Jump to content

Vai ir iespēja sarīkot PC modding izstādi?


Guest KEPKE
 Share

Recommended Posts

Es tā kārtīgi padomāju un gribētos jau savu gara darbu parādīt citiem un ieraudzīt arī citu datorus un attiecīgos pričendālus. Zinot to ka kādus 1000 cilvēkus gan jau varētu piedabūt savus dzelžus parādīt citiem nu un kur nu vēl visām datorfirmām reklāms utt.

Vienīgā problēma ka nav ne firmas ne cilvēku kurš(i) varētu uzņemties tik atbildīga pasākuma rīkošanu.

Tepat boot.lv tika izsludināts konkuss, bet labāk jau būtu kādā dienā visiem samesties vienā telpā un tad izvērtēt kas kuram un kā. Jo bildes ir un paliek bildes + vēl varētu ar autoriem izrunaties kas un kā, kāpēc un pa cik? :)

 

Principā topika jēga ir mēģināt kādam kuriem ir draugu draugs kurš pazīst draugu kurš to visu var sarīkot.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

shis pasakums es domaaju jaauzriiko LP nr2, jaasaliek kastes rindinja un jaasafochee! bet taapat bez jegas braukt kautkur nava interesanti :) un piemeeram no attala Latvijas nostuura kratiities tikai lai paraadiitu savu kasti? nju nezinu, bet ja veelkautkas buus tad jau incanti... sponsorus diezvai atradiisi, jo kam tas reaali vareetu intereset? bet meeginaat jau var, varbuut tas pats Boot.lv zurnaala konkurs ietu talkaa!?

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Doma jau nav slikta, bert man shkjiet, ka pietiktu ar Bezteemas topic izveidoshanu, kur katrs juuzers vareetu iebaazt normaalas kvalitaates bildi(-es), ar apraxtu utt....

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

pavisam cool jau buutu piemesties kaadai lielai publiskai izstaadei klaat (IT&T) hmm bet vai ta mums kaukas iznjemot IT&T ari ir par tehnologijaam? :shock: maybe ar laiku savu tematisko izstaadi vareetu riikot (kaa auto exotica par carz)...

 

P.S. ak es maakonjstuumeejs 1dienas riitaa :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
pavisam cool jau buutu piemesties kaadai lielai publiskai izstaadei klaat (IT&T) hmm bet vai ta mums kaukas iznjemot IT&T ari ir par tehnologijaam? :shock: maybe ar laiku savu tematisko izstaadi vareetu riikot (kaa auto exotica par carz)...

 

P.S. ak es maakonjstuumeejs 1dienas riitaa :mrgreen:

Eu, laba doma! Arī par to izstādi. Vaita tiešām nevarētu atrast kādu delžu kantori, kas palīdzētu ar stenda izmaksām? Vismaz kāda saprāta saliņa tajā morāli novecojušajā izstādē būtu... 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nu principā IT&T parasti jau ir tāds pa garlaicīgs pliki reklāmas stendi kur principā vienīgais ir LMT kurš rīko konkursus utt. pārējie tik uzmet bukletus uz galda un drinko tējas. Vienmēr trešdaļa zāles paliek tukša, to varētu atdalīt un izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

laikam jau vairaak par IT&T ari mums nav uz shito teemu izstaades? beediiki :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
Nu principā IT&T parasti jau ir tāds pa garlaicīgs pliki reklāmas stendi kur principā vienīgais ir LMT kurš rīko konkursus utt. pārējie tik uzmet bukletus uz galda un drinko tējas. Vienmēr trešdaļa zāles paliek tukša' date=' to varētu atdalīt un izmantot.[/quote']

Es tā dzirdēju, ka šogad LMT esot uzlikuši kluci šitai izstādei. Arī beidzot sapratuši, ka nav vērts... Karoč šogad pat šito suvenīru nebūs...

