Jump to content

Radiatora termostats nesilda uz 1-3

Recommended Posts

Kristaps Andrejs

Dzīvoklī ir divi radiatori ar termostatu, var grozīt sildīšanas jaudu no 1-6, taču izskatās, ka režīmos 1-3 radiators nedarbojas vispār. Pilnībā atdziest un nesāk sildīt arī tad, kad telpa jau atdzisusi. Silda tikai ar režīmiem 4-6 un tad uzreiz dod ārā pamatīgu karstumu. Pagājušajā ziemā tādas problēmas nebija, varēja atstāt uz 2-3 un telpa tika automātiski uzturēta mērenā temperatūrā.

Pirmā doma bija atgaisot radiatoru, taču, pagriežot atgaisošanas skrūvi, praktiski uzreiz nāk ārā ūdens. Šķiet, ka gaisa iekšā nav.

Vai ir idejas kāpēc režīmi 1-3 nestrādā? Vai neprotu atgaisot, vai arī pa vasaru abiem radiatoriem reizē termostati nojūgušies? Liekas mazliet neticami, varētu vēl saprast, ja viens.

Kristaps Andrejs

Telpa atdziest līdz 20 grādiem un režīmi 1-3 joprojām iekšā neslēdzas. Nu, protams, ka blakus nav tabuliņa ar to, cik grādos katram režīmam ir jāieslēdzas, bet, manuprāt, pie 20 grādiem būtu tā kā jāsāk sildīt? Esmu vecs un atmiņa klibo, bet šķiet, ka šiem pašiem termostatiem pagājušajā ziemā režīms "3" uzturēja kaut kādus 23 grādus telpā.

10 minutes ago, Knaabis said:

@Kristaps Andrejs Izskatās, ka Tev nav ne mazākās saprašanas

Jap, labākajās boot foruma tradīcijās. Pirmajā postā otro teikumu laikam vajadzēja ielikt boldā: Pilnībā atdziest un nesāk sildīt arī tad, kad telpa jau atdzisusi.

• Patīk 1
  • Slikti! 1
uldise
Pirms 1 minūtes , Kristaps Andrejs teica:

Esmu vecs un atmiņa klibo, bet šķiet, ka šiem pašiem termostatiem pagājušajā ziemā režīms "3" uzturēja kaut kādus 23 grādus telpā

nu to tad arī vajadzētu noskaidrot vispirms.

man arī te uz katra raģjika termogalva. pēc papīriem 1=12c, 2=16c, 3=20c, 4=24c, 5=28c.

tā kā meklē vien rokā papīrus.

• Patīk 1
jema

Tavs termostats nav paredzēts tavam ventilim.

Vai arī bojāts termostats.

Mezavecis

Kas par termotstatu? Man viens sabojājās ar ļoti līdzīgiem simptomiem - strādā uz max vai atslēdzas vispār.

Usins
pirms 3 stundām , uldise teica:

nu to tad arī vajadzētu noskaidrot vispirms.

man arī te uz katra raģjika termogalva. pēc papīriem 1=12c, 2=16c, 3=20c, 4=24c, 5=28c.

tā kā meklē vien rokā papīrus.

Hertz daudziem modeļiem 3 ir 18C

pirms 4 stundām , Kristaps Andrejs teica:

sildīšanas jaudu

imho te ir atslēgvārds,  te nav kā gāzes plītij kur viens būtu maza liesimiņa un 6 max. Termogalva ver vaļā vārstu temperatūrai nokrītoties līdz atbilstošai uzstādītai.

Rudenī var būt ka vārsts noklemmējis slēgtā stāvoklī ja vasaru nav bijis atgriezts uz max

Bojāta termogalva parasti nespēj noslēgt

,,,,,,,,

• Patīk 1