Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

darklight

tikko atcerējos, ka man   Bonaparts ir kabatā. Kruta...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , darklight teica:

Bonaparts ir kabatā.

Tad Tev pie Bonifācija - viņam 12 kastes līdzīgas mantas. Varēsiet kopā trenēties.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Reku jau sākas!

https://www.tvnet.lv/6924833/cilveki-megina-noklut-majas-konflikti-un-duru-vicinasana-uz-vacijas-polijas-robezas

 

Valdības izskatās ka tieši rīkojas lai paniku, ekonomisko krīzi izraisītu. Un krīze dažiem būs par labu, bet vairumam žopa! 

 

Kas būtu pēc manām domām jādara? 

1. Ja esi riska grupā (Vecs, slims) - sēdi mājās. 

2. Ja esi saslimis - sēdi mājās! Varoņus, kas slimi iet uz darbu sen jau bija laiks izskaust! 

3. Mazgājam rokas, personīgā higiēna. 

 

Principā neliela piesardzība un būs ok. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Un ja runājam par tikko sākušos ekonomisko krīzi.

Ja ir iekrājumi, tad pa lielam pļaujas laiks- varēs pa lēto īpašumus, mašīnas, akcijas iepirkt. 

 

Bet ja kā vairumam tik kredīti - žopa tuvojas.... Takš tika teikts - nedzīvojiet uz parāda, taisiet uzkrājumus.

Vai kāds klausa? Skuju! :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Raimonds1 teica:

Biedrs Stass man veltītā teikumā lieto Tu ar lielo burtu!!!!

Es pilnīgi apraudājos! Vai tiešam es būtu ieguvis mazliet cieņas forumā? Un neviens cits arī nav apsaukājis jau veselu dienu! 

Raimi, ja jau pievērsi tik lielu uzmanību manai gramatikai, tad man jāatskaitas..

Es neesmu uzlīdis no palīgskolas, lai nezinātu elementāras lietas, ko jau māca sākumskolā. Mana "Tu" pielietošana ar lielo vai mazo burtu vairāk izpaužas kā cieņas un attieksmes jautājums.. Es neredzu, kad man kaut kādi betonveidīgie būtu vērti uzrunāt ar lielo "T".

Lai arī Tu Raimi, Šņukurs, Bonis, vēl daži kandidāti, esat savādāk domājoši, tas nenozīmē, ka necienu, kā personas. Kā saka, katram savi tarakāni.

Prieks, ka glaimoju Tevi, ar tik ievērības vērtu cieņas izrādīšanu. Pieļauju, ka maz dzīvē to esi saņēmis..?

Bet ja Tu gribi iegūt vairāk cieņas forumā, tad kaut mazliet paanalizē, ko Tu runā, un ko domā.. Un "peldi pa straumi".. Ja 10 biedri Tev pasaka, ka tev vieta tvaika ielā, tad izvērtē - tas nozīmē, ka problēma ir Tevī (Tavā domā), nevis pārējos.. 

Beidzu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Cilvēkam, kurš dzīvo ar 500 eiro algu, grūti ko iekrāt. Tāpēc nenosodu tos, kuri slimi nāk uz darbu, jo viņi tikai vēlas nopelnīt, lai izdzīvotu. Viņiem nav izvēles.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

iOS automātiski pārliek Tu uz lielo burtu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
1 stundu atpakaļ, Mielestapa teica:

Cilvēkam, kurš dzīvo ar 500 eiro algu, grūti ko iekrāt. Tāpēc nenosodu tos, kuri slimi nāk uz darbu, jo viņi tikai vēlas nopelnīt, lai izdzīvotu. Viņiem nav izvēles.

:( 

Pat ja saņem tikai 500 eur, tāpat ir jāatliek nebaltai dienai! Un te nav runa par ienākumu daudzumu, bet par attieksmi! 

Standarta ieteikums ir atlikt 10% no ienākumiem, kamēr nav uzkrātas vismaz 2 -3 mēnešalgas! 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka Baldones pusē viss rajons torrentē "strādā" no mājām. Līdz šim ~30 Mbps bija visai stabili jekburā diennakts laikā.

image.png.12f170f6d09a59bdcc656789e7575ee1.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Ronalds teica:

Standarta ieteikums ir atlikt 10% no ienākumiem, kamēr nav uzkrātas vismaz 2 -3 mēnešalgas! 

Sķiet, Tu no citas planētas. Salūzt auto vai kas cits neparedzams, un visi ietaupījumi no tādas 500€ algas gar cisku.


Mans skuķis, kad viņai bija 500€ alga, varēja pat 50% no tās ietaupīt, jo par dzīvokli, komunālajiem, degvielu, u.t.t. viņai nebija jāmaksā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja tev ir alga 500 eur - kāds auto??? 