http://www.prima.lv/index.php?lng=lEng&cur...rrent=m1p29i125

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

oi 6-9 apriilis... paaraak tuvu lai kauko organizeetos :roll: domaaju ka shogad jau bija

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

It kā jau jā... Bet toties saņemsim pēdējās dienas piedāvājumu no primas. Jau pagājušajā gadā kāda 1/3 halles bija tukša, domāju, ka šogad tur varēs vienlaicīgi arī regbija čempionātu uzrīkot. Viens otram netraucēsim.... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Ha es gribeetu aizvilkt savu kasti paaraadiit citiem un paskatiities kaadas ir citiem pakonsulteeties pamaaciities :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

labā ideja, tik savu kasti no mājām diezvai aizripinātu, vienīgi atliek ciparkastes kas ir rīgā, taču tās pagaidām vēl diezgan neskartas man stāv..

Domāju atsaucība būtu liela, vēl Jet Computers varētu uzaicināt, jamie biznesiņu varētu taisīt :) Varētu jau arī kādu štrumentu veici uzaicināt, lai uztaisa stendu par šo tēmu (drēmeļus piem varētu tirgot) - idejas netrūkst :)

Protams varētu arī ne tikai modderi, bet arī overklokeri izrādīt savus lolojumus + turpat kādu demo party palaist :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

pasaakums vareetu buut labs tikai kas vareetu organizeet? man pasham gan nav ko izraadiit, ir tikai standartiiga Evercase kaste, sava slinkuma un laika truukuma deelj nav itnekas dariits :roll: bet idejas man pilnas kabatas

 

P.S. gaidu pateiciibas runas par idejas pasvieshanu, ja vajag vel idejas droshi prasiet :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

neviens jau nesaka ka tur viss par briivu :roll: tapeec sponsori jaameklee, te pagaidaam ir diskusija tikai... bet ir ari labi kad kaads bishki piezemee sapnju/domu lidojumus :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: Cik daudziem ir PATIEŠĀM apskates vērti keisi?

Tie mājas moddingi parasti beidzas ar dažu lampu iekarināšanu, spīdīgo kūleru pa 2.5o sabāšanu un kabeļu satīšanu. Un? Vai ir vērt salikt 100 līdzīgus keisu rindā? Ja arīt tu atrastu 1000 dalībnieku [nereāli], tad labi ja kādi 15 keisi būtu patiešām apskates vērti. Pārējie - pilnīga, spīdīga tufta! Standarta lētie keisi ar lampiņām. Es uz tādu izstādi diezin vai ka ietu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

bet kautkaadaa veidaa sho moddinga kustiibu vajadzeetu saakt kustinaat LV jo patieshaam sanaak ka katrs savaa kaktaa seezh, saliimee nakljeikas uz pc un ir moderis kruc... un tad jau attieciigas firmas biznesinju taisiitu.

 

piem. sheit apgrozas dazhi cilveeki no EET, lai sarunaa kaadu smuku case ar wc utt savaa stendaa (ja piedalaas protams IT&T par ko neesmu informeets), interese buutu, peectam uz urraa gruustu moddinga aksesuaarus.

 

augstaakmineetais ir tikai kaa piemeers un EET vietaa var buut jebkura firma, es tik pakjeeru pirmo kas praataa ienaaca :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Nu da labi ar to BIT&T, tāpat tur nekā sakarīga nebūs, bez tam - nafig mums viņus barot no tiem ļaužu bariem, kas saskries tiešu uz šādām lietām paskatīties?

Ir priekšlikums - taisam MODDING PARTY kādā klubā! Ar atbilstošu muzonu fonā, neoniem...

