Jump to content

Smart-ID traucēta darbība?


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Nolasot pirkstu nospiedumus, iešauj nanočipu zem ādas un vajadzības gadījumā ar terahercu vilņiem varētu vadīt masas.

Link to comment
Share on other sites

Lai vadītu masas, ir jābūt oratoram un jāpiemīt harizmai. Attiecībā uz puķku mans apgalvojums nedarbojas, bet tā tauta jau nav izprotama :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 40 minūtēm , alusbundza teica:

tevi dators vadīs, mākslīgais intelekts

Un lai dìvaiņi nespirinātos pretī, tiks ieviesta obligātā vakcīna dibenzonde..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

obligātā vakcīna dibenzonde..

Bļin, Tevi ir konkrēti piečakarējuši 😲🤣. Man vakcīnu rokā potēja...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Principā jebkuru intravaskulāru injekciju vari veikt mājas apstākļos , ja roka piešauta . Var mājiniekus pret kovidu sapotēt , piemēram  - nav jau tik grūti vaiga muskulī trāpīt .

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Smart ID ir sūds

Smart ID ir sūds, tas nedarbojas bez aktīva google play uz viedierīces. ja to mēslu atslēdz tad arī smart-id noklājās.... nu i nah

lietoju kodu kalkulatoru lai tie cukerbergi iet ieskrieties

 

blaģc lai ieslēgtu sony smart televizoru (par skaidru naudu bodē pirktu) vajadzēja fcking gugle kontu & e-pastu džīmeilā. nu ir viņiem tagad judenrauss@gmail.com, lai jau spiego līkdeguņi

 

pēc iespējas vispār cenšos maksāt skaidrā. vismaz savu, privāto patēriņu.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Kārtējais, kurš iedomājies, ka viņš ir tik svarīgs un slavens, lai kāds spiegotu kādu pron šis skatās, kad iet kluci likt un kādu alu pērk 😄

Link to comment
Share on other sites

kārtējais kurš izliekas par muļķi tipa nesaprotot kāda vērtība ir informācijai, it sevišķi šādai liela mēroga sistemātiskai informācijai un kādam potenciālajam apdraudējumam šādas apkopotas informācijas un sistēmu pārvaldīšanas koncentrācija šaurā spēlētāju lokā pakļauj visu šo sistēmu & tās dalībniekus, par ilgtspēju nemaz nerunājot...

 

spiego spiego, ir par tevi ir par mani, tikai nevis individuāli, bet, kas no zināmas perspektīvas ir vēl ļaunāk - kā daļu no statistikas, algoritma. es neesmu tik naivs lai iedomātos, ka ir iespējams daudz maz komfortabli dzīvot totāli off-the-grid, un tas arī nav vajadzīgs - es, personīgi, cenšos pēc iespējas izmantot visas interneta, utt. priekšrocības ko spēju, pēc iespējas samazinot savu "digitālo nospiedumu", priekš kam viņiem to pasākumu atvieglot bāžot galvu cilpā?

 

pie tam, kas mums palīdzēs ja paši asti necelsim, gdpr arī nah nevajadzēja? tu katrreiz noēd visus cepumiņus ko tev piedāvā?

Labots - latscrap
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , latscrap teica:

kārtējais kurš izliekas par muļķi tipa nesaprotot kāda vērtība ir informācijai, it sevišķi šādai liela mēroga sistemātiskai informācijai un kādam potenciālajam apdraudējumam šādas apkopotas informācijas un sistēmu pārvaldīšanas koncentrācija šaurā spēlētāju lokā pakļauj visu šo sistēmu & tās dalībniekus, par ilgtspēju nemaz nerunājot...

 

spiego spiego, ir par tevi ir par mani, tikai nevis individuāli, bet, kas no zināmas perspektīvas ir vēl ļaunāk - kā daļu no statistikas, algoritma. es neesmu tik naivs lai iedomātos, ka ir iespējams daudz maz komfortabli dzīvot totāli off-the-grid, un tas arī nav vajadzīgs - es, personīgi, cenšos pēc iespējas izmantot visas interneta, utt. priekšrocības ko spēju, pēc iespējas samazinot savu "digitālo nospiedumu", priekš kam viņiem to pasākumu atvieglot bāžot galvu cilpā?

 

pie tam, kas mums palīdzēs ja paši asti necelsim, gdpr arī nah nevajadzēja? tu katrreiz noēd visus cepumiņus ko tev piedāvā?

 

Doma pareiza. Ir pilnīgi skaidrs, ka informācija tādā veidā arī tiek izmantota, bet jautājums, vai taviem centieniem ir jēga. FB pietiek no tevis saņemt 3 - 5 inputus, lai varētu izveidot psiholoģisko portretu, ieskaitīt konkrētā nišā un segmentēt reklāmdevējiem. Gan jau Google pat vēl mazāk. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Metrs teica:

FB pietiek no tevis saņemt 3 - 5 inputus, lai varētu izveidot psiholoģisko portretu, ieskaitīt konkrētā nišā un segmentēt reklāmdevējiem. Gan jau Google pat vēl mazāk. 

