Jump to content

Bonis un Šņukurs vs. megakorporācijas un imports


abi
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , abi teica:

lai gan varētu samesties kopā 100-1000 sētnieki un paši legāli nooptimizēties.

Būsi arodbiedrības priekšsēdis? Davai...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , abi teica:

lai gan varētu samesties kopā 100-1000 sētnieki un paši legāli nooptimizēties.

Uzsvars uz varētu. Bet nevar jau :D Kurš vainīgs?

Piemēram, skolotāji arī nevar uz vienu roku samesties un pieprasīt lielākas algas. Viņu arodbiedrība ir totāls joks un paši doties streikā baidās - nekādas vienotības.

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

ja tev žēl sētnieka un gribas viņam vairāk samaksāt uz rokas, tad tas ir noziegums

Leģitīms un legāls ir divas dažādas lietas. Es runāju par nodokļu optimizāciju "legāli". Man arī nepatīk pastāvošā nodokļu sistēma - a ko darīt? Man resursu ir par maz, lai kaut ko mainītu. Atliek pildīt un/vai pielāgoties. Starp citu, neviens taču tev neliedz katram sētniekam, ko ieraugi, izsniegt naudas čupiņu pēc iespējamā un vēlmes.

 

Pirms 14 minūtēm , abi teica:

Tik reāli nav jau nekādas starpības kurš tieši izmantoja iespēju legāli samaksāt mazāk nodokļus – uzņēmums 100 sētniekiem, jebšu 100 sētnieku uzņēmums, nu pa lielam...

Nekorekta vārdu spēle, jo pasaki vienu lietu divos veidos un tad kaut ko salīdzini. Jebkurā gadījumā, neviens neaizliedz miljons sētniekiem korporēties un veidot savas shēmas.

 

Pirms 14 minūtēm , abi teica:

@Stasss nesi spējis apgāzt nevienu manu apgalvojumu, jo zināšanu par maz, precīzāk, trūkst.

Tu to par sevi? Izspļauj kaut ko, bet, kad paprasa pamatoju, tad vainu jāstrādā vai nav vēlmes vai ir slinkums rakties vai citas atmazkas :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marrtins said:

 

2) (var kādam par maksu deleģēt)

3) (var kādam par maksu deleģēt)

 

Kur jāpiesakās?!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aizmirstiet par tiem offšoriem, tas ir pagājis etaps. Tas ir tiešām dārgi un Tev vēl vajag Latvijā atrast kādu, kurš piekritīs uz offšoru ( jaunu, ar kuru nav jau gadiem sadarbība) vispār pārskaitīt naudu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , McBetonc teica:

Kur jāpiesakās?!

Ja tu pat to nespēj atrast, tad doties atpakaļ pie saviem piecīšiem :D

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Tu takš oficiāli maksā par googli, youtubi, netflixsu, amazonu, hvz ko vēl..

Tur takš skaidri uzrādas VAT - 0%

 Āha, un kur tad ir iekasētais iedzīvotāju ienākumu nodoklis, sociālais nodoklis, uzņēmumu ienākumu nodoklis par Latvijā notirgoto? Tas viss ir jāmaksā par Latvijā veiktu uzņēmējdarbību un tas ir daudz vairāk nekā PVN.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , abi teica:

 Āha, un kur tad ir iekasētais iedzīvotāju ienākumu nodoklis, sociālais nodoklis, uzņēmumu ienākumu nodoklis par Latvijā notirgoto? Tas viss ir jāmaksā par Latvijā veiktu uzņēmējdarbību un tas ir daudz vairāk nekā PVN.

Tāda sajūta, ka tu vispār neorientējies nodokļu sistēmā.

Par notirgoto neiekasē sociālo nodokli.

Darbinieka ienākuma un sociālo nodokli iekasē valstī, kur tas tiek nodarbināts

Uzņēmuma ienākuma nodokli iekasē valstī, kur uzņēmums reģistrēts.

