Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , oxygen teica:

Ja saslimsti ar kaiti, kurai ir pote, bet neesi potējies, tad visus ārstēšanas izdevumus sedz pats.

Apdrošinātājiem būs vēl viens paņēmiens klientu piesaistei.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , x_rays teica:

Izskatās, ka Tu esi optimists :D Man gan liekas, ka Tavi advokāti būs stipri vājāki par darba deveja advokātiem

Pag, bet Tu cerēji, ka vakcīnu ražotāju gan tavējie varēs uzvilkt un tagad esi bēdīgs, ka to aizliedz? Kaut kas neiet kopā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , oxygen teica:

neesi potējies, tad visus ārstēšanas izdevumus sedz pats. Un tik nevajag brēkt ka man tiesības.

Es tikai piekrītu. Un tas pats attiecināms uz visiem dzērājiem, pīpmaņiem un cukurrijējiem.

Link to comment
Share on other sites

Šīs dienas "wtf" moments…

 

Pamēģināju mājās pie datora pasēdēt ar M3 FFP1 masku/respiratoru/whatever. Vārstu nosprostoju, lai lieki nepil. Mērķis bija mazliet pamitrināt elpojamo gaisu - tāds efekts novērots, kad sanāk kaut ko smagāku padarīt ar FFP2.

 

Mērķi sasniegt īsti nesanāca, toties pēc kaut kāda brīža "acis sāk griezties", tāda tizla sajūta… Mēģināju 2x - līdzīgi rezultāti gan no rīta, gan tagad.

 

Kāpēc "wtf" moments? Tāpēc, ka elpot it kā viegli, turklāt parasti ar FFP2 varu stundām skraidīt un neko tādu nenovēroju. Laikam parasti, to FFP2 masku valkājot, ir lielāka slodze, intensīvāka elpošana, tāpēc nav tādu efektu.

 

P.S. Nē, neesmu pret "mutes un deguna aizsegiem". Arī turpmāk tās 5-10 min nedēļā, kuras parādos sabiedrībā/veikalā, piesegšu pusi sejas. Vai arī nokārtošu, lai nebūtu jābrauc katru nedēļu pakaļ ūdenim…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 24 minūtēm , x_rays teica:

Ja Tu strādā kaut kada profesijā, Tev vienkārši pateiks, vai nu potējies vai zaudē darbu.

Vai iepriekš bijis savādāk? ja gribēji aizbraukt uz kādu eksotisku valsti, piemēram, Keniju, tad bez atbilstošām potēm (hepatīta u.c) nemaz nelaidīs valstī iekšā.  Kas attiecas uz ārstiem, tad tie vairāk zina par slimībām nekā dīvāna eksperti un nenodrošinot drošu darba vidi, pakļauj riskam sevi un citus. Tas attiecas uz visām citām lipīgām slimībām un ne tikai konkrēti covid-19. Tas būtu tas pats, kas strādāt ar radioktīvām vielām ielas apģērbā un izdomāt pekstiņus, ka radiācija ir izdomājums.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

daudzi ārsti ir skeptiski par vakcināciju vispār

Tur par tiem ārstiem, kas aktīvi lobē homeopātiju, osteopātiju un tamlīdzīgus virzienus?

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vakar viena Gaiļezera virsmedmāsa (vai kāds cits amats) soctīklos atklāja patiesību par ārstiem, kas speciāli kaitējot nabaga plauškarsoņslimniekiem. Atlaista neesot, bet, interesanti, ar ko tas beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Es visu sapratu. Mežavecis ir admins, kurš drīkst izteikt “pareizo viedokli” , savukārt visi, kas nepiekrīt “partijas noteiktajam kursam” ir sazvērnieki. Atļaušos pateikt, pirms esmu nobanots, ka neesmu ne vienā, ne otrā pusē. Tikai norādu uz pretrunām un faktiem, un kā jau teicu, secinājumus lai katrs izdara pats. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

Mežavecis ir admins, kurš drīkst izteikt “pareizo viedokli” , savukārt visi, kas nepiekrīt “partijas noteiktajam kursam” ir sazvērnieki.

Kurš idiots to tev pateica?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

Kurš idiots to tev pateica?

Mans paša bezprāts. Vari pieteikt mani vizītē psihenē, ja Tev ar kaut ko tas palīdzēs :D Uzskatu, ka katram ir viedoklis, arī Tev. Un tas ir tikai normāli, ja ir diskusija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

bet darba kolēģi vakar stāstīja par saviem ārstiem, “kas skeptiski”

 

bet tie ir reāli, praktizējoši mediķi

Es gan šādiem izteikumiem neuzticētos, kas ir no sērijas, man tante vai personīgais frizieris stāstīja. Tik cik man ir bijusi saskarsne pēdējā laikā ar ārstiem, viņiem absolūti nav ar ko būt apmierinātiem esošā situācijā. Šobrīd pie mums nav ne vakcīnas, ne arī mazinās saslimušo skaits.

