Jump to content

Huawei viedpulkstenis 2020. gadā - sankcijas


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Apsveru Huawei Watch GT 2 iegādi, bet, ņemot vērā Huawei nedienas ar ASV un Android, vēl nevaru izlemt starp to un Amazfit GTR.

Kādam ir lietošanā kāds Huawei viedpulkstenis, aproce? Viss softs darbojas kā nākas, atjauninājumi nāk, problēmu nav?

Link to comment
Share on other sites

Watch gt 2 nav Android 🙄

 

Watch gt 2 būtu jānonāk kaut kad drīz īpašumā, kā dāvanu esmu saņēmis telefonam līdzi, tik piegāde ir kā ir no Huawei. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Zin... teica:

Watch gt 2 nav Android 🙄

Dooh, bet, lai viedpulkstenis spētu darboties tandēmā ar Android viedtālruni, ir jālieto, ja nemaldos, veselas 2 Android lietotnes no Huawei. To pēdējie apskati iekš PlayStore visai negatīvi, bet neko konkrētu tā arī nepasaka.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

O, danke par sho.

 

Nezinaju ka pastav tada LiteOS. Pa lielam tada pasha limenja RTOS ka FreeRTOS, tikai Huawei izpildijuma. Diezko daudz tur updeitot nav ko, tapec ar updeitiem problemas maz ticams ka bus (ja tur vispar ir ko updeitot). Apskatiju vinju source kodu un dev pamacibas, interesanti, bus japamegjina uz kada mikrokontroliera. Daudz koda tur nav.

 

Kareiz pienakusi karta darba prezentet kadu interesanti temu, bus jaizmanto shis.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man ir Huawei pulkstenis, kas strādā var Huawei telefonu. Mēģināju sapārot ar Samsung telefonu, nesanāca, tā arī pagaidām atstāju pie Huawei (tiek izmantots darbam), pēdējais update pulkstenim bija kādas mēnešus 2 atpakaļ. Pirms tam ļoti regulāri ziņoja, ka ir update.

Mans modelis - Huawei watch GT-299

 

Manam vajadzībām ļoti ok.

Kad nomirs Huawei telefons tad arī mēģināšu cītīgāk pulksteni sapārot ar citu telefonu, tagad mēģināju tā pa fikso.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , AVilks teica:

. Mēģināju sapārot ar Samsung telefonu, nesanāca,

Ja ir sapārots ar vienu ierīci, lai sapārotu ar citu, jāveic factory reset pulkstenim.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 10 stundām , itanium teica:

Viss softs darbojas kā nākas, atjauninājumi nāk, problēmu nav?

Iefomājies recktal-probe, tikai huawei izpildijumā un kas tiek nēsāts uz rokas, brt tik un tā viss risinājums tur ir caur pakaļu.

Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ izmantoju Huawei Band 2 Pro. Tā kā man ar to nebija nekādu problēmu, tad nemācēšu nokomentēt to čž risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Ja ir sapārots ar vienu ierīci, lai sapārotu ar citu, jāveic factory reset pulkstenim.

 

Ooo, šo nezināju, paldies par informāciju!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man ir pirmās paaudzes Huawei Watch GT. Tātad no Play Store tu dabon Huawei Health, bet tāpat ar side load jātaisa ir Huawei Mobile Services ielādi. Pēcāk viss strādā, jo Huawei pulksteņu OS ir tāda stipri apgraizīta, nekādas aplikācijas uzlikt nevar. Bet pulkstenis velk pie 2 nedēļām ar vienu lādēšanu. Samsunguun Apple velk 1-2 dienas max.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...