Jump to content

Vai latviešiem ir Sprīdīša liktenis?


Arcane
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Nesaprotu velmi to vēl vairāk noslogot.

Definē noslogot.

Nevajag vairāk noslogot ar auto transportu, bet ērtāka un efektīvāka sabiedriska transporta infrastruktūra nāk tikai par labu.

Kāpēc Berlīnē uzcēla hauptbahnhof un kāpēc Londonā būvē crossrail, kā tev šķiet?

Link to comment
Share on other sites

Šņukuram šaj jautājumā ir 100% taisnība. Maskavā 2 transporta apļi plus radiālā satiksme, Londonā tieši tas pats. Paskatamies  Minskas, Vitebskas, Varšavas satiksmi, pats esmu braucis pa šiem apļiem, viņi eksistē! Gan jau ka Viļņā arī ir, bet Rīgas nav pabeigts tāpat kā, teiksim, Jelgavas, līdz tam vienkārši ir jāattīstas. Sorry, varbūt būtu atturējies no jaukšanās šajā diskusijā, bet šis citāts mani vienkārši piededzināja, neesmu Londonā bijis, pat karti redzējis, bet ne reizes nešaubījos par ar sarkono iezīmētā eksistenci dabā. To lekcijās māca, ja kas...

 

nodzest.thumb.jpg.7475379d153acc56f6ef862a57b3d0b2.jpg

 

 

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Bet 98 miljoni plāno un dara un abas nav apļveida pilsētas 

Ja labi ieskatās, tad Londonā ir vismaz 3 apļi redzami!

Labots - abi
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Ko tu darītu Londonā vai New York

Ko viņš tur darīs, tur sauso tualešu nav, apjuks cilvēks bez pierastām lietām!


pirms 7 stundām , snukurins teica:

Esmu cilvēks valsts,norobežojies no visa kas ārpusē

īsta krieva filozofija - моя хата с краю (un vēl savas mājas stūri apdirst)

Link to comment
Share on other sites

O, jā. Sākam mēs te Londonas, Maskavas apmēriem un satiksmei likt klāt Rīgu, Jelgavu.. :good:

Redz ka Maskava ar visiem saviem apļiem ir izsenis slavena ar sastrēgumiem ento stundu garumā.


pirms 7 stundām , Zin... teica:

Ko tu darītu Londonā vai New York

Šņukuram pat Rīga sagādā galvassāpes, kur nu vēl šīs!

Link to comment
Share on other sites

@Stasss Tak nepaslinko, aizbrauc kādreiz ar savu auto uz Maskavu un pavizinies pa apli uz kādiem 150 km/h sazin cik joslās. Domāju  arī 5 min. būs pietiekamas lai saprastu kas tur darītos ja šo apļu nebūtu. Šiem ir plānā vēl apļi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Viņas viņām ir sīrdī iededzinātas!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , snukurins teica:

Pirmā>pēc iespējas retāk tur nonākt(diemžēl ir gadījumi).Otrā>ja reiz esmu tur nonācis tad pēc iespējas ātrāk to ieraudzīt atpakaļskata spogulī

Precīzi ?

 

pirms 8 stundām , Zin... teica:

Ko tu darītu Londonā vai New York

Pasarg dievs nokļūt tamlīdzīgā miskastē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

Londonā tieši tas pats.

Neviens no tiem rinķem nav īsti pabeigts un uz apli apbraukt nav iespējams (ja nu vienīgi pats ārējais un ne tādā formā kā bij plānots, bet tā vairs nav Londona un būs jābrauc ilgi).

Iekšējie rinķi ir pabeigti tikai pa posmiem (un visdrīzāk arī nekad netiks) un vainu vienkārši beidzas, vainu attduras dzīvijamā rajonā, vainu sēdi korķjos pus dienu.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Nu ārējos apļus jau visā garumā pilnībā braukt arī nav vajadzības

Kas tas par murgojumu? A ko tad dariit fuureem kas brauc no|uz Ventspils praamja piemeeram uz|no Igauniju? Satiksme ir jaaiedala ne tikai uz viegajiem bet arii uz smagajiem un ne tikai uz vieteejiem bet aarzemniekiem un caurbrauceejiem.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , snukurins teica:

Nezināju ka aplis ir krievu nacionālais ēdiens,biju domājis ka virtuļus rij tikai policisti Holivudas filmās.

Jā, pie krieviem viss ir savādāk...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2019.11.22. , 18:00, alusbundza teica:

tad esi no tās jaunās paaudzes pamuļķu bara?

 

Es tā gan neteiktu, bet nu labi. Man nevienam nekas nav jāpierāda. 

