Jump to content

Smart-ID traucēta darbība?


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Pirms 27 minūtēm , mafijs teica:

Vēl viens birku karinātājs uzadās!. Botā tas raksturīgi, tiklidz kaut milimetru nost no "vienīgā pareizā" tā viss - sāk karināt bļembas. Daudz Tu zini ko es domāju.

Te tak pusei smadzeņu remotu vajag steidzami! Ne viss pasaulē ir tikai balts vai melns. Bērnudārs kaut kāds.


Pošmīzis ir smaga un praktiski neārstējama diagnoze… un tā parāda, jau pierādījusi, ciešu korelāciju ar daudz jautājumiem… ;)  Tiklīdz sāk lietot pošmīžu frāzes, tā var diezgan labi paredzēt tālāko daudzos jautājumos… ;) 

 

Palasīju šo topiku… kur tik onkas nevar atrast problēmu 😂 

un LVRTC risinājumiem nav ne vainas… ir tak gan e-paraksts caurs eID karti, gan mobilai e-paraksts… mobilais e-paraksts vispār par brīvu + vēl līgumu kurjers par brīvu piegādā uz jebkuru Latvijas adresi! ;) 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vārds ar b burtu pirmo daudzpunktu vietā.

Tavs lūgums Dievam otro daudzpunktu vietā.

Pirms 47 minūtēm , Stasss teica:

Pļe, lūdzu dievs, lūdzu, lai es uz vecumu nepalieku par tādu komunistu, kurš uz visu inovāciju skatās ar kaulainu aci.. :king2:

 

Pirms 7 minūtēm , Raimonds1 teica:

Ar Tevi būs pēc Tavas ticības!

Vēl varēji uzrakstīt, koroče, ...., lai......

 

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Savu dziļo domu izskaidrosi?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Pases ir nepieciešamas, lai tad, kad atnāks krievs, būtu ko atņemt iedzīvotājiem, lai tie nebraukā apkārt. Citādi pilns ar visādiem Īrijas laimes meklētājiem, kuri brauc, kur deguns rāda. Apzinīgi strādnieki un zemnieki, un garīgā darba proletariāts visu dzīvi nodzīvo vienā barakā, un labākajā gadījumā ir bijuši rajona centrā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , vvv teica:

Vai eSIM tev telefonā jau ir? :)

Tagad liki aizdomāties, vai caur šo es nevaru savu bezlimitu lietot arī uz planšetes?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:

vai caur šo es nevaru savu bezlimitu lietot arī uz planšetes?

Ja planšete prom no telefona? Nē, cik es saprotu, tas tā nestrādās. Ir tāds pakalpojums multiSIM, tas viedpulksteņiem, nezinu vai planšetei derēs...

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds no klātesošajiem (vai radiņš, vai bērnelis) brauc ar sabiedrisko ārpus pilsētām ar atlaidi, tad ņemiet vērā...

https://lvportals.lv/skaidrojumi/344663-brauksanas-maksas-atvieglojumus-sabiedriskaja-transporta-2023-gada-vares-izmantot-tikai-ar-eid-karti-2022

 

P.S. @Jurkins un daži citi personāži - aiziet gaudošana par uzspiesto netaisnību 😄

Labots - Pukinens
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Bet kāda vella pēc, ja man pase derīga līdz 20.01.2024, kad es tāpat saņemšu karti

Gan jau tā arī būs. Tu 20.01.2024 saņemsi karti un nekādu problēmu. Maz ticams, ka Jurkinu no 1. maija par ID kartes neesamību vajās, tā 9 mēnešus... Iespējams kādu valsts vai pašvaldības pakalpojumu dabūt būs neērtāk bez ID kartes, bet tik pat labi varbūt Jurkinam to nemaz nevajadzēs...