 

Tiklīdz būs pieejama vakcīna, būs cita situācija. Tici man, ja parādīsies iespēja, ka var nevalkāt maskas, atsākt brīvi ceļot, dzīvot bez stresa saslimt, viedoklis stipri var mainīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , x_rays teica:

Mans paša bezprāts. Vari pieteikt mani vizītē psihenē, ja Tev ar kaut ko tas palīdzēs :D Uzskatu, ka katram ir viedoklis, arī Tev. Un tas ir tikai normāli, ja ir diskusija.

Nu viņs jau arī tikai diskustē un neko tādu nav pateicis?

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Es gan šādiem izteikumiem neuzticētos, kas ir no sērijas, man tante vai personīgais frizieris stāstīja. Tik cik man ir bijusi saskarsne pēdējā laikā ar ārstiem, viņiem absolūti nav ar ko būt apmierinātiem esošā situācijā. Šobrīd pie mums nav ne vakcīnas, ne arī mazinās saslimušo skaits.

 

Tiklīdz būs pieejama vakcīna, būs cita situācija. Tici man, ja parādīsies iespēja, ka var nevalkāt maskas, atsākt brīvi ceļot, dzīvot bez stresa saslimt, viedoklis stipri var mainīties.

Tas jau tik drīz nenotiks  un ja atkal pa ātru atcels tad var sākties 3 vilnis...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , ieleja teica:

to nezinu, bet darba kolēģi vakar stāstīja par saviem ārstiem, “kas skeptiski”

 

bet tie ir reāli, praktizējoši mediķi

Jā, jā ārsts teica un kolēģis atstāstīja. Problēma šajā visā ir kolēģa interpretācija ārsta nekonkrētajai atbildei. Ārsti šobrīd nesaka neko, jo pagaidām ir pieejami tikai testa grupu rezultāti - nav uzsākta plaša vakcinēšana, tāpēc arī ārsta atbildi var interpretēt kā skeptisku.

 

Šis ir minējums. Jo es no ārstiem neesmu dzirdējis frāzes kā: "Nu, nezinu, nezinu kāda jēga no vakcīnām" Tiesa gan es neesmu runājis ar daudz ārstiem... ja precīzi, esmu runājis ar vienu ārstu.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šobrīd aktīvi tiražē viedokli, ka vakcīnas saņēmušajiem ir blakus efekti un tāpēc viss ir slikti. Tādi arī esošām vakcīnām. Parasti tieši no gripas un difterijas vakcīnām nākamās 1-2 dienas ir nežēlīgs nogurums. Katram tas mēdz būt individuāli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , x_rays teica:

Tikai norādu uz pretrunām un faktiem,

Pretrunas ir tavos apgalvojumos, kuras Tu pēc tam pats ignorē, ja uz tam norāda. Tāda palēta troļlošana vien no tiem “faktiem” sanāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

kolēģe teicās potēties pēc pusgada+, jo neuzticās sasteigtām vakcīnām un arī (konkrēta) viņas ārste ieteikusi nesteigties

Ā nu neko nepareizu es tur neredzu - apmēram tāda ir arī mana nostāja... "Apmēram", jo es personīgi netaisos vakcinēties vispār, ja vien tas nebūs brīvprātīgi piespiedu kārtā.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja dzīvo mežā, tad jau var arī nevakcinēties.

Bet lielāka daļa valstu jau sen runā par "Covid pasēm", nav pases, nav ieejas.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, ja nebūs piespiedu kārtā. "Nav vakcīna, nav ieeja" ir piespiedu kārtā.

Un kāpēc uzreiz mežā? Ja tevi šī slimība uztrauc, tad vakcinējies. Mani neuztrauc. Tas, ko es ieteiktu ir pirms vakcinēšanās, parbaudīt vai asinī jau nav antivielas, kas zin, varbūt vakar, kad juties mazliet saguris, pārslimoji Covid.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ruukjis teica:

Tas, ko es ieteiktu ir pirms vakcinēšanās, parbaudīt vai asinī jau nav antivielas, kas zin, varbūt vakar, kad juties mazliet saguris, pārslimoji Covid.

Es jau pirms kāda pusgada gribēju pārbaudīt. Kaut kā tā gribēšana ievilkās, sāka klīst info, ka antivielas pazūd pāris mēnešu laikā, tā arī nepārbaudījās.

Nesen atkal nolēmu pārbaudīties. Kā reiz kaut kad uz Imantu jābrauc, tur kaut kur laikam var ziedot asinis (ziedojot asinis, varēja pieteikties arī uz antivielu noteikšanu). Tik, lūk, neraža - pagājušās nedēļas nogalē ņēmu un saslimu, atkal pajūk pārbaudīšanās…

Link to comment
Share on other sites

Tiem , kas te bļāva , ka valdība pieņem ļoti pārdomātus un precīzus lēmumus covid 19 ierobežošanai. Šodien Tviterī Kariņš raksta, ka kopā ar Ekonomikas ministru Vitenbergu pārstrādās sarakstu, ko drīkst un ko nedrīkst pārdot veikalos brīvdienās. Tiešām šādas darbibas veicina sabiedrības uzticēšanos valdībai un palīdz ierobežot covid 19 izplatību? Valdībā ir reāla panika.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Maris77 teica:

Šodien Tviterī Kariņš raksta, ka kopā ar Ekonomikas ministru Vitenbergu pārstrādās sarakstu

Nu tas nozīmē tikai to, ka valdība ieklausās tautas balsī.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , ruukjis teica:

pārslimoji Covid.

