Jump to content

meklēju skaļruņus mājai


Ze Baarda
 Share

Recommended Posts

Sveiki audio cienītāji :) Lieta tāda, ka meklēju vienai pazīstamai meitenei sakarīgas tumbiņas mājai, vairāk nevis power interesē, bet skaņas kvalitāte, 3.1 sistēma interesē cenā uz 100-150. Droši vien viņa tos spīkerus tāpat novietos telpā neatbilstoši telpas dimensijām, necentrēs neko tur.. Varbūt kāds var ieteikt kaut ko labu? Man pieredze ar šādām lietām maza..

 

p.s. klausās viņa kalbasņiku normālu / elektroniku! :)

 

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka sajauca....

Imho ja nav prasības augstas, tad kāds edifer vai taml. 2.1 komplekts...

Nu ja grib ko labāku - tad nopietnāka 2.1 sistēma..bet nu tad ar pieejamo budžetu jāsāk...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Es paņemtu 2.0 lētus studijas monitorus un aizmirstu par umpsī-umpsī pārspīlēti izkropļotajiem basiem, kas parasti ir lētajām 2.1 sistēmām. Katrā ziņā budžets nav pārāk atbilstošs tēzei "skaņas kvalitāte".

 

http://www.yoursound.lv/lv/pro-audio/akustiskas-sistemas/studijas-monitori/

http://www.studio7.lv/products/category/87?category[]=175&category[]=87

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Neredz meitenei esošo skaņas avotu (pastiprinātāju). Citādi tukša runa...:)

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

Es paņemtu 2.0 lētus studijas monitorus un aizmirstu par umpsī-umpsī pārspīlēti izkropļotajiem basiem, kas parasti ir lētajām 2.1 sistēmām. Katrā ziņā budžets nav pārāk atbilstošs tēzei "skaņas kvalitāte".

 

http://www.yoursound.lv/lv/pro-audio/akustiskas-sistemas/studijas-monitori/

http://www.studio7.lv/products/category/87?category[]=175&category[]=87

Kaut vienā koncertā esi bijis? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , masitis teica:

Kaut vienā koncertā esi bijis? 

Kāds sakars koncertam ar studiju?

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

studijas monitori nav tā "kvalitāte", kas vajadzīga, viņa nenovērtēs un nesapratīs... domāta bija jā 2.1 sistēma.. tumbas un subiitis

Link to comment
Share on other sites

Studiju monitoriem nebūs apakšu...imho elektroniskajai mūzikai subs obligāti...ja nav grīdinieces vai treknas plauktinieces...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāds pats kā instrumenta skaņai koncertā un studijā, patiess pret iedomātu

Link to comment
Share on other sites

labāk biku piemest naudiņuun paņemt skaļruņus ar usb DAC iebūvētu nekā to BT.

Link to comment
Share on other sites

+1 par Solo 7C. Pašam tādas stāv pie TV un droši varu teikt, ka ".1" daļa mūzikai nav nepieciešama :) 

Un pie datora vietas dēļ tiek lietotas Logitech Z3 (2.1) - ir jau labas, bet Microlab Solo 7C un Edifier R1800T3 skan kvalitatīvāk.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bet apakšu viņām nav..paskaties reālos mērījumus 50hz tur nav..bet gan 100...ok , labāk par tv skaļrunīšiem jau skan...bet elektroniskajai mūzikai imho apakšas vajag obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

nja, būtu forši vismaz no 35hz un uz augšu, ja nav suba, bet šitām visām labajām, kuras nav 2.1, pastūži vajadzīgi, līdz ar to iekļauties cenā pasūdīgi.. Savukārt no parastām 2.1 datortumbelēm ar subu un plastmasas kasti neko laikam sakarīgu vispār gaidīt nevar pat par 150 :( jāčeko ssā kkas lietots, laikam visprātīgākais, ja reiz tādi summai griesti ..

sskā stāv Pioneer S-H320V-ql, izskatās dikti labas un apraksts arī ok,  par 150e, bet akal + pastiprinātājs..