Visi, kas grib piedalīties party ar savu verķi - iesūta vispirms bildukus izvērtēšanai. Labākie 20 izstāda savus lolojumus, bet uzvarētājs (1-3) dabuj balvā teiksim aploksni ar kāpostu nākamajiem modiem jeb kāds datorsalons par pašizmaksu atdos kādu Zalman/HEC/Nexus/whatewer. Ieeja Ls5, biļetē ietverta moddoto pīšu apskate, modderu apčamdīšana, dejas līdz saļukumam, pamatīgas pohas nākamajā rītā utml... ;)

Visi pārējie - sasmēlušies idejas, izlakstījušies un sakrājuši promiles. Ij ne nieka šāds pasākums neizmaksātu...

Bez tam domāju, ka šādam pasākuma sponsorus toč varēs sameklēt. Vismaz tādā apjomā, lai nosegtu izmaksas...

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

ideja laba tikai bez alko :!: un pa 5Ls es neietu :wink: +reklaama??? kaa reklameet?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
ideja laba tikai bez alko :!: un pa 5Ls es neietu :wink: +reklaama??? kaa reklameet?

Nu' date=' tiem, kas izrāda savus verķus - [b']ieeja 4 free[/b]! 8)

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

alko alko.... reaals pasaakums pc modding+coctail drum&bass pasaakums 8)

eh es sapnjotaajs. mosh kaukur ny taadi pasaakumi notiek kur satusee baarmenji ar pc moderiem (veel mosh autotuninga vechi pa vidu) un skan dnb nevis kaku popsa.

ko gan tu latvijaa iebiidiisi? suuda kraasainais vents te 10ls maxaa :x es cebitaa redzeeju 100-iem lietu kas nebij veel redzeets, kad tad tie buus latvijaa? ar savaam rocinjaam no 0 neko neuztaisiisi :evil:

p.s. laikam buushu ticis beidzot pie taam bildeem ko cebitaa safocheeju to pc moda izstaadi. vot tur ir exemplaari, bet muusu puikas ar mieriigi uz taadiem buutu speejiigi - tik taas iespeejas :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch
ideja laba tikai bez alko :!: un pa 5Ls es neietu :wink: +reklaama??? kaa reklameet?

Nu' date=' tiem, kas izrāda savus verķus - [b']ieeja 4 free[/b]! 8)

 

emmmmmm, a kaa tu taisies biletes tirgot? vaitad nevajag firmu dibinaat? tev ir 2000Ls ko SIA pamatkapitaalu apmaksaat? varbuut SO vieniigi... :roll: bet SO nedriikst ar naudas pelniishanu nodarboties... taadeelj saku jaameklee sponsori taadam pasaakumam, jaalien kaadam azotee.

 

btw M79 jau riiko kauko, nez cik taalu tas viss biidaas? gudri puikas tur straadaa.

var jau piebaazt pilnu maisu ar idejaam bet jaapadomaa reaali kaa to realizeet, viens pats bez finanseem neko nepaveiksi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
emmmmmm' date=' a kaa tu taisies biletes tirgot? vaitad nevajag firmu dibinaat? tev ir 2000Ls ko SIA pamatkapitaalu apmaksaat? varbuut SO vieniigi... :roll: bet SO nedriikst ar naudas pelniishanu nodarboties... taadeelj saku jaameklee sponsori taadam pasaakumam, jaalien kaadam azotee.

btw M79 jau riiko kauko, nez cik taalu tas viss biidaas? gudri puikas tur straadaa.

var jau piebaazt pilnu maisu ar idejaam bet jaapadomaa reaali kaa to realizeet, viens pats bez finanseem neko nepaveiksi :wink:[/quote']

So? Kur problēma? Domāju, ka M79/BOOT.LV tikai priecāsies par šo mūsu iniciatīvu! Vai nu viņi atteiksies biļetes patirgot??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Skatos Jums te foršie ideji radušies!

Es ar abiem rokam PAR 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

to NC zinu, ka tas viss maksā, tāpēc jau arī meklējam kas to varētu organizēt. nav jau obligāti jaņem kāda halle, var jau arī ievilkties kaut kādos "angāros" vai kāda klubā nu un tur varētu arī uztaisīt sava veida LP.

