Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , Maris77 teica:

Es viņu uzskatu par visu Laiku sliktāko ministri Latvijas vēsturē

Tev kaut kāds personīgs aizvainojums? Kur smelies motivāciju tik ļoti cepties? Tā taču tukša enerģijas tērēšana. Labāk pataisi pietupienus vai pumpīšus!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 25 minūtēm , ieleja teica:

Viņķele bija labākā ministre šajā kabinetā, neskaitot ministru prezidentu

@Racer, suka, tak saki kaut ko!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

citēji Kiviču kā ekspertu, un tas puisis domāja sevi par kultūras ministru

Viņš būtu fantastisks kultūras ministrs.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 55 minūtēm , Maris77 teica:

par visu Laiku sliktāko ministri Latvijas vēsturē.

Beidz, te ir tādi klauni bijuši! Kaut vai Nasing Spešal kungs. Čo ta cilvēkiem atmiņa īsa, jau nākamajā valdībā būs citi visu laiku sliktākie.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Viņš būtu fantastisks kultūras ministrs.

 

 

Viss bija normāli līdz frāzei sadalījums 50/50

Atbalstu, ka nav valsts īpašums/nauda, ir tautas īpašums/nauda

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Racer teica:

Viņš būtu fantastisks kultūras ministrs.

ZIniet, es pilnīgi piekrītu katram viņa vārdam, ka valsts (nodokļu maksātāju) naudai nav jānonāk kaut kādos pilnīgos debīlismos. Par mākslu neinteresējos no vārda "pilnīgi", bet reizēm internetā pavīd tās MA studentu "performances. Sorry! Tādos brīžos šķiet, ka pareizi būtu to MA likvidēt privatizēt.

Skaidrs, ka Kivičs nebūtu īstais kultūras ministrs, bet ļoti žēl, ka tie mūsu "kultūras balsti" par tādām lietām pat neieminas.

 

Un ziniet, tas brīdis, kad Melbārde ar gudru seju aicina Kiviču iepazīties ar kaut kādu tur dokumentu  - tipa 166.lasījuma 15. panta 38. labojuma 6. daļas 995. papildinājuma... bla, bla, bla..., tad Kiviča reakcija man ļoti patika. Pats labprāt apraktu to birokrāti ar viņas dokumentiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau minēju, ka Kivičs nebūtu pareizais kultūras ministrs.

Un zini, es nemēģinu pretendēt pat uz daudz, daudz zemākiem amatiem valsts vai pašvaldības aizgaldos😁 - kāpēc lieki riskēt, ka pirmās dienas vakarā policija arestē par īpaši cietsirdīgu kādas amatpersonas, ierēdņa, vietas izpildītāja u.t.t. slapkavību.

 

p.s. nu man prieks, ka vismaz kāds saprot ar ko atšķiras kakofonija no performances 😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Problēma ir savietot idejisko ar izpildījumu un birokrātiju. Jābūt līdzsvaram. Piekrītu, ka mums ir Birokrātiska Diktatūra, bet ar kiviču būtu otra galējība - bezpriģels. Pie kājas ko tur Melbārde teica - andžam nav reālas alternatīvas kā un ko darīt. Man vajadzētu 10-15 minūtes sagatavoties un es mierīgi tādu ūdeni nolietu kā jamais. Pļāpa.

Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt vajag kādu brīdi bezpriģelu? Traģiski izpurināt to pūzni. Es patiešām nezinu, kā ir patiesībā, bet ir izveidojies viedoklis, ka ir pilnīgi vienalga, kas ir kultūras (jebkurš cits) ministrs. Ministri nāk un iet. Bet tā huiņa, ko sauc par ministriju stāv kā betona klucis. Ja ministrs sāks čiepstēt kaut ko ne tā, labi sagatavotais (valsts naudas apsaimniekošanas jautājumos) ierēdņu korpuss ar valsts sekretāru priekšgalā atradīs veidu, kā no viņa tikt vaļā.

 

p.s. velns, domāju, ka rakstu tēmā par dzīvi, izlasījis ieprikšējos postus.

       sorry, par off.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, drunk_lizard teica:

bija tak taads purinaataajs no sunjubuudas

Nu tad viss kārtībā. Dzīvojam tālāk mierā un saticībā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Bet varbūt vajag kādu brīdi bezpriģelu? Traģiski izpurināt to pūzni.