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Jurkins teica:

kāda vella pēc, ja man pase derīga

Ir variants - dodies pensijā, pensionāri, kā ziņo, līdz 2030. gadam var nesatraukties :biggrin:.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Aigus teica:

bet sodu droši vien nāksies samaksāt

Jurkins, uzraksti forumā 2024. gada 20. janvārī, cik liels sods... :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

uzraksti forumā 2024. gada 20. janvārī, cik liels sods

😁 Nu... gan jau līdz maijam uztaisīšu to idkarti. Nezin kāpēc šeit daži biedri ir nosapņojuši, ka man ir kaut kāda pārliecība, ka idkarte ir slikta. Nu mēģinu vēlreiz. Viss ir ok. Tikai kāda vella pēc vajag taisīt kipišu. Man jau gandrīz visi darbinieki ir prasījuši brīvdienu, jo jāiet stāvēt rindā pēc idkartes, citādi uzliks sodu. Nu, efektīvie manageri😁, slabo izrēķināt, cik zaudē valsts ekonomika, ja tā vietā, lai veidotu pievienoto vērtību cilvēki stāv rindā vienā idiotiskā birokrātu kantorī 🤣. (ņirgājos, protams, ja nu gadījumā kāds nesaprot)

 

Link to comment
Share on other sites

Prieka jau maza, pats 4 stunda pie plus 30 nosēdēju, biju izlamājis visus, bet ko var darīt ka tie datumi tā sanāk, kad deviņdesmitajos visi kratījās prom no krievu pasēm un massveidā emitēta mūsu Latvijas, tad visi ar to lepojās! Ko gaudot tāda dzīve! Mīksti mēs esam palikuši, krievu laikos pat pīkstēt nedomātu, demokrātija slikta lieta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

pensionāri, kā ziņo, līdz 2030. gadam var nesatraukties

Tas labi, mana muča ar savām liemām kājām un štoku nepaspētu aizsteberēt līdz tablo norādītā numura lodziņam. Neesmu interesējies, varbūt ir kādi citi varianti cilvēkiem ar nu jau nopietniem kustību traucējumiem, bet ja 2030, tad po. Šogad pats pārliecinājos, ka, ja pirmo reizi saskaries ar šobrīd esošo pmlp pieraksta sistēmu, gaidot savu numuriņu vēlams iepazīties ar lodziņu numerācijas shēmu telpā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ggg97 teica:

Šogad pats pārliecinājos, ka, ja pirmo reizi saskaries ar šobrīd esošo pmlp pieraksta sistēmu, gaidot savu numuriņu vēlams iepazīties ar lodziņu numerācijas shēmu telpā.

Bauskā to nemaz tā īsti nevar (nedrīkst) izdarīt - gaidīšana notiek vienā telpā, "lodziņi" atrodas citā telpā aiz aizvērtām durvīm.

 

pirms 8 stundām , jema teica:

Prieka jau maza, pats 4 stunda pie plus 30 nosēdēju, (..)

Mums kaut kā līdzīgi. Paskatījāmies, cik lēni virzās rinda, un devāmies "pastaigā" - mēģinājām svešā pilsētā atrast, kur lai paēd. Nav viegls uzdevums, kad visas kafejnīcas slēgtas :D Man gan bija stress, ka varam nepaspēt, bet nu viss veiksmīgi - gan izstaigājāmies, gan paēdām, gan arī gaidīšanas laiku saīsinājām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Bauskā to nemaz tā īsti nevar (nedrīkst) izdarīt - gaidīšana notiek vienā telpā, "lodziņi" atrodas citā telpā aiz aizvērtām durvīm.

Rīgas 2.pasu daļā līdzīgi. Turklāt, nezini vai būs jāiet uz 1.vai 2. stāvu. Lielākā daļa cilvēku gaida 1.stāvā. 

Tā rezultātā pirmā stāva zāle pārpildīta (vismaz vasarā bija), bet otrā stāva zāle pustukša.

Bet nav ko sūdzēties. Ne jau katru nedēļu jāiet.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Aigus teica:

Vajāt jau nevajās, bet sodu droši vien nāksies samaksāt par ID kartes laicīgu nenoformēšanu.

Likumā nav tāda naudas soda un šādi sodīt nevar, soda par personu apliecinošu dokumentu. Juridiski ID un pase joprojām paliek līdzvērtīgi. Obligātums tikai nosaka kurš dokuments ir primārs, augstāks tāpēc tas nekļūst. 

Link to comment
Share on other sites

Jūs vispār neesat sapratuši, ko nozīmēs tas obligātums. Ne jau lai sodus liktu l-O-hiem. Tas ļaus konkrētus pakalpojumus sniegt tikai tiem, kas spēj uzrādīt ID. Vairumā gadījumu būs mašīnlasāma autentifikācija. Arī klientu apkalpošanas centrā. Ar pasi varēsi sūkāt ledu (kamēr ziema).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , e = d teica:

Vairumā gadījumu būs mašīnlasāma autentifikācija.

