Jump to content

Sāp vēders,jau treso dienu,kur vaina!?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Oturdienas otrajā pusē kā iesāka sāpēt tā vēl nav pārgājis!

Izteikti sāpes jūtamas labās puses lejas daļā it sevišķi  uzspiežot....Temparatūras nav-tas nozīmē ka aklā zarna  pie vainas nav.....Vēder izeja normāla !Kas varētu  būt par vainu?

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man aklā zarna bija bez temperatūras. Uzspiežot sāp. Brauc uz slimnīcu, kamēr nav par vēlu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aklā zarna

 

 

ar vispār nebūt simptomu, man arī bija jaunībā līdzīgi - bik tā kā sāk tā ka ne..2 x lika slimnīcā - atlaida mājās..3x reizē izgrieza un teica labi vien ka - jo bja ju uz plīšanas robežas.  temp. nebija un nesāpēja baigi. var teikt ka vispār nesāpēja. Tikai tad kad staruji  ārsts uzspieda - tad atlaišanas mirklī tā ka biku iedūra. 

 

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nav griezts, es ieteiktu steidzami atrādīties ģimenes ārstam. Iespējams arī 12 pirkstu zarna, kad pārdzeros pepsi, tā sanāk.

Starp citu ja nav pieejams ģim.ārsts, pird uz RAKUS Gaiļezera, cerams pieņems...

Atceros, kad man izgrieza, arī neko, pāris dienas viegli pasāpēja. Kad tiku pie ārsta, šams ātri nolika mani uz galdu...pēdējos mirkļos...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Vispār mēs te kāreiz varētu treniņa pēc ieteikt pašrocīgi zarnu izgriezt.. Sagatavojies, uztrin virtuvē maizes nazi, puslitru sīvā anestēzijai, diegu ar adatu.

P.S. Laivstrīmu noorganizē pirms..

Tikai Dieva dēļ neej pie ārsta..

Labots - Stasss
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss said:

Vispār mēs te kāreiz varētu treniņa pēc ieteikt pašrocīgi zarnu izgriezt.. Sagatavojies, uztrin virtuvē maizes nazi, puslitru sīvā anestēzijai, diegu ar adatu.

Tikai Dieva dēļ neej pie ārsta..

Izskatās, ka pirmais pacients jau pieteicies... Jātrod tikai nepieciešamo škidrumu un aprīkojuma sponsors...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ātri pie ārsta - ja plīsīs aklā zarna, var beigties ar vēderplēves iekaisumu, bet tad var noklāties mātesplate un viss, čau!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , mickys teica:

Man aklā zarna bija bez temperatūras. Uzspiežot sāp. Brauc uz slimnīcu, kamēr nav par vēlu.

tas pats man bērnībā bija.  Un vēl pa virsu dzēru ābolu sulu, kas nav ieteicams. :D

Link to comment
Share on other sites

Man kursabiedrs bojušais armijnieks saplēstu roku pats sašuva...kožam bārā es šim prasu ko tāda rupja šuve un resni diegi ar mezgliem- šis saka- pats šuvu.jo komplekts bijis mājās ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , osscar teica:

ar vispār nebūt simptomu, man arī bija jaunībā līdzīgi - bik tā kā sāk tā ka ne..2 x lika slimnīcā - atlaida mājās..3x reizē izgrieza un teica labi vien ka - jo bja ju uz plīšanas robežas.  temp. nebija un nesāpēja baigi. var teikt ka vispār nesāpēja. Tikai tad kad staruji  ārsts uzspieda - tad atlaišanas mirklī tā ka biku iedūra. 

Baigi līdzīgi ir man ...Tiko no ārsta lienu -šis pa visam varēm noliedz aklās zarnas vareantu- ieminējas par nierēm-bet kušetē apsēdinot negaidot uzšava pa labo aizmugurējo pusi..neko nejutu....Tad šis kautko par urinpusli ieminējas,karoč  tagat lienu uz  analīzēm- ieķeksēja pilno asins ainu +iekaisumiem+urīns...Rīt būšot analīžu atbildēs  tad atkal 12 jatiekās...

Man ar  baigi gribētos domāt ka tomēr aklā ķeska,bet ceram ka rīt analīzes uzradis kas un kā! Vakara uz darbu esot jaiet....Labi ka nav fizisks!


Pirms 26 minūtēm , rubb teica:

Google vai kāds youtube video nelīdz?

Indiešiem nevar uzticēties! :(


Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

Vispār mēs te kāreiz varētu treniņa pēc ieteikt pašrocīgi zarnu izgriezt.. Sagatavojies, uztrin virtuvē maizes nazi, puslitru sīvā anestēzijai, diegu ar adatu.

P.S. Laivstrīmu noorganizē pirms..

Tikai Dieva dēļ neej pie ārsta..

Ar BTA es tikšu cauri!?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , kaads teica:

tas pats man bērnībā bija.  Un vēl pa virsu dzēru ābolu sulu, kas nav ieteicams. :D

Man ar coolu un sulām tā  pašvaki.... Parasti padzeros ūdeni vai -diezgan  bieži  kafija,bet tāda pašvaka!

 

 

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Foruma dzinējam nav plagina, kur kastīti ar ''analīzi'' ievietot?

Rīt ieliksu analīzes atbildi,,,varbūt jūs gudrāki par vietejiem Kurzemes ārstiem!