 

Un drošības spilvens ir tieši paredzēts gadījumiem, kad kaut kas neparedzēts notiekas, lai nebūtu jāņem ātrais kredīts ar likmi 100% gadā! Kurš iedzīs parādu verdzībā un vēl lielākā nabadzībā! 

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tiem kam tie ienākumi ir mazi ir jādzīvo no algas līdz algai, pēdējās dienās atturoties iet pirkt pārtiku, nesamaksājot rēķinu par dzīvokli, elektrību utml. – kādi nafig iekrājumi?  Viņi vien pēc iespējas attālina to brīdi kad atslēgs elektrību, izsviedīs no dzīvokļa, arestēs kontu, atņems līzinga auto. Toč no citas planētas!

Link to comment
Share on other sites

Tev ar Taviem pareizajiem vāvuļojumiem politikā jāiet. Ronaldam.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

drošības spilvens ir

priekš bagātajiem lai sūtu gadījumā nebūtu jākaunās no kaimiņiem par prastākas firmas apģērbu, nabagam pie tirsas, viņš jau 5 gadi dzīvo no mutes rokā

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 28 minūtēm , binary teica:

Tāda sajūta, ka Baldones pusē viss rajons torrentē "strādā" no mājām. Līdz šim ~30 Mbps bija visai stabili jekburā diennakts laikā.

Man darbā lielākoties visi, kam mājās nav optika, sūdzas par interneta ātrumu un problēmām normāli strādāt.

 

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu savādāk - vienam no 500€ būs ko atlikt nebaltai dienai, citam no 5k€ nebūs ko atlikt..

Viss atkarīgs no dzīvesveida, un tā, ar cik cieši savilktu jostu māk un var/grib dzīvot.

 

 

Pirms 1 minūtes , Kazarms teica:

Man darbā lielākoties visi, kam mājās nav optika, sūdzas par interneta ātrumu un problēmām normāli strādāt.

 

Tu gribēji teikt - vada nets, nevis optika..

Savādāk, jebkur, kur ir drāts, jau tiek dēvēts par optiku.

 

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

@Stasss Tā kaut kā, jā. Domāju vienu, uzrakstu citu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es diezgan regulāri saskaros ar situāciju kad kāds nespēj samaksāt 50 – 100 EUR, kaut tas varbūt ir vien 10% no ikmēneša ieņēmumiem, vienkārši nav naudas uz rokas, jo kredīti, līzingi, rēķini, saldējums bērniem, kino un pļurkts, viss izrēķināts līdz pēdējam centam pirmsalgas dienā. Nespēj samaksāt pat tad ja zina ka var piemērot normālus soda procentus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Es diezgan regulāri saskaros ar situāciju kad kāds nespēj samaksāt 50 – 100 EUR, kaut tas varbūt ir vien 10% no ikmēneša ieņēmumiem,

Jā, jo tie skaitas neparedzēti izdevumi, kas mēneša grozā nav ierēkināti..

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

Pirms 4 minūtēm , abi teica:

Tiem kam tie ienākumi ir mazi ir jādzīvo no algas līdz algai, pēdējās dienās atturoties iet pirkt pārtiku, nesamaksājot rēķinu par dzīvokli, elektrību utml. – kādi nafig iekrājumi?

Es pat nezinu kā komentēt! 

Cilvēks nav valsts un nevar ar budžeta deficītu dzīvot! 

Mēģināšu pēdējo reizi paskaidrot! 

 

Ja tu pelni tikai 500 eur, nav iespējas iztērēt vairāk kā 500 eur! Un izdevumi ir jāplāno! 50 eur atliekam nebaltai dienai, 120 eur dzīvoklis (minējums) utt utjp. 

(Un domājam kā pelnīt vairāk) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Kazarms teica:

Man darbā lielākoties visi, kam mājās nav optika, sūdzas par interneta ātrumu un problēmām normāli strādāt.

Pārslēdzos no 4G uz 3G, palika labāk, downloads vai nu ap 2 Mbps, vai ap 6-7 Mbps, uploads ap 2 Mbps. Strādāt var.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Lieto RDP, lai pieslēgtos attālinātai mašīnai birojā vai arī dators stāv fiziski mājās?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

citam no 5k€ nebūs ko atlikt..

Jā, tā ir klasikā nemācēšana pareizi pārvaldīt finanses. 

Klasiskais piemērs ir sportists, kurš karjeras laikā pelna miljonus, bet  kad beidz karjeru paliek uz ielas... 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Cilvēks nav valsts un nevar ar budžeta deficītu dzīvot! 

Tā ir teorija.

Praksē vēl kā var un, Tu neticēsi, tādu ir milzīgs kvantums!

Kas vainas aizņemties un neatdot, paprasīt citu samaksāt, nodzīvoties līdz miskastei un tad mukt vai nu uz maskačku/getliņiem vai Īrijā laimi meklēt? Tie ir simtiem tūkstošu cilvēku no Latvijas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Kazarms teica:

Lieto RDP, lai pieslēgtos attālinātai mašīnai birojā vai arī dators stāv fiziski mājās?