Davai darām, pohh kā sanāks, tad domāsim, vai ne? :D  Lab, tas bij sarkasms, es saprotu Tevi, jo brīžiem līdzīgas domas nāk prātā, bet tas būs baigi sāpīgi visiem - reāli viss sagrauts un būvējam no jauna. Aber tie jaunā būvētāji būs tādi paši maitas, tikai ar skaistu idejisko širmīti? Tad sanāks, ka vienkārši kaut kas ir sagrauts un vietā būs citi, kuriem it kā tauta būs palīdzējusi tikt pie varas. Palasi vēsturi... :) 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Aber tie jaunā būvētāji būs tādi paši maitas, tikai ar skaistu idejisko širmīti?

Jā! Tev ir pilnīga taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot jābeidz pieprasīt, lai visu laiku nepārtraukti blakus būs glābējs, sargātājs un labklājības nesējs.

 

Kā tur īsti bija tas nupat arī tepat piesauktais teiciens par Dižiznākuma gaidām, paaudzēs nodarbojoties ar vienu un to pašu Grābekļkāpi...

Link to comment
Share on other sites

Paplašinājuši nopērkamo lietu sarakstu:

[quote]

No 12. janvāra klātienē varēs nopirkt arī zeķbikses, zeķes, elastīgās zeķes, šalles, lakatus, kaklautus, cepures, cimdus, preces virsmu uzkopšanai, lāpstas un liekšķeres, elektroierīces telpu apsildīšanai un pergamenta papīru.

[/quote]

https://www.apollo.lv/7150541/beidzot-atkal-pieejamas-zekes-viss-ko-covid-19-ierobezosanai-ceturtdienas-sede-lema-valdiba

 

Kur lai dabū pagarinātāju? Vai vismaz "sadalītāju", lai vienā rozetē var saspraust vairākas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Kur lai dabū pagarinātāju?

Jāsūta internetā :D

 

Link to comment
Share on other sites

Takš visu var nopirkt. Ieej onlaine, uztaisa pasūtījumu un braucam uz bodi pakaļ. Protams ir arī tik advencētas bodes, kurās pie kases stāvot uzzvani kasierim, un pasaki, kas vajadzīgs..:biggrin:

Labots - Stasss
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man hidroforam sāka sulot blīve, kur man nerīgā nopirkt 10 blīves? Mana miesta Kuršos minimālais pasūtījums 15€. Viskautko pērku netā, bet par blīves piegādi maksāt 1,5 žaba dušī.

p.s.

Tagad, kad, kā sola, tuvojas vēsāks laiks, jebkuram kautkas var palidot apkurē vai santehnikā.. Tādā situācijā ieteikums sūtīt netā un gaidīt ir dumjš.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

@Stasss, tev līdz bodei 2km, ka vari tā iesēsties un aizbraukt? Man kādi 32km, sanāk diezgan padārgs "sadalītājs", kurš reāli maksā 1-2 EUR :D Bet nu neko, jācer, ka iztikšu bez (t.i., ka sanāks esošos 4-5 pagarinātājus kaut kā veiksmīgi samenedžēt) :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Man kādi 32km

Nu neticu ka tavā vietējā piparu bodē mans scenārijs 

 

Pirms 24 minūtēm , Stasss teica:

Protams ir arī tik advencētas bodes, kurās pie kases stāvot uzzvani kasierim, un pasaki, kas vajadzīgs

neiet cauri..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsu pusē liela daļa veikaliņu darbojas tā - uz durvīm telefona numurs, turpat pie veikala zvani uz to numuru, nosauc, ko tev vajag, tevi aicina veikalā, nopērc vajadzīgo preci. Distances pirkšana pa telefonu, viss ievērots.

Dažos veikaliņos gadās rinda ārpusē, tad jāpagaida, apkalpo pa vienam.

Link to comment
Share on other sites

Musu pusē šodien rīt veikals ir ciet, atšķirībā, kā bija kādreiz. Rīgā, jā lemonā šitas strādā uz urrā un uz reiz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ggg97 teica:

Mana miesta Kuršos minimālais pasūtījums 15€

Ksenukajā minimālais 20 €. Var taču kaut ko ikdienā vajadzīgu pievienot pasūtījumam, kaut tualetes papīru.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

šodien biju uz vietējo (Dundaga) saimniecības preču veikalu, varēju nopirkt visu, ko vēlos bez nekādiem zvaniem, 

pirku darba apģērbu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

šodien biju uz vietējo (Dundaga) saimniecības preču veikalu, varēju nopirkt visu, ko vēlos bez nekādiem zvaniem, 

pirku darba apģērbu

Gan jau viņi savos papīros noformēja, ka esi zvanījis. Jā, tā zvanīšana stāvot pie veikala durvīm sanāk māžošanās. Ja vēl padomā, ka no tādas zvanīšanas vīrusam ne silts ne auksts, tad vispār žēl sevis paliek.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu kāpēc. Atbrauc, piezvani, viens pats ienāc, prece jau sapakota, samaksā un aizej.

