Jump to content

Par Xiaomi Redmi Note 7


Lapais
 Share

Recommended Posts

Nagi niez pamainīt telefonu uz jaunāku. Pašlaik ir Xiaomi Note 4, sākumā biju starā, tagad jau laiciņš pagājis un sāk gribēties ko jaunāku. Tā kā Xiaomi nav licis vilties, skatos uz Redmi Note 7. Aliexpres no Xiaomi online store var dabūt versiju 4/64 pa ~ 145€, Pro versiju 6/128 pa 234€. Citos Ali veikalos ir pieejami 6/64 pa 158€ (bez Pro). Cik sapratu, tad Pro versija nedaudz atšķiras ar procersoru - Snapdargon 675 (Pro) un 660 (ne Pro). Vai ir jēga pārmaksāt par Pro versiju? Sliecos domāt ka nē... Spēlītes nespēlēju, vienkārši gribas lai nekas nebremzē, lai var sainstalēt dažādas programmas, tūļus un nebūtu īpaši jāsatraucas ne par RAM ne par ROM. Varbūt pietiek arī ar 4GB un vēl pāris gadus pietiks? Reāli ir jūtama starpība starp 4 un 6GB atmiņas? Ir pozitīva pieredze ar augstāk minēto Xiaomi online store - esmu jau divus telefonus iepircis un patīk ka šie pie sūtīšanas norāda ka sūtījumā telefonu rez.daļas un vērtība nedaudz virs neapliekamās summas, tā kā pastā saņemot iznāk samaksāt tikai dažus eiriķus par muitu. Nevar zināt kā ar citiem Ali veikaliem, ja uzrādīs Gift, tāpat muita neticēs, vēl nāksies šiem papildus sūtīt screenshotus no Ali par reālo pirkumu un skaidroties un  tāpat maksāt muitu par pilnu katušku...

Starp citu, pārdodu savu  Xiaomi Note 4,  4/64 versija, balts, bez skrambām, nēsāts maciņā (dodu līdz) pa .... teiksim, 90€ Atrodas Ogrē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Lapais teica:

Cik sapratu, tad Pro versija nedaudz atšķiras ar procersoru - Snapdargon 675 (Pro) un 660 (ne Pro)

Atšķiras ne tikai CPU, bet, protams, arī GPU un 48 MP kamera (ne-Pro ir nedaudz sliktāks Samsung sensors, Pro versijai ir Sony sensors, lasīt vairāk).

Es teiktu, ka nav tās naudas starpības vērts.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Atminos, ka review apskatos tika minēts, ka būtisku atšķirību nav.

Pats lietoju 7, un esmu apmierināts. Baterija notur arī dienas divas.

Sūtu no Goldway, piemaksāju 20 eiras par DHL, un truba 10 dienās ir klāt, apejot muitu.

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja njem China versiju, tad apdoma cik esi gatavs chakareties ar Google Pay, Bankas programmu, vai citadi, kas ietekmee jo Bootloader ir atblokjeets.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ir Note5, global.  Sākumā jūsmoju. Ik pa laikam nāca visādi atjauninājumi. Viss bija ok, līdz brīdim, kad epasti, whatsapp, skype  pārstāja pienākt, ja neieslēdz  lidojuma režīmu un izslēdz to, kaut gan neta pārlūki darbojās. Gribēju jau pret sienu šķaidīt telefonu. Atjaunojās uz devīto andri, atjaunojās arī MIUI uz 10,3,1,0. Problēma it kā atrisinājās ar epastiem utt.

Palasot netā pa savu telefonu, kādi brīnumi tik neatklājas. Ķinas un vjetnamas versijas ar officiālo devīto andri dažiem paliek par kluci, dažiem  viss ok. Pērkot eksprešos , ebajos tirgo global it kā, bet ir pāršuts ķīnietis utt.

