Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

plus izskatās, ka aktivitāte nav baigi lielā, drīz sāks visus potēt...jau izskatās ka pievelk visus par hroniķiem :D

tur jāsēž un izvietotiem reti beņķiem , šķiet Mielava kungs arī sēdēja...armijnieks stūrī  skatās, bet domāju, ka ja iziesi pēc 5 min. neviens to nepiefiksēs. es tāds nemierīgs tapēc tukšā stūrī pastaigājos ar tel. rokā...pārējie sēdēja...

ceru ka baigie blakus efekti nebūs - cik esmu pret gripu/ērcēm potējies..nekas nav bijis + jaunībā pat uz krogu iets pēc potes...bet visādi var būt :D negribās weekendu  būt sagurušam no potes.

Link to comment
Share on other sites

Aizvakar BBC krievu redakcijai bija interesants video - tas vecītis esot visai zinošs un arī ar labu humora izjūtu. Kas saprot valodu, iesaku noskatīties.

 

Link to comment
Share on other sites

Man arī zvanīja un aicināju potēties Rīgā tagad uz brīvdienām, es atteicos, viss saplānot, tagad visu sajaukt negribējās, teica ka zvanīs vēlreizi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man pēc Pfizer pirmās praktiski nebija nekā, bet pēc otras , pēc apmēram 18 st. pacēlās temperatūra . Nu tā , max 38 grādi un tā šūpojās starp 37 un 38 apmēram diennakti. Atskaitot to ka temperatūra , nekas cits.

Link to comment
Share on other sites

darba ļaudīm tikai Astru piedāvā, cik dzirdēts Cēsīs kāds moderno dabūjis...un dakteri Pfizeru

1 bo-oOynYUTpkef5KFcviVA.gif

otro man tikai jūnija sākumā nozīmēja..

Link to comment
Share on other sites

Jā, man arī smieklus parāva, pirmais teksts, Astru ņemsiet un tikai pēc tam notiek saruna.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau tik traki ar to Astru, ar ķīniešiem gan, kā jau ar ķīniešiem :biggrin:.

c19v.thumb.jpg.692b0dc8988d05409b5a68b625fbfa0d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi..man vispār nav stresa...tak skaidrs ka no jebkuras potes var atmesties statistiski...tāpat kā daži no bites dzēliena...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pa, tagad visus jau sāk špricēt vai jūs tie daudzie te kaut kādās prioritārās un/vai vājinieku grupās?

Link to comment
Share on other sites

vēl visus nē..vajag būt biku vājiniekam 😂 vai blatu pie dokiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es tā kā riska grupā - ir 1 riska punkts, kad reģistrējos manavakcina, tur vesels saraksts ar riska faktoriem. Ātri atnāca paziņojums, ka esmu iekļauts un ka jāsazinās ar tuvāko vakcinētāju (kas izrādījās mana daktere, tā kā mazliet arī privilēģijas :biggrin:).

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 35 minūtēm , osscar teica:

vai blatu

Ak šie mazie koruptantēni.... :tender:

Link to comment
Share on other sites

Es arī riska grupā. Kādu laiku pēc reģistrācijas atnāca vēstule, ka man viss rezervēts un nosūtījums nav vajadzīgs, lai gaidot uzaicinājumu. Skatos, Jums tur Rīgā viss pa fikso, man Rubļovkā viss frīzo.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

atnāca vēstule, ka man viss rezervēts un nosūtījums nav vajadzīgs

Vai tad tur nebija norādīts špricētāja telefons? Man bija un ar prieku konstatēju, ka manas ģimenes

dakteres :biggrin:. Atlika tikai sazvanīties un sarunāt, ka tikko atbrauks vakcīna, tā ziņos (kā arī notika).

Untitled.png.7bf1b9e20804f916118dbf1e38ba1c45.png

Pirms 58 minūtēm , alusbundza teica:

pietiks ar jums 50 - 60 % vakcinēto pilsētnieku

 Atbrauks pie tevis čoms pilsētnieks ar polšu, draudzīgi izrausiet, padziedāsiet un vīruss klāt :biggrin:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , raiviic teica:

Vai tad tur nebija norādīts špricētāja telefons?

Nē, tikai "Ar cieņu Veselības ministrija E-pasts: manavakcina@vmnvd.gov.lv" un (tuvākā..) vakcinācijas iestādes adrese, kura nesakrīt ar mana ģimenes ārsta prakses adresi.