Ir pilsoņi kam ID obligātums ir tikai pēc 2030. Esi vai neesi tajā grupā kaut kā taču jāpārliecinās? 

Link to comment
Share on other sites

Pasē tāpat man bija NFC čips, tajā biezajā plastmasas "lapaspusē, kur foto. Gan jau jaunajā tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Es, nīgrs, kurā brīdī? Trukšņa alga nav manu interešu lokā. Es par aivara cilvēkiem nebalsoju. Gan jau arī viņiem, vecajiem komuņagām, pienāks beidzot sava stunda. Bet nu Truksnis ir "izveicīgs", ar veco komuņagu atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Jums neapnīk?

Ņem vērā, ka vecie murmuļi jau tik daudz vairs nespēj izdzert, lai šodien pohiņa būtu, tādēļ aiz neko darīt maļ tukšu gaisu!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Lasu un brīnos, par mums kā padomju ļaudīm, kur tad palikusi blatu sistēma, visi tik godīgi palikuši - rindās grib sēdēt. Pasu galdā darbiniekiem patīk, ka paņem "dārgās pases", pie durvīm cilvēku sagaida, bez rindas atdod pasīti. Ir cilvēki, kuriem neko labāku nav ko darīt kā sēdēt rindā :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Vasarnieks teica:

(..), kur tad palikusi blatu sistēma, (..). Pasu galdā darbiniekiem patīk, ka paņem "dārgās pases", pie durvīm cilvēku sagaida, bez rindas atdod pasīti. Ir cilvēki, kuriem neko labāku nav ko darīt kā sēdēt rindā :D

Lai saņemtu pasi bez rindas, nevajag ne blatu sistēmu, ne "dārgo pasi" - dokumenta saņemšana bez rindas tāpat visiem pienākas. Bet nu nevar jau pārmest, ka ne visiem tas ir zināms :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir, ko tu gribi. Ar skaudību skatāmies uz rietumu pasaules dzīvi, bet sirdī daudzi vēl joprojām netiek vaļā no sociālisma domāšanas. Tāpēc daudz nevar gribēt. Tad kad apsprāgs vecās komunisma atliekas, tad varbūt uz ātrāku attīstības tempu var cerēt. 
Priecīgus!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Tad kad apsprāgs vecās komunisma atliekas, tad varbūt uz ātrāku attīstības tempu var cerēt. 

Spriežot pēc boot, it kā IT forums, kur tomēr ar tehnoloģijām jaunām būtu jābūt ar entuziasmu.... Liekas, ka komunisms vēl 200 gadus būs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

palasiet pēdējo IR žurnālu, kur Kairišs kā reiz par šo arī saka - ok viņš daudz ko pārspīlē, lai spēcīgāk uzsvērtu savu viedokli, bet tomēr..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , uldise teica:

kā reiz par šo arī saka

Par ko, par šo? Žurnāla man nav. Cik bija ļauts izlasīt, Skultes terminālam tak tomēr tika piešķirts 'goda ģenerāļa" status. bet latvenergo nebija laika gaidīt 2 gadus, tāpēc aizspērās pēc gāzes pie leišiem, uz ko Skultes investori apbižojās. Tas ir tikai loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ggg97 teica:

Par ko, par šo

necitējot precīzi, apmēram šādi: tipa mēs domājam, ka esam demokrātiska, mūsdienīga valsts ar tur nelielām oligarhu un krievu ietekmēm. bet patiesībā ir pretēji: joprojām esam lielā oligarhu varā ar nelielām demokrātijas iezīmēm.

 

tam var nepiekrist, bet daudz kur tas lien ārā tieši pie lielām lietām.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

dokumenta saņemšana bez rindas tāpat visiem pienākas. Bet nu nevar jau pārmest, ka ne visiem tas ir zināms :crazy:

Noformēt arī var nesēžot uz vietas rindā, bet gan piesakoties caur app- Qticket

 

Link to comment
Share on other sites

Savakšana dzīvā rinda, vismaz bija

Un caur Qticket es gaidīju rindu 3 mēnešus :tender:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , dzincha teica:

Noformēt arī var nesēžot uz vietas rindā, bet gan piesakoties caur app- Qticket

 

Ja tas Q-ticket strādātu, tad varētu. Ja PLMP mājas lapā pieraksts strādātu, tad arī varētu...

BET tā atliek tikai rindā stāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...