Gribi ieteikt, ka gadījumā, ja es, kā Latvijas rezidents, notirgoju preci uz Vāciju, tad prātīgāk būtu ienākuma nodokli maksāt Vācijā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par Latvijā notirgotu jaunu Mersedess pasažieru automobīli Pēterim vai Jankam, tiek maksāts sociālais, ienākumu un uzņēmumu ienākumu nodoklis? Pastāsti...

  • Kādas šausmas! 4
Link to comment
Share on other sites

Fūūū, @ieleja, Tev jau nu kā uzņēmējam bija gan jāzin pareizā atbilde uz augstāk uzdoto jautājumu un kāpēc tam ir tieša saistība ar @marrtins piemēru

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Tev jau nu kā uzņēmējam

 

Pirms 16 minūtēm , abi teica:

Pēterim vai Jankam

 

Pirms 16 minūtēm , abi teica:

uzņēmumu ienākumu nodoklis?

Arī vajadzētu zināt ka privātpersonam vispār nav sakara UIN, bet tev tik gudrus tekstus drukāt!

Link to comment
Share on other sites

Tad jau šitais ir pilnīgs feiks, gluži tāpat kā korporāciju noteiktas satura daļas attiecība uz Latvijā/Latvijai saražoto un tas, ka Francija miljardu EUR par to iekasēja tik no vienas korporacijas vien, vispār sviests un korporāciju nepamatota apzagšana gaišā dienas laikā. Eh, make Latvia great again, šitā neuzcelsi!

 

SIA "Domenikss" reģistrēta 1997. gadā un pieder Benitai Danilenko. 2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 48,4 miljoni eiro. VID administrētajos nodokļos samaksāti 9,4 miljoni eiro, tostarp 1,14 miljoni eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , abi teica:

Pastāsti...

Izlasi vēlreiz manu teikto. Tad vēlreiz un, ja nepieciešams, lēnāk. Ja vēl nebūs skaidrs, tad, piemēram, LR1 ir ziņas vieglajā valodā, varu mēģināt pārtulkot tādā pašā veidā.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Izlasi vēlreiz manu teikto. Tad vēlreiz un, ja nepieciešams, lēnāk. Ja vēl nebūs skaidrs, tad, piemēram, LR1 ir ziņas vieglajā valodā, varu mēģināt pārtulkot tādā pašā veidā.

 

Tevis teiktais ir pilnīgs sviests attiecībā uz doto tēmu.

 

Korporācijas veic Eiropas teritorijā, tai skaitā Latvijā, nereģistrētu uzņēmējdarbību, sniedz pakalpojumus Latvijas teritorijā, nodokļus nomaksājot nevis mītnes zemē ASV, bet, teiksim, Īrijā. Valstīm ir tiesības pieprasīt šo uzņēmējdarbību reģistrēt savā valstī, iekasēt nodokļus par savā teritorijā gūto peļņas/ienākumu daļu, nodarbinātā darbaspēka nodokļiem un tās to arī izmanto. Latvija bremzē, kaut ko bubināja vien par Yandex taxi, bet nav dzirdēts ka kaut kas būtu pavirzījies uz priekšu. Rakstu no galvas, bez google, var ppats pārbaudīt un pateikt precīzus ciparus, procentus utt. Jā, tas nav vienkārši, bet IR izdarāms un potenciāli tur ir tik daudz neiekasētas naudas, ka pietiks medicīnai un daudz kam citam. Es nezinu un arī nedrīkstu zināt īsto iemeslu kāpēc tas vēl nav, var vien vangot ka kāds saņem smuku summiņu lai necilā šo jautājumu, vai jautājuma necilāšanas cena ir NATO karavīri Latvijā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , abi teica:

Tevis teiktais ir pilnīgs sviests attiecībā uz doto tēmu.

Meli.