Link to comment
Share on other sites

35hs +-3db nav reāli  plaukta izmēram - tikai liels sabs vai lielas grīdinieces/


Tādas pio bračkam bija, 35hz tur nav...tas tīrs mārketings - nē nu varbūt pie -15db ir :)


viņām zema jutība- pastūzi vajag ņipru


un konstrukcija ļoti lēta viņām.

Link to comment
Share on other sites

tur tikai 2x 14 cm skaļruņi un cik atceros filtrs sastāv no viena elektrolītiskā kondensatora.... hvz bass tur labi ja no 60Hz...tā  cik atceros///

 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/epkdi.html

 

tad jau šīs labāk

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

tad kad man bija daudz tumbu komplekti - viens biedrs izklausījās visu un ( arī elektroniskās mūzikas cienītājs) - atzina ka tāda tipa grīdinieces vislabāk tāda tipa mūzikai- plauktiniecēm par maz basa, 2.1 - baigi labi jāsaregulē , ala s90 - par "būmīgu"  :D

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

microlab pro 3 izskatās kkas labāks, 8" spīkerim itkā būtu jābūt spējīgam ap 40hz dabūt ārā!

pamanīju ssā šādu slud.. 120euro, nav dārgi, subis ir klāt aktīvais..

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

7C nav diezko labas kā datortumbas. Pa gabalu mūziku klausīties vai video skatīties ok, bet ja uz galda tuvumā priekš balsīm neder.

Drošivien vajadēja birk 6C vai ko mazāku.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

jā viņām vidi ir kā ir ...es ar vienreiz dzirdēju - skaņa baigi  plakana, kā spainī - es tā raksturotu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , AndrisBB teica:

7C nav diezko labas kā datortumbas.

+1, iesaku "mazās" Edifier 2.0 tumbiņas. Priekš savas cenas skan tiešām ok. Par tām pašām R1800T3 esmu saņēmis daudz labus vārdus.

Link to comment
Share on other sites

Par microlab 7c. Nu vismaz man priekš savas cenas patika kā skan.

Bet nu elektroniskai mūzikai basu būs par maz... 

Bet šajā cenā neko diži labāku nedabūt. 

Pa vienkāršo te vajadzēt normālas plaukta tumbas + subi+ pastūzi. Bet tur pat ar lietotām neiekļauties budžetā. 

Es tomēr ieteiktu microlab vismaz paklausīties! Priekš savas cenas nav nemaz tik slikti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Ronalds teica:

Par microlab 7c. Nu vismaz man priekš savas cenas patika kā skan.

Mans komentārs bij vairāk par to ka viņas neder kā galda tumbas pie datora. Kad skatās kautkādus Youtube video, tad tā arī ir kā Osscar teica, ka skaņa kā spainī. Neesu nekāds audiofils, bet pat man liekas ka galīgi nav labi. Parasti kad skatos video, tad pieslēdzu austiņas, mūzikai fonā ir ok, parasti klausos visādu elektroniku.

Iespējams, ja turētu uz grīdas un klausītos mūziku mazliet lielākā attālumā, tad ir ok. Varbūt kautkur citur vaina.

Jebkurā gadījumā, ja nebūtu tik lielas un būtu viņas viegli nosūtīt, tad varētu samainīt pret kautko citu mazāku. Kautkad jau laikam būs tā arī jādara, bet nav tik svarīgi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja kkausās elektro, lai ņem logitech z623 vai z625 ja vajag optisko ieeju, tadiem tuc tuc kā reiz + erti lietot uz datorgalda.

 

Uz ko labaku jaizaug un nav ko uzspiež, ir daļa, kas nesapratīs Jūsu ieteikto sabalancēto skanējumu. 2.1 elektro mīļiem ir ka reiz labs sākums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , osscar teica:

labāk biku piemest naudiņuun paņemt skaļruņus ar usb DAC iebūvētu nekā to BT.

Te nav jautājums, kas labāk, bet to, ko tas skuķis tiešām varētu vēlēties. Nu nekrāmēsies viņa, visticamāk, ar usb dac. Mūzika, visticamāk, ies no telefona (spotify vai tml.), tātad būs vēlme savienoties ar BT, nevis tur kādu vēl vadu.

