Jump to content

Kroņvīruss

Recommended Posts

aoma

Konjaku un kaviāru. Ja nopietni, izsaku līdzjūtību, man jaunākajam švāģerim tādas piemīt.

Vai tad mūsdienās vēl neprot ārstēt? Man ir cita slimība, normāli šķaudu 4-5x, (ja tas ir normāli, katru dienu ik pa laikam) - ja ieķeksējis, tad vispār pilnīgs čau :)

• Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marrtins

1367

• Stasss

753

• binary

548

• Raimonds1

533

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Viss ir vienkārši.  

Maiss.mp4

Posted Images

osscar

Ir tāda stadija..kad šķavas nāk ..

aoma

Zinu. Bet tas ir ar intervālu. Man ir tā, ka nodomāju, vēlvienreiz un kaut kas uzsprāgs :)

energys

Vakar arī sapotējos. No rīta tā nedaudz neforša sajūta, bet pēcpusdienā jau 38 temperatūra un visas malas sāp. Sajūta kā parasti, kad ir kāda zaraza saķerta, tikai pietrūkst vēl klepošana un iesnas :)

• Patīk 2
osscar

Būs ok

• Patīk 1
Jurkins

Šodien uztaisīju antivielu testu. Rezultāts 139.

osscar

Tas laikam maz? Neesmu spečuks..

Edited by osscar
aoma
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Rezultāts 139.

Padalies, ko nozīmē šis maģiskais cipars?

Jurkins

Vot HVZ, pats nesaprotu.

Kā šito interpretēt?

348746490_2021-04-0821_34_34-08_04.2021_RIG_CL.pdf(SECURED)-AdobeAcrobatReaderDC(32-bit).thumb.png.d1a87476c10534729a20cb5f527e4004.png

aoma

1x3=3

3x3=9

Numerologiem te būtu ko paņemties :)

• Haha 1
Jurkins

Nu vot, nezinu, laikam par šo tēmu nemāku gūglē meklēt. Nevaru saprast, vai tas ir daudz vai maz 3 mēnešus pēc slimošanas. Kāds cipars ir vakcīnas saņēmušajiem - ne jau tiem, kas tikko, bet tiem, kam tipa imunitāte jau.

Darba kolēģei 168.0. HVZ...

Edited by Jurkins
zynoj

Man mēnesi atpakaļ nodevu bija 146 ,daktere teica ka tas ir daudz.

aoma

Kā tas tests, par naudu?

Jurkins
Just now, zynoj teica:

bija 146

Cik ilgi pēc slimošanas?

Just now, aoma teica:

par naudu

7.05

aoma

Ja man nebūtu sieva jāvadā uz darbu, pēc nedēļas būtu 99.7 :)

Jacob

Jātrenē imunitāte, nevis jāmēra antivielas! Ķiploks, pipars, labs miegs, pietiekams šķidruma daudzums! Un pie katras sasaldēšanās nav ko skriet taisīt testu; pavasarī (arī jebkurā citā gadalaikā) apkārt klejo dažādi vīrusi, kuru pazīmes var būt līdzīgas! Tāpēc pirmās 3 dienas novērojam sevi, lai nav tā, ka tests parāda vīrusu, kura nav, un tad pats un apkārtējie būs uz pauzes!

• Kādas šausmas! 1
Jurkins

@Jacob, nejauc zvirbuļus ar kartupeļiem kopā😁. Mēs te runājam par antivielu testu nevis kovidtestu.

raiviic
Pirms 32 minūtēm , Jacob teica:

Ķiploks, pipars, labs miegs, pietiekams šķidruma daudzums!

Ja pareizi saprotu, šidrums ar vismaz 40 grādiem? Citu daudz neiedzersi (krieviem labs teiciens, tulkojumā "Tēja nav šnabis, daudz neizdzersi" :devil:.

pirms 2 stundām , aoma teica:

ja ieķeksējis, tad vispār pilnīgs čau

Nezinu kā ar šķavām, bet vienam manam kādreizējam kolēģim viegli varēja noteikt, cik "ieķesējis" - sākumā dziedāja latviski, tad pārgāja uz vācu dziesmām, bet beigās nezināmas dziesmas, iespējams marsiešu valodā :biggrin:.

• Haha 4
jema
1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

tad pārgāja uz vācu dziesmām, bet beigās nezināmas dziesmas, iespējams marsiešu valodā

Blats, neviens man neticēja, Viņi ir starp mums!

