Jump to content

Jautājums par Balticom internetu un tv


DMG
 Share

Recommended Posts

Tradicionālā ir Zemes ar antenu. Iptv servisiem ir pilnīgi vienalga - tet, go3, balt(i)com vai shura. 

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz dīvaini ka par maksas TV vēl piespiež skatīties reklāmu. Paskat Yotube- ja maksa , tad nav reklāmas. Vel tiem, oficiālajiem Latvijas IPTV katrs taisa savu softu, kas nu nebūt ne labāk lietojamas. Man , piemēram patīk maksas Tvmate, bet... tai avotam ir jābūt kā playlist. Kad pajautāju tam pašam Balticom par IPTV, tad atbilde ka tik ar viņu. Cik saprotu, pārējie tas pats. Nu rezultātā  skatos  ar Tvmate  tik , paši saprotat kādu IPTV. Un ne jau cenas dēļ ko prasa vietējie, bet sofa ērtuma pēc(un protams plašākas izvēles pēc programmām manai gaumei).

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir debilisms, ka oficiālie provaideri nedod listi, lai varētu normāli paskatīties, izmantojot ērtu interfeisu.

Pirms 38 minūtēm , oxygen teica:

Tvmate

Samaksāju un lietoju, bet nav īsti jēgas. Ir daži plusi, bet ir arī mīnusi salīdzinot ar Alex ott-play.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Tradicionālā ir

Ar tradicionālo domāju TV ar dekoderi. 
Atkal ieradums un liekas ērtāk nekā appi ar servisiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

Ar tradicionālo domāju TV ar dekoderi.

Nu un ko tad es rakstīju? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ITV mazo kastīti ar domāju kā dekoderi.🙂

pirms 9 stundām , Racer teica:

Tradicionālā ir Zemes ar antenu.

 

Link to comment
Share on other sites

Tradicionālā televīzija ir ar kabeli un TV sānos iespraustu viedkarti, bez nekādām kastītēm un arhīviem :)

 

 

Galīgi izlaidušies ar tiem arhīviem. Noskaties vakaros bez tabu vai panorāmu/tv3 ziņas un ej pie miera. Rīt agri jāceļas uz darbu. Nav laika nekādiem arhīviem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var vispār neskatīties. Internetā pārskriet ar acīm pāri ziņu virsrakstiem un viss skaidrs.

Bet ja nopietni. Draudzenei ir labs Balticom internets, ko izmanto attālinātām darbam un Baltcom analogā TV, ko kādreiz skatījās viņas mamma. Tagad mammas vairs nav. Baltcom piedāvā iet pie viņiem. TV tiks izmantots reti. Ir iespēja arī pāriet uz Balticom analogo TV. Iespējams, ka abi operatori izmanto vienu un to pašu tīklu. Gadījumā nav tā, ka bieži vien operatori izmanto nomā viens no otra tīklus?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Aigars teica:

Var vispār neskatīties. Internetā pārskriet

Katram savs.

Ja man jāizvēlas, starp TV un internetu, tad es labāk ņemu to pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Aigars teica:

Gadījumā nav tā, ka bieži vien operatori izmanto nomā viens no otra tīklus?

Nē. Katram savs. Tadēļ jums vajadzētu redzēt dažu labu daudzīvokļu namu koplietošanas sadales skapjus. Tur čum un mudž no vadu mudžekļiem.

 

pirms 12 stundām , oxygen teica:

Nu rezultātā  skatos  ar Tvmate 

Cik pie mums tagad ir maksa uz mūžu? Laikam uz 5 iekārtām varēja izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Jā , tas ir dažam labam Tvmate mīnus ja tik viena iekārta. Man gan pašam trīs iekārta gan divas paziņām. Tā ka izmantoju visa pa pilno tās piecas licences. Uz gadu, viena licence?...padārgi. Ir citas programmas kas bez maksas vai arī maksas /bezmaksas varianti. Piemēram OTT Navigator . Bezmaksas nedaudz apzāģēets, bet lietojams. Principa ir baigi daudz programmu , kas IPTV, tik ne pārāk daudzas māk ar arhīviem  vai ir baigi neērtas. Laikam bezmaksas jedzīga ir tik Ott-play. Nejaukt ar ott player kas manā uztverē ir līks un dažreiz nestrādā. Tik jārēķinās ka  Ott-play autors ir no Ukrainas - dažus krievijas kanālus nerādīs, bet pāradresēs uz ukrainu kanāliem

Link to comment
Share on other sites

Aha, rašas federālos laikam  nerāda OTT-play by Alex. Tādēļ  krievi izmanto OTT-play by Floss vai DMR player (šajā laikam iekšā kaut kāda bezmaksas iptv pleliste).

Link to comment
Share on other sites

Kā dzied tautasdziesmā :” Stundu stāvu domādama, kam lai sēžu kamanās?” Vai Baltcom aplikācijas dēļ ir vērts izvēlēties to? Var taču skatīties uz Androīda un arī uz datora internetpārlūka.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc aplikācijas dēļ? Operators nodrošina visu, internetu, TV, aplikāciju, tehnisko nodrošinājumu.

To pašu ko Tet, tikai bez savām stulbajām reklāmām.

Nafig man jāskatās vēl tās reklāmas, ja maksāju naudu par visu.

Link to comment
Share on other sites

Par Tet man skaidrs. Atliek izšķirties Baltcom vs Balticom. Balticomam ir iTV aplikācija. Baltcomam ir arī iespēja skatīties datorā, ko es neatradu Balticomam.

Link to comment
Share on other sites

par Balticom netu... tikko onkulis atnāca un atgrieza cauruli vaļā...

image.png.83cee2bc5992fc89abaab191cbd7e87b.png

tagad oranžajā yūtubē kulminācija 10x ātrāk iestājas... gandrīz vai netieku līdzi...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

360 gan man vajag.

shurā ir

Link to comment
Share on other sites

7.12.2023. , 11:48, base7 teica:

OTT-play by Floss vai DMR player

Floss zinu (tas pats Alex pleijeris, tik nebloķēti krievu kanāli un nav Ukrainas aizstāvības logo). Kas ir DMR player?

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , base7 teica:

Esot viens no labākajiem atskaņotājiem.

Paskatījos - tas vairāk LG teļļukiem. Uz Andrīša lielas jēgas nav, un nav īpaši populārs - nemaz tik viegli nebij apk atrast normālu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Aigars

Vakar sāku apgūt otrās paaudzes Mi TV Box S. Manam vecajam tvboksam, kuru aiz nezināšanas nopirku, neko dižu nevarēja uzlikt. Paskatījos Baltcom Open aplikāciju. Strādā labi, tikai viens kanāls. Nezinu, vai ilgi. Vai ir kādas aplikācijas, kur varētu skatīties pārējos latviešu brīvos kanālus?

Link to comment
Share on other sites

base7

Megogo ir 16 bezmaksas kanāli. Ieskaitot tos 5 Latvijas bezmaksas.

Vismaz caur megogo.net lapu rāda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...