Jump to content

Vai vēl kādam šis ir vajadzīgs?


Zin...
 Share

Recommended Posts

Pirms 14 minūtēm , drunk_lizard teica:

kafijas slaga pirms trim gadiem

Nedirs, tas bija mans darbs. Un, pateicoties tam, Ronis te veiksmīgi saimniekoja līdz šim. Jo patreizējam īpašniekam nav admina. Tā kā sakiet paldies Ronim, ka forums līdz šim brīdim darbojas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , drunk_lizard teica:

samuraju vairs neatgrieziisi un KaNeiet arii laikam tur pat( ko tu tur no datuves gribi? kluci? manzjeti?

 

Vai tad galiigi aizgaajushi no interneta? Datuve un Boot bija vairaaki normaali biedri un nostaljgjija. Notepad liidz dizaina mainjai arii bija korekts. Un ja Notepad statistika ir korekta:

 

Tiešsaistē šobrīd ir 108 lietotāji: 0 reģistrēti, 0 paslēpti un 108 viesi (pēc pieejamās informācijas par pēdējām 5 minūtēm)
Visvairāk lietotāju vienlaikus tiešsaistē bija 352 - 16 Apr 2020, 10:02 

 

Veel jau IT forumiem ir apmekleetaaji. Tikai jaaiet liidzi laikam un jaapielaagojas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Arcane teica:

Vai tad galiigi aizgaajushi no interneta?

Cik mums, grēciniekiem zināms, "tajā pasaulē" interneta nav. Par KaNeiet nezinu, bet Samurajs diemžēl ir tur :( .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Cik mums, grēciniekiem zināms, "tajā pasaulē" interneta nav. Par KaNeiet nezinu, bet Samurajs diemžēl ir tur :( .

Nebiju informeets. ? Dabiski aizgaaja vai kas atgadiijaas?

Link to comment
Share on other sites

Cik uzzināju no piederīgajiem, trombs, pēkšņi :( .

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Kafija teica:

nestāsti pasakas, tas bija mans darbs. Un, pateicoties tam, Ronis te veiksmīgi saimniekoja līdz šim. Jo patreizējam īpašniekam nav admina. Tā kā sakiet paldies Ronim, ka forums līdz šim brīdim darbojas. 

Kas vispār notiks ar  rītakafiju un kādi ir nākotnes plāni?

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Oi, es pavisam biju aizmirsis, ka bez foruma ir vēl Rīta kafija Vai kāds no forumiešiem lasa?

Raksts "Kā atpazīt negodīgus tūrisma pakalpojuma sniedzējus"

Citēt

Šī gada 2.martā PAC pieņēma lēmumu Nr. 2-pk, ar kuru uzņēmumam SIA Adventures World tika uzlikts pienākums nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi, kuras ietvaros Sabiedrība bez speciālās atļaujas (licences) (tai skaitā interneta vietnēs www.piedzivojumi.lv un www.piedzivojumi.com un interneta vietnes www.facebook.com lapā “@piedzivojumi“) piedāvāja pārdošanai vai pārdeva kompleksos tūrisma pakalpojumus, kas nav nodrošināti. Vienlaikus Sabiedrībai tika noteikta soda nauda 10 000 00 EUR apmērā.

Man liekas, ka soda nauda 1 miljona EUR apmērā ir nereāla. Droši vien bija domats 10 tūkstoši.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Forumam un Būtam ikdienā ar Rītakafija bijusi saistība, tik cik domēns un viens ofiss kādreiz. Tagad nav vairs Būta veba, pieļauju, ka RK neviens te nav lasījis un neko ar to nav zaudējis. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atslēdzu reklāmu bloķētāju. Izskatās, ka forumā reklāmu arī nav kā sākumā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mana sarakste ar Delfīnu nelieliecina par viņa nevainību/neiesaisti šai procesā. Lai man iesnas piemetas, ja man nav taisnība. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , drunk_lizard teica:

rk bootu iegaadaajaas no maartinja?

Tā nav Tava darīšana un sen jau ir cits īpašnieks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , drunk_lizard teica:

jams vaardaa ir roberts. uzvaards meeles galaa ir, bet veel nepadodas)

Tu Matīsu Robertu Treini vislaik mēģini atcerēties? Sanāca? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , drunk_lizard teica:

tava karma manaas aciis ceelaas neticaami ?

Tu man pieteici karu, es nepadošos :D

Link to comment
Share on other sites

@ieleja: Iemetot šo niku + vārdu gūglē, parādās atbilstība.

