Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

Jā ripošana galvenais.. bet tā super laiksm.vēl braukt un braukt

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

it kā kaut kur testos sen lasīju, ka riepas platums neiespaido velo ātrumu un grūtību mīt, bet sirdī savādāka jushana :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

😃 nu fizika skaidrs..vairāk gumijas ..svars..tur arī specenes jāpēta..

Starpcitu būs filma kur puika ar mtb līdz romai aizmina

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , kaads teica:

it kā kaut kur testos sen lasīju, ka riepas platums neiespaido velo ātrumu un grūtību mīt, bet sirdī savādāka jushana :D 

Ir jau lapas kur dažādas riepas testētas. https://www.bicyclerollingresistance.com/cx-gravel-reviews

Bet nu pa asfaltu jau var just, kad es ar savām Pirelli CINTURATO GRAVEL M, tad neripo ne velna. Protektors liels.

Nu vismaz salīdzinot ar SCHWALBE G-ONE ALLROUND.

 

Bet nu platums jau nedaudz ietekmējot, kautkur iekš jūtūba GCN testēja vienādas riepas ar dažādiem platumiem. Starpūba bij, bet visai maza. Bet viņi arī testēja 28 vs 32mm 😂

 

 

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

😃 nu fizika skaidrs..vairāk gumijas ..svars..tur arī specenes jāpēta..

 

Nu tas taspats kas spara ratu iegriezt, jo smagāks, jo grūtāk. Bet pēctam arī griežas ilgāk 😂.

Taisnā gabalā varbūt pat smagākas labāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , AndrisBB teica:

Taisnā gabalā varbūt pat smagākas labāk.

Moš tad nobalansēt ar svina gabaliem...? 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja kājas stipras, tad ieminies un ripo bezgalīgi 😂

Bet nu ja bieži jāstājas/jāuzsāk, tad smagas riepas/diski nebūs tā labākā izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Es 18. novembrī izminu… ;)

ar platleņķi bildējot tīk šaura stūre izskatās 😁

IMG_7981.thumb.jpeg.d4b4ceb624929aa15dcb83242f55d914.jpeg


gribējās šo samīt…

 

IMG_7987.thumb.jpeg.ae852ae1ab8b0ddacb01a893cbcc6a8e.jpeg

 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
kaads

Lai šajā gadā visiem pietiek līdzekļu priekš šogad nobrauktām riepām 😀.
Lai visi tiekam līdz savam maršruta beigām bez starp gadījumiem!

Ieminu pirmos pāris km šogad, jāpiedomā bija kur mīt, Zilajos tauta slēpo :D , atkrīt. devos baudīt Ķekavas pusi. Meža ceļi apledojuši, riskants pasākums. Nācās baudīt atklātu klajumu, bet tāpat iekūlos dažos  apledojošos ceļu posmos, kas mazināja ātrumu,. Vējelis radīja papildus slodzi braucienam, lai nav tā pa vieglo brauciens 😀

image.png.47391024ec02e51925298ce906d7476b.png

image.png.300f6a332f334607b4d657685dd5e207.png

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kazarms

Tik auksts jau te nav.

 

Man gan visa vēlme braukt šajos laika apstākļos ir pārgājusi, jo sāls un rūsa visur.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

nepiesala

Šodien jau +2C. 

 

Es jau cenšos pa taisno uz kāpām. Šķērsiela man nesālīta, tik cik prospektam jātiek pāri. 

Šo pensionāru šovakar dušā. Rīt ies uz apkopi. Jā, tā, gan jau, būs dārgāka, kā kāds par šito būtu gatavs maksāt. Es šo atvedu no sievas vecākiem, kur ar to pamatā braucu, tieši, lai uztaisītu apkopi. Šogad būs 24 gadi kā pie manis. Pirmais ko pats par savu naudu nopirku.

 

Ja kas, šitam ir conti double fighter riepas. Kaut kā tās pārsteidzoši labi turās uz ceļa ziemā. Pie sievas vecākiem pa Ziemassvētkiem tur bija vispār tāds slidenāks, bet nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Tev tā sēdekļa stute jau nav virs max izbīdīta?