Sākumā autors arī smagi putrojas. No sākuma interesē it kā kvalitāte, pēc tam jau raksta, ka, visticamāk, skandas tiks kaut kā nomestas telpā.

Man aizdomas, ka paņemot kaut kādu boomboxu ar iebūvētām disenes gaismiņām, būs viss čotka.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ai nu beidz ju ieteikt šitos  krāmus...tik degradējušies jau cilvēki vēl nav un pēc maniem novērojumiem sievietes pat labāk saprot kas ir laba skaņa bez tehniskām zināšanām - saka šis skan tā un vai šā un parasti tas kas viņām nepatīk arī ir slikts pēc parametriem tehniskajiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu iespējams, ka es kļūdos, un tas būtu tiešām jauki.

 

Tad jau jautājums @Ze Baarda

ko tagad tā meitene izmanto mūzikas atskaņošanai? Varbūt ir kādā vietā vai tml. manīts, ka meitenei konkrētā audio sistēma patīk vai tieši otrādi, teikusi ka "šādu bling, bling nekad un ne par ko".

Link to comment
Share on other sites

Imho ņemt vēl vienu malku esošās vietā nav jēga...labāk ja ir iespējams pie kāda paklausīties kādu 2.0 vai 2.1 sistemu...

Ne jau tak pie datora visu laiku klausīsies...jeb uzsvars tieši būs uz datortumbām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

viņa visu laiku klausās mūziku, neatkarīgi no tā vai  sēž pie datora vai atrodas dzīvoklī!

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinot visu stāstu - es tomēr ieteiktu skatīties atsevišķu tumbu virzienā + pastūzis + dac nākotnē. Tas dos vairāk gandarījumu no mūzikas klausīšanās. Es piem. fonā nespēju klausīties dator tumbas dēļ to sūdīgās skaņas. tad labāk sēžu klusumā vai austiņās. Darbā sēžu klusumā jo klausīties  pc  skandas ir  nespēju - asiņo ausis ?  Mājās pie datora man pietiek ar monitora skaļruņiem reto reizi kad tos vajag. Bet ja klausos mūziku tad tikai caur 2.1 (plauktinieces + subs)   sistēmu vai arī caur 2.0 grīdiniecēm. 


Tiem sony nav ne draiva ne kā - viņi tak ar sawu pāris W jaudu nespēj neko  sakarīgi atskaņot...tie ir multimēdiju "skaļruņi" - tipa spēlītē, yotūbei un skaipam...mūzikai  - tikai fonam. psc. vēl ar sienas barokli ?

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Man rādās, ka jebkas cenā līdz 150 būs 3x labāks nekā tas, kas viņai tagad ir uz galda.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja uz grīdas un sēž pa gabalu, tad Microlab 7C ir laba izvēle. Savulaik arī tādas Edifier R2800 bija, moš kādam tirgojas. Ja plauktā, tad Microlab 6C būs ļoti labi. Šajā cenu kategorijā ar atdevišķajiem komponentiem ķēmoties imho nav jēga.

Link to comment
Share on other sites

Iemetīšu arī savus piecus centus. Ilgi meklēju sev akustiku, pirms tam dzirdot tikai s-90/s-400 un neko labāku.. Pec dažādu apskatu un daudzu forumu pārlapošanas, nopirku Microlab solo 8c(kkur 180eur lkm,neatceros). Ja pareizā telpā un 2-3metru attālumā, pat bez suba varētu iztikt, taču tā kā esmu basshead(izrādās), tad papildus iepirku lietotu sony subi(12collas, wati aizmirsās,nav blakus. 100eur). Un tas  iedod tieši to 'zemo' galu tieši tik, cik vajadzīgs. Attiecīgi, par tēmu - solo 8c(visticamāk arī 7c vai 9c) būs ļoti labs ieguldījums. Tikai regulāri jāčeko ss un forumi, lai pie tādām tiktu attiecināmajā budžetā.

___________________________________________________________________________________________________

Opā - izskatās, ka 8c ir kkur pazudis no tirgošanas un no ražotāja mājaslapas.. Varbūt kāds zinošs cilvēks mācēs paskaidrot, kpc tā?

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...