Jump to content

Kroņvīruss

Raimonds1
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Viens veids, kā varētu cīnīties ar anti-vaxxeriem:

• pārtaisām Covid-pass par personas dokumentu
  • palaižam digitālu EUR, digitālo maciņu sasaistām ar Covid-pass

Es nebrīnīšos, ja tāds arī būs tas īstais mērķis. Izveidot kontroles mehānismu, tad jau arī pa lēnām šīs vakcīnas no "par brīvu" kļūs "par maksu" Un attiecīgi represijas, ja nepakļaujies. Viss taču tavā labā tiek darīts :D Gribētos jau lai manām utopiskajām domām nav pamata, protams.

• Patīk 1
  • Atbalstu 1

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Rūpējas par mazo biznesu.

Tas neiet kopā ar to ka mega-korporācijas grib absolūto kontroli.

• Haha 2

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

[quote]

Projekts paredz, ka (..) būs pieejamas tikai cilvēkiem, kam ir "iespēju pase", kā arī bērniem līdz 16 gadu vecumam.

[/quote]

Bērniem reāla biznesa iespēja…

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Nu tak! Pilnīgi negodīga komercprakse

Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks,
Kas varmākiem skādi dar, nosaukts tiek grēks,
Par tiesnešiem. cienīti blēži sēž
Un “godīgi” ādu nost citiem plēš

• Patīk 1

Tuubijs
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Pohuj, bļauri atradīs, pie kā pieķerties, lai vel skaļāk pabaurotu. Ja neatradīs, tad paši izdomās, standarts :D

• Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Mega korporācijām pilnīgi neinteresē kaut kāda babaja corneršopa vai lietuvas zemnieka apgrozījums> Tajā biznesā grozās citi cipari.

Tuubijs
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Mega korporācijām pilnīgi neinteresē kaut kāda babaja corneršopa vai lietuvas zemnieka apgrozījums> Tajā biznesā grozās citi cipari.

Tu lasi arī vai tikai bļauj? :D Runa ir par nevakcinētiem, ka tiem lielie veikali būs liegti, tikai mazie. Mahima un Rimi var jau sākt aplēst zaudējumus un skriet uz ES tiesu tiesāties.

• Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1

Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

Runa ir par nevakcinētiem, ka tiem lielie veikali būs liegti, tikai mazie. Mahima un Rimi var jau sākt aplēst zaudējumus un skriet uz ES tiesu tiesāties.

Nu pēc Tavām domām tāda Maxima vai Rimī ir mega korporācijas vai? Nekļūsti smieklīgs :D

Tuubijs

Nezinu, kas pa veikaliem, īsti, apgrozās LT, bet cietēji būs, naudas ziņā.

Mahima ar Rimi, tīri piemēra pēc tika pieminēti.

No otras puses - vairāk online varēs pirkt, atkal jāmeklē šoferīši, re, darba vietas jaunas radīsies, ekonomika augs :)

• Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1

Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

Nezinu, kas pa veikaliem, īsti, apgrozās LT, bet cietēji būs, naudas ziņā.

Maz ticams, ka tas atstās kaut cik vērā ņemamu iespaidu uz viņu apgrozījumu. Cilvēki izdomās dajebko, lai tik varētu savus iepirkšanās paradumus nemainīt. Pie tam, ņemsim vērā, ka Lietuva ir postpadomju zonā, un tur radošie risinājumi sit augstu vilni. Piemērs nav tālu jāmeklē, kaut vai ar sisto auto lipināšanu no 2 1 :D

pirms 2 stundām , binary teica:

Kādi ir to spečuku mērķi?

Kādi mērķi spečukiem, nevaram zināt, gan jau cēli mērķi, diemžēl, spečukus regulē ļaunie pasaules varenie ar Kariņu priekšgalā, spečuki viņiem pakļausies un pildīs viņu ļaunās pavēles...

:sarkasms:

• Haha 1

1 stundu atpakaļ, x_rays teica:

Cilvēki izdomās dajebko, lai tik varētu savus iepirkšanās paradumus nemainīt.

