Jump to content

gps pastaigām un auto


guntis.guntis
 Share

Recommended Posts

Man ir telefons un atbalsta google map+lmt internets. Navigācija strādā lieliski un man patīk google map. Bet biju ārpus pilsētas un pazuda zona 4g un beigās aizgāju 3km nepareizā virzienā. Braucot arī auto pazūd pārklājums.. Vēlos iegādāties navigāciju, lai var paņemt līdzi pastaigām un braukt ar auto.. garmin etrex 20x būtu laba izvēle?? 

Ja izvēlos pirkt priekš auto.. Kādu gps iekārtu labāk izvēlēties priekš auto, kurām ir labākas kartes? Ko sakat par garmin 51?

Link to comment
Share on other sites

Uzliec jebkuru soft kas strādā ar off-line kartēm un miers mājās, es dažreiz izmantoju Maps.Me un iGO

Link to comment
Share on other sites

Edgars K (CodeGen)

Vēl ir ok - Scout gps. 1 valsts bez maksas ar offline karti. Ja liek pirātisku, tad kaut visa pasaule.

Link to comment
Share on other sites

ja pastaigas ar kājām, tad jāņem to, kam var nomainīt baterijas. Bet tad tas neiet kopā ar auto versiju

Link to comment
Share on other sites

Kur tad tu dzīvo, ja tik švaki ar LMT? Es ar riteni viskur vizinos, vienmēr esmu varējis paskatīties karti, kur esmu, kur tālāk doties.

Kādreiz Jāņasētas aplikācija arī varēja strādāt offline, ja tikai pirms tam to apgabalu ielādēja  - pavilka karti tur, iezūmoja cik vajag.

Link to comment
Share on other sites

Maps.me pastaigām un visādu POI meklēšanai. 

Google maps ar offline apgabalu. Tik lai izrēķinātu gājēju maršrutu- vajag datu savienojumu. Auto maršrutus spēj atrast. Poi laikam ar ielādējas offlainā. 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

guntis.guntis
1 hour ago, ju said:

Kur tad tu dzīvo, ja tik švaki ar LMT? Es ar riteni viskur vizinos, vienmēr esmu varējis paskatīties karti, kur esmu, kur tālāk doties.

Kādreiz Jāņasētas aplikācija arī varēja strādāt offline, ja tikai pirms tam to apgabalu ielādēja  - pavilka karti tur, iezūmoja cik vajag.

https://www.google.com/maps/dir/57.3675178,21.5172672/57.3690471,21.5178372/@57.3674995,21.5151978,17z/data=!4m2!4m1!3e2

Link to comment
Share on other sites

Biju pagaišo gadu šajā viesu mājā: Liedags sezonas viesu māja  (56.978148, 21.363664). Ne LMT, ne TELE2 nebija interneta. Pilnīga nulle. Tā kā Latvijā ir vietas ar tumšajām zonām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...