Jump to content

Pulksteņmeistars


Platists
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Ja ir labs/kvalitatīvs pulkstenis, tad ej garām visiem kaktu kantoriem un pašdarbniekiem ar profenes izglītību, kam ikdienā sarežģītākais uzdevums ir trāpīt ar tp pareizajā šķirbā kur sū... noslaucīt un nomainīt ķīnietim bateriju.

 

Ej vien uz ženēvas / laika / balticwatches servisu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Rīgā ir daži "vecie" meistari, kas nodarbojas ar tām lietām arī šodien. Bet jautājums, kas pa pulksteni un kāds defekts ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man interesētu kur varētu aizvest rokas pulksteņa stikliņu izpulēt no skrāpējumiem, varbūt mehānismu pieregulēt, jo ik pēc pāris dienām izveidojas kāda piecu minūšu nobīde (uzvelkamais), tā kā Rīgā nedzīvoju, vēlams tās pašas dienas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , mooopsis teica:

Man interesētu kur varētu aizvest rokas pulksteņa stikliņu izpulēt no skrāpējumiem, varbūt mehānismu pieregulēt, jo ik pēc pāris dienām izveidojas kāda piecu minūšu nobīde (uzvelkamais), tā kā Rīgā nedzīvoju, vēlams tās pašas dienas laikā.

interese, kādas markas pulkstenis, ar kuru jēga būtu tā ņemties.

(nedaudz skepse par izpildes "tās pašas dienas laikā" iespēju)

 

par vaļņu ielas meistaru paldies - būs jāaiziet parunāt. varbūt izdosies arī manējam mantojumam atsperes salabot....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ervie said:

interese, kādas markas pulkstenis, ar kuru jēga būtu tā ņemties.

 

Pats par sevi nekas īpašs, bet konkrētajam pulkstenim ir sentimentāla vērtība, tāpēc ir vērts ņemties. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ieleja teica:

šausmu stāstu kā atspere neveiklās rokās var atritināties ar joni un pārgriezt kādu artēriju

Eļļoju patafona atsperi izņēmu un ieliku iekšā, bet tad viņa pēkšņi izsprāga ārā, bet dzīvs vēl esmu.??


Pirms 2 minūtēm , mooopsis teica:

Pats par sevi nekas īpašs, bet konkrētajam pulkstenim ir sentimentāla vērtība, tāpēc ir vērts ņemties. :)

Jap man tas pats variants.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , mooopsis teica:

Pats par sevi nekas īpašs, bet konkrētajam pulkstenim ir sentimentāla vērtība, tāpēc ir vērts ņemties.

Kad  kāds grib nest remontēt vecu atskaņotāju vai radiouztvērēju, tad man pirmais jautājus ir, vai tas jums dzimtas relikvija. Kad uzzin remonta cenu, tad parasti sagurst, kaut es prasu tikai par dienas darbu valdības paziņoto vidējo algu. Pareizi būtu meisteram prasīt vismaz divreiz vairāk kā vidējam parastam strādniekam. Nerentabli mīsdienās meisteriem ir remontēt gan pulksteņus, gan citu tehniku, jo jauna maksā kapeikas. Tapēc meistaru paliek mazāk un mazāk. Man arī mājā ir ģimenes relikvija sienas pulkstenis. Arī bija doma to atjaunot, bet kad pulksteņmeisters pateica izmaksas, tad pats iemontēju vecās mehānikas vietā jaunas iekšas un uzliku vecos ceijerus. Izskatās kā orģināls, nav jāuzvelk ik pārdienu un izmaksāja man tas kādu  pečuku. tāda nu ir dzīves realitāte.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ja visu laiku ar roku šūpināsi to pendeli, tad pulkstens  arī strādās...??

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tie nav pulksteņi, tā ir parodija!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tā kā vēl nav pieGdiena, vai es kļūdos? ....

 

PS: ja kāds alkst pēc īsta padomjlaiku Jantarj, varu no laukiem atvest. kādreiz bērnībā bija pierasts pie bim-bam ik pusstundai, tagad drošvien stipri izbesītu....

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mūsdienās cipvēkus jau izbesī iPhona pulksteņa nemitīgā tikšķēšana. Nemaz nerunājot par mehāniskajiem arhaismiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , snukurins teica:

Nez kas varētu būt pie vainas,kad dabūju nogāja kādas trīs dienas.Piekāru pie sienas un vairs neiet.

Tai pendelei būtu jāsāk pašai kustēties kad uzvelk atsperi vai jāiekustina ar roku?

:D:D:D  pendeli jāiekustina ar roku. trīs dienas uz atsperi tā kā pa īsu, cik atceros, griezām aptuveni reizi nedēļā.

tā kā viņi visi ir ar padilušiem mehānismiem, tad eļļošana tīrīšana un dejas ar tamburīniem, ja iestājas regulārs "piekāru un vairs neiet"....

 

Link to comment
Share on other sites

Wurtz eļļa aerosolā? Ielien visās šķirbās. Pēc tam šķīdinātājs izgaro un eļļa paliek. Jāskatās tikai lai eļļa nav pārāk bieza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Iesakat kur Rīgā labo vecus pulkteņus. No vectēva saglabājies Agat uzvelkamais galda pulkstenis, vēlētos salabot

Link to comment
Share on other sites

Mikelis95

Aspazijas bulvārī pie Barona ielas. Brokāns un dēli. Vairākus gadus nesu labot dažādus pulksteņus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...