Jump to content

Interneta vietnes izstrāde

mastersblasters

Recommended Posts

mastersblasters

Lapu no 0 tēma aizpeldēja līdz wordpress. Bet nu, redz, te ir piemērs, cilvēks par 100 eur to izdara. Sākumā biju domājis, ka vajag jaunu lapu, par wordpress nebiju dzirdējis, saprotu tagad, ka tas ir risinājums. 

Pirms 21 minūtēm , darknmy teica:

classic client :D viss ir dārgi (tm) un gribu pa lēto

500eur varu laravelā projektu uztaisīt

Ja pērc pienu, varu tev par 10 eur/L tirgot. Velreiz - 500 eur par wordpress darbu nav adekvāti. (vismaz tādā līmenī kā to es prasu)

Pirms 25 minūtēm , ervie teica:

savukārt es gribētu saprast - cik VAR prasīt? cēneri? divus? (interesanti kāpēc par tādu cenu savus pakalpojumus nepiedāvā?)

a no konstruktīvā - pārdomas, tev pašam, priekš sevis:

kur tavā pasākumā ir nauda? (cik plāno ieņemt, mēnesī? cik priekš tā tev klientu būtu vajadzīgs? kur tu tos klientus plāno meklēt? kāpēc domā ka tava "ideja" vispār ir kādam vajadzīga? utt)

kur tu to taisies hostēt? cik saprotu, hosteri parasti kaut kādus pamatpakalpojumus arī piedāvā, varbūt ar tev sākumā pietiek - pie viņu standarta wordpres varianta kaut ko piekruķīt?

pēdējā laikā esmu redzējis ļoti daudzi kruķījās vienkārši feisī sludinājumus liek un viņiem pietiek.

Paldies, facebook itkā laba platforma, bet nedaudz ierobežo, nevar izveidot kategorijas ar subkategorijām, kā arī meklētājs švaks.

Edited by mastersblasters
ieleja

viss šis stāsts ir sanācis savāds

tā "lielā" summa tiek prasīta par visu procesu, jo autors īsti nezina ko vēlas, pa ceļam līdz beigām vēl 7 reizes pārdomās, izdomās jaunus nosacījumus, kaulēsies, kuls sviestu u.t.t.

hostings nav izvēlēts, pameklēsim kur lētāk, nevar vispār par velti? gribētu vēl AdSense un kā ar GDRP, sociālo tīklu pieslēgšanu?

nevis teiks te tādu #cc55bb krāsu, 2px apmali, bet,- man nepatīk, uztaisi vēl variantus, a davai pamēģināsim vertikāli-perpendikulāru meņū ar fade efektu

viss tas ir bijis neskaitāmas reizes un neiekļaujas 50€, jo garlaicīgi un apnicīgi

uzlikt uz VPS Wordpress var 15 minūtēs, kolokācijas hostingos Wordpress ir gandrīz iedzimts un palaižas ar 5 peles klikšķiem

• Patīk 1
mastersblasters

Kur tu ne no kā sacep kaut ko? Autors zin, ko vēlas. Kā jau teicu, turpināšu šo tēmu ar tehniskiem jautājumiem, ja būs nepieciešami, paldies par atbalstu :)

• 2 weeks later...

Lai netaisītu jaunu tēmu, varbūt kāds var ieteikt kur palasīties, vēlams lv/ru valodā par html + css pašiem pamatiem, kaut kur esmu nomaldījies 3 priedēs, vajag saprast kā vienkāršs slash pievienots/noņemts pirms mana koda ļauj/neļauj mainīt šriftu, stilu, izkārtojumu lapā un attiecīgi kā, ja to maz var, atrast uz kādiem tad parametriem tas tiek mainīts. Sorry, sapratu ka tur cits fokuss/iemesls bija. Lai nu kā, palasīties vienalga nenāks par ļaunu.

Edited by abi