 

 

2019.11.22. , 18:52, raiviic teica:

Izrādās, arī te atrodas kāds parakstu vākšanas (vienalga par kādu tēmu) fanāts.

 

Jāapbēdina tevi, jo nemaz tik bieži neparakstos tikai par kaut ko tā vien. Ir kad reizes parakstos, bet nevajag jau pārspīlēt, imho. Man tagad pat ir grūti atcerēties par ko es balsoju pēdējo reizi, ja tā godīgi.

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

2019.11.22. , 18:52, raiviic teica:

Izrādās, arī te atrodas kāds parakstu vākšanas (vienalga par kādu tēmu) fanāts.

Es neesmu fanāts un neesmu parakstījies. Bet tā jebļa, kas tagad notiek...

1. Tāda parakstu vākšana ir kaut kas nelikumīgs vai amorāls? Tas nepieder pie demokrātijas?

2. Kāpēc tiek vilkti ārā visādi govzemji un partybomži? Nu un kas, ka viņi fano par parakstu vākšanu? Ja govzems dzer alu, tad tāpēc man jāatsakās no alus dzeršanas?

3. Visādi "Ir" un citi žurnalopederastijas kantori brēc ka aizkauti, ka Saeimu atlaist ir slikti. Aļo, garaž, paraksti tiek vākti par referendumu nevis par Saeimas atlaišanu.

SkaIdrs, ka atlaižot Saeimu nekas nemainīsies. Kamēr mēs paši nemainīsimies, muļķīgi prasīt, lai mainītos citi. Bet reizēm ir derīgi 100 purniem iebāzt pakaļā pakulu vīkšķus un piededzināt.

 

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Personīgi es neredzu nemazāko iemeslu kāpēc tieši šī valdība būtu jāatlaiž. Jā, daudz kas nav izdarīts, bet tā jau ir un bija visām valdībām. Ja paskatās par ko tieši tiek prasīta atlaišana, tad vēl jo vairāk – vajag prasīt viņas palikšanu! ?

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Arī budžets par referenduma rīkošanu tiek patērēts, lai gan mediķi varētu tā piepelnīties...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ieleja teica:

Latvijas ienaidnieki vienotā frontē

Nu nepārspīlēsim. Šie ir parasti gnīdas.

 

Budžetā gan jau varētu atrast simts un vienu vietu, kuru nahrenizējot, mēs neko sliktu neizjustu, varbūt pat otrādi. Bez tam vēl paraksti nav savākti. Un, ja baidamies par budžetu, ny tad atceļam vispār iespēju taisīt referendumus.

Link to comment
Share on other sites

Saeimas atlaišanai vajag nopietnu pamatojumu, nevis to, kas notiek tagad..Farss tā saucamais.

Un tie lielie atlaidēji ir tie, kas lielākoties no politikas vispār neko nesajēdz.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Saeimas atlaišanai vajag nopietnu pamatojumu

Saeimu var atlaist referendums nevis parakstu vākšana.


Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Un tie lielie atlaidēji ir tie, kas lielākoties no politikas vispār neko nesajēdz.

Pareizi, jūs stulbie reņģēdāji, pastāviet maliņā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Pareizi, jūs stulbie reņģēdāji, pastāviet maliņā!

Tad tu man izstāsti, ko tieši iegūs ar šo atlaišanu? Pamainīsies sastāvs atkal? Un? Kas nāks vietā? 

NA atkal bļaus ka krievi nāk.. ZS bļaus par "stabilām vērtībām, ar pieredzi".. Sasmaka turpinās savu dziesmu, ka viņi būs Latvijas glābēji, tikai neviens šos nelaiž pie varas (Rīgu jau izglāba).

Gobzems feisbukā makšķerēs muļķus, kas ticēs viņa veiksmes stāstam. Ja izdosies kādreiz tikt koalīcijā, arī aptaisīsies, kā lielākā daļa vienmēr ir aptaisījušies.

Tagad protams, kad likums ir pieņemts, un partijām piķis nāks griezdamies, neprasot nemazāko piepūli, jauni politiskie spēki radīsies kā sēnes pēc lietus, kas gribēs nomakškerēt vēlēšanās nepieciešamos 2%, lai tiktu pie free money.. Nākamajās vēlēšanās jau varēs balsot par 30mit partijām, nevis 10mit. Vai arī visi salīdīs vienā maisā, lai nosmeltu lielo krējumu kopā, kas izdevīgāk partiju spicajam galam.

 

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Saeimu var atlaist referendums nevis parakstu vākšana.

Ā, nu jā.. Pavāksim parakstus pagaidām, jo tas jau tāds NEKAS vien ir..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Visas tās nozaru diskusijas un plānošana patiesībā ir daudz sarežģītākas.

