Jump to content

Max OC rekordu screenshoti?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Es te taa domaaju, varbuut buutu interesanti redzeet cik ir theMAX ko cilveeki no savas kastes ir vareejushi/var izspiest, vienalga - prime stabils, test stabils, vai tikai tik stabils lai uztaisiitu screenshotu no CPU-Z :)

 

Saakshu ar saviem...

 

5000.jpg

 

un

 

4998.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smuki, smuki IMAGin , tikai varēji tos savus uzrakstus biki cita vietā, jo nevar pašu galveno tā smuki redzēt :wink:

Es ar kādreiz savu 3.3 varbūt ielikšu 8) :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

mans rezultaats nav nekas iipash, bet vairaak tieshaam nevaru izspiest. neiznu kas par lietu.

5048.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smuki' date=' smuki IMAGin , tikai varēji tos savus uzrakstus biki cita vietā, jo nevar pašu galveno tā smuki redzēt :wink:

Es ar kādreiz savu 3.3 varbūt ielikšu 8) :D:D:D[/quote']

 

Laab mazliet veelaak paartaisiishu bildes :) Schiet nezkapeec cpu-z versija ar kautkaada ne taa panjeemusies :roll:

Link to comment
Share on other sites

pagaidām ~2850 1:1

 

Bet vispār jega ir tad, ja var izlaist kaut vai minimāli benchmarkus. Piemēram, sandru, SuperPi un kādu no 3d testiem. Savādāk nav vērts.

 

5050.jpg

Link to comment
Share on other sites

OFFT:

man parikaas tas screens no Duron Vaporizing FSB 300, voltaazja 4... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bet vispār jega ir tad, ja var izlaist kaut vai minimāli benchmarkus. Piemēram, sandru, SuperPi un kādu no 3d testiem. Savādāk nav vērts.

 

Tiesa :) Nu diemzheel neuztaisiiju max "bildiites" fsb uz 630 cpu... ar tiem 302fsb jams arii izgaaja bootmarku :)

 

Bet 540J taa arii neiet augstaak par 288fsb :?

 

Godiigi sakot zheel, ka manai DFI LP 875P-T nav cpu/mem daliitaaju arii uz otru pusi - tad vareetu mem patrenkaat veel vairaak :roll:

Link to comment
Share on other sites

To Arvix celers 2@3.2 lai cik diivaini neklausiitos straaadaa pilniigi stabili pat ar BOX.

Link to comment
Share on other sites

Ugh, kad iehavoshu jaunaas w/d kastee tad noraushos toch no kjeedes :lol:

 

Sagruudiishu pilnu forumu ar o/c bildeem :lol: :lol: :lol: jox... :>>>

Link to comment
Share on other sites

Ugh' date=' kad iehavoshu jaunaas w/d kastee tad noraushos toch no kjeedes :lol:

 

Sagruudiishu pilnu forumu ar o/c bildeem :lol: :lol: :lol: jox... :>>>[/quote']

 

kas ir "w/d" ? :roll:

 

wisaadi drankji? :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Ugh' date=' kad iehavoshu jaunaas w/d kastee tad noraushos toch no kjeedes :lol:

 

Sagruudiishu pilnu forumu ar o/c bildeem :lol: :lol: :lol: jox... :>>>[/quote']

 

kas ir "w/d" ? :roll:

 

wisaadi drankji? :lol::p

 

Heh, aprox, samiseejaas ar h/w bet nu anyway doma skaidra... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iechekojies shito!!! 1,2ghz pa virsu!http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlMoXENYQ1RHRy06RjxIUkFURVc=

Paga sanaak ka ttev tur FSB ir 350MHz :?: :?: cik tad atminjai frekvence 1:1 :?: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sis ir manejas OC rekords! Diemzel rams netur vairak. Nomainisu ram un celsu augstak!

Jaa, un sistema strada 100% stabili!

 

10229.jpg

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

 

seshichetriniekists :p

 

P.S. jaa man fsb ir 700 (uz mobo), bet RAM 520 (pashlaik)... hynix ir lapaakie Value rami.. to nu tosh es jums deeli un meitas saku!

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Lieto foto.apollo.lv! vai Fotki.lv Inbox jau sen apgriezis trubas... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu taa, es tiko paspeeleejos ar OC un jauno barokli, varu teikt vienu, vajag jaudiigu PSU! Skatiet rezultu ;)

 

12089.jpg

Tas viss ir ar parakstaa redzosho kasti, arii ar suudiigo atminju! Izmeegjinaaju dazjaadi, izraadijaas ka shaadi ir atraakais! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

2 Kashelz... njaa var redzeet ka jaunais PSU tev naaks tikai par labu... kd buus jauni Rami? :?

Link to comment
Share on other sites

2 Kashelz... njaa var redzeet ka jaunais PSU tev naaks tikai par labu... kd buus jauni Rami? :?

Nu jaa, PSU pagaidaam ir OK un esmu apmierinats!

 

Par RAMiem runaajot nezinu kas buus un kad buus! Tagad jagaida, tad jau maniis, ja buus tad buus un Bootmarkaa arii izmainjas buus :twisted: 8) Garanteeju :o

Link to comment
Share on other sites

HeHe pat es parejot uz FSP 350W izjutu atšķirību :D VGA vairāk dzenas un CPU arī, šito vēl notestēju, bija arī 2,8, bet ja nevar bootmarku normāli izlaist, tad ekrānšāviņu nav vērts taisīt :DAtsaite

Link to comment
Share on other sites

Nu taa ljautinji, izaicinu arii juus uzspeeleet atraakaa A64 CPU speeliiti, pagaidaam man sanaaca uztaisiit ekraanshaavinju @ 2908Mhz! :D

 

Kursh var paarspeet mani ?!? Protams tas ir ar udens dzeseeshanu uz CPU un viss paareejais BOX!

 

13073.jpg

 

Man liekas ka man ir atraakais CPU A64 s939 ieksh boot.lv pagaidaam :twisted: Sanaaca redzeet arii 2963 Mhz, bet ekraanshaavinjsh neizdevaas ne tuvu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...