Jump to content

Apskats: Control – tavas smadzenes apgriezīsies otrādi


Domātājs
 Share

Recommended Posts

Beidzot esmu Control spēli izgājis un izveidojis video apskatu:

 

 

 

Spēle kopumā nav slikta, bet prieku bojā tehniskais stāvoklis un citi gļuki. Manuprāt, psiholoģiskā stāsta dēļ ir vērts vērst uzmanību šai spēlei. Kādas ir tavas domas par spēli? Kas tev patika vai nepatika?

 

Control spēle iznāca 27. augustā uz PS4, Xbox One un PC.

 

 

 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Aiz cieņas pret autora uzņēmību saņēmos un noskatījos - agrāk nebIju manījis šāda veida saturu Latviski.... diemžēl jāsaka - labi vien ka tā; absolūti piekrītu iepriekšējam biedram par angļu valodu - maz ka auditorija niecīga - latviešu valoda šādā kontekstā skan absolūti nedabiski, krindžī varētu teikt :/

 

E-pasaule ir pārāk šaura, jaunlatviešu sapnis ir izsapņots.... спик енглиш мазафака....

 

a tā autors malacis, lai tik ņemās,

protams geims izskatās laža un konsoles pēc definīcijas sūkā (pc masterrace ftw) un vispār būtu labāk komentējis dota 2 international 2019 geimus - tos es labprāt skatītos latviešu ražojuma angļu val. izpildijumā :)

bet vispār malacis, lai tik ņemās :)

Labots - latscrap
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 14 stundām , Anreel teica:

Es ieteiktu veidot spēļu apskatus angliski, latviski tu dabon niecīgu auditoriju.

Pareizāk būtu teikt - nicīgu auditoriju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domātājs

Paldies visiem par komentāriem :).

 

latscrap, pašam klausoties, varu piekrist, ka tā angļu mēle skan labāk spēļu apskatu kontekstā, taču varbūt vienkārši esam pārāk tērējuši produktu angļu valodā, ka par latviešu valodu aizmirstam? Kļūst sveša... Tiesa, es piestrādāju pie runas, vietām mainīju runu izteiksmi un intonācijas, lai klausītājam būtu interesantāk.

 

Par auditoriju runājot, es ticu, ka Latvijā ir daudz cilvēki, kuri aizraujas ar videospēlēm, taču, viss atduras reklamēšanā un uzmanības piesaistīšanā. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...