Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

osscar

Šitiem jau baigi precīzi japievelk...no kā diez defekts? Pārvilkts?

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

Šitiem jau baigi precīzi japievelk...no kā diez defekts? Pārvilkts?

Savākšu ričuku, parunāšu vairāk par šo… bet zinot savas “vājības” iespējams ka esmu riktīgi pārvilcis :(

Bet, cik saprotu, tad sîkums. Tikai noteikti uzreiz tagad jāsalabo!

Link to comment
Share on other sites

osscar

Jā karbons, alumīnijs...tur vajag prātīgi ar spēku, pats esmu vītnes aprāvis bremžu montāžas pamatnēm...tikai tāpēc, ka liekas par vaļīgu, tagad baigi neaizraujos ar pārvilkšanu. + vajag vītnes ar ko iezieķēt, lai pēc tam var vaļā dabūt, tas gan vairāk uz pedāļiem un tādām "vietām". 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Ar gaišāku vakaru iestāšanos arī esmu iesācis sezonu ne tikai mīties uz darbu. Šovakar aizminu paskatīties uz ezeru un Juglas meža takām. Vakar atradu vēl padaudz sniega Biķernieku trasē, kur veikli varēju apsteigt bariņu šosejas riteņbraucēju, kas atdūrās pret sniegu un kādu gabalu dabūja iet kājiņām. :D

IMG_20240320_182554.thumb.jpg.a12f79d673d19748f9376e7e46bf9228.jpgIMG_20240320_181334.thumb.jpg.f3aa04c82267b5adc95f5cfb512c8d5a.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kaads

kaut kā šogad ieskrieties nevaru, knapi  ap 350km tik nomīti :( 

Link to comment
Share on other sites

osscar

jā laiks visu laiku mainās.. dubaks, sestdien varbūt izskatās sanāks izbraukt garāku gabalu.  O Kazarmam ar tāda pat pudele :D

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Laiks pretīgs, piekrītu.

 

Pirms 22 minūtēm , osscar teica:

O Kazarmam ar tāda pat pudel

Man gan nav litrs, 700ml laikam. Pirku biki vairāk kā pirms gada, galvenokārt dēļ vāciņa, lai nav dubļi jāēd no pudeles korķa. Otrreiz nepirkšu, baisi saskrāpējusies. Iepriekšējās skrāpējās mazāk. :D

Link to comment
Share on other sites

osscar

jā tas alumīnija turētāju "bonuss", tāpēc uz plastmasu pārgāju. Man ar 750. 

Vēl viens zirgs, ko pieskatu tika nedaudz patjūnēts- ergon gripi uzlikti jo raiderim rokas "tirpst" (iespējams cietā dakša pie vainas vai nepareiza uzsēde", jātestē , bet šie gripi neļauj "izlocīt" locītavu. varbūt vajag ekstra mīkstos cimdus ar gela spilveniem)  Beņķis ar tika pamainīts, nu pabrauks tad redzēs vai vēl ko vajadzēs. Pats esmu tirpšanu reti piedzīvojis, pamatā ja tāds drebelīgs/"vibrējošs" asfalts + cietas riepas un nolokota dakša. Stūres regulējums ar tika mainīts, bet baigo efektu nedeva. Nez kā mēs jaunībā braucām >? bez visām šīm iespējām 😁

DSC-2686-2_1.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

No vibrēšanas, jau rokas netirpst. Drīzāk no neērtas pozīcijas.

Kad tad parasti tirpst? Ja kāds muskulis piespiež vai pastiepj kautkur nervu. Diezgan liela varbūtība ka stūre un pozīcija ir OK. Tik lokanība zema. Pastaipīties vajag.

Pirms 38 minūtēm , osscar teica:

Nez kā mēs jaunībā braucām >? bez visām šīm iespējām 😁

Aka, jaunībā bijāt lokanāki 😂

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
1 stundu atpakaļ, Kazarms teica:

Otrreiz nepirkšu, baisi saskrāpējusies.

Man ar tāda bija (vai pat ir). Tas vāciņš nolūza. Kādu laiciņu turējās tāpat, pēctam kautkad braucot nokrita un pazuda.

Laikam jānopērk kāds bariņš ar jaunām pudelēm.