 

Pirms 39 minūtēm , abi teica:

Valstīm ir tiesības pieprasīt šo uzņēmējdarbību reģistrēt savā valstī, iekasēt nodokļus par savā teritorijā gūto peļņas/ienākumu daļu

Uz kāda pamata? Man arī jāreģistrējas Vācijā, ja es tur kaut ko pārdodu? Tam noteikti ir nosacījumi, neba nu visiem tagad jāreģistrējas.

 

Pirms 40 minūtēm , abi teica:

nodokļus nomaksājot nevis mītnes zemē ASV, bet, teiksim, Īrijā.

Nodokļu legāla optimizācija.

 

Pirms 40 minūtēm , abi teica:

pietiks medicīnai un daudz kam citam

Vispirms sakārtot neefektīvās saimniekošanas un tad jau arī pietiks. 1.1mljr ir veselības budžets, cik vēl tur vajag?

 


1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Mājā ir jāsēž tiem kas nesēž mājā,jo tie kas jau sēž neies tak ārā pie trakajiem.

Sēdi mājās ar savām fašistiskajām tieksmēm :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , marrtins teica:

Uz kāda pamata? Man arī jāreģistrējas Vācijā, ja es tur kaut ko pārdodu? Tam noteikti ir nosacījumi, neba nu visiem tagad jāreģistrējas.

 

Vecīt, nu Tu takš absolūti necērt šo tēmu... Tas nebūtu nekas un nekaitinātu, ja vien Tu, esot šādā statusā, nestāstītu ka citi ir muļķi. Tā vien gribas Tev kaut ko neglaimojošu pateikt.

Vari iepazīties kaut vai ar mūsu pašu Pievienotās vērtības nodokļa likuma 60. pantu, nu iesākumam...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , abi teica:

Vecīt, nu Tu takš absolūti necērt šo tēmu...

Ir interesanti to dzirdēt no tāda, kas tiešām necērt :D

 

Pirms 54 minūtēm , marrtins teica:
pirms 1 stundas , abi teica:

Valstīm ir tiesības pieprasīt šo uzņēmējdarbību reģistrēt savā valstī, iekasēt nodokļus par savā teritorijā gūto peļņas/ienākumu daļu

Uz kāda pamata? Man arī jāreģistrējas Vācijā, ja es tur kaut ko pārdodu? Tam noteikti ir nosacījumi, neba nu visiem tagad jāreģistrējas.

Vispirms tu gaudo par nodokļiem no peļņas, bet tad, nez kāpēc, pārmeties uz PVN :D

 

Tātad, vēlreiz, kad man būtu jāreģistrējas Vācijā, lai tur nomaksātu nodokli no peļņas?

 

 


Pirms 18 minūtēm , abi teica:

ja vien Tu, esot šādā statusā, nestāstītu ka citi ir muļķi.

Kur es kādu par muļķi nosaucu?

 

Pirms 18 minūtēm , abi teica:

Tā vien gribas Tev kaut ko neglaimojošu pateikt.

Lūdz nedari tā!!!1 Un kā es pēc kaut kā tāda dzīvošu?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka būs jāreģistrējas un jāmaksā nodokļi, tieši tāpat kā to dara Domenikss. Nē nu Tu vari izstāstīt kā tieši Tu reģistrētos un nemaksātu nodokļus. Man pietiek, apnīk ar karoti mutē liet.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , abi teica:

Man pietiek, apnīk ar karoti mutē liet.

Atkal jau? :lol:

 

Vienkārši atbildi uz šo jautājumu:

Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Tātad, vēlreiz, kad man būtu jāreģistrējas Vācijā, lai tur nomaksātu nodokli no peļņas?

 


Un uz šo ar':

 

Pirms 33 minūtēm , marrtins teica:

Kur es kādu par muļķi nosaucu?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

hm,neatceros ka kaut kur būtu minējis ka ,,darbs taisa tevi brīvu,,.