Nevis vazājies pa visu veikalu garam 20 tādiem pašiem pircējiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Stasss teica:

Nu neticu ka tavā vietējā piparu bodē mans scenārijs 

 

neiet cauri..

Vispār jā, taisnība. Šie facebookā rāda, ka jāzvana un tad kaut kādos laikos var piebraukt pakaļ precei. Būsim zināt, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Raimonds1 teica:

Atbrauc, piezvani, viens pats ienāc, prece jau sapakota,

Šitā man šonedēļ bija Eoltā, tikai priekšā 4 vīri stāv un gaida. Aizbraucu prom. Nākamajā dienā tikai viens priekšā. Labi, relax, pēc šīsnedēļas grozījumiem apkures sistēmas arī varēšot tirgot. Būs jāizbrauc izlūkos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Raimonds1 teica:

Nu kāpēc. Atbrauc, piezvani, viens pats ienāc, prece jau sapakota, samaksā un aizej.

Nevis vazājies pa visu veikalu garam 20 tādiem pašiem pircējiem.

Cik redzēju, mazajos veikaliņos laiž iekšā pa vienam, nekur vazāties pa veikalu nelaiž, nekādu preci nesapako, piezvani, ej iekšā, runā savas vajadzības, tad preces tev pienes klāt, tad tās pērc. Zvans tik lai skaitītos distances tirdzniecība.

Redz, kā Bundža raksta, ir kur zvanīt neprasa.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

Kur lai dabū pagarinātāju? Vai vismaz "sadalītāju", lai vienā rozetē var saspraust vairākas lietas.

Rīgā, Kruza. Ieej veikalā, noskati preci. Izrakstīs , turpat samaksāsi un pa citām durvīm izdos. Nu tāda''attālināta'' tirgošanās. Lieka ķepa, bet var vismaz nopirkt gandrīz uz reizi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

@Jurkins, tev patiks!

Varbūt kāds no foruma klauniem un pašpasludinātajiem asprāšiem var šo pakomentēt? Man - pensionāram ar 4 klašu izglītību bootu interesanti. Krieviski nesaprotu!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu domā, ka man patiks? Es par to, ka šiem "vīzas nav nokārtotas un papīri sarakstīti" jau kādu nedēļu atpakaļ lasīju. Protams, "viedie un apgaismotie" var smieties par cilvēciņu parasto, kuram gluži loģiski rodas pilnīgi pareizas (ņemot vērā saņemto infu) domas - ak tad šiem ir ko slēpt, ak tad šie baidās, ka kaut ko atradīs, nu tad gan jau nav bez vainas.

 

Es gan nezinu, ko šie tur tagad vairs varētu atrast. Var jau būt, ka ar tiem vīrusiem ir līdzīgi kā ar kodolmateriāliem, ka pēc izotopu sastāva var noteikt vainīgo izcelsmes vietu, laiku... hvz vēl ko.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.delfi.lv/news/arzemes/medijs-japana-registrets-jauns-covid-19-paveids.d?id=52826541

 

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Var jau būt, ka ar tiem vīrusiem ir līdzīgi kā ar kodolmateriāliem, ka pēc izotopu sastāva var noteikt vainīgo izcelsmes vietu, laiku...

Nu tā gan neko nenoteiks, jo izejmateriāli jau nāk no barotnes vai saimniekorganisma

https://www.youtube.com/results?search_query=virus+growing+in+culture

Pēc ģenētikas gan.

Link to comment
Share on other sites

TVNET  Citāts:

"Sākotnēji Latvija bija pasūtījusi tikai 100 tūkstošus "Pfizer"/ "BioNTech" vakcīnu devu, lai gan piedāvātais apjoms bija vairāk nekā miljons. Tas var nozīmēt, ka tuvākajos mēnešos Latvija saņems mazākas vakcīnu kravas nekā citas Eiropas valstis un atpaliks tempā, kādā izies no pandēmijas."

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

No TVneta : "par lēmumu, kuras vakcīnas pirkt un cik, atbildīga Imunizācijas valsts padome." Mļak, kas tā vēl tāda? 😁 Un tālāk rakstā šamie jau meklē atmazačku, ka "ņe vinovataja ja". Parazītu ierēdņu bez savas jēgas, bet neviens ne par ko neatbild.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...