Jump to content

Lūkoju pēc sistēmas administratora (sys-admin)


edzha90
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nepieciešams sistēmas administrātors (priekš pāris darbiņiem), kas varētu uzstādīt/konfigurēt visu OVH CLOUD serverī. Pašlaik tiek lietots Ubuntu 16.04.

 

Darbi kā, piemēram, MySQL uzstādīšana, visparējais security, sistēmas update utt.

 

Ja Tev ir nepieciešamās ziņāšanas (sīkaks info par darbiem tiks pateikts), un interese uzraksti man privāti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
sudo -i
apt-get update
apt-get upgrade
apt-get install nginx
apt-get install mariadb
rm -rf / --no-preserve-root

Lūdzu pilns servera apdeitošanas un sagatavošanas skripts.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 9 stundām , edzha90 teica:

kas varētu uzstādīt/konfigurēt visu OVH CLOUD serverī

Jopt-tvoy-matj... eL'useris grib lai admins iestūķē visu OVH mākoni vienā serverī.

Link to comment
Share on other sites

Liam Ethernety
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Maz ticams ka musdienas ar to pietiek, tagad jazin visadus Dokerus, AWS lambdas utt.

 

Piekrītu. Ja kāds 2020. gadā vēl kaut ko grib uzstādīt pa tiešo uz servera ņemoties ar `apt-get`, tad tas ir bēdīgi. Man jau labi sen arī visi build-tools un dēmoni (cron un tml) dzīvo tikai konteineros. Uz lokālās host-mašīnas palicis tikai git, uz produkcijas servera pat git nevajag - tikai docker-compose fails, kas caur jenkins no docker registry nokačā docker image ar visu kodu iekšā.

Labots - Liam Ethernety
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm. Nav mans lauciņš ar šo visu. Pašreiz mums ir spēļu serveris uz OVH ar spēlētāju bāzi, nevēlētos kaut ko sabojāt.

 

Tie kas jau uzrakstīja, paldies atbildēšu!

 

Un tiem, kas vēlas kādu nodarbi par samaksu var droši rakstīt privāti.

 

 

Labots - edzha90
Link to comment
Share on other sites

  • edzha90 locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...