Jump to content

Vai vēl kādam šis ir vajadzīgs?


Zin...
 Share

Recommended Posts

Man ir pieredze tikai ar IPB. Bet nu  maksas pasākums. 

SMF  - tas uz ko eoz griežas? 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Aigars teica:

Pēc Bībeles rakstītā, tā būs pirms Pasaules gala, vai arī pēc. ?

Kameer taas sveetaas graamatas(piedevaam vairaakas) buus atveertas interpretaacijaam tikmeer shitas video darbosies:

Tas taa paardomaam kas tieshaam skaitiitos Valdnieks peec buutiibas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Ronalds teica:

Es domāju ka jātaisa jauns forums!

piekrītu. par platformu - jāizvēlas tam, kurš reāli uzturēs un ar to ir pazīstams. 

man pašam nav viedokļa.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Cik noprotu, ar migraciju mes nevaram turpinat izmantot esoso IPB licenzi.

Ja ir gribesana lietot esoso foruma sistemu, tad man sen atpakal bija iepirkta IPB licenze (bez galerijam, bloga, download un veikala moduliem). Pieejams lidz pasam radisies pielietojums (tb. pedejos 5gadus nav izmantota un nav planots izmantot). Lai saktu lietot aktualo versiju un tiktu pie apdeitiem - 40$ ~ 35e / 6men.

 

Hmmm.. varbut jamegina atgriezt pie dzivibas lapa vergs.lv :crazy:

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

piemetīšu kādu rubuli ikmēnesi, ja būs nepieciešams. bet nu drošvien bez visādiem patreon, utml, tur jau savu nodokli viņi ietur. ērtāk būtu paypal.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot kaut kāda kustība pareizā virzienā.

Vienīgais, kas nepatīk ir tās, ka, atkal viss tiek sadalīts uz galviņām:

vienam domēns, otram hostings, trešam sysadministrācija, un vēl bars ar moderiem..

Un atkal sāksies plēšanās, kuram pagoni lielāki, utt.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stasss said:

Beidzot kaut kāda kustība pareizā virzienā.

Vienīgais, kas nepatīk ir tās, ka, atkal viss tiek sadalīts uz galviņām:

vienam domēns, otram hostings, trešam sysadministrācija, un vēl bars ar moderiem..

Un atkal sāksies plēšanās, kuram pagoni lielāki, utt.

Nē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Beidzot kaut kāda kustība pareizā virzienā.

Vienīgais, kas nepatīk ir tās, ka, atkal viss tiek sadalīts uz galviņām:

vienam domēns, otram hostings, trešam sysadministrācija, un vēl bars ar moderiem..

Un atkal sāksies plēšanās, kuram pagoni lielāki, utt.

nav tak te tīņu bars.

jautājums vienīgi paliek ar to, kurš vēlas tehnisko pusi nodrošināt.

par mod pusi, tur jau pavisam vienkārši, iedot betonam kurvīti un citu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , AlCohol teica:

nav tak te tīņu bars.

Nav, nav..

Pietiek te arī vēstures ar adminu peripētijām.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tiesi ta, nost ar visiem pasreizejiem adminiem, un lai tikai mopsis, betons un lizards modere forumu.

Varetu ari ieviest iknedelas speli - banroulette. Katru Pieghdienu izloze kurs no 10 nedelas lielakajiem muldonam dabu nedelas atelpu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

Nav, nav..

Pietiek te arī vēstures ar adminu peripētijām.

ja kādam pirksti gaisā, tad, protams, kaut kāda reakcija būs.

man, kā pusaktīvam lietotājam, nekad nav bijušas problēmas ar kādu no "platā gala".

tajā pašā laikā, ja migrējam citur un kādam nepatīk ievēlētā vadība, var palikt šeit un nekur neiet. vispār neredzu jēgu baram moderātoru uz šādu cilvēku skaitu. iedot to statusu kādam aktīvākam biedram, vienam, lai arī to visu pasākumu uzrauga. ik pa mēnesi, trīs mēnešiem veidot aptauju, kuram to slogu uzvelt nākošajam. principā, ja betons neeksistē, tad nevienam tas nav jāuzņemas un dzīvojam pašplūsmā.

pat Ķirzakas laikos, ar manām stulbībām nekas netika aizrādīts.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Katrs moders taisa savu forumu un tad skatās kur tauta plūst :sarkasms:

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AlCohol teica:

var palikt šeit un nekur neiet.