 

To kadru īsti neesmu pazinis un uzvārdu zinājis - iesitu tik gūglē "Skaista klase plugins", pēc tam "skaista klase marolind", un tur rezultātos viss ir. Pirms nepilniem 10 gadiem atceros, ka dikti brauca man augumā noutpadā par to, ka augstāko ieguvušie ir labs cilvēki un nesaprot dzīvi. Dikti gūglēja mani pēc traukiem vārda-uzvārda un zīmējās, ka esot mani atradis linkedin. Pa gadiem 10 tiešām nav mainījies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Kafija teica:

Mana sarakste ar Delfīnu nelieliecina par viņa nevainību/neiesaisti šai procesā. Lai man iesnas piemetas, ja man nav taisnība.

Tā tā, un kurš man reiz teica, kāds viņš krietns cilvēks un tīrīja manus postus par uzmetienu laukā no viņa topika un teica ka ņefig tādus tur rakstīt? :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard: Ja pareizi atceros, tas bija Vana Tallinn - bet jā, esam drusku pazīstami arī dzīvē. Par uiņām neko nezinu, bet pret Tevi vienmēr ir bijusi pozitīva attieksme.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Kafija teica:

razklads bija sviests

Sviests Origo bija veids, kādā delfīns galu galā man atdeva atpakaļ (kā izrādījās, aplasītus) manus thinkpadus, ko bija paņēmis "patestēt un apdomāt" - noliekot somu uz zemes un ne vārda nesakot aiziedams prom. Nu un citas komunikācijas īpatnības. Labi, komunikācija komunikācijai, es piederu pie cilvēkiem ko īpaši neuztrauc pat betona komunikācijas stils, bet aplasīt mantu un pēc tam apgalvot "nekā nezinu"! :butcher:

Karotītes atradās skāde uz štrunta 20EUR, bet rūgtums ta palika!

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam jaunu? Te bija atsauce uz deac adminu, kuram esot privilēģijas normalizēt situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Un neviens man neiestāstīs, ka tad, kad man kāds pateiktu, ka nopizģīji svešu mantu, es nebrēktu pretī, ka tā toč nebiju es, Delfīns atbildēja, ka adminiem vairāk vajadzēja sargāt forumu, kas pie nenomaksātas lizences nebija iespējams. Viņš lasa un klusē. Vainīgs. Vai līdzvainīgs. Es Kaimiņam teicu, lai raksta zajavu. Un nē, es nebalsoju par Kaimiņu. 

Link to comment
Share on other sites

laikam esmu izvirtulis, bet cik tomērr ir patīkami palasīt sakarīgus d_l postus aiz ilgiem laikiem!

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tā pat nenomaksātu licenzi? Kas vispār ar tekošajiem izdevumiem? 


P.S: Kafija vismaz smuks?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Chocoton teica:

Jūs takš paši  zināt kā tas  ir-"Nekas nenotiek tā patās"Ja kāds  tiek   diskriminēts,ignorēts ,apsmiets,izjāts...tad nu  šis vēlāk ierodas ar drabaviku  un vienu  baru apšauj.....!  ;) 

Tas bija kaadreiz kad cilveeki neredzeeja pozitiivo negatiivajaa bet nu shajaa sakaraa iesaku noskatiities igaunju filmu Klass:

Es ar tiineidzhera vecumaa nesapratu shii video jeegu:

Dziive ir piedziivojumu virkne dazhaadaa seciibaa. No notikumiem var maaciities un uztvert dazhaadi. Shii teema ir labs apliecinaajums. Bija gan + gan - forumaa bet pats galvenais ka ir ko atcereeties un ja nebuutu to - un + tad nebuutu atminjas..taapeec ja ir iespeeja paliidzeet boot.lv tad iespeeju robezhaas paliidzeet var.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

kāda ir situācija ar tiesībām un to pāreju citās rokās:

- boot.lv,

 

https://www.whois.com/whois/boot.com

 

image.png.fce9bb3484ebd6ec05a275506ebd9de9.png

 

Ja nesanāks nokārtot civilizēti, tad mazliet jāpaciešas. "Registered On" gan nebūs pirms 25 gadiem, bet nu pastāv kaut kāda iespēja tomēr dabūt to domēnu. Tik ej nu paspēj to izdarīt…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Kafija teica:

Piedod, ja esi p.idars

Parupji izklausījās, es laikam ko tādu neatļautos teikt citam foruma biedram.

 

Bet nu neesmu gan - laicīgi atvainojos, ka nepazīstu amatpersonas un nepamanīju galotni "tā nebiju es", pajokojoties par situāciju. Un sagaidu līdzvērtīgu cilvēcīgu attieksmi pret sevi.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

sounDDesign

Behind every angry woman is a man who has absolutely no idea what he did wrong.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , sounDDesign teica:

Behind every angry woman is a man who has absolutely no idea what he did wrong.

sēdies, divi!

Link to comment
Share on other sites

Esmu saņēmusi tik daudz uzbraucienus pa šo laiku, ka varu čillā šobrīd, bet es, pat gribot, nevaru ietekmēt foruma nākotni. Ja nopietni, tad @Ronalds tiešām ir cilvēks, kas te gadiem visu forumu vāca. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...