 

Pagaidām jau mērķis jau ir tikai iekustināt šo visu un protams, ka vienmēr pirmās izstādes un stendi visām tagad esošajām izstādēm ir bijuši tizli. Tik ar laiku tas viss paceļas augstākā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Vechi, ja mēs pirmo reizi nesaņemsimies un neizgāzīsimies, tad otrās reizes nemaz nebūs!!! :wink:

Go-Go-Go!!!

 

1) Kurš piesakās sakoordinēt šo pasākumu ar M79/BOOT.LV?

2) Cik no klātesošajiem ir dzelžu božu īpašnieki/līdzīpašnieki/darboņi? Plāns - līdz Lieldinām jāaprunājas ar vadību - vai viņi būtu ieinteresēti būt Ģenerālsponsori šādam pasākumam. Sponsorēšana domāju, ka šeit būs visai relatīva, jo nevajadzētu pārāk iespring uz pompozitāti... Pēc svētkiem apzināmies neapprasītos kantorus un ķeramies pie kakla! ;)

3) Kuri klubi/angāri būtu piemērotākie šāda stila pasākumam? Eu, mož Sapņu Fabrika? Tur parasti tādi underground tusiņi notiekās. Un arī nosaukums labs... Vienīgais - ja netaisa kādā eksistējošā klubā - jārīko bārs/dīdžeji utml. Kurš varētu uzmest provizoriskās izmaksas?

 

Kad būsim tikuši daudz maz galā ar atbalstītājiem/izmaksām:

4) Jāizštuko balvu fonds un

5) Jāierēķina marketings - publikācija vietējos IT preses izdevumos un mazs sižetiņš TV (ja mēs to sagatavosim kā reklāmrakstu/reklāmsižetu par modding kustību Latvijā kā tādu un plānoto pasākumu, tad varētu pat par ļoti mazām naudām to noorganizēt)

6) Jāizveido žūrija, jāizziņo pieteikumu iesūtīšanas nosacījumi un adreses.

7) Un tad jau obligātie sīkumi - afišas, plakāti (sponsoru, pasākuma etc.), atbilstoši stuffi.....

 

So, ko esmu piemirsis?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
potenciaalie daliibnieki? :lol:

Potenciālie dalībnieki vairumā saradīsies tad, kad Tu viņiem Zalman silent case pasolīsi balvā... :lol: Bet pirms tam jau vajag noskaidrot - vai un cik mēs varēsim solīt....

Link to comment
Share on other sites

MJAA.. lai ari sapnji. BET !!! Kaut kaa vismaz ta lieta ir jaakustina! Es ar visaam 4 par! :)) Modders veel neskaitos.. bet nu kaut ko tagad ari pagraba ar 2 kasteme njemos.. ;) Parasti aatri macos.. mosh sanaaks :)

Bet shitaas lietas ir jakustina! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nē es saprotu šeit forumā savas pakaļas kustināt jau var un mutes virināt, bet tik tiešām reāli, kuram ir pazīstami īstie cilvēki, plzz pajautājiet viņiem utt. Sākumam var jau taisīt neliela mēroga pasākumu nu kādi 50 datori piemēram, kaut vai kādā skolā var iestiept tos visus un vakara laikā uztaisīt tādu kā izstādi (priekš sākuma). Vienkārši vajag piedabūt vismaz tā ssaucamajiem sonsoriem kādu interesi, jo kāds viņiem tolks ja uz pasākumu piemēram neviens neatnāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kertais909

Par skolaam gribeeju piebilst, ka skolas vismaz dahzas it tadas lietas ka skolenu macibu firmas, kuras ir tiesigas pardot biljetes, viss utt, bagi labi, tikai reti kura skolas direktors atljauj sveshiem cilvekiem ienakt skolaa ...

Tas tads vienigs arguments, bet ja ta labi izrunajass ar vadiibu kapec gan nee

 

Protams, ar visam 4 PAR.