Man darbā dators izslēgts :) Strādāju no VM uz privātā laptopa. Lai piekļūtu darba iekšējam tīklam, slēdzos pie darba VPN, bet nu to vajag tikai pāris reizes dienā, lai paskatītos kaut kādu publiskajā tīklā nepieejamu dokumentāciju vai pieglabātu kādu atskaiti. Stabilu internetu man citai lietai vajag - šobrīd netipiski darba uzdevumi, visu dienu caur VPN esmu pieslēdzies klienta datoriem ASV un pa turieni bakstos.

Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 12 stundām , ggg97 teica:

Tas balsts ar tiem trafu bunduļiem neizskatās pēc kontinenta Eiropas daļas. Tādi ir Amerikā un laikam Āzijā.

p.s.

Dzelzceļniekiem arī līdzīgi trafu bunuļi redzēti.

Vienfāzes trafi jeb var saukt arī par spriegummaiņiem :)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 45 minūtēm , Ronalds teica:

Klasiskais piemērs ir sportists, kurš karjeras laikā pelna miljonus, bet  kad beidz karjeru paliek uz ielas.

huju! kļūst par deputātu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

UK "nāk pretī" darbiniekiem ar slimības naudas maksasanu pirmās 7 dienas, bet tās ir kapeikas. Spītīgi vēl turas pret skolu slēgšanu. Kā arī laikam tagad tūrisma un izklaides nozare grib nolinčot Borisu, jo viņš dēļ saviem izteikumiem , ka cilvēkiem "iesaka neiet uz bāriem un pasākumiem" ir noracis iespējas dabūt apdrošināšanas naudu, ko šie varētu dabūt ja viņš pateiktu, ka "bāri un pasākumu vietas būtu javer ciet".

 

Man darba vietā pirmais karantīnētais, jo 7dien atgriezās no Francijas. 

 

WC papīrs joprojām nav nekur, drīz tiešām uz ielas varēs šos dīlot.

 

Bet tā, gribēšu redzēt cik lidsabiedrības šo izdzīvos

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

UK "nāk pretī" darbiniekiem ar slimības naudas maksasanu pirmās 7 dienas,

Reiru Jānis no rīta TV to pašu solīja.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Reiru Jānis

visu laiku lielās, ka miljards esot kontā …., (aizņemtā nauda)

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pazīstams cilvēks, ko līdz šim uzskatīju par adekvātu... izrādās, pagājušo ceturtdien aizlidojis uz Ēģipti... bez komentāriem.

Link to comment
Share on other sites

  

pirms 11 stundām , oxygen teica:

Tikko uzmetu aci kāda jaunākā statistika pasaulē- Itāļiem izskatās ka pilnīgā p.... Rītā/parīt būs mirušajos pārsnieguši Ķīnu.

Tikko uzmetu aci tai statistikai - noslēdzot 16.03, Ķīnā miruši 3226, Itālijā 2158. Drīz jau būs, bet šodien/rīt vēl diez vai.

 

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

visu laiku lielās, ka miljards esot kontā …., (aizņemtā nauda)

Visu laiku nespēju saprast, kas gan ir miljards. Nu būs jāsavelk jostas, būs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Beidzu

Tev tiešām tas monologs tādu baudu sniedza? Un kāpēc visiem tas jāzin? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , Mielestapa teica:

Cilvēkam, kurš dzīvo ar 500 eiro algu, grūti ko iekrāt.

Grūti, bet ne neiespējami. Pilnīgi piekrītu @Ronalds par iekrājumu veidošanu. No jebkādiem ienākumiem būtu jāveido iekrājumi, bez izņēmuma. Bet kurš tādus veic vidē, kad lēti kredīti pieejami un skaisti dzīvot gribas tagad?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Tev tiešām tas monologs tādu baudu sniedza? Un kāpēc visiem tas jāzin? :D

Tu vienkārši esi pārāk sabojāts..?


Pirms 34 minūtēm , alusbundza teica:

visu laiku lielās, ka miljards esot kontā …., (aizņemtā nauda)

Kariņonkulis arī pirms budžeta pieņemšanas plēsa kreklu uz krūtīm, un teica, ka kāposta ir pilnas kabatas, birst ārā..

Bet kad bija jāsāk dalīt, izrādas ka tomēr nav..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

Grūti, bet ne neiespējami. Pilnīgi piekrītu @Ronalds par iekrājumu veidošanu. No jebkādiem ienākumiem būtu jāveido iekrājumi, bez izņēmuma. Bet kurš tādus veic vidē, kad lēti kredīti pieejami un skaisti dzīvot gribas tagad?

1500 eur kredītā Samsung Galaxy Flip Z easy

1500 eur kredītā  nomainīt mājai jumtu ui, ku tik dārgi

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...