Link to comment
Share on other sites

It kā nē. Un šis jau alumīnijs, pie tam laba biezuma, ne tur super duper race vai tml., nav tik kritiski.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kazarms

Mok jāpadomā un šogad jānobrauc. 🤔

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
osscar
(labots)

jaunā sezona ar tādiem pārrāvumiem, bet kādi 300 jau uztīti...papildus nomainīju riepas(ar vecajām vēl domāju kādus 3k km varēt vēl nobraukt ) uz 2.35, atkal schwalbe protektoru nedaudz modernāku padarījuši :D + kameras extra light pagaidām butila, tās plānas aero padārgas vēl...lai kā man riebtos presta tievie ventiļi,,,diemžēl 29 collām auto ventiļus vieglajām nepiedāvā...garmin tacx pudeļu turētāji ar jauni ( alumīnija baigi skrāpē pudeles). šie baigi cieši tur pudeli, sākumā nepierasti, nez varbūt sarkanus vajadzētu :D Pudeles ar jaunas, nezinu vai caurspīdīgas patīk - bet praktiski - redz cik iekšā + vāciņi pret putekļiem, kas baigi samazina izvēli. Vēl plānā niknākas bremzes, ja šīs nosprāgs - tagad BD labas cenas bija slx komplektam - 150 eur. Un jaunus Giro cimdiņus un sarkanus pedāļus, bet tos slinkums mainīt :D 

jwvcF-JgpFgF1mzij0sx9yraU-gekPfBErQjDO3T

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, osscar teica:

lai kā man riebtos presta tievie ventiļi,,,

Nopirku sev presta to schrader adapterus ar gumijas blīvi, lai nebūtu katru reizi jāskrūvē. Izrādījās, ka nav baigi lietojami - sievas velo viss OK, manējam riepas pāris dienu laikā mīkstas. Nu tā, ka nevis mazliet mīkstas, bet pavisam tukšas.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Šie jau tik tankos vajadzīgi...tā jsu visi pumpji mazāk vai vairāk čakarīgi māk prestu...bet nu jā man laikam spēka par daudz un bieži sanāk sajāt viņus 🤪 av tādā zņā super droši.

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

 

Ja tu viņu atstāj virsū...tad tev presta vaļā atskrūvēta ....es biju sapratis, kā tā tikai pāreja, kad vajag piepumpēt..nevis visu laiku virsū

Labots - osscar
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

Ja tu viņu atstāj virsū...tad tev presta vaļā atskrūvēta ....es biju sapratis, kā tā tikai pāreja, kad vajag piepumpēt..nevis visu laiku virsū

Šie domāti uz palikšanu, tirgo pa 5gab, pa 10gab, reizēm kopā ar "micītēm".

Biju cerējis, ka spiediens to ventili noturēs aizvērtu un būs OK. Ja adapteris virsū, tad tas puļķis nespiežas. Bet nu vienai vai divām riepām tomēr zuda gaiss…

 

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

Šie jau tik tankos vajadzīgi...tā jsu visi pumpji mazāk vai vairāk čakarīgi māk prestu...

Man kā reiz mājās vajag. Pumpis vecs, prestu neprot. Nopirku "universālo hose adapter" (jo variants ar to pāreju tomēr neder), bet vēl nav iemēģināts - velo sezonu neesam atklājuši. Kad sāksim velo sezonu, tad jau redzēs, derēs tāds vai nederēs.

Man saimniecībā ir abu veidu ventiļi - pieaugušo velo ar prestām, bērnu velo ar auto ventiļiem. Katru reizi čakarēties ar kaut kādu adapteru skrūvēšanu ir mazliet apnicis.

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Es mājām ar atlaidi kaut kādu kruto lielo pumpi nopirku.  Tam viss bija lidzi..i presta i bumbas var pumpet..labs ..sks blšķiet bet kaut kur krāsas fiskars lidzīgas, un nemaksāja kosmosu..manometrs un no augšas var arī nolaist, ja pa daudz iepūsts..labs verķis

Bet tā. Vaļā atstāta presta nešķiet labs variants .  

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vaitad nu Lidlā pumpi kas māk Presta pa 5 Eiro nevar nopirkt, ka jāčakarējas ar kautkadām pārejām.

Nez, neesu cita tipa ventiļus 100 gadus redzējis, nav arī bijušas problēmas ar viņiem.

Bet nu jauna kamera jau ar piečuku maksā, jēga čakarēties? nomaina kameru un miers, ja ventils beigts.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Viss izī...bet tā konstrukcija maziem itāļu pirkstiem😜

Nu tas ka kā ar jēlu olu ar to prestu 😜

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man ir tas skrūvējamais tūlis, ja nu vajag reizēm izskrūvēt.