 

Nav nekāda lielā izvēle ar vāciņiem, pa lielam viens brends tikai.

Bet šita 750-950ml izskatās OK. Plus šur tur pa 5 - 7.50 izskatās ka var nopirkt.

https://www.elite-it.com/en/products/water-bottles/sport/fly-mtb 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

osscar

aļikā ar ir kaut kādas ar vāciņiem un var pašus vāciņus nopirkt, jautājums gan vai visām der..

https://www.aliexpress.com/item/1005006248532907.html?spm=a2g0o.productlist.main.21.3dd05TUm5TUmhg&algo_pvid=3946504f-0a87-4a07-abb0-0ae9bd94c3f4&algo_exp_id=3946504f-0a87-4a07-abb0-0ae9bd94c3f4-10&pdp_npi=4%40dis!EUR!0.46!0.27!!!3.57!2.14!%40210318ec17110085575757352ed0c2!12000036462485500!sea!LV!0!AB&curPageLogUid=auSyLRevpWZV&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

 

iekš LV vēl Force pudeles ir ar vāciņiem 750 ml - ir ok, tādas ar man ir saimniecībā gana. 

nu vienīgi hvz kāda tā plastmasa un vai maz no tām aļika pudelēm var dzert :D

Link to comment
Share on other sites

Parasti kādos depo, senukai, cenuklubā, rimi, maxima parasti parādās ar tiem vākiem pudeles.

man kaut kad bija no polisport viena ar vāciņu. 

Link to comment
Share on other sites

Athlons

noteikti ļoti ērti no tādas aizvākotas pudeles padzerties neapstājoties... nezinu.. neesmu mēģinājis...

Link to comment
Share on other sites

osscar

īzī, nekas tāds tur nav..tās vāciņš atlec vaļā vai ar zobiem atver :D, vismaz patīkami ka nav smiltis zobos...bija men bez vāciņa...nez varbūt gonkās tās 0,x sec. ko maina

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav tur nekādas atšķirības ar vāciņu vai nē, attaisīšanas ērtuma ziņā.

Tas jau vēl labi ja tikai smiltis zobos, bet bieži jau sanāk braukt pa kautkādiem lauku ceļiem gar fermām, tad arī visi govju sūdi nāk klāt 😂 it īpaši ja lietus līst, tad tāda forša putra.

Link to comment
Share on other sites

kaads

nu tas knupis nemaz tā ar dubļiem neaizmetās, lai to vāku vajadzētu

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

kautkādiem lauku ceļiem gar fermām, tad arī visi govju sūdi nāk klāt 😂 it īpaši ja lietus līst, tad tāda forša putra.

kaut kāds jau vitamīns organismam jau arī vajadzīgs  :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Viss jau atkarīgs pa kurieni brauc 😂

It īpaši ja pudeli liek šeit

maxresdefault.jpg

Pirms 3 minūtēm , kaads teica:

kaut kāds jau vitamīns organismam jau arī vajadzīgs  :D 

Un kādi spalīši + cērmes. Vai labākajā gadijumā tie tārpi kas iedēj olas kautkur gaļā 😂, piemēram acīs vai smadzenēs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

It īpaši ja pudeli liek šeit

tur lieku trešo pudeli, kad minu velo realitātes. Bet tā pudele kalpo kā ūdens rezervuārs , ne priekš dzeršanas. Noraus dubļus un ieleju ikdienas dzeramajā pudelē. Vēl dzīvs :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Skaidrs ka dzīvs, savādāk te nerakstītu.

Bet nu tāpat tie sūkājamie paliek dubļaini un netīri, arī citās vietās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

vovo, dāma ar sarkanām lūpām padzērās vienreiz - uz reiz "gals" pudelei sarkans un ne atmazgāt, ieēdās tajā silikonā :D 😲

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

pudelei sarkans un ne atmazgāt, ieēdās

lab ka ne gals tas bija 😀, savādāk zīmogs uz mūžu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

pudeles tāpat jāmaina, kā gripi , riepas ut.t.. 

šīs rēcīgas:

 

 

Capturee.JPG

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaads

neatceros kurā velo vācu veikalā bija, pie kaut kādas pasūtījuma summas lieluma, deva pudeles pa brīvu, varēja tilpumus izvēlēties

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nēnu tās pudeles tak uzražot jau nemaksā neko. Cik tur tāda pudele varētu maksāt? 2 centus?