Kāpēc tad tās reklāmas parasti ir par kaut kādu pilnīgu beztēmu, kas nekad nav interesējusi un nekad neinteresēs?

 

Link to comment
Share on other sites

Tad tāpēc man fb met alko akciju reklāmas jo lielais brālis zina kas man vajadzīgs 😁

Link to comment
Share on other sites

Nu kautko jau jārāda tev ir, kamēr nav kāds, kas konkrētajā brīdī maksā ekstra, par pauaugstinātas precizitātes mērķauditoriju. Lielākā daļa reklamētāju nemaksā par specifiskām mērķauditorijām, tapēc arī tu redzi, kas tev liekas ka neinteresē.

Pirms 10 minūtēm , binary teica:

Kāpēc tad tās reklāmas parasti ir par kaut kādu pilnīgu beztēmu, kas nekad nav interesējusi un nekad neinteresēs?

 

Pirms 1 minūtes , gromix teica:

Tad tāpēc man fb met alko akciju reklāmas jo lielais brālis zina kas man vajadzīgs 😁

Nu ja 'lielais brālis' negribētu zināt, tad nebūtu izcēlies konflikts starp Apple un Feisbuku, par to kurš un kādu info grib ievākt un kā sadalīt to pīrāgu.

Ābols tak vispār gribēja nobloķēt FB applikāciju uz iOS :D

 

Link to comment
Share on other sites

Smart-id nu nepavisam nav sūc. Ļoti ērta aplikācija. Nu jā, tas, ka nestrādā (uz hujveja strādā, jānospiež 2 vai 3 reizes "pogas") bez gūgles servisiem... nu tāda ir dzīve. Piemēram, tā pieteikšanās id-kartei aplikācija uz hujveja nestrādā. Atkal gūgle. Nu pac vainīgs - ņefig pirkt hujveju.

A par to, ka kāds cukerbergs izveidojis manu profilu un sūta man reklāmas... tak man pofig. Vai ta es to kuiņu lasu vispār? FB ieeju max reizi nedēļā (un nebūt ne skaidrā), kaut ko kādam krievam aizvainojošu iekakāju un viss. Instagrama nav, tvitera nav... gan jau mana dzīve bez tā visa ir nepilnvērtīga. Bet kaut kā pofig mana "ciparu sliede".

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens liels mīnus Smatr-ID ir tas, ka vajag telefonu, bet tā neiet.

Un kā tad uz iPhoniem, Smārt ID neiet? Tur tad google servisu nav.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , latscrap teica:

blaģc lai ieslēgtu sony smart televizoru (par skaidru naudu bodē pirktu) vajadzēja fcking gugle kontu & e-pastu džīmeilā...

Es tak teicu, ka Android uz TV ir sūds.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , AndrisBB teica:

Vēl viens liels mīnus Smatr-ID ir tas, ka vajag telefonu, bet tā neiet.

Kā tas ir, "tā"?

Pirms 16 minūtēm , AndrisBB teica:

Un kā tad uz iPhoniem, Smārt ID neiet? Tur tad google servisu nav.

Uz aifona nav Google servisu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , maize teica:

Pieļauju, ka ņemot no šejienes varēsi iztikt bez GApps un hakerēšanas

Nav jau jāhakerē. Šamais vienkārši nelec ārā automātiski. Ibankā prasa apstiprinājumu, man smart-id aplikācija telefonā jāatver pašam. Es pat vairs neatceros, no kurienes ņēmu to appu.

Esmu ellīgi slinks 😁, negribas to smart-id čakarēt un pārbaudīt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

man smart-id aplikācija telefonā jāatver pašam.

Tur jāsabaksta iestatījumi, lai Smarts metas pa virsu visām citām programmām un tad šansē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

Kā tas ir, "tā"?

typo, domats 'bez ta'

 

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

Uz aifona nav Google servisu?

Es tak nezinu, tap'ec jautaju, nielietoju iPhonus tik biezhi, lai pieverstu tam uzmanibu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Es tak nezinu, tap'ec jautaju, nielietoju iPhonus

Kā nelieto. Tepat teici ka piespiedu kārtā jālieto..

Link to comment
Share on other sites

Viens 13tais uz galda metajas, ka testa devaiss :D, neteikshu ka es vinju lietoju ka ikdienas telefonu.

Nu MacOS gan ir ikdiena.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Viens 13tais uz galda metajas, ka testa devaiss :D

Tad kāpēc tik muļķīgs jautājums? Kārtējo reizi gribi paprovacēt, ka kaut kas nestrādā, lai te pacepjas tevi izklaidējot?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

lai Smarts metas pa virsu

Paldies, ieliku ķeksi. Paskatīsimies.

