoti. 

tfu, pedofīls :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

kur vīrs ir ieracies datorā, sieva no vīreļa nevar sagaidīt sexu

Kāpēc gaidīt? Atnāk sieva un ir sekss. :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Mazgadigas, ipashi ar labu sapraatu nav izcelushas, ka butu verts apspriest attieciibas. Es tomer izvelos vecakas sievietes. Lai ari man ir 37, sievietei 56, mes labi saprotamies un attiecibas ir ok. Parejais viss ko apkartejie doma utml., tas ir padomju laika iestagnejusie principi. Ari sieviete tada vecuma ir loti iekaarojama.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā tēmu vajadzētu dzēst, vai vismaz mainīt nosaukumu, vista vai ola būtu analogs, pret sievietēm nedrīkst izturēties nicīgi, tās ir mūsu dzīves izdaiļotājas.

Link to comment
Share on other sites

@aoma kurš tad te nicīgi izturas? Te jau drīzāk vīri norāda uz jauno paaudzi vīriešu formāta nu jau neformātu.

Labots - AVilks
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Īstenībā

tev pa tauri vajag iedot, jo nejēdz, ko raksti ......

Link to comment
Share on other sites

Nū tas ir nosacīts pasākums. Izgulēsies, padomā, ka dzīvsvars nenozīmē kādam ""iedot pa tauri"

Link to comment
Share on other sites

Mūsu tēvi arī gan jau uz mūsu paaudzi arī skatījās ar nelielām šausmām jo laikiem mainoties mainās arī cilvēki. Bet nu itkā neesmu tik vecs, bet redzot jauniešus 15-25gadi reizēm pārņem doma, ka pipec - mūsdienās jo briesmīgāk izskatās jo krutāk i pat speciāli helovīnu nevajag. Bet laikam vienkārši palieku vecs (un sieva ar kam ar mani viedoklis sakrīt).

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

sievietes vajag spaidīt,

protams, tas ir veselīgs dzīves veids    it sevišķi pupus , u n tā kā , sievietēm pupos parādās vēzis, tad mīlošais vīrietis pirmais to ]maiss to pamanīs 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

protams, tas ir veselīgs dzīves veids    it sevišķi pupus , u n tā kā , sievietēm pupos parādās vēzis, tad mīlošais vīrietis pirmais to ]maiss to pamanīs 

Es ieprieksh biju skolots ka cilveekiem ir kruutis nevis pupi kaa dziivniekiem bet nu var jau buut... Kas attiecas uz teemu: "Grāmata katrā mājā".

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Atnāk sieva un ir sekss.

tu nopietni? , tas ne vienmēr nostrādā .....

Link to comment
Share on other sites

Nu ja vadās burtiski pēc tēmas nosaukuma "Vīrs un sieviete" , tad es kā vīrs tomēr drīkstu atteikt seksu sievietei , kura nav mana sieva, atsaucoties uz sievas esamības faktu un nevēlēšanos pārkāpt laulību. Nav teikt, ka es tā arī darīšu, bet tāda tiesība taču man ir? :D

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , Jainit teica:

tad es kā vīrs tomēr drīkstu atteikt seksu sievietei

tā ...., forši, tad tu varētu atteikt izdrāzt skaistu sievieti, kura pati uzprasaās .............

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , alusbundza teica:

Uzsāku jaunu, nepopulāru tēmu par ģimenes attiecībām , kur vīrs ir ieracies datorā, sieva no vīreļa nevar sagaidīt sexu

pamainām tēmu, jo man sex ir 1x nedēļā , un

 

nav problēmu 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...