Jump to content

Bonis un Šņukurs vs. megakorporācijas un imports


abi
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Cik reizes jāstāsta ka man te veikalā 99%imports.Pat maize tiek vesta ellē ratā no sazin kurienes.

Trolli. Es tādu veikalu dzīvē neesmu redzējis.. Muldoņa

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Vispār es jau tā kā nesaku ka neko nevar vest,var vest to kas pašiem nav.

Tu priecājies ka aptrūksies imports uz Latviju, bet tad tomēr nevajag apraut importu uz Latviju? ?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

tad tomēr nevajag apraut importu uz Latviju?

 

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

apraut importu uz Latviju

ble laukstrādnieklu  trūkst, tirlas ar dakšu pa minimālo negrib... da nah to vajag, pabalsts  un senči

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

nav pilsētai uz laukiem jāved pārtika un viss

Pilsētnieki paši drīkst braukt pakaļ un vest uz pilsētu?

 

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

kāpēc pilsētai nekas nebūtu jāražo

Meli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

apgādāt visas pilsētas

 

Apgādāt ar ko? Kartupeļiem? Katrā Rimi ir Latvijā ražoti kartupeļi. Ar ko vēl varētu apgādāt? Neapstrādātiem kviešiem? Griķiem?

 

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

jo tirgus daļa niecīga

Neiet kopā ar spēju apgādāt visas pilsētas. Lieltirgotājam maz interesē izcelsme. Tie saliek kopā pieprasījumu un piedāvājumu un spēju piegādāt un attiecīgi nokāš lielāko spread.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Zinu kas tur darās

Kas tad tur tāds darās? Vai tu vari piegādāt apjomus, ko spēj tāda Rimi ķēde norealizēt?

 

 

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Var redzēt ka Tev ir ,,padziļinātas,, zināšanas tajā ko ražo laukos.

Nu tu labāk atbildi uz jautājumu. Kāda starpība kādas man zināšanas? Tev ir iespēja izglītot.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu tas varētu darbotos fašistiskā režīmā. Nepatīk vārds fašistisks, tad var lietot plašāku jēdzienu - tirānija.

 

Bet izvērs, lūdzu, kas tur darās tajā ķēdēs, kāpēc netirgo vietējo? Esmu vismaz pāris Latvijā ražotu produktu kategorijas redzējis RIMI: kartupeļi, gurķi, tomāti, dažādi graudaugi, čipsi, limonādes, sulas, maize, piena, gaļas, zivju produkti, dažādi ievārījumi un citi konservētie produkti, saldumi...


Bļins, atkal offtopiks panesās...

Link to comment
Share on other sites

Neatdot tirgu - tas ir protekcionisms (lielos vilcienos tā arī nav diezko pareiza prakse, varbūt izņemot dažas specifiskas nišas). Norādīt, ko kādam darīt (šajā gad. ko kādam tirgot) - fašisms.

 

Es jau tev uzskaitīju kaudzi ar Latvijā ražotām pārtikas precēm, ko var iegādāties RIMI. Kas tajā sarakstā vēl trūkst? Vai var teikt, ka vietējie (pārtikas) ražotāji ir izspiesti no tirgus? Kurš vietējais ražotājs ir tiek apspiests no lielajām ķēdēm? Minēji, ka pārzini to virtuvi.

 

Kā būtu jāpārorganizē "lielās" tirdzniecības ķēdes, lai tu justos laimīgs? Nedaudz izklausās, ka pēc tavas gribas vajadzētu tās vispār aizklappēt ciet un/vai tev ir pretenzijas pret jebkādu, sevišķi pārtikas preču, importu? Pielabo, ja kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Joprojām njihuja nesaprotu kur īsti bonim ir tā sāpe? ? 

 

Vēsturē - Praviešus savā zemē neciena... :(  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

izmet vietējos ārā

Nu es tak tev uzskaitīju, ko es redzu veikalā. Kā tad var būt vietējie izmesti? Un tur vēl bija daži jautājumi, ko uz kuriem izvēlējies neatbildēt.

 

Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

Īsts ,,brīvais tirgus,, kura nav.

Es jau nesaku, ka ir, bet kāds tam sakars ar šo problēmu? Es redzu pilnu RIMI ar Latvijā ražotu pārtiku, tu saki, ka vietējie izmesti un 99% ir imports :dntknw:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , snukurins teica:

pie paša minimālākā patēriņa sanāk ka katru mēnesi no manas lokācijas aizbrauc prom ap 1 milijons Eiro.

