Jump to content

Macbook ekrānam zilgana ēna/pleķis


Recommended Posts

Har Me

Sveiki, 2017. gada Macbook Pro ekrānam parādījies dīvains defekts, kas kļūst vislabāk redzams, ja ekrānā atvērts vienkrāsains, balts fons - proti, uz ekrāna ir samanāms viegli zilgans pleķis/ēna. Vislabāk redzams kreisajā pusē, bet kaut kas mazāk izteikti redzams arī labajā pusē. Ekrāns nav fiziski bojāts vai jebkā cietis. Izdevās sagooglēt līdzīgus gadījumus pēc atslēgvārdiem "macbook bluish spots", piemēram - https://forums.macrumors.com/threads/bluish-spots-please-check-the-screen-of-your-macbook-pro-2016-2017-2018.2164173/

 

Problēma pēc būtības nav nopietna, jo to pirmajā momentā nezinātājs nemaz nepamanīs. Tomēr, zinot, uz kurieni skatīties, šis pleķis ir ļoti kaitinošs.

 

Zinu, ka Apple pastāv ekrāna pārklājuma remonta programma, taču manam ekrānam nav redzams, ka fiziski līmētos vaļā vai veidotos kādi burbuļi.

Jautājums vai kādam ar identiskiem simptomiem vai līdzīgu ekrāna problēmu ir izdevies dabūt Macbook cauri šai bezmaksas Apple remonta programmai, un kurā kantorī būtu izredzes?

 

Capital e-pastā teica, ka Apple nav izziņojis bezmaksas remonta programmu šādam defekta un maksas remonts ir 750 EUR. Tas, protams, nebūs lietotam datoram ar mazizteiktu defektu samērīgi un to es nedarīšu.

Link to post
Share on other sites
Har Me
4 hours ago, MacGangreen said:

Capital vispār vajag apiet ar līkumu.

Nofočē to ekrānu, kaukā...

Recall programma kaukāda bija gan, bet varbūt jjaucu arr 2016. gada modeli. Tev jāgooglē ir pēc modeļa nummura nevis gadiem.

 

Rekur bildē ieskaties tur kur ir redzama melnā kursora bultiņa. Tur ir zilgans/tumšs pleķis un kreisajā pusē arī līdzīgi. Pēc Capital nākošā vieta, kur domāju doties, ir iDeal veikals/serviss. Taču reāli bijis vēl neesmu.

 

Datoram model identifier ir "MacBookPro14,3", šis te: https://support.apple.com/kb/SP756?locale=en_GB

Neko jēdzīgu sagooglēt par ekrāna remontu gan nesanāk.

 

img_2614-jpg.814681

Link to post
Share on other sites
Liam Ethernety
pirms 16 stundām , MacGangreen teica:

 

 

Tapēc ka jāgūglē ir pēc model number. Sākās ar burtu A

Vienam un tam pašam nosaukumam var būt dažādas mātesplates.

 

Neko jūs tur nesagooglēsiet, vienīgā remonta programma ekrāniem ir par ekrāna pretatspīduma pārklājumu un tas ir kaut kas cits. Šī programma pat netiek internetā publiski afišēta, es par to uzzināju nejauši, nesot datoru uz tastatūras apkopi. Diez ko ētiski jau nav, vajadzēta publiski izziņot tāpat kā tastatūras remontus.

 

Tiem pleķiem vienīgais risinājums varētu būt aiziet uz iDeal klātienē un paprasīt vai nevar noformēt kā pārklājuma remontu. Varbūt piekritīs. Nu kaut gan nezinu kā tas strādā - ja viņiem bojātā detaļa jāsūta kaut kur uz Apple kā atskaite, tad to pleķaino ekrānu nevarēs izmantot kā pamatojumu remontam. Ja nav nekur jāsūta un viņi visu uz vietas dara, tad neredzu iemeslsu lai nesalabotu... Un lai Apple maksā.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...