 
Link to comment
Share on other sites

Ne jau visi ģimenes ārsti špricē, noteikti ka tādu vairāk ir lauku rajonos, kur cilvēkiem ir problēmas tik līdz lielpilsētai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ggg97 teica:

nesakrīt ar mana ģimenes ārsta prakses adresi

Tātad tavējais nevakcinē. Te vari atrast tuvāko un sazināties, vai pajautā ģimenes ārstam, tas pateiks kur.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , raiviic teica:

Atbrauks pie tevis čoms pilsētnieks ar polšu, draudzīgi izrausiet, padziedāsiet un vīruss klāt

man pilssētas čomi ir mazs, ar, ko gribētu kopā polšu tukšot, un īsti tas kovids mani neuztrauc, jo visi man zināmie saslimušie paziņas ir pārslimojuši viegli, nomiris  - neviens, slimnīcā arī neviens,

 

pats gan saslimu ar pavisam nopietnu slimību,  atklāja, ka ir ļaundabīgs audzējs, pirms mēneša izoperāja, tas gan liek pārdomāt dzīvi pašam, un tuvākajiem ģimenē, man gan paveicās, ka laicīgi atklāja un operācija veiksmīga

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Priecīgas Lieldienas,

nu ko 24h pagājušas gandrīz - kādas sajūtas hvz..tagad biku roka sāp tajā dūruma vietā - uz sāna nepagulēt un kustinot roku jūt, bet vizuāli viss ok. Biku tāds kā besis, un sūdīgi gulēju - ja salīdzina kā parasti. temp nemērīšu, apetīte ok. Bračka teica šim kolēgam no AZ 2 dienas bija OK, trešajā - kā pohu sajūta, nez vai uzlāpīšanās palīdz ? 😁

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

martinno

Man dāma arī vakar tika pie AZ - naktī temp līdz 38 uzkāpa, ķermenis sāp, viss slikti... Pa lielam vispār cilvēks nav gulējis un mocījies... Tagad sadzērās zāles, mēģina gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , martinno teica:

Man dāma arī vakar tika pie AZ - naktī temp līdz 38 uzkāpa, ķermenis sāp, viss slikti... Pa lielam vispār cilvēks nav gulējis un mocījies... Tagad sadzērās zāles, mēģina gulēt.

Vai tad Jums abiem nebija antivielas?!

Link to comment
Share on other sites

Jā jau minēju - AZ pirmā ir niknāka - toties ar otro būs gerai. Man pagaidām ok - apēdu otrās brokastis 4 olu izskatā :D Izstaigājos . Pagaidām labi.

Link to comment
Share on other sites

Nu prasīt jums vecumu (sevišķi dāmas) nebūtu pieklājīgi, bet it kā jo vecāks, jo mazāka iespēja, ka būs problēmas. Man čomam abi vecāki, jau krietni virs 70, kādu laiku atpakaļ sapotējās - vispār neko nav jutuši. Skaidrojums tāds, ka jo spēcīgāka imūnsistēma (un ar gadiem tā, diemžēl novājinās), jo spēcīgāka reakcija, jo šī gandrīz momentā "šauj ar visiem stobriem" pa kaitēkli/vakcīnu.

 Man jau to gadu arī nav sevišķi maz, bet riska faktors (ko ņēma vērā) ir ~130kg - nu kad saduršos, atskaitīšos kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

man ar šito mājsēdi + sporta klubi ciet - hvz - gan jau arī 120 kg būs :D  Vizmaz kad siltāks mēģinu ar ričuku pabraukt ( skriet nepatīk) vai paskrituļot...nu nekas drīz varēšu sākt ar kajaku airēt

Link to comment
Share on other sites

Es pirms 1.5 nedēļām arī tiku pie AZ. Nu nekādas baigās blaknes nebija - vienīgi plecs sāpēja, bet arī ne tā ka nevar izturēt.

Galva vēl sāpēja, bet tur varētu būt citi iemesli.

Baigi jau es uz to vakcināciju nerāvos (nu es laikam esmu tajos hroniskajos) - vienkārši piezvanīja un uzaicināja.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau jātiek pie 5G torņa, lai čips būtu zonā - tad ar Geitsu un Sorosu sakari būs :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , raiviic teica:

Nu prasīt jums vecumu (sevišķi dāmas) nebūtu pieklājīgi, bet it kā jo vecāks, jo mazāka iespēja, ka būs problēmas.

To jau profilā var redzēt, vismaz viņam :D

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā uz viņiem po...lai vārās savā sulā 😁

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas nav tik vienkārši, viņi stiprinās ticībā viens no otra un iestiprina savus sekotājus arī.

Un pāris simti dienā klāt.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...