Jump to content

sateliits


artissco
 Share

Recommended Posts

Sateliits ir baigaa gjeela, bet daargs maita.

Prieki ar bezmaksas kanaaliem un lauztaam karteem ir beigushies! Ja kanaali, ko tava mutere grb redzeet ir pieejami bez maksas - tad apsveicu, kataa zinjaa haljavna nekaa praatiiga nav. Par visu ir jaamaksaa! Viss labaia ir aizkodeets un lai skatiitios buus jaamaksaa. Un nemaz tik mazas nav taas aboneeshanas maksas!

Link to comment
Share on other sites

hmmz, tad nemaz nav tik traki, nu nezinu, reiz, kad bij doma iepirkt - izraadiijaas ka jaamaksaa aptuveni lats par dienu. Nu ij tad izleemu - njefig man tas vajadziigs...

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Man kaadreiz bija NTV+, protams biju nelietiigais bezgodis un izmantoju piraatisko karti, tur kaut ko vareeja paskatiities, gan bija tevis kaarotais seriaalu kanaals "romantica" vai kaut kaa taa, gan raadiija sameera jaunas filmas, paketee "sport" bija arii daudz futbolinja, tachu par taam divaam paketeem jaamaksaa kopaa paari pa 20Ls :p Necelas roka krieviem taisiit naudas transfeeru!

Tad piraatiskais viasat, tur skatiities praktiski nebija ko! Filmas kaut kaadas devindesmito gadu vidus tur tiek reklameetaas kaa sazin kas :p Sports arii kaka! No futbola tikai Cemp. liiga. Manupraat to arii nav veerts nemt!

Taa kaa buutiibaa vispaar no sateliita nav nekaa :) Ja paarvalda dazaadas valodas (vismaz labi anglu) tad jau var dabuut kaut ko, bet vai tas tavai muterei ir pa zobam :) Gan jau gribaas latviesu vai vismaz krievu meelee :p Vismaz man maksaat apmeram 25Ls par NTV+ par serpu, bet tas jau kaa kuram :)

Link to comment
Share on other sites

man tā pati nelaime, tikai ne mutere bet sieva sadomājusi ka pa TV nav ko redzēt un ka pa satTV nu tik būūūssss.... It kā noskatīju satTV uztvērēju http://www.yota.lv/sat/pro/sat_rec/dreambox/ Dreambox500 pa 155Ls. Tas ir pa 50% dārgāks kā parasti satTV uztvērēji, bet rādās ka tas ir to vērs. Iesaku pameklēt un palasīt aprakstus par to. Priekš cilvēka, kurš kautko velk datoros un nav salmi smadzeņpodā ļoti interesants verķis. Intel procis un Linux operētājsistēma! Ja nauda nav jāskaita, var ņemt pat Dreambox7000, tam salīdzinot ar 500-to var pieslēgt HDD (laikam kur filmas ierakstīt?????), ir USB, ir atmiņas karšu lasītājs, LCD displejs.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk aiziet uz www.latgalite.lv :D un nopirkt kreiso Baltcom :D

Link to comment
Share on other sites

artissco
Tad jau labāk aiziet uz www.latgalite.lv :D un nopirkt kreiso Baltcom :D
un seedeet tumshaa dziivoklii kaa tajaa reklaamaa :D buus jaavirza skatiens uz to DB500
Link to comment
Share on other sites

Knaabis
Man kaadreiz bija NTV+' date=' protams biju nelietiigais bezgodis un izmantoju piraatisko karti, tur kaut ko vareeja paskatiities, gan bija tevis kaarotais seriaalu kanaals "romantica" vai kaut kaa taa, gan raadiija sameera jaunas filmas, paketee "sport" bija arii daudz futbolinja, tachu par taam divaam paketeem jaamaksaa kopaa paari pa 20Ls :p Necelas roka krieviem taisiit naudas transfeeru!

Tad piraatiskais viasat, tur skatiities praktiski nebija ko! Filmas kaut kaadas devindesmito gadu vidus tur tiek reklameetaas kaa sazin kas :p Sports arii kaka! No futbola tikai Cemp. liiga. Manupraat to arii nav veerts nemt!

Taa kaa buutiibaa vispaar no sateliita nav nekaa :) Ja paarvalda dazaadas valodas (vismaz labi anglu) tad jau var dabuut kaut ko, bet vai tas tavai muterei ir pa zobam :) Gan jau gribaas latviesu vai vismaz krievu meelee :p Vismaz man maksaat apmeram 25Ls par NTV+ par serpu, bet tas jau kaa kuram :)[/quote']

 

Nu nevajag tik liet...

Nopērc vecīt Dreambox (~150 Ls), samaksā attiecīgiem večiem sīceni t.i. 4 Ls mēnesī un skatie vesels NTV+!!!

VOT tā!

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk aiziet uz www.latgalite.lv :D un nopirkt kreiso Baltcom :D

1. Cilveeks dziivo Kjegumaa!

2. Zagt nav labi..., lai arii izdeviigi...

3. Baltkoms paariet uz digitaalo TV, un manupraat tur vairs tik vienkaarshi nebuus piesleegties haljavna...

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Sorry!!!

Piemirsu!

Vēl ir vajadzīgs interneta online pieslēgums.

Link to comment
Share on other sites

artissco
Tad jau labāk aiziet uz www.latgalite.lv :D un nopirkt kreiso Baltcom :D

1. Cilveeks dziivo Kjegumaa!

2. Zagt nav labi...' date=' lai arii izdeviigi...

3. Baltkoms paariet uz digitaalo TV, un manupraat tur vairs tik vienkaarshi nebuus piesleegties haljavna...[/quote']njaa, man te ir viens kabelis kas piedaavaa 10 kanaalus: 5 lv un 5 rus... baigaakaa izveele...vieniigi 1ls meenesii par to, bet gribaas veel sporta kanaalus un multenju arii dereetu... negribaas aprobezhoties ntv un tv1000 tikai

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Nu nevajag tik liet...

Nopērc vecīt Dreambox (~150 Ls)' date=' samaksā attiecīgiem večiem sīceni t.i. 4 Ls mēnesī un skatie vesels NTV+!!!

VOT tā![/quote']

 

Tad pasaki man kur tos vechus mekleet! :) Pat pa 5Ls meenesii esmu ar mieru :) Buutu pasam patiikami skatiities NTV+ pa 5Ls meenesii! Taakaa atziisties! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...