Jump to content

Vai pirkt lietotu Land Cruiser kā pirmo auto tiešām būtu tik stulbi kā tas izklausās?


Recommended Posts

Šeit gan var pārfrāzēt teicienu no ''Briljanta rokas'':

Mūsu ļaudis ar ''Audi 200'' pa restorāniem nevazājās...?

Link to comment
Share on other sites

Foto-338_zpsfhthmvwb.jpg

 

ir, ir, neatlaidīgi un uzņēmīgi kungi

cik sapratu pec topika - deviņus gadus būvējis

 

speciali piemekleju attelu kas netieši pierada ka auto ir bijis goda viesu liegadei uz edinasas vietu ar apkalposanu pie galdina. vismaz vienreiz.

 

sorry lar oft.

 

pa tematu viegli uzjautrina kada lietotaja ieteikums la 4000 euro 3gadus ieguldijumi remontos/ uzturēšanā premium vacijas auto ap 2007 gadu (tak ne jau astru vai focusu izskatīs LC vietā) saucams par iegrābienu.

 

Tur pec.iegādes visu piekartojot vien 1-2 k aizies ka nemanīs. 

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz ne pa tēmu. Labāk lietotu un lētak, nekā jaunu. Es arī kādu brīdi jau domāju, ka varbūt vajadzētu jaunu. Bet, būs vieni vienīgi kreņķi. Jo kaut vai sodien, ievēroju, ka kāds p... kaut kur stāvvietā (nepiefikseju tikai kur) ir nedaudz aizķēris priekšejo pasažiera puses durvi un normalu vagu iedzinis... Labi, ka salīdzinoši vecs auto, bet ko jaunam darīsi? Varēsi plēst matus no kaut kurienes, jo Kasko pateiks, ka izmaksas janosedz īpašniekam, jo pašrisks...

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , energys teica:

Varēsi plēst matus no kaut kurienes, jo Kasko pateiks, ka izmaksas janosedz īpašniekam, jo pašrisks

Ei nu ei.

Link to comment
Share on other sites

Daļēji ir taisnība, ka paņem kajānu kredītā un tad pilda benzīnu pa 5eur. Tad samaksāt apdrošinātājam pašrisku bez matu plēšanas neiztikt ?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Ja naudas pietiek tikai landkruīzera iegādei, tad nekādā gadījumā, par aizdevumiem nevar būt ne runas...

Link to comment
Share on other sites

Neuztvērāt domu - es ne jau par to, ka nevar samaksāt tos dažus simtus par remontu. Bet:

1) lietotam auto - varbūt nemaz neķērt kreņķi, nekrāsot un braukt kā ir. Jo mazāki robiņi un krāsojumi to padsmit gadu laikā jau ir tāpat.

2) Jaunam vairak žēl katrs tāds bojajums :)

3) Ja ir pārkrāsots, vai varēsi vairs teikt, ka man ir jauns auto? Pie pārdošanas teiksi, ka nav nekur cietis? :)

Nu kaut kā tā.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , energys teica:

Labi, ka salīdzinoši vecs auto, bet ko jaunam darīsi? Varēsi plēst matus no kaut kurienes, jo Kasko pateiks, ka izmaksas janosedz īpašniekam, jo pašrisks...

 

Peec tavas logjikas vecam auto pofigs ka durvis iemiiciitas un var nelabot?

Kasko pashrisks 140eur. Remonta laikaa lieto servisa auto. Kur probleema?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , energys teica:

Ja ir pārkrāsots, vai varēsi vairs teikt, ka man ir jauns auto? Pie pārdošanas teiksi, ka nav nekur cietis

 

Diez vai es teereshu savu laiku pats paardodot auto. Peec 3 gadiem maini pret citu jaunu vai peec 5iem atdod diilerim. Trade-in pat liekas interesantaaks, jo tirgotaajs par auto dod vairaak kaa atlikushais bankas maksaajums.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, energys teica:

Neuztvērāt domu - es ne jau par to, ka nevar samaksāt tos dažus simtus par remontu. Bet:

1) lietotam auto - varbūt nemaz neķērt kreņķi, nekrāsot un braukt kā ir. Jo mazāki robiņi un krāsojumi to padsmit gadu laikā jau ir tāpat.

2) Jaunam vairak žēl katrs tāds bojajums :)

3) Ja ir pārkrāsots, vai varēsi vairs teikt, ka man ir jauns auto? Pie pārdošanas teiksi, ka nav nekur cietis? :)

Nu kaut kā tā.

Es tā arī daru ar savām lamatām, nav jau iztades auto...kaut kādi skrāpējumi mani neuztrauc...tāpat liekot laivas uz jumta gadās kadu švīku ievilkt ...vai mežā pa krūmiem izbraukt...auto jau domāts lai kalpotu man nevis otrādi ..citi jau līmē plēves etc...man to nevajag

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jozhix teica:

 

Peec tavas logjikas vecam auto pofigs ka durvis iemiiciitas un var nelabot?

Kasko pashrisks 140eur. Remonta laikaa lieto servisa auto. Kur probleema?

Jā, jā tā nu visi tev dos to servisa auto.

Ja man vajadzētu auto, tad viennozīmīgi būtu mazlietots nevis jauns - visas augstāk minētās problēmas. (protams, ja būtu bagāts, tad vienalga)

Labots - xp
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , xp teica:

, jā tā nu visi tev dos to servisa auto.

 

Vispaar jaunam veicot servisa apkopi dod vietaa servisa auto.

Taapat peerkot kasko var izveeleeties servisa mainja auto. Vai neizveeleeties un ietaupiit paardesmit eiro gadaa.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī dod, ja baigi paprasa, bet tas nav pa velti pasākums - mašīnas īre.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jozhix teica:

 

Peec tavas logjikas vecam auto pofigs ka durvis iemiiciitas un var nelabot?

Kasko pashrisks 140eur. Remonta laikaa lieto servisa auto. Kur probleema?

Nav iemīcītas, ir švīka cauri visām krāsas kārtām un cinkam. Neliela grope metalā. Vot jādomā, vai ir vērts taisīt (vecam auto).

Kasko ir dažādi pašriski. Un, kā Tu domā, cik maksās šis remonts?

Jā ,jā, servisa auto visme tagad met pakaļ vai ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā tagad, bet pasen man bija kasko un par švīkām u.c. lietām, tie teica ok varam visu salabot, bet nākamā kasko polise būs dārgāka.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekvalificējies OCTA sev par labu, tad KASKO, protams, paliks dārgāks.

p.s.

Man bijuši trīs kasko. Divas reizes vainīgais nezināms, trešajā reizē svešā īpašumā vējš uz haubes uzpūta pret šķūnīti atstutētas durvis. Kasko lētāks nekļuva.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

androidz
2019.06.23. , 12:26, jozhix teica:

Kasko pashrisks 140eur.

Kasko pašriks 300, 70 vai nulle, protams KASKO prēmija no tā arī mainās. Bet populārākais ko standartā piedāvā ir 140. Un tas ir vienas detaļas krāsošanas izmaksas...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es ar 4 kasko gadījumiem, kur visi vainīgie ir bijuši nezināmi, esmu izbraucis pa 0 - cik esmu maksājis par kasko, aptuveni tikpat viņi par remontiem. Tāpat arī kasko nav palicis dārgāks.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...