Un reizēm vajag, jo ar laiku aizķep ar bezkameru šķirdumu. Tad tolkam nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 24 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad nu Lidlā pumpi kas māk Presta pa 5 Eiro nevar nopirkt, ka jāčakarējas ar kautkadām pārejām.

Nu ja, pērkam jaunu pumpi un tad čakarējamies nevis ar pārejām, bet ar diviem pumpjiem. Labs plāns.

 

Pirms 23 minūtēm , AndrisBB teica:

Nez, neesu cita tipa ventiļus 100 gadus redzējis, nav arī bijušas problēmas ar viņiem.

Un ko gan tu ar šo centies pateikt?

 

Pirms 24 minūtēm , osscar teica:

Viss izī...bet tā konstrukcija maziem itāļu pirkstiem😜

Šoreiz franču… :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Un ko gan tu ar šo centies pateikt?

 

To ka, kur jūs to ne-presta ventīļus atrodat?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

To ka, kur jūs to ne-presta ventīļus atrodat?

Jau rakstīju…

Pirms 55 minūtēm , binary teica:

Man saimniecībā ir abu veidu ventiļi - pieaugušo velo ar prestām, bērnu velo ar auto ventiļiem.

 

Nu un, protams, mums ir arī auto (piedod, esmu atpalicis, neesmu redzējis auto ar presta ventiļiem). Dažiem arī zāles pļāvēji (mauriņtraktori).

Link to comment
Share on other sites

kaads

ja riepa ar kameru, tad tā pumpēšana vispār pāris reizes gadā, ja nav uzlikta sūda kamera , un min visu sezonu,

biežāk ir  , man  vismaz, jāpumpē bezkamernieces, bet ne jau katru dienu  un tad var pārdzīvot.

pirms 14 stundām , osscar teica:

vāciņi pret putekļiem, kas baigi samazina izvēli.

bija, ļoti ātri attiecos no tādas pudeles, neatceros iemeslu, sen tas bija.

man pudeles pa 1L abas, hvz kur tie ceļi kādreiz aizved 😀, lai nav tā tizlā sajūta, kad beidzas ūdens un nevari sagaidīt pieeju ūdenim, vai speciāli jānovirzās uz kādu veikalu, kurš var beidzis eksistēt vai darba laiks beidzies. jā ir lieks svars braucamajam, bet kāda starpība , vai tas svars nāk klāt velo vai braucējam :) parasti dzeru no vienas visu laiku, otra vairāk kā rezervuārs ūdenim kalpo. izderu pudeli, H20 pārleju no otrās pirmajā. ar dažādiem dzērieniem nebraukāju un ir nosūkāts :D tikai viens pudeles gals. Vēsākā laikā ir reizes, kad vispār dzeramajam nepieskaries.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
pirms 3 stundām , ju teica:

Ja jau ir pumpis ar šļauku, tā teikt, tam iespējams, var uzlikt šo, ja žēl naudas SKS kompressor

SKS MV Easy Valve Head buy online - bike-components

Vienam pumpim tāda ir, darbojas OK. 

Ah nē, viss pumpis ir SKS, tapēc tāda galva 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kaads teica:

bija, ļoti ātri attiecos no tādas pudeles, neatceros iemeslu, sen tas bija.

Tūrismam tas vāks der, ja brauc sacensības, būs lieks trauceklis.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Vienīgais ko es esmu saistībā ar saviem velo izdarījis - esmu kapitāli apkopis 2 no 3 velo... 3. velo vēl pie meistara... :) Savam MTB veicu arī pilno DT dakšas apkopi... ;) 

Gribēju šosi uzlikt uz smart ruļļa... bet tālāk par ruļļa softa atjaunošanu netiku... :( 

Cerams ka varēs sākt ārā mīties...

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu jā plastmasas pudeles jau "izejmateriāls" vien ir - nolietojas , sadzeltē..utt.. nav jau metāls/stikls...redzēs, pagaidām izbraucu ir ok - uz 1L ar maza izvēle un tad būs kā saki - otra būs kā rezervuārs, jo grūti  izņemt.  Bet nu laiiks rādīs, ja kas sūtīšu citas...

Link to comment
Share on other sites

Regisss

image.thumb.png.a641749970681399a298eadd408e2013.png
 

man vienam ričukam sačakarēts rāmis ap stuti… :(  Būs jāsalabo pie konkrētiem meistariem…

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...