Tik tas ka tirgo viens pa piečuku, cits pa 20.

Supermārketos jau ar tirgo pa ceineri, bet tad vienā dienā pēkši izdomā ka vairāk par eiro viņas nemaksā (lai tiktu vaļā). 

Link to comment
Share on other sites

kaads
pirms 10 stundām , osscar teica:

jā tas alumīnija turētāju "bonuss"

bonuss ir tāds, ka tajā Al turētājā var ielikt 1,5L bamsi  :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigus
pirms 10 stundām , osscar teica:

vai maz no tām aļika pudelēm var dzert

Ir man viena. Atvēru, paostīju. Nemaz nemēģināju pildīt un dzert :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

Alumīnija turekli jebkam var pieregulēt 🤪diez nav tādi ar kādu pvc pārklājumu...

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 9 stundām , osscar teica:

īzī, nekas tāds tur nav..tās vāciņš atlec vaļā vai ar zobiem atver :D, vismaz patīkami ka nav smiltis zobos...bija men bez vāciņa...nez varbūt gonkās tās 0,x sec. ko maina

Gonkās īsti neesmu piedalījies, bet bija pāris gadi, kad braukāju pa SEB MTB maratoniem (tautas klase), pāris reizes aizbraucu arī uz Tartu velomaratonu (arī tautas klase). Toreiz bija kaut kāds velokrekls, kuram aizmugurē bija pāris kabatas, tur ļoti ērti varēja ielikt 0.75L venden pudeles. Neatminos, ka būtu bijušas lielas problēmas ar smiltīm.

 

Kaut kā šādi:

image.png.87b8d7f1c6a8ac398180bb4e8769f7d3.png

 

Velo gan pēc tāda pasākuma apmēram šāds:

image.png.44d3f410367915dde4cd31a3c0cb6462.png

 

Pirms 55 minūtēm , Aigus teica:
pirms 11 stundām , osscar teica:

vai maz no tām aļika pudelēm var dzert

Ir man viena. Atvēru, paostīju. Nemaz nemēģināju pildīt un dzert :D

Man tāda viena arī bija. Šķiet, kaut kādā Latvijas viekalā pirkta. Bet nu tas bija gadus 15 atpakaļ, toreiz laikam tādas drīkstēja tirgot :D

Link to comment
Share on other sites

Athlons

image.png.c32e8bdf7f062a83b331243a9167b3a5.png

nu šitās arī, kad pastāv aizvākotas tukšas kādu brīdi tādu aromātu uzģenerē iekšpusē, ka sēnes vairs nevajag...

izskaloju ar sodasūdeni un lietoju... pagaidām neesmu noindējies... vismaz man tā liekas... :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

osscar

Uz muguras jaubvarbūt mazāk..bet vasarā kad putekļi..viss aplīp ap to pipsi....jo viņš mitrs😁

Link to comment
Share on other sites

kaads

min ātrāk, lai izžūst pirms aplīp :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tikai 40 sanāca. Pašam par pārsteigumu kaut kā viegli gāja, jo nesanāk te pēdējā laikā izbraukt, visādi darbi un nedarbi paņem visu laiku.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Athlons
1 stundu atpakaļ, osscar teica:

grēks bija nemīt

...Dievs, tas kungs, piedod man! Esmu grēkojis... ;(

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Metrs

@osscar Tu ar velo bez dubļiniekiem braukā? Tas stila pēc vai centies padarīt velo maksimāli vieglu? Slapjā laikā bez dubļiniekiem mugura vienmēr paliek netīra. Bildes smukas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

man ir ātri uzliekamie sks blade ( shock guard un xtra dray - bildē redz)  laikam tā saucas- lieku ja 100% zinu ka būs lietus, nevar teikt ka aizsargā tikpat labi ka pilnie. Var protams pilnos uzlikt, bet tad skats tāds ne pārāk :D Bet ja gāž, tad jau kaut kādā mirklī  viss vienalga - jo tāpat viss slapjš. Tik cik sejā nelido ūdens.

DSC-1382.sized.jpg

Labots - osscar
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man tikai kādi 140km sanāca pa Lieldienām. Viens no tiem 80km.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...