Nu tu regulāri reklamē, ka mājas arests dara brīvu un visiem būtu jāatrodas mājas arestā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Tātad, vēlreiz, kad man būtu jāreģistrējas Vācijā, lai tur nomaksātu nodokli no peļņas?

 

Eine Person eines anderen EU-Mitgliedstaates muss sich in das Register der Mehrwertsteuerpflichtigen in Deutschland eintragen lassen dass alle Arschlöchern aus anderen Ländern tun. Siehe Artikel 32.

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/DE/TXT/HTML/?uri=CELEX:32006L0112&from=EN

https://ec.europa.eu/taxation_customs/sites/taxation/files/resources/documents/taxation/vat/traders/vat_community/vat_in_ec_annexi.pdf

 

Pacentos šo saražot viena vienīga vārda dēļ, tīri sportam. Bet tā troļļo vien pats ar sevi.

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tātad tu jau otro reizi apgalvo, ka nodoklis no peļņas ir pievienotās vērtības nodoklis?

Link to comment
Share on other sites

Klausies, ebay biznesmeni? Tu kad savu kuiņu notirgo ebrejā, arī samaksā visas nodevas saņēmēja galā, un arī šai pusē? Cik saprotu, neviens jau neprasa, bet tu tāpat atrodi veidu kā labprātīgi samaksāt UIN ārvalstīs..

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , abi teica:

Par Latvijā notirgotu jaunu Mersedess pasažieru automobīli Pēterim vai Jankam, tiek maksāts sociālais, ienākumu un uzņēmumu ienākumu nodoklis? Pastāsti...

Kas tev kaiš? To Mercedesu uzbūvē Vācijā, Austrijai, Meksikā un tur būvētāji un tas uzņēmums arī samaksā ienākumu nodokli, UIN un sociālo nodokli. Savukārt Domeniks , kā oficiālais TIRGOTĀJS un SERVISS nomaksā nodokļus par saviem darbiniekiem un savu uzņēmumu (mehāniķiem, pārdevējiem, konsultantiem grāmatvežiem)... Kur tu vēl gribi kādus nodokļus? Lai Mercedes maksā Latvijā nodokļus par katru pārdoto mašīnu, jo Domeniks tirgo viņu produkciju? ?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Jēziņ! @Zin... Tu ar vēl svini piekto nedēļas dienu? Mersedess tika pieminēts kā pretstats megakorporācijām, kā piemērs tam ka atbilstošā nodokļu daļa tiek nomaksāta, un, ja tas nepatīk, var piemērot 20% ievedmuitu (nu principā, ne tieši par Mersedess un ES preci runa). Taču runa jau ir par lielākajiem nodokļu nemaksātājiem (Latvijā, bet tas jau piemirsts) un tās ir ASV & co korporācijas, kas pa lielam vispār neko nenomaksā, ne pie sevis mājās, ne Latvijā, bet bīda šeit, mūsu teritorijā oi ku lielus biznesus.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Iepazīsties, 26. paragrāfs un ne tikai, tas pats ar pārējiem nodokļiem. Ja vācu valoda klibo, tad iepazīsties ar vietējo Uzņēmumu ienākumu nodokļa likumu, arī tur viss ir smalki aprakstīts.

https://www.gesetze-im-internet.de/kstg_1977/BJNR025990976.html

26 paragrāfs ir par "Nodokļa samazinājums par ārvalstu ienākumiem" (google translate). Tātad, pēc tevis teiktā, "tas pats ar pārējiem nodokļiem" (Soc., PVN).

Kurš pants no vietējā Uzņēmuma ienākuma nodokļa likuma attiecināms uz preču tirgošanu Vācijā?

 

Ā, un neatbildēji uz jautājumiem.


Pirms 2 minūtēm , abi teica:

ASV & co korporācijas, kas pa lielam vispār neko nenomaksā, ne pie sevis mājās, ne Latvijā, bet bīda šeit, mūsu teritorijā oi ku lielus biznesus

Konkrētu piemērus?

