Jump to content

Āra antena laukos!


zaurits

Recommended Posts

Sveiki! Iesakiet, lūdzu, tiešām jaudīgu āra antenu, kabeli un kas nu tur vel ir vajadzīgs, lai uztvertu bezmaksas TV kanālus! Vieta atrodas 55km no Rīgas, meža vidū, Skultes pagasts, pašlaik tur ir veca āra antena un TV, kurš uztvēra 11 kodētus lattelecom kanālus! 

Link to post
Share on other sites

Zaurits ieteiktā logaritmiskā antena, labos uztveršanas apstākļos, protams darbojas, bet, salīdzinājumā ar yagi tipa DTX92F antenu, tai ir  mazāks pastiprinājums. Ja negribās piedzīvojumus, tad tikai un vienīgi DTX92F antenu. Vismaz man nav izdevies atrast vietu, kur DTX92F  neuztvertu digitālo televīziju. Cita lieta, DVB T mirst un pēc 2022 gada faktiski puse decimetru viļņu kanālu tiek atdoti 5G internetam. Kā tad būs ar digitālo virszemes apraidi neviens nezin. Domāju, ka Lattelecoms atteiksies no savas miglubildes raidīšanas. Nē, valsts televīzija noteikti paliks un cerams pāries uz HD apraidi, bet pie HD televīzijas vienā kanālā var raidīt tikai divas programas, bet brīvu kanālu paliks mazāk.

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

 

pirms 8 stundām , ridao teica:

viennozīmīgi šī antena un bēdu nezināsi 

pirms 7 stundām , kaads teica:

kad pirku radiniekam, man ieteica šito:

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=145375

Cilvēks laimīgs :)

nu logoperiods sūdīga izvēle būtu pie tāda attāluma 

Link to post
Share on other sites

Ja kanālu saraksts apmierina un lokācijā ir normāls neta atrums varbūt labāk paņem šito pa 3,50Eur mēnesī.Būs arī arhīvs.Atkritīs jakare ar antēnām,dekoderi ja vajag varēsi staipīt līdz,strādā ar jebkuru interneta pieslēgumu,plus planšetē un telefonā arī TV+arhīvs.

Dekoderis>īre 3,5Eur mēnesī vai vienreizējs maksājums 60Eur.

Izmēģināt vari kaut tagad telefonā vai planšetē,abas LTV un vēl pāris kanālus var skatīties novelkot Android app  vai  MAC

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
Link to post
Share on other sites
pirms 1 stundas , snukurins teica:

varbūt labāk paņem šito pa 3,50Eur

Lai skatītos 3 - 4 kanālus (jo vairāk tur nav skatāmi)? Tad jau drīzāk Shortcut, kaut arī tur vairāk par kādiem 8 kanāliem nav lietojami. Tur vismaz pieejams RTL, kur 1. formulu rāda, jo Матч ТВ nav ne vienam ne otram. 

Link to post
Share on other sites

Nu takšu cilvēks raksta ka meža vidū. Attiecīgi tik mobilais internets. Ja jau raksta ka grib bezmaksas  un TV pirms tam kaut kur (acīm redzot ne tajā mežā ) ir uztvēris Lattelecom kanālus, tad vajag tik to DTX 92 un kabeli , ar ko to antenu savienot un kādu mastu (?) kur uzsliet. Lai gan mana pieredze ar to antenu : arī vienā vietā kur ne pārāk labi ar prastu, tad ar to 92 sākumā uzstiepju bēniņos , zem šīfera jumta, paprovēt... un tā arī atstāju , jo uztvēra pa pirmo arī bez masta.Nu labāk zem jumta , nekā sūnainā masta, kur vējs var pagrozīt, mitrums arī. Vecā bija virs jumta.  Tā 92 ir pārbaudīta vērtība ja ir tik kur uzsliet- nav ko eksperimentēt ar visādiem citādām ''brīnumantenām'' .  Tik , kad es (pasen) pirku, vislētāk bija Yota, Lizuma 1. Varbūt arī tagad šie tirgo to DTX 92

Edited by oxygen
Link to post
Share on other sites

Tak te ir pat vairākas tēmas par to kādu antenu izvēlēties. Tiešām slinkums palasīt un malsim atkal pa riņķi? Cik man zināms, nekas būtisks antenu konstrukcijās un piedāvājumā pēdējos gados nav mainījies...

Link to post
Share on other sites

Šoreiz ir gadījums tāds, kad tiešām tikai jaudīgu antenu un kaut kādu normālu kabeli vajag, nozāģēšu garu egli un būs ok! Ta kā neko nesaprotu no antenām un kabeļiem tapēc te jautāju! Tās ir lauku mājas, kurās pagaidām neviens nedzīvo!

Link to post
Share on other sites
laikamTak
Pirms 25 minūtēm , zaurits teica:

Tās ir lauku mājas, kurās pagaidām neviens nedzīvo!

Nu tad jau ar laiku vajadzēs arī traktoru ar visiem pričendāļiem. Vislabāk jau T-25.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to post
Share on other sites
pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Nu tad jau ar laiku vajadzēs arī traktoru ar visiem pričendāļiem. Vislabāk jau T-25.

Ha ha šis ir labs ?? Traktoru ar laiku ar varbūt vajadzēs!?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...