Jump to content
Sign in to follow this  
Kitai

Meklēju maza izmēra printeri

Recommended Posts

Kitai

Meklēju maza izmēra lāzerprinterīti, mājas vajadzībām, kurš neaizņem daudz vietas. Ir kādi ieteikumi?

ju

Ir tādi tipa ceļojumu printeri. Tas ir mazākais, kas nāk prātā.

Ja paskatās standarta printerus (lāzera), tad tur visiem apmēram plaknē vienāds izmērs, tik cik augstumi atšķiras. Un tad jau - kāpēc nepaņemt multifunkcionāli.

OK, ir kaut kāds šāds, ja jau esi pats slinks pameklēt

https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/printeri_skeneri/daudzfunkciju_printeri/hp_laserjet_pro_m15a

snukurins
Posted (edited)

Ja vajag printēt no loptopa vai telefona labāk ņem otro.Tam ir WIFI,piejūdz pie rūtera un printē.Neciešu printerim USB pieslēgumu kā tādu,vai nu ar LAN vadu vai sliktākajā gadījumā WIFI,labākais protams LAN ar vadu,bet mazajiem jau nenāk,jāiztiek ar WIFI.

Edited by snukurins

snukurins
Kitai

snukurins - tieši ar wifi arī skatos.

snukurins
Posted (edited)

Nu tad Tev šito  https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/printeri_skeneri/lazerprinteri/hp_laser_107w

Es gan vēl pirms pirkšanas noskaidrotu kā sastāv ar alternatīvajiem kārtridžiem un uzpildi konkrētam modelim.Šādu man nav gadījies satikt.

Man te visur multifunkcionāļi grozās.

Noteikti nepērc Canon.

Edited by snukurins

ggg97
Pirms 16 minūtēm , Kitai teica:

tiesa tintes.

Tantas pieturā un čali forumos stāsta, ka mūsdienās oriģinālās tintes nekalstot. Nezinu. Bet šitam, pēc bildēm netā, līdzīgi, ka manam 15 gadus vecajam iP1600, kārtridži ar visām galvām kopā. Oriģinālās gan printera cenā. Pēdējos 3 gadus mans iP1600 nebija lietots. Te skuķim pēkšņi,  sakarā ar covidu, mājās savajadzējās. Pa 20 nopirku ļevos Kārtridžus un printers kapā atkal.