Taču ar vēlētāju arī nekāda pārāk sarežģīta pirmsvēlēšanu saruna nesanāk.

Tad nu nākas solīt vai nu kaut ko iedot vai kādam sadot. 

Mediji izliekas, ka tas tā nav, bet viņiem tā spēle tīri labi patīk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Saeimas atlaišanai vajag nopietnu pamatojumu

 Ja deputāti demonstratīvi nepilda pašu pieņemtus likumus, tas, manuprāt, ir ļoti nopietns pamatojums, jo degradē visu likumdošanas sistēmu.

Pirms 59 minūtēm , snukurins teica:

pirmo varētu nogriezt finansējumu partijām

 Tas, ko varētu nogriezt, man šķiet, ir tikai aisberga redzamā daļa, gan jau bez legālās ir daudz pelēkas, puspelēkas un melnas naudas. Bet, ko varētu ieviest - lai ieejot EDS, es varētu norādīt, kurai partijai, un kaut vai vairākām, norādot procentuālo sadalījumu, tiks tā naudas daļa, kas no maniem nodokļiem paredzēta partiju barošanai. Un tas ,ne jau reizi četros gados, bet kaut reizi ceturksnī. Un tad - nežēlīgas sankcijas par jebkādu pelēko naudu partijas kasē, līdz pat partijas noņemšanai no distances.

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Tad tu man izstāsti, ko tieši iegūs ar šo atlaišanu? Pamainīsies sastāvs atkal? Un? Kas nāks vietā?

 Tas arī iemesls, kāpēc netaisos parakstīties. Ja redzētu kaut ko reālu, ko likt vietā, parakstītos.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Un kā tad Jūs, cienījamie vēlētāji, pēc kādiem kritērijiem vērtēsiet partiju darbus un nedarbus?

Pēc tā, ko mediji uzskatīs par vajadzīgu Jums prezentēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Raimonds1 teica:

Un kā tad Jūs, cienījamie vēlētāji, pēc kādiem kritērijiem vērtēsiet partiju darbus un nedarbus?

Pēc tā, ko mediji uzskatīs par vajadzīgu Jums prezentēt?

kādi kritēriji? galvenais labu atmiņu vai biezu piezīmju grāmatiņu, no partijām ieceltie amatvīri/sievas paši visu prezentēs....

Link to comment
Share on other sites

superKrona
1 stundu atpakaļ, M_J teica:

Ja deputāti demonstratīvi nepilda pašu pieņemtus likumus, tas, manuprāt, ir ļoti nopietns pamatojums, jo degradē visu likumdošanas sistēmu

Šitie pirms atlaišanas arī varētu ko nākošajiem labu pieņemt, piem., min pensija 1000€, la tā labāk degradē tos nākošos (sistēmu)

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tiem, kas domā, ka viņiem vispār ir pieejama deputātu, visādu organizāciju, lobistu un pārējo padarītā un sadarītā vēsture, iesaku pašiem pamēģināt atrast, piemēram, visus vēsturiski būtiskos lēmumus, kas noveda pie OIKa, Banku lkumdošanas pirms krīzes un eksaktās izglītības problēmām. Pēc 3 pilnām darba dienām, kad būsiet visu atraduši, uzdodiet sev jautājumu - cik procenti vēlētāju kaut ko tādu darīs, lai pēc tam balsojot, darītu to gudri, pamatoti un izvēloties ilgtermiņā domājošus politiķus, ja tādi ir. Cik paviksies uz to, ko viņiem atmetīs mediji. 


Atceraties, kā mediji ņēmās, kad vienā ministrijā dzimšanas dienā darbinieki aprija zemeņu kūku par valsts naudu?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

Tad tu man izstāsti, ko tieši iegūs ar šo atlaišanu?

Da ko var malt vienu un to pašu! Kāda atlaišana. Notiek (tiem, kas tankā) parakstu vākšana par referendumu. A ja nu (paraksti brīnumainā kārtā tiek savākti) tauta nobalso par uzticību Saeimai?

Es piekrītu, ka šī varbūt tomēr nav tā reize, kad vajadzētu parakstus vākt. Tas kas notiek ir ziediņi. Odziņas būs visādi klimatidiotu plāni un likumi.

Link to comment
Share on other sites

2019.11.25. , 09:42, ieleja teica:

tas, ka savākti šobrīd 38,000 nozīmē, ka svarīgos jautājumos krietnie latvieši spēs savākt vajadzīgo parakstu skaitu (šoreiz šaubos, bet laika vēl daudz)

 

nodzest.jpg.d9b026cab381c5fcd376b51068da2d58.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 31 minūtēm , ieleja teica:

un nemaksājam nodokļus,

vakar tv1 ''aizliegtais paņēmiens'', par cigarešu tirgoņiem centrāltirgū, šie normālu piķi pelna, un valstij miljoni iet gar degunu ….

