Jump to content

Gribu bīdāmu velo sēdekli


Recommended Posts

Iegādājos saliekamo riteni, bet priekš manis attālums starp stūri un sēdekli ir pārāk mazs, varētu uzmeistarot kaut ko līdzīgu velotrenažieru sēdekļiem. Varbūt kāds var ieteikt metinātāju Ogrē?

 

 

best-exercise-bike-seats.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak arī bildē redzamo sēdekli var pabīdīt mazliet atpakaļ. Bet savādāk jāpērk pareiza izmēra velosipēds. Stūres iznesumu pārāk īsu vai pārāk garu ar nav labi, diezko forši nestūrējas, ja par īsu tad baigi asi un lielā trumā no kalna ir kā ir :)

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Stūre man regulējas labi, kā attēlā. Man tieši sēdekli vajadzētu dabūt uz atpakaļu.

batavus-foldable-classic-city-bike-6.jpg

 

 

2 minutes ago, AndrisBB said:

Tak arī bildē redzamo sēdekli var pabīdīt mazliet atpakaļ. Bet savādāk jāpērk pareiza izmēra velosipēds. Stūres iznesumu pārāk īsu vai pārāk garu ar nav labi, diezko forši nestūrējas, ja par īsu tad baigi asi un lielā trumā no kalna ir kā ir :)

 

 

Bildē nav mans sēdeklis, bet kādu man vajadzētu.

Labots - Anreel
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak gandrīz jebkurš moderns sēdeklis bīdās uz priekšu/atpakaļ. Tāds kāds tev bildē protams nē.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, AndrisBB said:

Tak gandrīz jebkurš moderns sēdeklis bīdās uz priekšu/atpakaļ. Tāds kāds tev bildē protams nē.

 

Jā, bet man vajag vēl vairāk uz atpakaļu.

Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 9 stundām , Anreel teica:

vēl vairāk uz atpakaļu

un nelielā uzkalniņā backflips... :mrgreen:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Backflips varbūt nebūs. Bet sēdekļa stangu ar statīvu gan riskē nolauzt/saliekt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , itanium teica:

Ja nesver diži vairāk nekā 20 kg

A kā izmērīt, cik pakaļa ar visiem saviem pričendāļiem sver ??

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tas jau nav domāts tikai pakaļas svars, bet visa braucēja. Bet cik saprotams tad te vēders neielien startp stūri un sēdekli, tāka svars ganjau 120.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, AndrisBB said:

Tas jau nav domāts tikai pakaļas svars, bet visa braucēja. Bet cik saprotams tad te vēders neielien startp stūri un sēdekli, tāka svars ganjau 120.

 

Nē, esmu tievs un pagarš, svars 87kg. Cik saprotu saliekamie ir 'domāti' līdz 185cm.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.3. , 14:55, Anreel teica:

man vajag vēl vairāk uz atpakaļu.

 

 

Neskaitot to, ka varbūt rezultātā tev kāju leņķis pret rumpi būs neērts un vai nesanāks bieži nejauši bekflipot, ir vēl viena lieta, ko neviens vēl nav pieminējis - iedomājies bildē redzamo velotrenažiera sēdekļa bīdīšanas uzparikti ar līdz galam uz aizmuguri aizbīdītu sēdekli tā, ka sēdekļa deguns vairs nenosedz  vai knapi nosedz uzpariktes priekšgalu, un iedomājies, kas notiek, ja kādā satiksmes situācijā tava kājstarpe nonāk kontaktā ar uzpariktes priekšgalu.

No šī var izvairīties, taisot nevis bīdāmuzparikti, bet izliektu stuti. Ja tava esošā stute ir tērauda, tad varbūt kādi metālapstrādātāji vai santehniķi var izliekt ar to kāviņsauc trubu lokāmo uzparikti, ja tērauda vai alumīnija - var pārzāģēt un sametināt, iegūstot kaut ko kas izskatās apmēram tā kā Thomson Elite Setback stute.

Iegūglē long setback seatpost, atradīsi vēl idejas un iespējams pat kaut ko ko tu vari nopirkt gatavu.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums, cik cm uz aizmuguri vajag? Nav ideāls risinājums, bet kā variants der - dabūt citu sēdekļa stuti un salocīt šādi... (idejas ilustrācija). Ja grami nav svarīgi, tad stuti no nerūsējošā tērauda caurules var kādā santehniķu kantorī izgatavot...

sedeklis.gif

Labots - DeEK
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , DeEK teica:

Nav ideāls risinājums, bet kā variants der

Es jau to pašu saku, pat ne obligāti šādi

 

|

\

 |

 

bet kaut šādi

\

 |

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

100mm jau nav nekāds baigais iznesums. Man šosejniekam ir 110mm standartā. Ja uzliek ko īsāku par 80, tad sūrēšana paliek pārāk asa un lielā ātrumā močījot no kalna ir kā ir, mazliet bailīgi. Ar garāku iznesumu tieši vairāk stūre jāriež. Bet tas jau laikam atkarīgs no stūtes, tev ručkas sanāk taisni virss ass ar visiem 100mm.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku garāku sēdekļa stuti un sēdekli kas vairāk bīdās uz atpakaļu, tagad var normāli braukt, nav vairs sajūta kā uz bērnu divriteņa ?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ko tad tu pirmstam brauci ar sēdekli nejēdzīgi zemu nolaistu?

Sēdeklim vairāk vai mazāk ir jābūt tik augstu, lai tu varētu kāju iztaisnot gandrīz pilnībā, kad pedālis ir uz leju.

 

12edccaaaf5c9ded28eb42ae952369ac.jpg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vecā sēdekļa stute bija 30cm uzbīdīta līdz galam, jaunā ir 40cm un pietiek vēl ar rezervi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...