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chocoton teica:

varbūt jūs gudraki par vietejiem Kurzemes ārstiem!

Kā tur '' Šveikā'' bija? Visas slimības jāārstē ar klistiru (klizmu).😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , e = d teica:

Koka mētelītis jāiet noskatīt, kamēr vēl pats var.

Es jau ejot uz analīzēm nogāju gar abedīšanas biroju....! Nu nekas  uz vietas nav -būs  jasūt no Allix...Baidos kamēr atnāks  nebūs kas saņem-sūtījums būs jaformē uz pēcteci!!!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bez acīmredzamā "Muļķi, ej pie ārsta!", ir vēl 3 varianti... 1) Cālis.lv forums , 2) Vārdotājs vai vārdotāja un 3) Kā tehnikā vienmēr izlīdz zilā izolācijas lenta, tā ar medicīnu saistītos jautājumos ceļmallapa. Aizej saplūc klēpi un satinies tajās, varbūt līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Chocoton teica:

Rīt būšot analīžu atbildēs  tad atkal 12 jatiekās...

Tavs ārsts ir optimists vai jokdaris:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi piebilst - LĒTI !

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Padoms tēmas autoram. Biedri, kuri saskata vainu tavā aklajā zarnā, nav ņemami par pilnu. Parasti aklā zarna netiek griezta. Iekaist aklās zarnas piedēklis jeb apendikss, aklās zarnas piedēkļa iekaisumu sauc par apendicītu, apendicīta gadījumā izgriež apendiksu nevis aklo zarnu. Šo nezināt var tikai pilnīgi nejēgas medicīnā. Skatos, kamēr citi biedri komentāros jokus bārsta, biedrs Gestapo vienīgais, kurš piedāvā reālu palīdzību, iesaku viņa piedāvātos pakalpojumus izmantot. Es arī varētu attālināti, bet, diemžēl, man ir lēns internets, šeit jāsaka «paldies» lattelecom negausībai, visa cerība uz 5G, un, vispār, ko biedri domā par 5G, pats uzskatu, ka mērenās devās lietot drīkst.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

un, vispār, ko biedri domā par 5G,

Kamēr rajonā nav, tikmēr nav ko tur daudz domāt.


Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

par 5G, pats uzskatu, ka mērenās devās lietot drīkst.

Jauna degvīna marka?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Nu bez acīmredzamā "Muļķi, ej pie ārsta!", ir vēl 3 varianti... 1) Cālis.lv forums , 2) Vārdotājs vai vārdotāja un 3) Kā tehnikā vienmēr izlīdz zilā izolācijas lenta, tā ar medicīnu saistītos jautājumos ceļmallapa. Aizej saplūc klēpi un satinies tajās, varbūt līdzēs.

Es tai vieta  zeļonku uzsmērēju....vismaz...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Tavs ārsts ir optimists vai jokdaris:biggrin:

Kā nopietni,man rīt  mirkli pirms 12 otreizējo vizīti-gribot redzēt ko analīzes uzrādīs!


pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

Ja vedīs uz slimnīcu, būs kārtējais Covid upuris annālēs.

Pa to jau es nebrīnos,pie mums tas populārs trends!!!

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Es Tavā vietā būtu atradis citu ārstniecības iestādi. Man ar ārsts teica, ka nav apendix. Pēc operācijas ienāca, un tik noteica, re, kā tomēr bija :D

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vasarnieks said:

Man ar ārsts teica, ka nav apendix. Pēc operācijas ienāca, un tik noteica, re, kā tomēr bija

Tev jau cits gadījums! Kā jau @vvv rakstīja, iekaist apendiksa piedēklis! A Tev atrada problēmu pašā apendiksā! Jeb problēmas būtība bija, ka tieši par apendiksa pazušanu bija sūdzības?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , rubb teica:

Kā jau @vvv rakstīja, iekaist apendiksa piedēklis!

Autor, biedra Rubb piedāvātos medicīniskos pakalpojumus arī neizmanto. Ir aklā zarna, un ir aklās zarnas piedēklis. Aklās zarnas piedēklis ir apendikss. Kad tas iekaist, to izgriež. Stāstīt kaut ko par «apendiksa piedēklis» neliecina par medicīnas darbinieka kompetenci vēdera dobuma slimībās. Rubb, turpiniet nodarboties ar lietām, kurās jūs specializējaties - attālinātā neiroloģija utt., nemaisieties pa kājām biedram Gestapo.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt šoreiz @vvv. Beru uz galvas pelnus un iesaku medicīnas jautājumos klausīt @vvv, es tik perfekti neprotu meklēt informāciju google... :(

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vvv said:

Rubb, nenonieciniet savas spējas. Jums taču ir optiskais internets.

Cik zinu nav optiskais. Ja arī ir, tad tur ir cits google... 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā jau biedrs iefteica, jāpielieto termorektālā 5g tehnoloģija. Pēc problēmas apraksta, šķiet, ka vairrākkārt.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kolēģi, «termorektālā» ir jūsu ieteikums. Kā variants nav peļams. Galvenais nosacījums tehnoloģiju izvēlē, tehnoloģijai jābūt atbalstam attālinātām metodēm.

Link to comment
Share on other sites

Analīzes vis  labi,tik tikai ka maziņš iekaisumiņš gan uzrādoties -  Izrakstīj Amoxil,līdz pirmdienai japarij,tad atkārtotas analīzes!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...