Diez vai atkal pirktu nākamo Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , kaads teica:

Diez vai atkal pirktu nākamo Xiaomi.

man pirms laika bija redmi note2 - sākumā bij švaki ar ROMiem, no iešūtā dīvainā uz ķīnieti, tikai pēc tam parādījās normāls globālais, līdz pat suporta beigām. verķis bija ātrs un ok, tikai neefektīvs - ātri sūca bateriju laukā. tā nu arī domāju - diez vai nākamais būs xiaomi.

 

dzīvoju ar viņu  (tsk ar zirnekli uz stikla) kamēr pie kaut kāda softa apdeita nobrikojās, un tad nu bija jautājums - ko nu? ābols principā nē, jujveijs arī nē, samša os nepatīk, gūglis latvijā nav, arī pārējo izvēle nu tā...

rezultātā paņēmu no oficiālā lokālā piegādātāja jaunu xiaomi un dzīvoju. (atkal ar sajūtu, diez vai nākamreiz... :))

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Redmi note2 sūca aķi tāpēc, ka bija Mediatek MT6795 Helio X10 procis.

Ar Snapdragon pročiem tādas problēmas nav!

Link to comment
Share on other sites

Pārgāju no RN2 uz RN7 Global version (pirku TET bodē) 4/64.

Neredzēju jēgu pirkt no Ali, lai riskētu ar muitu.
Līdz ar ko ir arī garantija vietējā 2 gadus.

Esmu apmierināts. Kamera arī apmierina.
Spēlītes nesplēlēju. RAM pietiek atliektiem galiem (max bijis, ka tiek izmantoti 2.8 no 4 gb).

Atjaunijājumi ir bijuši pāris.
Lai nebūtu reklāmas visur jaātslēdz recommendation. Uzliku arī DNS66, reklāmu nekur nav.

SOT ir no 7-10 stundām ar spilgtumu no 30-60%.
Ja skatītu tikai video tad ir 11h.

Pārmaksāt par pro versiju neredzu jēgu. Veiktspējā nekas diži nemainīsies. Un 6gb ram - to tikai ja tiešām grasies spēlēt spēles uz max settingiem.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Xiaomi telefoniem ir jāliek cits firmware, ne MIUI?
Manā skatījumā xiaomi telefonu pārākums izpaužas tieši MIUI klātbūtnē.
Tam ir A1/A2/A3 sērija paredzēta.
Un google cameru var uzlikt tāpat.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno
1 stundu atpakaļ, Fitz teica:

xiaomi telefonu pārākums izpaužas tieši MIUI klātbūtnē.

 

Precīzāk! Kas tieši ir tas pārākums?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Lapais teica:

Starp citu, pārdodu savu  Xiaomi Note 4,  4/64

neesi bišk apsities? :D jauns maksā 100eur.

 

bet nu labi, pašam arī, uz sitiena ir poco f1, gaidu, kad EU iebrauks 9t pro.  itkā ķīnieši piedāvā nomuhļīt vatu caur DHL, pats, vienkārši gaidu, kad cenas bišk pakritīs, drošvien arī rudeni gaidu. bet ar nogaidīšanu arī ceru uz poco f2, jebšu kameru zem displeja.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 9 minūtēm , AlCohol teica:

neesi bišk apsities? :D jauns maksā 100eur.

vadījos pēc ss com, tur normāls 100€, ar zirnekli ekrānā pa 65€

Jā, un kur tu redzēji jaunu pa 100? Paskatījos salidzini.lv, tur lietoti no banknote lv (lombardi) pa 99 un 105 ar 32 un 16 Gb atmiņu...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , martinno teica:

Precīzāk! Kas tieši ir tas pārākums?

Katram jau savs. Man pēc visiem AOSP, Lineage, EMIU, RR, vislabāk patīk tieši MIUI.
Un tas ir tieši xiaomi telefoniem, kuriem paredzēta konkrētā miui no fabrikas. Nevis kaut kādi porti.