Link to comment
Share on other sites

Tev darīt nav ko, gudrs trollīts? Izlasi kaut Latvijas likumu un tad studē Vācijas, konvencijas vienas un tās pašas, visu atradīsi arī tur! Tu ar savu trulumu vbk besī. Ja nepiekrīti ka būs jāmaksā tie nodokļi, davaj izstāsti kā to dabūsi gatavu, nemāki par Vāciju, kaut pēc mūsu likumiem. Nepiekrīti ka korporācijas ir lielākie nemaksatāji, aprēķini ciparu un pierādi ka tas ir mazāks par Tavā sarakstā minētajiem. Nepiekrīti ka korporācijas nenomaksā nodokļus, izskaidro kāpēc tad tie maksā miljardus izlīguma naudas Eiropas valstīm lai izvairītos no tiešas atbildības pat nodokļu nenomaksu. Ta pa lielam jūtu ka te vispār nav zināšanu šajā sfērā, no vārda pavisam.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Tev darīt nav ko, gudrs trollīts? 

Tas uz tevi neattiecas.

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Tu ar savu trulumu vbk besī.

Nē, tevi besī, ka tam, ko tu klāsti, tev nav absolūti nekādu argumentu. Vēl tev besī, ka nespēj atbildēt uz parastiem jautājumiem - nespēj atbildēt par saviem izteikumiem. Bet tu to nesaproti un tev šķiet, ka citi tevi besī.

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

a nepiekrīti ka būs jāmaksā tie nodokļi, davaj izstāsti kā to dabūsi gatavu

Es tev prasīju, vai man kā Latvijas rezidentam (vai Latvijā reģistrētai firmai) ir jāmaksā Vācijā ienākuma nodoklis par pārdotu preci Vācijas rezidentam (vai firmai)? Pēc tevis teiktā sanāk, ka es pārkāpju likumu, bet pamatot to nespēj. Aicinājums izlasīt visus Vācijas un Latvijas nodokļu likumus, nav arguments.

 

Varbūt es pārkāpju nezinot, būtu labi uzzināt no tā, kas zin kas tiek pārkāpts.

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Nepiekrīti ka korporācijas ir lielākie nemaksatāji, aprēķini ciparu un pierādi ka tas ir mazāks par Tavā sarakstā minētajiem.

Kādā manā sarakstā? Kādu ciparu? Tu jau apgalvo, ka kāds nemaksā nodokļus un turpina to darīt, tad nosauc vismaz dažus.

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Nepiekrīti ka korporācijas nenomaksā nodokļus, izskaidro kāpēc tad tie maksā miljardus izlīguma naudas Eiropas valstīm lai izvairītos no tiešas atbildības pat nodokļu nenomaksu.

Protams, ka ir nemaksātāji un būs, bet tie atraujas sodus un nodokļi jānomaksā vai jāslēdz darbība. Kuri tad ir tie, kas turpina gan darboties gan nemaksāt nodokļus?

 

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Ta pa lielam jūtu ka te vispār nav zināšanu šajā sfērā, no vārda pavisam.

Šo jau minēji, laikā, kad jaucies starp soc, iedz. ienākuma, uzņēmuma ienākuma un PVN likumiem. Tagad turpini tukšus (bez piemēriem) apgalvojumus par nodokļu nemaksātājiem.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , abi teica:

Mersedess tika pieminēts kā pretstats megakorporācijām, kā piemērs tam ka atbilstošā nodokļu daļa tiek nomaksāta, un, ja tas nepatīk, var piemērot 20% ievedmuitu (nu principā, ne tieši par Mersedess un ES preci runa). Taču runa jau ir par lielākajiem nodokļu nemaksātājiem (Latvijā, bet tas jau piemirsts) un tās ir ASV & co korporācijas, kas pa lielam vispār neko nenomaksā, ne pie sevis mājās, ne Latvijā, bet bīda šeit, mūsu teritorijā oi ku lielus biznesus.