Jā un nē. Man personīgi no tiem ierobežojumiem ir divi palieli ieguvumi:

1) beidzot sāka attīstīties "darbs no mājām" iespējas; līdz tam tepat forumā daudzkārt bija dzirdēts, ka "kas gan IT cilvēkiem nekait, tie tak var no jebkurienes strādāt", bet praksē kaut kā darba devēji to īpaši neakceptēja;

2) es vairs nebraucu uz pārtikas veikalu, tā vietā pārtikas veikals brauc pie manis (laukos).

Pirms 30 minūtēm , vvv teica:

Kādi mērķi spečukiem, nevaram zināt, gan jau cēli mērķi, diemžēl, spečukus regulē ļaunie pasaules varenie ar Kariņu priekšgalā, spečuki viņiem pakļausies un pildīs viņu ļaunās pavēles...

:sarkasms:

Redz, ja "spečuka" mērķis ir "ierobežot vai apturēt vīrusa izplatību", tad man jāvaicā - priekš kam?

• Patīk 1

Lainere
pirms 4 stundām , shadow118 teica:

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-nurse-covid-vaccine-dead-idUSKBN29629G

rekur video, kur viņa stāsta, kā viņa "nomira" tiešajā ēterā 

Labi. Pieņemsim ka sazvērestības teorija. Tikai ne kas ka viņas dati ir miršanas reģistrā. Varbūt laimēja loterijā, kļuva par miljonāri un imitēja savu nāvi. ASV arī nebrīnītos, savādāk radi sāk ķidāt visu bagātību.😁 Bet nestrīdēšos.

• Kādas šausmas! 1

martinno
Pirms 3 minūtēm , Lainere teica:

viņas dati ir miršanas reģistrā

Saiti, lūdzu.

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

Saiti, lūdzu.

Ganjau tāpat kā ar Kariņa miljoniem

• Patīk 3

Pirms 33 minūtēm , binary teica:

es vairs nebraucu uz pārtikas veikalu, tā vietā pārtikas veikals brauc pie manis (laukos).

Nekas jau netraucē tādam maxim vai rimčikam atvērt savu piegādes servisu. Un ja tas reāli strādās, tad mazajiem lauku privātveikaliem var iestāties grūti laiki. A lielie no tā ne tikai nezaudēs apgrozījumu, bet, iespējams, pat uzaudzēs. Resursi viņiem ir nesalīdzināmi lielāki kā mazajai lauku privātbodei.

AndrisBB

Kas tad liedz jau atgad atvērt piegādes servisu un likvidēt mazos?

Domugrauds
pirms 7 stundām , Lainere teica:

1. Es tevi ļoti apsveicu, 21 gs sasniegums🤝, bet kāpēc neesi? 

2. Kāpēc tik pārliecināts, ka sameloja, varbūt vienkārši tev neviens nekad dzīvē tādus vārdus nav teicis, un tāpēc tu neesi FB? 😁 

Ja izskaidrosi jēgu būt fb, būšu tur. 2. 100%, sameloja, es pat teiktu, ka BAIGI sadirsa.

Edited by Domugrauds
  • Haha 1

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Jā, mirst. Bet tie vairāk ir izņēmuma gadījumi. Turklāt parasti medijos tie kaut kādu iemeslu dēļ tiek atspoguļoti kā "ļoti aktīvi, sportiski" cilvēki. Arī šajā gadījumā ir "an incredibly fit person", "had a huge love for sport and fitness competing in bodybuilding, triathlons, rock climbing and much more".

pirms 1 stundas , x_rays teica:

Nekas jau netraucē tādam maxim vai rimčikam atvērt savu piegādes servisu. Un ja tas reāli strādās, tad mazajiem lauku privātveikaliem var iestāties grūti laiki. A lielie no tā ne tikai nezaudēs apgrozījumu, bet, iespējams, pat uzaudzēs. Resursi viņiem ir nesalīdzināmi lielāki kā mazajai lauku privātbodei.

Par maximu nezinu, bet Rimi tak ir piegādes serviss. Tiesa, koncentrējas ap Rīgu.

https://www.rimi.lv/e-veikals/lv/palidziba/piegade -> Piegādes teritorijas.

Vēl ir "Rimi Drive" - pasūti internetā, saņem pie veikala. Bet tas laikam pieejams tikai kaut kādos atsevišķos veikalos Rīgā.

Lainere
pirms 2 stundām , martinno teica:

Saiti, lūdzu.

