Jump to content

i/o voltage


Guest valc
 Share

Recommended Posts

HW monitor ik pa brīdim paziņo, ka i/o voltage too low, precīzi ciparu neatceros, bet par 0.1 V mazāk, kā pieļaujamā norma. WTF? Baroklis? M/B?

Tamdēļ sistēma nestabila?

Link to comment
Share on other sites

Guest valc

neesmu pie tā datora pašlaik. Māte kautkāda KT400, AMD 2000+, KAUDZE ar pci kartēm (TV, Firewire, modems...) Visu lāga nezinu, radinieka kompis. EVEREST rāda, ka volti normāli, tikai tas HW Monitor brēc.

Link to comment
Share on other sites

ar voltiem tur viltīgi. daži var staigāt pat +/- 0.5 un vairāk.

nekas traks nav - ja sistēma nekaras tad neko. ignorē.

Link to comment
Share on other sites

Guest valc

wot tur jau bēda, karas. Domāju - temperatūras - atrisināju. Vienalga karas. Filmu norenderēt var tik pa 1/2 h gabaliņam.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx
wot tur jau bēda, karas. Domāju - temperatūras -  atrisināju. Vienalga karas. Filmu norenderēt var tik pa 1/2 h gabaliņam.

Panjem savu psu, iebaaz iekshaa tanii hlamaa un iecheko vaitad karaas :roll:

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

BTW man te arii vien taada fignja..... 12V liinijai parasti raada nedaudz mazaak...parasti ap +11,8 liidz +11,9.... vai nevajag buut virs 12V? ....5V.... raada virs :shock: Tas vareetu noziimeet, ka PSU nevelk?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Ja 12V ir zemaak, tad var neuztraukties, jo 11.75-12.00V ir normaali, varbuut arii drusku zemaak. Jaauztraucaas, ja ir vairaak par 12V, tad notiek visaadi "briinumi". Par 5V man nav nekaadas informaacijas.

Link to comment
Share on other sites

Ja 12V ir zemaak' date=' tad var neuztraukties, jo 11.75-12.00V ir normaali, varbuut arii drusku zemaak. Jaauztraucaas, ja ir vairaak par 12V, tad notiek visaadi "briinumi". Par 5V man nav nekaadas informaacijas.[/quote']

 

Nez.. man ar ieprieksheejo barokli... 12V bij ~12.6-8V :) nostraadaaja ~2us gadus... bez nekaadaam probleemaam...

 

Tagadeejais baroklis 5V tur ~4.8-9V un 12V~12.2-4V... P.S. Darbaa PC 12V turaas stabili 11.8V un 5V ~5.1 abos gadiijumos PC straadaa stabili, negljuko utt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...