Apsveicu ar vismaz miljonu apgrozījumu mēnesī. Respect!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Es te tā rupji parēķinot nonācu pie slēdziena ka pateicoties 99% importam un attiecīgam vietējo skaitam,pie paša minimālākā patēriņa sanāk ka katru mēnesi no manas lokācijas aizbrauc prom ap 1 milijons Eiro.

tagad nevar saprast, tak stastīji, ka absolūtiais vairākums tavā galā pelna 300 eur, izņemot baronu šņukuru, un pieņemot, ka katra 3 cilvēku gimene tad kopā nopelna 600 eur un uz ģimeni tiek tērēts 300 eur pārtikai maksimums, tad sanak, ka tavā ciemā dzīvo 9k cilvēku un es pat šeit nerēķinu nodokļus un citas lietas

 

Jeb tomēr cilvēki pelna vairāk vai arī tomēr par miljonu melo vai tomēr tu nedzīvo dziļos laukos, kur 100km uz skolu jābrauc?

 

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Tā nav nekāda murgošana,nav pilsētai uz laukiem jāved pārtika un viss,līdz kādam 2000šo sākumam tā arī bija,neko neveda,viss bija kārtībā

jap, tā arī šķita, ka tomatu mērci, banānus, šveices sieru, spageti tika ražots katra pagasta centrā

 

 

P.s 

 

Patīrīju topiku

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

tagad nevar saprast

Nopērc Audi 80, ierīko sauso toleti un tad runā par saprašanu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

zirga ratus vairs laikam neražo

nemelo

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

Nejauc ražotāju ar pārstrādātāju

Nejaucu. Atbildi uz jautājumiem, dezinformācijas izplatītāj :)

 

Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

sīkais visā nopietnībā uzskata ka piens rodas no tetrapakām.

Argumentu trūkums.

Link to comment
Share on other sites

Varu, bet, pirms uzbāzties cilvēkiem, priekšroku izteikties došu tev. Imantas RIMI es redzu pilnus plauktus ar Latvijā ražotiem pārtikas produktiem, bet tu mums atklāti melo, ka 99% ir imports un vietējie ir izspiesti no tirgus.

 

No tava sacītā var saprast, ka eksistē kāds ražošanas rādiuss ap lielveikalu, lai produktu varētu atzīt uz vietas ražotu un absolūti pie tādiem ražotājiem nedrīkst pieskaitīt pārtikas pārstrādātājus. Viss ārpus tā rādiusa ir atzīstams ar importu un tirgus kropļošanu un vietējo izstumšanu.

 

Tad jautājums - cik liels ir šis rādiuss ap lielveikalu, kur produktam jābūt saražotam (pārstrādāto, pēc tevis sacītā, nedrīkst atzīt par Latvijā ražotu?), lai tas pēc tavas definīcijas skaitītos "uz vietas" ražotais?

 

Link to comment
Share on other sites

Re kur, aktuālāks šodienas pieprasījums vietējiem ražotājiem:

Stingrās karantīnas laikā uzplaucis seksa leļļu bizness

https://sejas.tvnet.lv/6959551/stingras-karantinas-laika-uzplaucis-seksa-lellu-bizness

Var ražot, tirgot vai iznomāt, pa vidum starp gumijas sievietēm, arī kādu naturālo piedāvājot..??

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , snukurins teica:

Kāda atšķirība?ja zemes pleķī 50x50km saražotais dažādu ZS un SIA nav nopoērkams vietējā lielveikalā vai mazveikalā,tad kāds var būt brīvais tirgus?

Kas tev liedz atvērt veikalu, kur tirgo 50mx50m saražoto? Valdība aizliedza?

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ tu melo visu laiku?

 

Rimi ir Latvijas produkcija un tā nav Rimi vaina, ka tavs kaimiņš nespēj izaudzēt burkānus visām veikala tīklam

Link to comment
Share on other sites

Pag , pag, bet kāpēc PATS, šņukur, netaisi veikalu un netirgo ''vietējo''? Kāpēc lai būtu jādara citam, lai piepildītos tavs sapnis? Man tas atgādina boļševikus 17 gādā. Tie arī izdomāja kā CITIEM būtu labāk , nevis balstoties uz ekonomiku. Kas notā visa sanāca... Es , personīgi, baigi nemīlu ka kāds sāk man sāk gudri stāstīt kā man dzīvot, kaut pats tā nedara. Nu tipa savītušus ābolus no vietēja, kam nav normālas glabātavas vai sapuvušus kāpostus tik tāpēc ka to ir kāds izaudzējis blakus.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , snukurins teica:

Starp citu,biedra marrtins RIMI  veikalā noteikti nav nekas no šeit ražotā..