Ja būtu sekojis visai diskusijai, tad zinātu ka es jau arī pārslimoju :D

Tapēc nezinu cik tā vakcīna ir aktuāla tieši man.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja būtu sekojis visai diskusijai, tad zinātu ka es jau arī pārslimoju :D

Tapēc nezinu cik tā vakcīna ir aktuāla tieši man.

Esmu dzirdējis ārstu viedokli, ja esi slimojis vieglā formā , tad organisms izstrādā maz antivielu un ir iespēja saslimt atkārtoti, protams atkal vieglā formā. Ja smagā formā , tad organisms izstrādā vairāk antivielu un viņas arī organizmā saglabājas daudz ilgāk. Neapgalvoju , ka tā ir 100% taisnība, tikai viedoklis. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tapēc jau saku ka nav jau īsti zināms cik tā vakcīna ir aktuāla tiem kuri izslimojuši.

Ja apkārt daudz vakcinēto, tad vai ir jēga pašam vakcinēties? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Maris77 teica:

Un lūk tas, kas bija gaidāms piektdienā, pēc "izsvērtajiem un labi pārdomātajiem" lēmumiem.

Mani fascinē kā gudrie lēmēji ir spējīgi uzlekt uz viena un tā paša grābekļa 2x pēc kārtas. Pecīzi tas pats bija, kad aizklapēja lielos Hypermarketus.

Link to comment
Share on other sites

Īsti neesu sapratis, kas tad tieši ir tā problēma?

To ka smēķus un alkaholu pa brīvdienām nepārdod? Vai tur logu mazgājamo?

Link to comment
Share on other sites

Nu tā raustīšanā liecina tik to. ka bija baigi atslābinājušies vasarā (ministriju darbinieki) un nebija plāna B, C, D. Kad ir reālas auzas, tad tik sāk kustēties.  Attiecīgi rezultāts (aizliegumi) dažbrīd pilnīgi neloģiski. Laikam ministri nepresēja tos darboņus , kam bija jādomā agrāk. Te nu ir , ministru/Kariņa atbildība, ka paļāvās ka varbūt ''proņesot'' un vis nomierināsies. Da šitai valdībai ir lielākais mīnus, ka sastiķēta no daudzām partijām, kur katrs velk uz savu pusi un Kariņš maz ko var ietekmēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , oxygen teica:

Kad ir reālas auzas

Kā tu definē auzas?

Link to comment
Share on other sites

Tas ka saslimušo skaits dienā bija padsmit , tagad jau tuvojās 1000. Slimnīcās bija C19 vietu vairāk kā vajag, tagad... vai tik nebija ierobežotas pieejamības inf ( lai tauta nestreso) , bet slimnieku skaits C19 gultasvietās slimnīcās jau tuvojās 600. Un nu tik domās kā samazināt šis tendences, lai nesasniegtu Lietuvas skaitu...

 Te, kādu brīdi atpakaļ, bija viens (ieleja?) salicis grafikus par mirstības pieaugumu pa valstīm no C19 sākuma. Valstīs, kur tā veselības aprūpe bija ''aizrijusies'' arī bija pīķi , pavasarī, kas leca ārā no ilgadējiem rādītājiem. Nu mums arī , ir visas iespējas dabūt tādu pīķi, ja veselības aprūpe būs aizrijusies.

 Un , ja pat , tagad, Latvijā , ieviesīs totālu karantīnu, momentāli jau tie skaitļi nekritīs, jo inkubācijas periods ir neba dienu. Gaidām kā būs nākamnedēļ.  

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

metālapstrādes rūpnīcā, vīri cehā maskās

Tad jau tās būs bijušas metināšanas maskas..?😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , ggg97 teica:

..

Alko.png.1b56e2f45c1b4e2767c8ff08a3a92780.png

Īsti veči tagad sapirktos dzērienus paspēs izdzert līdz šā vakara 22:00 un pirms veikalu slēgšanas pirks vēl.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

Īsti veči tagad (..)

Nu gan, Svetlanu ar īstu veci salīdzināji…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Līdz 20:00 jau tagad tikai tirgo

Kad to pieņēma? Vakar pirms 22iem, īsi pirms veikala slēgšanas pirku, neviens neko neaizrādīja.

Just now, binary teica:

Nu gan, Svetlanu ar īstu veci salīdzināji…

Svetlanai savas problēmas, īstiem večiem citas - paspēt līdz veikalu slēgšanai iepirkt otrreiz.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...