Ja esošais forums turpinās dzīvi - varēs komentēt, veidot jaunas tēmas - tad tas pasākums īsti nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Katrs moders taisa savu forumu un tad skatās kur tauta plūst :sarkasms:

pat ja tas notiktu, tad visi arī piereģistrētos visos forumos. laika gaitā gan visi tie forumi izmirtu, viens pēc otra.

 

 

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Ja esošais forums turpinās dzīvi - varēs komentēt, veidot jaunas tēmas - tad tas pasākums īsti nestrādās.

man nebūtu iebildumi te turpināt. bet ja cilvēki saka, ka vairs nav variantu backupus veidot, tad jau kaut kas jāsāk domāt. un jebkurā laikā var pazust..

 

manā skatījumā šis forums, nav tik vairs kā tehnoloģiju forums palicis, bet diezgan plaša spektra forums. tik daudz dažādi cilvēki, kuriem, bez IT, vai tml, ir citas pieredzes, var uzrakstīt, pajautāt, saņemt info un beigās vel pasist klaču. un tas ir tik vienkārši. ja forums nozustu, pazustu tik daudz kontaktu..

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Es te ienāku reti - praktisk,i kad esmu dzēris, vai kāds absolūtas stulbības sarakstījis. Alternatīvas datoru jomā LV? Tādas nav, parasti jau padomus meklēju angliski vai krieviski runājošajos forumos, bet šeit jebkurā gadījumā ir interesanti, atsūtiet savus bankas kontus un pieejas kodus, atbalstīšu :D

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, aoma said:

atsūtiet savus bankas kontus un pieejas kodus,

Cerams, ka neviens tāds idiots nebūs.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 14 minūtēm , drunk_lizard teica:

tagad atceros, kas un kaa tur bija, mhhhhh

nu bļin, tev rītausma parādījās?, tu taču nevienu necieni, uz sarunātiem pasākumiem neierodies, kaut gan solīji, tev vispār cieņa nav ne pret vienu biedru ....., tu esi sūds ........

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka forums saglabāsies vai arī tiks izveidots jauns ar esošajiem un jauniem biedriem. Ir interesanti parunāties, daudzpusīgas tēmas - politika, IT, auto,moto, dārza tehnika, maizes cepšana. Forši - man patīk. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , marrtins teica:

Jaunajā drīkstēs runāt par rupjmaizi? :sarkasms:

Tikai tam paredzētajās tēmās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

Katrs moders taisa savu forumu un tad skatās kur tauta plūst

Tā jau ir, kur divi latvieši tur trīs partijas. katram sava un viena kopīga.

 

pirms 3 stundām , itanium teica:

Ja esošais forums turpinās dzīvi

Naivi cerēt,   deputātam Kaimiņam vis  pie D***, bet tas nebūs ilgi. Deputātos viņš vaies nekad netiks, bet švakam aktierītim masu medijs nav vajadzīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AlCohol teica:

vispār neredzu jēgu baram moderātoru uz šādu cilvēku skaitu

Es arī neredzetu, ja vien nebūtu 10 betonu diena reizēm un deliriju cilvēki 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Dārgais, es zinu, ka ar tevi privāti var parunāt un esi daudz savādāks tad. Arī tu esi sakarīgs tad. 

Nekad neesmu bijis augstprātīgs un tā, cienu visus foruma biedrus iznjemot tuubiju un snjukuru savā lauku idille deliirijaa, kad viņam uznāk ? 

Galu galā neesmu admins, tur tālāk ronim vai kafijai jārunā. Mans uzdevums ir lamāt neadekvātos un dzēst teeemas

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drunk_lizard said:

pie nelaikja nc

Emm... Tas tā nopietni, jeb runa par viņu kā boot biedru?

Man ir abas viņa recepšu grāmatas, foršas, vēl vakar pēc tām taisīju ņammu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , drunk_lizard teica:

kaput... jau vairs nevar saprast kursj ir kursj..

