Jump to content

Laptopsis līdz 400e


Ezeliitis
 Share

Recommended Posts

Zinu jau zinu, ka šie jautājumi visiem riebjas un negribas īpaši ieslīgt, bet vēršos pie jums cerībā, ka kāds būs gatavs pieslēgties un ieteikt laptopu uz 400e. Es saprotu, ka pa 400e nevar gribēt neko sakarīgu, bet dators tiks izmantots principā browsēšanai un filmām.

 

P.S. Vēlams RD electronics

Labots - Ezeliitis
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kāpēc no rd? Kā lietotu ņemtu refurbishotu lenovo thinkpad vai dell latitude. Dzelži nebūs jaunākie, toties uzbūves kvalitāte būs galvas tiesu pārāka.

 

Neesi pateicis, vai paredzets visu laiku lietot datoru no vada kā stacionārā aizvietotāju, vai arī visu laiku nēsāt līdzi. Ja nēsāt līdzi, tad consumer sērijas laptops (piemēram tas ideapad) visdrīzāk izjuks pa detaļām pirms garantijas beigām vai pie nelielas piespiešanās sabojāsi ekrāna matricu. 

 

Ja nēsāt līdzi, tad piem šo (sākotnēji ~1200eur laptops)

https://m79.lv/portativiedatori/portativiedatori/lenovo-thinkpad-x250-125-i55300u8gb128gbssdhd-w10p-77653-joinedit16858760

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tev tas priekš mājām, kā stacionārais, vai ikdienā, nēsāšanai apkārt?

 

Cik ilgu dzīvošanu somā izturēs?

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Līdz ~400eiriem veikalos jaunie parasti ir craptopi...

Varbūt kaut ko no lietotiem pameklēt...

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad neder nekas vecaks par kabylake refresh (priekspedejo paaudzi). Un tada budžetā sanāk tikai ar puņķainu korpusu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Mūsdienās jau viss ir craps,bet loptopi kurus var pirkt sākas no i3.Tie kas ir zem šīs latiņas,tādu ieraugot ir jābēg ātri prom,ka tik vēl neiedod pa brīvu.

Pats rakstīji ka I5 :) Mazāk es neņemtu ... vai jāpagaida jaunie Ryzeni, kas sašūpos cenu tirgus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Labvakar, es esmu amatieris nekrofīls un man ir viedoklis.

 

25.6.2019. , 12:33, _dunduks_ teica:

refurbished [lenovo] būs tavs draugs.

 

Refurbished ir vārds kurš apzīmē lietotu datoru kurā ir ielikts jauns hdd/ssd (ielikts tur tikai tāpēc, ka lietoti biroju datori nonāk pie tirgoņiem bez hdd) un kurš ir noslaucīts ar brīvi izvēlētā šķidrumā samērcētu lupatu un kuram cena ir 50% .. 150% lielāka nekā iespējams atrast identisku lietotu datoru, kuru neviens nav nosaucis par refurbished.

 

Lietots thinkpads/hāpēelitbuks/delllatitūde/dellprecision būs tavs draugs. Neiesaku ņemt no L4Y, tur cenas/stāvokļa attiecība ir sliktāka nekā gan labākajiem eseskas piedāvājumiem, gan mazliet solīdākiem veikaliem, kuri izmanto vārdu refurbished.

Link to comment
Share on other sites

Precizējums vietā, nevienu E un L "thinkpadu" nevajag ņemt, jo, kā jau daudzkārt te minēts -

 

 

7.2.2017. , 11:12, nnoname teica:

Edge nav thinkpads kaut arī nosaukumā figurē :mrgreen:

 

7.2.2017. , 11:25, nnoname teica:

Ar edge nebūs autentiska thinkpad pieredze,

 

7.2.2017. , 12:31, tiger23 teica:

Thinkpad E sērija ir budžeta klases laptopi, tiem nav tā izturība, kvalitāte

 

T, X, W, P ir trve.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...