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

Nu tie 60 milijoni jau tikai piliens jūrā

 

Tiešām?

Noslaucīt to visu tirgus daļu, atstāt tikai paviljonus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , alusbundza teica:

vakar tv1 ''aizliegtais paņēmiens'', par cigarešu tirgoņiem centrāltirgū, šie normālu piķi pelna, un valstij miljoni iet gar degunu ….

Un atkal pierādas mūsu valsteles likumdošanas bezspēcība..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

nu ok, ietu likumīgo ceļu, atceltu to iepriekšējo likumu, kuram nepietiek naudas, labāk jau no tā neapliktu

Paliktu labāk, būtu ievērots likums, bet tagad gan man, gan tev gan jebkuram ir lielisks arguments neievērot likumu. Un tas ka naudas nav ir otrs mīts. Ilze Aizsilniece naudu ātri atrada.

 

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

kopumā strādājam maz, neefektīvi

 Vēl viens mīts - šoruden kopā ar angļiem palaidām tur, pie viņiem, vienu elektrostaciju, varēju salīdzināt. Varbūt atslēgas vārds ir "kopumā" jo valsts mērogā ir tā ka viens strādā, divi skatās un vēl četri skatās, vai tie divi pareizi skatās. Un tad tie seši pamāca to vienu, ka viņš nav pietiekami efektīvs un pārāk maz maksā nodokļus.

 

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

tik to apkarot ir ļoti sarežģīti

Nevar visu laiku darīt tikai vienkāršas un vieglas lietas un sapņot par rezultātiem. Kā teica Kenedijs, pasludinot Mēness programmu - mēs darām to nevis tāpēc, ka tas ir viegli, bet tāpēc, ka tas ir grūti.

 

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

man jau liekas, ka balsu sadalījums vēlēšanās diezgan precīzi atspoguļo tautas izvēlēto proporciju gan lemšanā, gan finansēšanā

Domāju, ka jau šobrīd finansējuma sadalījums dažām partijām stipri atšķirtos no balsu sadalījuma vēlēšanās.

Labots - M_J
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Raimonds1 teica:

cik procenti vēlētāju kaut ko tādu darīs, lai pēc tam balsojot, darītu to gudri, pamatoti un izvēloties ilgtermiņā domājošus politiķus, ja tādi ir.

Ja priekšā stāv noliktas trīs bļodiņas ar auzu putru bet dažādām zaptītēm, vari taisīt cik tik vien gudru seju gribi, ja izvēlēsies ēst, tu ēdīsi auzu putru.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 19 minūtēm , M_J teica:

 Un tas, ka naudas nav, ir otrs mīts.

 

Tur ir iekodēta viena liela problēma. Un proti, skaidrs, ka līdzekļi tiek iztērēti neracionāli, ierēdņu skaits ir par lielu pie tam sistēma pati sevi atražo un pieprasa vairāk cilvēku un līdzekļu. Tomēr tas nedomājošajā tautas daļā izplata mītu, ka vispār nauda jau ir, atliek tikai PAŅEMT UN SADALĪT. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Un atkal pierādas mūsu valsteles likumdošanas bezspēcība..

Vai tiešām policijai gadiem traucēja "valsteles" likumdošana atrast noliktavu no kurienes visas tās cigaretes nāca, ja katrs tirgus bomzis zināja, ka tās izplata "armēņu mafija"?

Vai likumdošana desmit gadus traucēja Ušakovam ar Ameriku ieviest kārtību Centrāltirgū?

Tad jau Gobzems tūlīt nodibinās jaunu valsteles glābšanas partiju un sacerēs likumus kādus tik publika gribēs...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , boto teica:

Vai tiešām policijai gadiem traucēja "valsteles" likumdošana atrast noliktavu

Tas ir cits stāsts. Es par to ka persona ir administratīvi sodīta jau 49 reizes par tirgošanu, un tirgo savu rūpalu tālāk.

Ja pēc otrās reizes jau iedotu gadu pasēdēt un paskatīties uz rūtainu sauli, tad nez vai personai nāktu prātā tirgot un uzrauties 3šo reizi..

Easy..

Pirmā reize - administratīvā atbildība

Nākamā - kriminālatbildība

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Ja pēc otrās reizes jau iedotu gadu pasēdēt un paskatīties uz rūtainu sauli

Nē nu var jau par cigarešu paciņas pārdošanu arī sēdināt cietumā. Kādus pāris skata pēc iesēdinās... Tik ja atkal neviens reāli neapkaros organizatorus, tad tie ātri izdomās citas izplatīšanas metodes, un rezultāts būs tāds pats kā tagad.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...