Jump to content

Ludzu palidzibu


Blessed
 Share

Recommended Posts

Nejausi izdzesu paris ljoti nozimigu failu. Vai ir reala iespeja atjaunot tos ar kaadu softu? Meginaju Easy recovery pro un get data back, bet ta ka rikojos ar vinjiem pirmo reizi un nezinaju ka to isti dara, neizdevas atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

Nejausi izdzesu paris ljoti nozimigu failu. Vai ir reala iespeja atjaunot tos ar kaadu softu? Meginaju Easy recovery pro un get data back' date=' bet ta ka rikojos ar vinjiem pirmo reizi un nezinaju ka to isti dara, neizdevas atjaunot.[/quote']

 

F1

Un lasi bljed.

Vismaz to tachu tu maaki?

Link to comment
Share on other sites

Nejausi izdzesu paris ljoti nozimigu failu. Vai ir reala iespeja atjaunot tos ar kaadu softu? Meginaju Easy recovery pro un get data back' date=' bet ta ka rikojos ar vinjiem pirmo reizi un nezinaju ka to isti dara, neizdevas atjaunot.[/quote']

 

F1

Un lasi bljed.

Vismaz to tachu tu maaki?

 

Es tachu cilvecigi paludzu. Nevajag but tik agresivam un rupjam.

Neprotu tik labi anglju val lai varatu visu izprast.

Link to comment
Share on other sites

nu ja nemaki valodu, tad tev palidzes jebkura normala datorfirma kas nodarbojas ar datorservisu. Tus tas prieks tev izmaksas sakot ar Ls30.

Link to comment
Share on other sites

ja vajag, pa e-pastu varu pakonsulteet kaa riikoties shaadaa gadiijumaa. Pats pirmais, kas jaaieveero, nedriikst uz diska neko dariit ar citiem failiem - rakstiit, kopeet, paarvietot, jo taa viegli var uzrakstiit virsuu izdzeestajai infai.

Link to comment
Share on other sites

ja vajag' date=' pa e-pastu varu pakonsulteet kaa riikoties shaadaa gadiijumaa. Pats pirmais, kas jaaieveero, nedriikst uz diska neko dariit ar citiem failiem - rakstiit, kopeet, paarvietot, jo taa viegli var uzrakstiit virsuu izdzeestajai infai.[/quote']

 

Ja nebus gruti, ludzu uzraksti. Meginaju ar easy recovery pro. esmu noskaneejis disku un nesaprotu kur man buutu jaaredz izdzeestais fails?

Edgars

ecstasy@navigators.lv

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...