Te visu dzīvi tā ir bijis un būs! Nopis vadus no dirsas, piecelies un atceries jaunību, tev deva iespējās, ķēmam, arī daudz neko neviens nesolīja, bet deva, HUĻI TU TAGAD GRIBI lemt kurš to NEVAR saņemt, tu jau dot vairs nevari, tavs vilciens aizbrauca! Tev to vajag?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , drunk_lizard teica:

vot, japaanju maate, neatceros, kaa to puisi sauc. jamam ir sava tjipo interneta drosjiibas firma.

Tak ne jau Kirils?

 

pirms 4 stundām , rubb teica:

Tas tā nopietni

https://jauns.lv/raksts/zinas/317846-42-gadu-vecuma-miris-popularakais-vietejais-edienu-blogeris-armands-no-fotoreceptem


Šķita, ka tas daudz senāk noticis…


Ja pareizi atminos, bija kaut kur cepiens, kā nu tagad tikt pie interneta receptēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , ieleja teica:

ko parasti a/m korpuss dara, kad notiek “uzlauzšana” - iesniegums policijā, ka notikusi nelegāla kontroles iegūšana, legālo sistēmas pārvaldītāju atslēgšana?

 

te pie tam deputātam piederošs masu informācijas līdzeklis, nevis suņu patversme, ar stāstiņiem, ka pajokoja, pārbaudīja drošību, pavisam nepietiks

Starpcitu jā, šeit ir uzbrukums valsts amatpersonai. Protams tā amatpersona, tāda netāda. :D Bet likumā nav rakstīts, ka deputātu idiotu lapas var droši lauzt. Te ja labi pasniedz darbs Drošības policijai. 

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
2020.07.9. , 07:35, latscrap teica:

Tā lai pa visam forši būtu vajadzētu visādus troļļus - tipo šņukurs - bez žēlastības nobanot,

Mani āri  mierīgi var banot-Man tāpat te palicis neintresanti....     Betonam neļauj normāli piedalīties ,tad nu šis  jūsu dārziņā iemet bumbu ar laika degli....

Jūs takš paši  zināt kā tas  ir-"Nekas nenotiek tā patās"Ja kāds  tiek   diskriminēts,ignorēts ,apsmiets,izjāts...tad nu  šis vēlāk ierodas ar drabaviku  un vienu  baru apšauj.....!  ;) 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Nu OK, ja pats betons brīvajā laikā visus lamā, uzskata sevi par kaut kadu dieva dāvanu, tad noteikti viņš šeit jāatstāj. 

Ja cilvēks nemāk komunicēt bez trisstavigajiem, tad nav lemts. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , LeWildSchlong teica:

pa 60€

nemūldi, emīl!

manis ieteiktais klucis maksāja kkur SXT LTE cenā.

un tas bij no visas sirds!

goč pendel!

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , drunk_lizard teica:

nolaadeets, atminja uz vecumu nekaada(

jams vaardaa ir roberts. uzvaards meeles galaa ir, bet veel nepadodas)

@DjUbuntu niks nebija? 

Link to comment
Share on other sites

2020.07.10. , 17:06, Ronalds teica:

Man ir pieredze tikai ar IPB. Bet nu  maksas pasākums. 

Boot forums jau ieprieksh arii bija Powered by IPB (www.archive.org) Cik tas pasakums maksaatu meenesii naudu? Ja nebuus paarspiileejums vareetu piepaliidzeet sponsoreet vismaz kaadu laiku. Kaut vienam lietojamam IT forumam tad ir jaabuut. Un nav jaasaak no nulles. Citaadaak nekaa jeedziiga LV nav. Tachu veel labaak buutu ja kaut porciju no tiem cilveekiem kas datuve(starp citu datuve tas forums bija kompakts) laikos vareetu atgriezt.

Link to comment
Share on other sites

Lab, es publiskajā rakstu ļoti reti, bet es savu kārti lieku uz @Delphin un @alx. Pēc sarakstes tas aizdomas apstiprina. Pieļauju, ka džeki vnk gribēja krānus pastaipīt, jo Ronis teica, ka ielaušanās mēģinājumi ir bijuši jau kādu pusgadu. Tā kā nav iespējams uzlikt aktuālos apdeitus, jo ir nenomaksāta licence, izdevās. Kretīni jebkurā gadījumā. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...