Bet kā saka, par gaumi nestrīdas :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Joprojam nesapratu kas MIUI ir labaks? Notifikacijas ljoti klibo, vai pamata var teikt neuzradas. Jo nogriezh fona programmas pamatiigi. Piemeram dazhas standarta programmas kas jau integretas firmware tiek raditas reklamas. Dazhi iestatijumi ir caur pecpusi.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
Pirms 17 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Joprojam nesapratu kas MIUI ir labaks? 

3 lietas, kas iespējams ir arī citām OS, bet točna ir MIUi

1) aplikāciju klonēšana, svarīgi 2 SIM trubai uzģenerēt 2 atsevišķus WhatsApp kontus;

2) Split ekrāns

3) Appu bloķēšanas funkcija (izmantoju meitas trubā, lai dažkārt uz laiku atslēgtu kāda app lietošanu). Klasesbiedru mātes, āboļu lietotājas, vienmēr jautā: "A kā tu to dari?". 

un vēl visādi sīkumi, ko teiksim, neredzu sievas Samsung S9 plus

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Fitz teica:

Un google cameru var uzlikt tāpat.

Manējam Redmi 5 Plus Google Camera nepiedāvā. Ar ko tā ir labāka?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , riebeklis2012 teica:

3 lietas, kas iespējams ir arī citām OS, bet točna ir MIUi

1) aplikāciju klonēšana, svarīgi 2 SIM trubai uzģenerēt 2 atsevišķus WhatsApp kontus;

2) Split ekrāns

3) Appu bloķēšanas funkcija (izmantoju meitas trubā, lai dažkārt uz laiku atslēgtu kāda app lietošanu). Klasesbiedru mātes, āboļu lietotājas, vienmēr jautā: "A kā tu to dari?". 

un vēl visādi sīkumi, ko teiksim, neredzu sievas Samsung S9 plus

Pirmās divas točna ir Huawei praktiski visiem modeļiem, ar kuriem ir sanācis padarboties.

 

Pirms 21 minūtēm , Aigars teica:

Manējam Redmi 5 Plus Google Camera nepiedāvā. Ar ko tā ir labāka?

Gcam apk jānokačā un aiziet. Testētāji nočekoja, ka MIUI kameras aplikācija dod sliktākus rezultātus uz Poco F1 nekā gcam (neatceros vai bija jāinstalē cutom rom vai nē.). Linus tech tips pat šito nočekoja, kad Poco F1 uztaisīja gandrīz identisku pixelim.

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 4 minūtēm , Rubenis teica:

MIUI kameras aplikācija dod sliktākus rezultātus uz Poco F1 nekā gcam

 

101% fakts. MIUI kamera ir vienā līmenī ar kaut kādu simtgadīgu Nokia.

 

Pirms 6 minūtēm , Rubenis teica:

Poco F1 uztaisīja gandrīz identisku pixelim.

 

Nu... Es nezinu, ko un kā viņi tur testēja, bet realitātē - jā, ar gcam bildes kvalitāte uzlabojās ļoti iespaidīgi, bet Pixelis ir galvu tiesu pārāks, bildes gala rezultāts nav īsti salīdzināms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , martinno teica:

Pixelis ir galvu tiesu pārāks,

Vai šis: camera google pixel 3 xl?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tapec reizem nakas brinities par DXOMark rezultatiem, ka Xiaomi telefonu bildes var buut labakas pat par Pixel 2/3 XL. Es sen apshaubu vinju rezultatus.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Aigars teica:

Manējam Redmi 5 Plus Google Camera nepiedāvā. Ar ko tā ir labāka?

Mani pilnībā apmierina stock kamera. Ar viņu "PRO" settingiem pilnīgi pietiek, ja grib paspēlēties ar ekspozīcijām, tumsu/gaismu, miglu/asumu....

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , martinno teica:

 

101% fakts. MIUI kamera ir vienā līmenī ar kaut kādu simtgadīgu Nokia.

 

 

Nu... Es nezinu, ko un kā viņi tur testēja, bet realitātē - jā, ar gcam bildes kvalitāte uzlabojās ļoti iespaidīgi, bet Pixelis ir galvu tiesu pārāks, bildes gala rezultāts nav īsti salīdzināms.