Saiti neielikšu gan, 1. kārt  nevēlos tam tērēt savu laiku. 2. kārt, visus kāšus ir viegli norakstīt uz" viltus ziņām ". Viņas vairs nav. Un arī instagramā tuvinieki jau no viņas atvadijās, sazvērestības teorija? Var jau būt. 

pirms 1 stundas , Domugrauds teica:

Ja izskaidrosi jēgu būt fb, būšu tur. 2. 100%, sameloja, es pat teiktu, ka BAIGI sadibens.

Jaunais cilvēk, tev ir 32 gadi... Nu priekš kam tu sviestu dzen? Tev ir kas sākāms man tieši personīgi? 

• Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 1

Lainere

Šeit ir skaidrs tikai viens, lai kādus faktus tu liktu, neviens viņus pat vērā neņem, tad priekš kam prasīt? 😁 

Edited by Lainere

Lainere
Pirms 11 minūtēm , Domugrauds teica:

Čalīt, kurš te dzen sviestu?

Tev ir kas sākāms man tieši personīgi? 

Atļauju tev man ziņu uzrakstīt., savādāk te jau ārpus tēmas aiziet. 

Pirms 5 minūtēm , martinno teica:

@Lainere - drīkst jautājumu tev uzdot? Cik tev gadu?

Pilngadīga. 

Edited by Lainere

Domugrauds

Ja tu man pm pierādīsi, ka esi tas par ko uzdodies, tad ir jēga uzrakstīt.

Lainere

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/vakcinacijas-loterijas-likumprojekta-skatisanu-izsledz-no-saeimas-darba-kartibas.a415410/

Kā piemuļķoja cilvēkus, tam tur ar 5 sertifikātiem  šo izlasot laikam visas 9 dzīvības gar acīm paskrēja😁 

Pirms 40 minūtēm , Domugrauds teica:

Ja tu man pm pierādīsi, ka esi tas par ko uzdodies, tad ir jēga uzrakstīt.

Sen jau varēji uzrakstīt, es atļāvu. 

kreizā Kāja

Pipec, gandrīz nogāzos!

Uz titulbildes un otrā runātāja ir Purčika vietējā paprašaika kas to vien dara kā garāmgājējiem 10 centus prasa un pīpē uz soliņa aiz Ķīnas mūra. Kā man viņa ar savu uzbāzību ir pieriebusies, bet te, re eksperte kāpēc nevajag vakcinēties. Domā ka vietējai žurnālistikai vairs nav kur zemāk krist, bet nē no pagrīdes pieklauvēja! Nu zināsim ka vārdā Regīna.

https://jauns.lv/raksts/zinas/455505-mes-to-darijam-savas-veselibas-del-ko-par-vakcinacijas-loteriju-doma-iedzivotaji

Edited by kreizā Kāja
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1

Lainere
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Pagaidām jau vēl tikai iepauzēja?

Pagaidām izslēdza. Tā es saprotu. 

Labākais no kovidlaikiem..

attālinātais darbs un veikalu piegādes uz mājām..

praktiski visas veikalu ķēdes ir palaidušas piegādes servisus.. Rimi, Maxima (Barbora), Top, Elvi, Lats.. Citro, Aibe, t.sk. mazākās ķēdes arī lokālāk, nekoncentrējas viss tikai ap Rīgu..

kas attiecas uz pašu vīrusu.. tad man kabineta biedrenes visas ir oficiāli izslimojušas, par laimi viss ok, vienai gan bija komplikācijas un nosēdēja 5 mēn uz slimības lapas. Pats arī kkur pa vidam no aprīļa līdz maija beigām it kā, iespējams, esmu izslimojis.. pilnīgi nenojaušot.. uzzināju, kad man pazvanīja VADC un pateica, ka man ir dabīgās antivielas, kas nozīmē, ka ar vīrusu saskarsme ir bijusi. Uzskatu, ka man ir paveicies, par laimi ar veselību ir ok.. neskatoties uz dažiem riska faktoriem. Vīruss pa lielam nešķiro.. vesels vai nevesels.. kā mirst 20 gadīgi, tā 100 gadīgi pārslimo pat vieglāk kā iesnas.

• Patīk 1

Share

• Create New...