Stasss
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

to indi

:biggrin: neticēsi, bet esmu.

marrtins

Pēc tādiem ilgi ar lecamauklu nepalēksi...

• Haha 1
raiviic
Pirms 58 minūtēm , Racer teica:

pagaršojis to indi

Nu šie visi, salīdzinot ar vēl krievu laikos nogaršoto kaimiņu ražojumu (pat atcerēties negribas), ir nektāri :biggrin:.

44551562.0.thumb.jpg.f519c2f825b5f8d14a791fa137219b60.jpg

Jurkins

Nezinu, nezinu par leišu kalvadosu, bet ķimeļa sakarā var gadīties, ka vīruss pārdzīvo nēsātāju.

alusbundza

šodien ziņās, ka 4 no sputņik - v nolikuši karoti, bet latgaļi gaida šo ....

Gestapo
Pirms 54 minūtēm , alusbundza teica:

šodien ziņās, ka 4 no sputņik - v nolikuši karoti

A nav tā, ka, ka visi, kuri dzēruši ūdeni ir nolikuši karoti? Visu 200 000 gadu homo sapiens vēsturē?

#nostarvakciinu!
#esikaaRonis
#vnkkautkorunaa!

• Patīk 1
  • Haha 2
aoma
pirms 11 stundām , androidz teica:

mūsu seņči tā ārstējās, bija veseli, mundri un laimīgi dzīvoja. Vidēji 30 gadus

Cik senā pagātnē šo var interpretēt? Akmens? Dzelzs, vai bronzas? It kā par tiem laikiem tika pieņemts, ka tomēr ap 40?

Var jau būt, ka ir kādi jaunāki pētijumi, bet mūslaiku "pētniekiem" īsti vairs neticu.

Pēdējos 250 gadus, cik esmu izzinājis savas dzimtas vēsturi, sievas gandrīz visas ir novilkušas pāri 70, puišiem tas rādītājs sliktāks, bet tur pie vainas daudzi kari.

• Patīk 1
oxygen

Nu laikam dzimtā bija no ''baroniem''. Cik es papētiju tautas skaitīšanas datus kas notika 19.gs beigās, tad laukos reti kurā māja bija kāds kas vecāks par 45-55 gadiem.  Paši varat papētīt arhīva. Nu reģistrācija par brīvu

• Patīk 1
shadow118
pirms 13 stundām , aoma teica:

Cik senā pagātnē šo var interpretēt? Akmens? Dzelzs, vai bronzas? It kā par tiem laikiem tika pieņemts, ka tomēr ap 40?

Var jau būt, ka ir kādi jaunāki pētijumi, bet mūslaiku "pētniekiem" īsti vairs neticu.

Pēdējos 250 gadus, cik esmu izzinājis savas dzimtas vēsturi, sievas gandrīz visas ir novilkušas pāri 70, puišiem tas rādītājs sliktāks, bet tur pie vainas daudzi kari.

Tie, kas tika pāri pirmajiem pāris dzīves gadiem jau pēc tam nodzīvoja ilgi, bet bija daudzi, kas netika, tāpēc arī tas vidējais bija tik zems. Mūsdienās jaundzimušo mirstība ir ļoti gājusi uz leju

• Patīk 1
raiviic

Nu 30 - 40 gadi ir pirmais "riska posms" atstāt šo pasauli, sevišķi večiem, tad otrais posms ir 60 - 70 gadi, ja šos abus pārdzīvo - tad jau tālāk kā kuram. Protams tas neattiecas uz  pašu radītiem (narko/alko), smagām slimībām, avārijām, u.c. traģiskiem gadījumiem.

Ja kas, tad 10 gadu periodā 4 man zināmi cilvēki 32 - 36 gadus veci, aizgājuši ļoti pēkšņi, bez kādām iepriekšējām veselības problēmām, tas tomēr laikam atkarīgs no konkrēta organisma īpatnībām.

oxygen

Labs, uzskatāms pārskats kā tā pandēmija attīstījās Eiropā ne tik pa valstīm, bet arī sīkāk , ir šeit. Izskatā ka UK tā potēšana ir līdzējusi. Viņi, cik saprotu ir tikuši vistālāk ar vakcināciju. Bet zviedriem visu laiku tās krāsas ne pārāk...

raiviic

Delfi gan pielējuši benzīnu antivaxeru ugunskuram. Feisbukā tūdaļ būs panika :biggrin:. Bet kaut kas jau laikam ar to Astriņu nav īsti OK, par citām tādus stāstus nedzird.

• Create New...