Lūdzu pastāsti man kā 5klasniekam kur tev īsti tā sāpe? ? Joprojām nesaprotu kādus biznesus megakorpuracijas bīda šeit Latvijā un kādas megakorpuracijas atrodas Latvijā?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Es tev prasīju, vai man kā Latvijas rezidentam (vai Latvijā reģistrētai firmai) ir jāmaksā Vācijā ienākuma nodoklis par pārdotu preci Vācijas rezidentam (vai firmai)? Pēc tevis teiktā sanāk, ka es pārkāpju likumu, bet pamatot to nespēj. Aicinājums izlasīt visus Vācijas un Latvijas nodokļu likumus, nav arguments.

 

Tu galīgi muļķis esi vai lasīt nemāki? Pēc stulbuma spriežot Tev Vācijā nav nodoklis jāmaksā, jo vajag drusku smadzenes lai sasniegtu 100 000 EUR apgrozījumu Vācijā. Ar pārējo ir tieši tas pats – tevi kā kucēnu ar purniņu paša peļķē iebāza, bet Tu aplaizies un saki ka limonāde! Ej ka Tu uz mežu! Domāju ka esi jauns nepieredzējis čalis, auklējos, bet nē, izskatās ka marazma mākts pirmspensijas labs cilvēks. Nediskutēšu ar idiotiem.  Ja tāds neesi, pierādi un es atvainošos publiski! Hau !


@Zin... google search "unpaid taxes in Europe + Amazon" Tālāk pēc saraksta mainām "Amazon" uz visiem sev zināmajiem brendiem, maz neliksies!

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad šiem biznesiem nav Latvijas SIA filiāles? 

Piemēram - 

Microsoft Latvia SIA

Zaļā iela 1

Rīga, LV-1010

Latvija

 

Vai tas pats Domeniks vai citi uzņēmumi? 

 

Ir kāda megakorpurācija Latvijā, kas strādā bez SIA Latvijā? ?

 

Link to comment
Share on other sites

es bik  pagaiidīš,  liekas boņa specprohjekts

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , abi teica:

jo vajag drusku smadzenes lai sasniegtu 100 000 EUR apgrozījumu Vācijā.

Tas attiecināms uz PVN. Jau kādu trešo reizi - jautājums jau nav par PVN. Pirms mētāties ar epitetiem, es trešo reizi uzsveru - jautājumus ir par ienākuma nodoklis. Kad man jāsāk maksāt ienākuma nodoklis Vācijā?

 

Tātad, kuras ir tās korporācijas, kurām būtu jāmaksā, bet kas nemaksā nodokļus Latvijā?

 

Spriežot pēc tā, ka nespēj uztvert jautājumu, tad vari droši pagriezt visus savus epitetus pret sevi :D


Pirms 19 minūtēm , abi teica:

Nediskutēšu ar idiotiem. 

Argumentu trūkums.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu, pļjatj, izlasi likumus ko iepostēju, tur ir pilnvērtīgas atbildes uz visiem Taviem jautājumiem kā par no Vācijas tirgoju, Latvijā, tā otrādi, kā tirgoju preces fiziski, tā attālināti. Pilnīgi viss, lasi, domā, reģistrējies, maksā nodokļus un nesēdi cietumā. Cik var malt vienu un to pašu? Mozgas nav izlasīt Germany – 12 500 / 100 000 EUR? Tā ir robeža kurā ir jāreģistrējas kā nodokļu masātājam Vācijā, un attiecīgi jāmaksā visi nodokļi par Vācijai piekritīgo daļu. Kā nosaka piekritīgo daļu ir vari palasīt Latvijas likumā, ja švaki ar vācu valodu. Latvijā attiecīgi 10 000 / 35 000 EUR – ja pārkāpsi un pieķers, atbildēsi. Korporācijas nepieķer....

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...