Kas tieši ir šis “šeit ražotais”?!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Varbūt nevajag jaukt ,,Latvijā ražots,, ar ,, vietējo ražoto,,.

Nu tad vismaz nejauc tad iekšā "99% imports", kas izspiež "vietējos" (kas ir meli, to jau noskaidrojām). Ar vietējo tirgu parasti saprot iekšzemes tirgu, pie tā es arī pieturos.

 

Bet, lai būtu pa tavam - paturpināsim. Bet, lai varētu paturpināt, man tomēr ir jāzina, kāds ir aptuvenais rādiuss tavai definīcijai par vietējais? 

 

Tātad tu esi neapmierināts, ka kāda saražoto produkciju netirgo blakus (liel)veikalos/tirdzniecības vietās? Nu mana skatu punkta tā ir tikai pašu ražotāju nespēja vienoties ar (liel)veikalu/tirdzniecības vietām,  jo es, piemēram, redzu vietējos produktus (pēc vispār pieņemtās definīcijas) ļoti plašā klāstā, kas man ļauj secināt, ka ir vismaz daži, kas spēj vienoties.

 

Pirms 57 minūtēm , snukurins teica:

ja zemes pleķī 50x50km saražotais dažādu ZS un SIA nav nopoērkams vietējā lielveikalā vai mazveikalā,tad kāds var būt brīvais tirgus?

Kāds var būt brīvais tirgus, ja tu (kā iepriekš izteicies), gribi ar likumu noteikt obligātu vietējo (noteikts rādiuss pēc tavas definīcijas) produktu tirdzniecību katrā tirdzniecības vietā? Tas kā reiz nebūs brīvais tirgus, bet īsts fašisms (korporāciju saplūšana ar valdību).

 

Tev kāds liedz tirgot? Nē.

Tev kāds liedz atvērt savu veikalu? Nē.

Tad kādā veidā notiek apsiešana vai izspiešana no tirgus? Izklausās vienkārši pēc konkurences, kur kāds ir mazāk konkurētspējīgs :D

 

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Piedevām vēl arī nekaunīgi melo,,,Limbažu piens,, piemēram,pat smakas nav no Limbažiem.

Nav īsti skaidrs, kā tiek melots? To, ka viņi melo, ka piens ir tikai no Limbažiem vai viņi melo, ka piens vispār nav no Limbažiem? Vai viņi melo, sakot piens, bet īstenībā ražo sieru? Vai uzņēmums piesauc Limbažus, bet paši ir no Ventspils? Nocitē melus, ja nē, tad šie būs kārtējie tavi meli.

 


Pirms 28 minūtēm , snukurins teica:

Starp citu,biedra marrtins RIMI  veikalā noteikti nav nekas no šeit ražotā..

Ko jūs un kur ražojat? Pārbaudīsim.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Pie reizes vari uzzināt arī ko šajā reģionā skolās,bērnudārzos,pansionātos utt valsts iestādēs ceļ galdā no vietējā.Varu saderēt ka neko.Viens kartupeļu audzētājs manā reģionā no kura pērku kartupeļus teica ka viņam pat nav jēgas pieteikties,ja gribot piegādāt kartupeļus esot jāspēj piegādāt arī banāni utt.

Wow, piemetinājums uzradies. Tagad ne tikai katrs ar savu bulkvāģi piegādās preces veikaliem (lieliem vai maziem), bet arī bērnudārziem un skolām? 

 

Kā tu domā sadalīt vietējo skolu un bērnudārzu tirgu starp 10 vietējiem kartupeļu ražotājiem (lieliem un maziem)? Piemēram, ja bērnu dārzs dienā patērē piecus maisus (5x30kg=150kg) kartupeļu, tad katrs savā laikā un katrs ar savu bulkvāģi atvedīs pa pus maišelim kartupeļu? Nu tā lai neviens nejustos izstumts? :lol: Tālāk, kā ar burkāniem? Āboliem? Pienu?


Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Nu tad nebrīnamies kāpēc Latvijā ražotais ir dārgs

Cenu atšķirībām ir vairāki aspekti, bet par to varam vēlāk - vispirms pabeigsim iesākto.

 

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

kamēr polis uzlādē fūri

Tev kāds liedz to darīt?

 

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

tikmēr mūsējais tērē laiku un naudu bakstīdams preci nelielos vairumos pa kaktu veikaliem

Bet to taču tu pats dikti reklamē? Tagad nesaprotu - tas vairs nav tevis atbalstāmi? :shok:

 

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

Lauksaimnieciskā ražošana nav nekāds on/off slēdzis kuru var ierubīt lai apmierinātu veikalu apjomus visā Latvijā.

Par on/off piekrītu, bet tikai kontekstā, ja uztaisa off, tad on vēlāk būs grūti vai tuvu neiespējami.

Bet par to nespēju apmierināt pieprasījumu (pircēju, nevis veikalu kā starpnieku) kurš tad ir vainīgs/nespējīgs? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

,,Latvietis neko nevar,un jo vairāk nevar,jo vairāk latvietis,,.

Argumentu trūkums.

 

Atbildi uz jautājumiem, tie jau sakrājušies gana. Vari, protams, neatbildēt, bet turpmāk rēķinies ar meļa titulu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , snukurins teica:

Nu tad nebrīnamies kāpēc Latvijā ražotais ir dārgs,kamēr polis uzlādē fūri,atved līdz Latvijai

Tak lāde savu fūri un vada pa visu Latviju un Poliju. Šis atgādina tavu ņaudēšanu, ka tava miestā nav būvniecības  materiālu veikali , bet pie jautājuma - kādēļ pats neatver , atbilde ir - jo tā nevar nopelnīt

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, snukurins said:

Nav jau nekas jauns,ir pat tāds teiciens> ,,Latvietis neko nevar,un jo vairāk nevar,jo vairāk latvietis,,.

Liepiņ beidzot tu kauķ ko prātīgu ar pasaki,šitiem liberastiem ar grāp pa pieri vajag dot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

rēcīgi.Vispār jā,tie kas Latvijā biezie par tādiem kļuva tikai un vienīgi mudījot.

Kādēļ tu neesi biezais, bet prasi to no citiem?


Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Tas ka es gribu pirkt vietējo prioduktu bet to nevaru izdarīt jo veikalā tā nav arguments?

Kādēļ never vaļā to vietējo bio veikalu? Produkcijas trūkums jeb peļņas trūkums ?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Tas ka es gribu pirkt vietējo prioduktu bet to nevaru izdarīt jo veikalā tā nav arguments?

Es jau nocitēju, kas nav arguments.

 

Ja veikalā nevar kaut ko nopirkt, tad produktam vai nu nav pircēja vai nu nav pārdevēja vai nu nav peļņas iespēju. Starp citu, kas tas ir par vietējo (kāds bija rādiuss?) produktu(-iem), ko tu nespēj nopirkt?

 

Es tev devu pretargumentus taviem apgalvojumiem par apspiestajiem un izstumtajiem, bet, tā kā nevari paša sacīto pamatot, tad secinu, ka esi vienkārši melis, jo mani argumenti ir visnotaļ spēcīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Es tev devu pretargumentus taviem apgalvojumiem

 

Es varu tikai apbrīnot Tavu pacietību...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

es ieejot tuvējā veikalā nevaru nopirkt neko no vietējā

Tu gribi, lai katrs savā dārzā izaudzēto kartupeli, tomātu, gurķi..., nes uz veikalu tirgot?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Lab,viss skaidrs ar jums,Latvijā latvietim ir jāēd imports.

Argumentu trūkums.

 

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Man tāda aizdoma ka nav vērts skkaidrot.

Man tāda sajūta, ka tevis teiktais pārsvarā ir balstīts uz aizdomām.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Kas tur ko argumentēt?

Vieglāk ir izplatīt klajus melus uz aizdomu vai aizvainojuma pamata.


Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

Tad jau nav jābrīnās

 

Pirms 15 minūtēm , snukurins teica:

Izstāsti

Nemaini tēmu, šajā pašā vēl daudz nepateiktā

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

bet tā kā noskaidrojām ka vairākumam vietējo produktu veikalā nevajag

kur?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...