 

Tas telefons ir tā piestāstīts ar visādām "ļoti noderīgām fīčām", ka tas ko tiešām vajag, noslīkst sūtu jūrā😁.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tas telefons ir tā piestāstīts ar visādām "ļoti noderīgām fīčām", ka tas ko tiešām vajag noslīkst sūtu jūrā😁

Jāņem ābols 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tad kāpēc tik muļķīgs jautājums?

Kads tak te apgalvoja ka Start-ID neejot bez Google servisiem. Uz iPhona tak ar nav Google servisu, tapec prasu, kaa tad Smar-ID iet uz iPhona? Vai varbut neiet?

Ar Google servisiem es saprotu ko vairak par tikai epastu, taa ka visi taustekli dzilji ielaisti applikacijas, ka bez ta nevar vinju lietot, piem kautkada Google authentifik'acija, kas bez servisa neiet. 

 

Un kas tieshi jautajuma ir mulkjigs?

Man nav Smar-ID ne uz Androida, ne iPhona, kaa lai es to zinu, iet vai neiet, kautgan man ir abi telefoni :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Jāņem ābols

Domas visādas ir bijušas.Bet nu tas ir tāpat kā ar datoru OS. Pirms gadiem 10+ varēju ņemties caurām naktīm. Tad vienu brīdi nāca apskaidrība, ka man neinteresē tā OS. Dators ir tāds pats darbarīks kā āmurs - ar āmuru jāsit naglas nevis jāinteresējas par oglekļa saturu tēraudā, Martena tehnoloģisko procesu un rūdas ieguvi.😁 Daudzmaz (bez dziļākas intereses) tas andrītis ir pieradināts. Redz, vot kādu fīču no jauna uzzinu.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Kads tak te apgalvoja ka Start-ID neejot bez Google servisiem

Tu taču saproti, kas ar to bija domāts? Ko tu atkal muļķi tēlo?

Pamatdoma bija tāda ka Smart ID nav lietojams, ja tu nelieto nekādus servisus.. Android gadījumā Google, ābola gadījumā ICloud, Hujaveja hvz ko.. Tak nepalaidīsi Smartu ābolā ar bez IClouda.

Bet nu redz pie kā nonācām. Ka Smart hujovijs, jo bez servisiem neiet..

 

Kas būs tālāk? Liksim folija cepuri un gribēsim bankas kredītkarti bez bankas piesaistes?

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Domas visādas ir bijušas

Tas īstenībā man ābolā patīk, ka te ir daudz mazāk visa kā lieka, kā Andrī. Protams mani te tūlīt oponenti noēdīs..

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

taa ka visi taustekli dzilji ielaisti applikacijas

Piem. gūglemaps uz hujveja strādā, bet aizsūtīt koordinātes kādam citam man nesanāca, bļaustījās, ka kaut kāda servisa nav. Tas bija sen. Nu nav, nav, velns viņu rāvis. Dziļāk nemeklēju.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kaut kad baigi sen Windowsu atpiņķerēja no interneta pārlūka, ar kuru kopā to piedāvāja patērētājiem, jo neesot smuki šitā te monopolizēt tirgu.

Kopš tā laika visādi kreisie pasākumi ar visādu servisu kopā lipināšanu ir tikai paavairojušies un patērētāju tiesību organizācijas laikam guļ.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Tu taču saproti, kas ar to bija domāts? Ko tu atkal muļķi tēlo?

 

Muljigas ir tikai atbildes, nevis jautajumi.

Pastasti ka lai cilveks kas nav lietojis tadu Smart-ID, zin ko tur vajag vai nevajag?

Te saka ka bez Google Play neejot, bet tak iet. Acimredzot (ka tu saki) uz iPhona izmanto ICloud vai sazin ko tur vel, ka es to varetu zinat? Nejau visiem ir laiks un veleshanas iedziljinaties tadas lietas.

Butu atbildejis un viss - 'ari uz iPhona iet, jo izmanto iCloud', bet nee, kautko jagudrojas.

pirms 9 stundām , latscrap teica:

Smart ID ir sūds, tas nedarbojas bez aktīva google play uz viedierīces. ja to mēslu atslēdz tad arī smart-id noklājās.... nu i nah

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

te ir daudz mazāk visa kā lieka, kā Andrī

Ir bijušas domas paņemt kādu trubu ar tīru (hvz, cik tīrs šis var būt) andri, bet atkal 😁 - tak nav intereses par to OS, nu i dzīvoju tālāk kā līdz šim. Zinu dažus keksus, kuri hakerējas, taisa tos džeilbreikus vai kā tur sauc. Bet .. zemē nomests laiks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Acimredzot (ka tu saki) uz iPhona izmanto ICloud vai sazin ko tur vel, ka es to varetu zinat?

Es vnk cerēju ka tu izproti ko autors ar to domāja. Izrādas ka nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...