Jump to content

Redzēju izdevīgu sludinājumu


kicker
 Share

Recommended Posts

Paldies par ieteikumu, jau skan manā birojā. Var teikt, ka jaunas, mēnesis, bez lietošanas pazīmēm, un ļoti labu skaņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tur tāds var būt? Nu, varbūt kāds sabakstīts vidiņš. Pārāk jaunas, lai būtu sakaltis un sadrupis gumijas gredzens.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam varbūt vajag šo Behringer DR110DSP (kāds jauns thomannā maksā 199) un šo kaut-kādu-statīvu (kāds jauns maksā vismaz 30), es esmu gatavs savākt to Shure SM58 par 50 (60, ja muša nav virsū sēdējusi) un vadu par piecīti-dešuku. 10% skidonu šai čupai gan jau var sarunāt, bēringers ar statīvu tad tev sanāk <=150.

2495419-behringer-dr110dsp.png

Screenshot from 2023-01-10 05-06-56.png

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms iet prom, varbūt kāds no šejienes grib paņemt visu vai kautko no mana monitor audio?

Tātad dabūjams visas tumbas, rs6, rs1, rslcr, izņemot subu.

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/111624-lietotāju-audiovideo-sistēmas/&do=findComment&comment=2369065

Nez kapēc links neaizved uz manu postu

 

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/111624-lietotāju-audiovideo-sistēmas/&do=findComment&comment=2370627

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Tur vienīgais kas interesants ir daži plašinieki un vēl pāris - trīs lietas, kuri vairums būs ja ne jāremontē tad vismaz jāsakopj, par piecarpus štukām tur neko neuzvārīsi. Standarta otrās elpas/goodwill stuff kuru nevienam nevajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ne velti zviedru veikals izputēja :D

 

Ja jau tur būtu kautkas pārdodams, tad jau sen būtu pārdots.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Man neizskatās tik slikti, bez platiniekiem tur ir vēl kādi reši, gan šī gadsimta, gan vintage, viens otrs vintage kasetnieks izskatās solīds. Nu viss kas tāds, ko Matīsielas vates veikals tirgo un laikam arī pārdod, ja jau nebankrotē. CD spēlētāji, nezinu kuram tos vajag, diskiem it kā (vēl) nav tāds retro kults kā vinilam un kasetēm, bet arī tie tur daži nav sūdīgi, piemēram šie uz busa beņķa, tas augšējais ir kaut kur no labākā gala tajā Sony sortimenta daļā, kas nav ES, un zem viņa tas pionieris mainītājs un Sony karuselis, arī tie neizskatās pēc pavisam lētiem krāmiem. Vienīgi stereo pastūžus, kas laikam ir ejošāka prece, nemanu.

audio-video-dvd-sat-audio-other-51469609.800.jpg

 

Redzēsim, cik ilgi šī kaudze tirgosies. Ja vēl pēc pusgada stāvēs par trešdaļu no šābrīža cenas, tad jums abiem būs bijis vairāk taisnības nekā man :)

Link to comment
Share on other sites

It kā jau nav slikti, jo tai čupai vidējā cena ir zem 30EUR.

Bet tur bijušas cenas 150EUR un tml. par kaut kāduCD atskaņotāju (ja pareizi saprotu, tad jādala apmēram ar 10 tie cipari)

 

Gan jau var arī kaut ko nokaulēt, ja atbrauc ar savu busu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Man neizskatās tik slikti, bez platiniekiem

Skaidrs ka pārdot tur kautko jau var, bet vai tu kādreiz atgūsi kautk pusi no tās naudas, iztērētā laika utt?

Par kādu peļņu vispār nerunāsim. 

