Jump to content

WhatsApp


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Iekš WhatsApp ir rakstīts, ka viss tur ir aizsargāts, un ne pats WhatsApp, ne arī neviens cits neko nevar redzēt, bet man gan pašam 100% tam negribas ticēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , raivix95 teica:

par SMS esam galīgi aizmirsuši? Man jau šķiet, ka kaut ko drošāku grūti atrast.

Laikam neko neesi dzirdējis par SS7 drošības problēmām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , raivix95 teica:

Vai par SMS esam galīgi aizmirsuši? Man jau šķiet, ka kaut ko drošāku grūti atrast. Jā, iztrūkst grupu funkcionalitāte, nevar bildes sūtīt (principā ar MMS, vai kā viņu tur gudri tagad sauc, var arī to), bet ja tik ļoti rūp privātums, tad tas ir labākais variants.

Neticēsi, bet SMS ir viena no nedrošākajām tehnoloģijām, pat Microsofts no tās atsakās.

Paguglē pēc atslēgvārdiem SMS un SS7.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

parādās kontekstuālas reklāmas

Tas jau galvenais šo platformu peļņas avots. Tagad jau cenšas izmantot mākslīgo intelektu, lai noteiktu, kādu reklāmu labāk iebarot un kura būs efektīvāka. Konspiralogi, protams, izdomā pekstiņus, ka lielais brālis seko visai darbībai, soross jau visu izplānojis.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau drošāk ir rakstīt vēstules un atdot tās saņēmējam tieši rokās (tikai tad abiem vajadzīgi cimdi un sejas maska, zināma iemesla dēļ). 

Labots - oks
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

bieži dzirdēts, ka pēc sarakstes WA, parādās kontekstuālas reklāmas par sarakstē apspriesto

Vai šis gadījumā nedarbojas pašas ierīces pusē? Neesmu iedziļinājies, nelietoju programmas kas rāda reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav nekas drošāks par 7z failu, kur parole ir 30 random simboli. Drošībai var dubultā sazipot. Var sūtīt caur jebkādiem kanāliem :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , oks teica:

drošāk ir rakstīt vēstules un atdot tās saņēmējam tieši rokās

Ja vakcīnā var čipus, tad kur problēma tintē nanobotus ielikt?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , martinno teica:

Datus han jau tāpat izmantos (99%, ka jau sen izmanto), tikai bez redzama rezultāta.

mhm... atļāvu watsappam paskatīties savā kontaktu sarakstā... uzreiz feisītī sāka piedāvāt draugos atbilstošos personāžus...

 

Labots - Athlons
stoopid doublepost...
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Stasss teica:

SMS gan ir vēsture.

Tā nav. Pakomātos sūtījumus saņemot pienāk SMS, vietējā pasta nodaļā pienāk sūtījums, no aļika, pašam pakaļ jābrauc, pienāk SMS... utt.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 3 stundām , ieleja teica:

neuzticos ne .cn, ne .ru izstrādājumiem

Bet žīdu izstrādājumiem uzticies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , ieleja teica:

IG un FB, par piemēru, noteikti izmanto kaut kādas aplinkus veidus, lai precīzāk reklamētu, bet par WA un reklāmām, tie ir “aculiecinieku novērojumi”, ne tehnisks skaidrojums

Gan jau. IG man nav un FB lietoju tikai kompī. Ja kko aktīvāk pameklē un painteresējas, jo īpaši paskatot kāda tirgotāja/kantora FB lapi, ar visiem Cookie blockeriem un FB Containeriem tāpat tās reklāmas ir čut personīgākas. 

Piemēram, tikko kā meklēju metināmo un tagad FB reklāmas par metināšanas materiāliem utt., jo paskatīju tirgotāju FB lapas. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau visur, kur pagrozies. Sevišķi pie tirgotājiem - tikko Ali, Amazon vai eBay ko pameklē, paskaties - tā pusgadu regulāri nāk tādu preču piedāvājumi - lielais brālis visam seko :biggrin:.

 Piemēram nesen nejauši ieraudzīju šo brīnumu un pāris minūtes paskatījos specifikāciju. Viss, šodien jau pastā piedāvājums :biggrin:.

Untitled.thumb.jpg.23c65c631534a27bede065c317305346.jpg

Labots - raiviic
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tie piedāvājumi ir ok. Nesen aliexpress meklēju sīčiem kaut kādu helovīnu tērpus un rotaļļietas.  Kaut kad parādījās paziņojums, vai es esmu 18 gadus vecs un tagad man piedāvā arī pieaugušo rakstura "kostīmus" un visādus verķus nakts izklaidei :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

ieraudzīju šo brīnumu

Labs :) es paņēmu veselus 4, sievai un tuvākajām draudzenēm :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , snukurins teica:

,jeb jātic vietējiem melu mēdijiem bez vārda runas?Navaļnajam tak apenēs novičoku arī iesmērēja.Tas nu gan ir bijis kodiens.

Kādā sakarā tu vispār šo te iepini diskusijā par IM aplikācijām? Galīgi salietojies esi?

 

Pirms 17 minūtēm , snukurins teica:

Nosūtīt failus un no/uz datora bez dejām ar tamburīnu mūsdienās jau ir izklaide?

Laikam kāds par WeTransfer nav dzirdējis, un kā pajolis sūta 2GB failus caur messendžeru... :D
 

Pirms 17 minūtēm , snukurins teica:

1000Eur vidējā alga ir bomžu cienīgs pasākums

Tad kā vispār nosaukt tevi, kas pašī par minimālo?

