Jump to content

BIOS chipa skaistais pazinjojums


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Nu luuk blandiijos pa EVEREST'u un uzduuros shaadai jaukai lietinjai :) Veel kaadam ir kas taads noveerojams?

 

4967.jpg

 

Any comments? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zem shii koda google atrod tikai 1 rezultaatu kas ir shiis plates bios download lapa ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Vai nevar uzlikt jaunaaku bios versiju? Man tas pats bioss un tikko uzliku jaunaaku. Varbuut paliidzees, jo liidzdotais bioss ir veca versija.

Link to comment
Share on other sites

Aga, un tad parādīsies uzraksts - Free for sale vai kas līdzīgs :)

Tā jau ir, 1. BIOSs pa brīvu - nākošie būs jāpērk:)

Link to comment
Share on other sites

hehe

Tip ja iepatikaas shii pamatplate tad jums ir iespeeja iegaadaaties arii BIOSu :O))

Link to comment
Share on other sites

man piemaaram tur neraada neko... 8)

Link to comment
Share on other sites

Nu luuk blandiijos pa EVEREST'u un uzduuros shaadai jaukai lietinjai :) Veel kaadam ir kas taads noveerojams?

Minēšu, ka tev noteikti ir kāds no beta BIOS'iem iešūts, nevis oficiālais?

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Xe-Xe, mosh kaadu dienu pie tevis atbrauks divi skapji un sados pa muuli, taadeelj ka esi uzlicis BIOSu kuru nepaardod :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Nu luuk blandiijos pa EVEREST'u un uzduuros shaadai jaukai lietinjai :) Veel kaadam ir kas taads noveerojams?

 

4967.jpg

 

Any comments? :roll:

Po kas tur raxtiits, man ar taads suuds ir tur uzraxtiits, ko tagad dariit !? Po, ka tik viss rukaa un pie kaajas kaads tas BIOS chips tur ir, tu par vinju peerkot dzelzi esi samaksaajis, tas taa, lai vari mieriigi guleet naktiis! :twisted: Un tas nav taapeec ka ir ieshuuts Beta BIOS, man oficiaalajam ar taa raadas!

 

Vot kaadus suudus taisa EVEREST trakiem cilveekiem, kas pieveersh visam veeriibu, pizgets! :p

Link to comment
Share on other sites

Noup BIOS ir neBETA :) Es vienkaarshi domaaju, kaads ir iemesls tam, ka tiek izmantoti shaadi bios chipi, vai tam kaadeelj shii rinda netiek izdzeesta? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

Vienkaarshi patraapiijies bios kuraa dzheki aizmirsushi izsleegt taa pazinjojuma raadiishanos (defaultaa taads imho naak no awarda), kam negadaas. Shitaadas lietas esu daudz reizes redzeejis, gan videokarteem gan mb biosiem, uztraukumam nu noteikti nav nekaada pamata.

Link to comment
Share on other sites

A man, a man tur vispār rakstīts:

bios1.png

m/ m/

Kautkad ar modbinu laikam biju niekojies :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...