Link to comment
Share on other sites

Ja viņi tirgotu ne visu kaudzi, bet pa daļām, gan jau ne viens vien kaut ko paņemtu. Bet nu saprotu - ja izķers kaut cik sakarīgos verķus, pārējos 100% jānoraksta zaudējumos.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Sestdien diezgan neplānoti tur biju (krāmu veikals Furnitēka Sigulda), sanāca šādu tādu mēbeli iepirkt. Vēl nebija ielikts šis sludinājums, teica ka baudīs un liks atsevišķi, beigās tomēr pārdomāja 😁. No Zviedrijas ļoti ticams, jo visi krāmi tur nākot no turienes. Arī bildēs var šur tur redzēt cenu kronās.

Link to comment
Share on other sites

Es arī pirms kādas nedēļas tai bodē biju.Bode laba, kad braucu caur Siguldu, labprāt iebraucu un šad tad ko arī nopērku. Ir izdevies arī cenu nodinģēt. Līdz šim ar elektroniku tur bija pašvaki. Pārsvarā mēbeles, trauki un ļoti daudz skaņuplates. Ja saku ka daudz, tad nekas nav pateikts, tur vesala telpa ar vinila kaudzēm. Mantas no tās reklāmas gan neko neredzēju. Es arī uzskatu, ka visu nopērkot, atsist naudu un vēl peļņu nevar dabūt. Nu nav tur nekā tāda, ka siekala tek un gribas nopirkt. Neredz ne lenšu magnetofonus, ne augstas kases vinila atskaņotājus, kuri būtu nopietnā cenā. CD atskaņotājiem un kasšniekiem nav cenas un kam gan tos dzelžus vajag. 

Link to comment
Share on other sites

Zviedrijā šādu lietotu mantu veikali ir katrā pilsētā, par Mirorniem, (laikam spoguļiem) sauc. Ideja tāda, nes turp mantas, ko vairs nelieto, vai nopirki, bet nevajadzēja, noziedo, atnāks kāds, un par lētu naudu nopirks, nevis skries pēc jaunas, rezultātā mazāk piesārņojuma, visu to izmetot.

Esmu tādas pērles par kapeikām izcēlis, sieva akal tos vecos traukus pāršķiro :)

Mūsu bāleliņi gribēja atrast iespēju uzvārīties, bet ne jau šādā veidā.

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, 138 said:

CD spēlētāji, nezinu kuram tos vajag, diskiem it kā (vēl) nav tāds retro kults kā vinilam un kasetēm, bet arī tie tur daži nav sūdīgi, piemēram šie uz busa beņķa, tas augšējais ir kaut kur no labākā gala tajā Sony sortimenta daļā, kas nav ES, un zem viņa tas pionieris mainītājs un Sony karuselis, arī tie neizskatās pēc pavisam lētiem krāmiem.

 

Apskaties par kādiem cipariem ēbrejā ir aizgājuši tie Sony ne-ES un pārējie, atkritīs šaubas. Kults būs pēc gadiem 5-10, bet cilvēki viņus joprojām lieto, ne visi spēj sagremot zilzobu kompresiju vai mūziku ko esi it kā nopircis bet tomēr viņa tev nepieder.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Nesenā intervijā Paulam vaicāja, kamdēļ nomainījis RangeRover pret BMW? Roverā bijušas tikai pļeškas, bet viņam disku kolekciju ar iemīļotiem kumīriem, kurus viņam patīk klausīties, esot ceļā..

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , aoma teica:

Zviedrijā šādu lietotu mantu veikali ir katrā pilsētā

Mums jau arī t.s. labdarības veikali ir, ideja laikam tā pati

pirms 13 stundām , noname teica:

Kults būs pēc gadiem 5-10

Man gan liekas, ka kults BIJA PIRMS gadiem 5-10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nu nevar tumbas maksāt 38K ar tādu plastmasas apstrādi, tas laikam tik ēzeļiem ir paredzēts :tease:

 

 

Ekrānuzņēmums 2023-02-22 231518.jpg

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jema teica:

ar tādu plastmasas apstrādi

Pa tiem smukajiem caurumiņiem gan jau audioelektroni skrien ar cirkulāro polarizāciju. Štrunts par plastmasu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...