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Ak jā,un vēl,vismazāk svarīgi ir tas ko par to visu domā Atvienotās karaļvalsts iemītnieks/biedrs Tūbijs

Ja es Tev būtu nesvarīgs, tad mani nepieminētu :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

He, he, pa WhatsAppu ienācās 2 labi viģiki PAR WhatsAppu.

 

Reklāma, protams, bet daudz kam var piekrist :)

 

 

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Gudrās galvas, kas pa info te parādās? tas aplis rādās tikai ja WhatsApps  griežas tikai uz datora. telefonā to opciju nemāku atrast :)

Profila bildes tiek mainītas vai kas cits?

image.png.1408e3a5849595afc242d2708fbc40ee.png

image.png.88601d946da1135b3529bf0c280bdc2b.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kaads teica:

telefonā to opciju nemāku atrast

 

boot-whatsapp-status.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja iphone 6s uztaisa pilno backup caur itunēm uz PC, tad pēc tam to bekapu liekot uz Iphone 12, Whatsapp dati būs? Problēma tāda, ka 6. Ir sagļukojis un netaisa backup uz iclouda (no kā normāli uz 12. varētu savākt).

Link to comment
Share on other sites

Bekapā tie Wapp dati iet, līdz ar to - domāju, ka vajadzētu strādāt tādā versijā. Bet par 101% neapgalvoju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Problēma tāda, ka 6. Ir sagļukojis un netaisa backup uz iclouda (no kā normāli uz 12. varētu savākt).

Piespraud datoram, uz kura ir uzlikti iTunes, un uztaisi lokālo backup, no kura pēc tam uztaisi restore jaunajam telefonam. Es tā darīju pirms daudziem gadiem, kad bija iClod nogļukojis un nesanāca normālu restore uztaisīt.

 

Bet kas attiecas uz whatsapp - jā, vajadzētu strādāt arī tāpat.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

Piespraud datoram, uz kura ir uzlikti iTunes, un uztaisi lokālo backup,

To arī izdarīju, vnk prasīju pieredzi. Viss ok, bērnam viss aizgāja. Man jau bij gatavībā Syncio, vI kā nu tur sauca malējo softu, bet nevajadzēja. Paldies.

P.S. Man no tiem aifoniem pumpas metās, bet sievai un meitai ir, tad nu laiku pa laikam jāiedziļinās un jāiespringst. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/18/2020 at 10:00 PM, Chocoton said:

Kurš pateiks ka  var savu sarakstī izdzēs abos  galos!?

 

Nelietot Vatsapu!

 

Vispār, šīs "tehnoloģijas" lietošana parāda bēdīgās tendences. Ir SMS, kur var sūtīt ziņas bez sava gala; jaunajos telefona modeļos ir pieejams dialoga režīms, ziņu attēlošanā, nosūtāmo ziņu skaits ir neierobežots, nav nekas papildu jāmaksā. Nē, mēs tik un tā lietojam Vatsap! Bildes tur varot sūtīt... Varētu padomāt, ka kādam interesē jūsu bildes, jūsu bērnu bildes un jūsu mājas bildes (nē, šis tomēr zagļiem ir interesanti, un tā jau ne viens vien ir ticis apzagts), ka par to papildu jāmaksā ar cenu par arvien jaunākiem viedtālruņiem, privātuma zaudēšanu un brīvību. 

Ņemiet vērā, ka tam, kas piekļūst Jūsu vatsapam, ir piekļuve visam uz Jūsu telefona. Bet piekļūt vatsapam no malas priekš profesionāļa - easy! 

  • Patīk 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc maniem novērojumiem, Whatsup diezgan labi spiego, kas tiek sūtīts messidžos, kas arī visai loģiski.

Pirms kāda mēneša draugs uztaisija grupu 'The Cycling Mongs' un atsūtija messidžu vai kāds nebrib braukt uz Forest of Dean pabraukāties. Nepagāja ne pus stunda kā Feisbukā pilns ar reklāmām par velotrasēm ap Forest of Dean :D

Pirmstam nevienu nebiju manījis.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Piekļūt SMS trafikam no malas ir daudz vieglāk kā wacapa sarakstei.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , zeds teica:

Es esmu spiests strādāt par naudu - un neesmu baigi brīvs darīt to ko gribu. Nu un pats arī esmu ierobežojis savu brīvību - ieviešot ģimeni,bērnus, paņemot kredītu , sapērkot mantas kas man rūp. Es vispār esmu ielikts rumpī un neesmu izvēlējies savu eksistenci. Kādā veidā to visu maina Whatsapp ?

Matricas pirmajā filmā ir atbilde un risinājums :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Daiļais teica:

Matricas pirmajā filmā ir atbilde un risinājums :)

Matricas pirmā filma ja nemaldos bija par to ka galvenais protagonists izdzēra nezināmas izcelsmes un satura tableti no kaut kāda šaubīga narkamāna un pēc tam viņam sākās nevāji gļuki. Kāda tur atbilde ? Kāds risinājums ? Tu par ko ?

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 1 stundas , e = d teica:

Piekļūt SMS trafikam no malas ir daudz vieglāk kā wacapa sarakstei.

Jā, bet tie būs labie hakeri, nevis sliktā valdība.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...