 

P.S. Es domaju preti ljoti varetu nakt kads datoru pulcins, piem annas 2 vai Rikgas koslwenu pilli, jo skiet tur tas vis daraas vieglaak ... tikai pametu ideju

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

par taam skolaam nemaz tik suudiiga ideja nav :wink: kautvai biletes nepaardodot, lai vismaz vieteejie pacholee kas un kaa... vienaa skolaa, veelvienaa, peectam jau kauko citu sabiidiitu, vajag kustinaat pamazaam, nevis uzreiz "njemam skonto halli, alkofests ar plikaam beibeem un balvu fondu"! taalaak redzeetu kautvai jaunieshu atsauciibu...

 

protams tas viss ari balstaas saakumaa uz cilveeku entuziasmu un sava laika pateerinjsh ir liels, organizatoriski ir ko pastraadaat un padomaat :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest dead_addict

Es domaju ja dabuj kadu sakarigu sponsoru Aldari vai Hansabanku noire Skonto halli tad var rikot, bet kas to uznemtos!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu dzeki! Ideja jau laba. Bet ko tu raadeiisi tajaa izstaadee? Leeto keizu kam ar flrksi saanaa izgriests cobis? Me buut skeptisks pret sho pasaakumu! Kaut gan varnuut kaut kaadu suportu es vareetu dabuut ...

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

jaapzin potenciaalie daliibnieki ar tieshaam kvalitatiivu mantu un maza izstaadiite jaariiko EET telpaas :idea: tjip vieta tur buutu kaadiem 10... :twisted:

 

abpuseeji izdeviigi 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
labaak pirms domaat par shaada pasaaciena organiziereeshanu - pameeginiet ka tepat buutaa atrast 20 moderu garadarbu bildes ...

uzeljat tepat pie modinga topiku un hopaa lai tauta liek savas bildes ...

man ir klusa aizdoma ka vairaak par 10 diezin vai izdosies samekleet ...

Lai gan principā ja tā padomā, tad tā arī būs. Nu īstenībā nevienam jau nav nekas tāds īpaš: logs keisā, neoni un diodes, hdd moddi (gan logi, gad gumijas) sīki nieciņi priekš vga un WC.

 

Bet tāpat tas viss ir jāiekustina! Protams, latvija nav tāda lielvalsts kur iedzīvotāji varētu pirkt krutos dzelžus un bāzt iekšā visādos spēļu hameros, taisīt nereālākos wc mājas apstākļos utt. Un tāpat boot.lv nav latvijas centrs, kur tusē visi latvijas moderi. Daudziem mājās gan jau ir paslēpti visādi brīnumi, tik vajadzētu ko piesolīt lai būtu vērts braukt piemēram no Liepājas un Daugavpils uz Rīgu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Varat taisiit saakumam neviss izstaadi bet miitingu kaut kaadu miitingu ,tjip sanaakssanu un apmainnu ar pieredzi kaa arii vienoties par labaako un abalvot :D Un ja kaadam interesee reaals piedaavajums _>

20 km no riigas ,pirts , 2 diikki, un daudz plavas kuraam apkaart mezzss, bet ssitais jau laikam taadaam lietaam neder .

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Varat taisiit saakumam neviss izstaadi bet miitingu kaut kaadu miitingu ' date='tjip sanaakssanu un apmainnu ar pieredzi kaa arii vienoties par labaako un abalvot :D Un ja kaadam interesee reaals piedaavajums _>

20 km no riigas ,pirts , 2 diikki, un daudz plavas kuraam apkaart mezzss, bet ssitais jau laikam taadaam lietaam neder .[/quote']

Nu ar pieredzi jau var apmainīties stundas laikā, tos tā sauktos mītingus tāpat sanāks par parastu iedzeršanu :) Uz pirti jau pc nestiepsi. Un diži daudz arī tur nesalīdīs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...