Runa tikai par vizuālo - "tīrā" androīda pieredze ķip. Kameras kvalitāti nevar tā nokopēt, ņemot vērā ko pixelis dara ar software magic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Neviens no Xiaomi nenodrosina udens aizsardzibu. Liela dalja pariet uz stereo skaljruniem, Xiaomi nav nevienam no piedavatajiem telefoniem. Es nezinu kads ir boot logo, paradas globalai versijai. Bet China versijam ir kaitinoshais dzivnieks ar china simbolu uz cepures. Sasodits, loti kretinee.

 

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
(labots)

Pasūtīju Ali 21.07, atnāca aizvakar, 01.08, tātad 10 dienās. Nekad neko tik ātri līdz šim neesmu saņēmis no Ali. Nekādus kosjakus nemanu, vienīgi mans dators neatpazīst caur USB, kad ieslēgts failu pārsūtīšanas režīms, Bilžu pārsūtīšanas režīmā atpazīst, viss notiek. Nesapratu kas par gļuku, bet īpaši nepārdzīvoju, ceru kad kaut kad atrisināsies, un pat ja arī nē, nekas briesmīgs, cik nu man bieži kaut kas bez bildēm jākopē no/uz telefonu...

Jā, un muitu neprasīja...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 21 minūtēm , Lapais teica:

tātad 10 dienās. Nekad neko tik ātri līdz šim neesmu saņēmis no Ali

Apskati. Visdrīzākais, ka sūtīts no Tallinas. Mani arī vienreiz tā pārsteidza.

Link to comment
Share on other sites

Man arī pēdējais sūtījums no ali nāca tipa no Tallinas, tad vēl pie tam bija pārsteigums, ka pienāca uz Omnivas pakomātu ne pastu. Igauņi kaut ko pārņēmuši, tā izskatās.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

mooopsis
On 7/19/2019 at 4:36 PM, INTRASERVERNET said:

Bet China versijam ir kaitinoshais dzivnieks ar china simbolu uz cepures

Globālajai versijai šis parādās tikai fastboot mode.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Stepselis teica:

Apskati. Visdrīzākais, ka sūtīts no Tallinas. Mani arī vienreiz tā pārsteidza.


No Tallinas vai caur Tallinu? Man nupat atnāca 8 dienās. No Ķīnas, caur Tallinu uz Omnivas pakomātu. Ar Aliexpress Standard Shipping jau labu laiku tādā veidā nāk – vispirms uz EE adresātu un tad tālāk uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

Pirms 36 minūtēm , ArnisR teica:

No Tallinas vai caur Tallinu?

Lai tik ātri atnāktu, Tallinā jābūt vairumbāzei.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 21 stundām , Lapais teica:

Pasūtīju Ali 21.07, atnāca aizvakar, 01.08, tātad 10 dienās.

No Xiaomi Mi Store?

Link to comment
Share on other sites

ātrumā pārskatījos, jā, tas no čehola ordera... man jau pašam likās ka sūtīju no kaut kāda oficiālāka veikala., Un jā, no Xiaomi Mi Store

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kāds ir saskāries ar Redmi Note 7 GPS problēmām? Būtībā ilgi jāgaida kamēr ir GPS fix, mēdz random brīžos pazust signāls, dažreiz pēkšņi ļoti neprecīzs signāls - piemēram, ar mašīnu braucot, pēkšņi navigācija uzskata, ka esmu uz pavisam cita ceļa, ar Endomondo staigājot pēkšņi pārlecu par 100 metriem uz citurieni, u.t.t. Problēma novērota gan ar stock softu, gan ar Lineage OS, ar kuru pēc trīs mēnešu lietošanas šodien izdomāja vispār vairs neķert signālu. Uzliku atpakaļ jaunāko Eiropas MIUI, aizlockoju bootloaderi un nodevu uz garantiju, redzēs, ko teiks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...