Jump to content

Jauns telefons neatver bildes!


oto oto
 Share

Recommended Posts

Karoče nav mans cik sapratu "samsungs"! Lūk skrins....Manu prāt trukst proga kas spēj atpazīt failus!

Dodiet  ziņu kas tam mēslam jāizdar!?

IMG-20190601-WA0000.jpg

Labots - oto oto
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ja fotografēts/filmēts ar to pašu mobilo, kur grib skatīties, tad tikai 2 varianti:

1. Kādam abas rokas kreisās un vēl līkas.

2. Mobilais sačakarēts, jo paša bildētos/filmētos failus atver bez kāda papildus softa, viss tur jau ir, tā kā vai nu līkrocis atinstalējis visu, kam ticis klāt, vai truba sačakarēta.

Link to comment
Share on other sites

oto oto
Pirms 13 minūtēm , raiviic teica:

Ja fotografēts/filmēts ar to pašu mobilo, kur grib skatīties, tad tikai 2 varianti:

1. Kādam abas rokas kreisās un vēl līkas.

2. Mobilais sačakarēts, jo paša bildētos/filmētos failus atver bez kāda papildus softa, viss tur jau ir, tā kā vai nu līkrocis atinstalējis visu, kam ticis klāt, vai truba sačakarēta.

Likroce vai līkkāje!Karoč jauna truba  un tik tikai darīts  tas ka  fotogrāfēts un filmēts un apskatoties neko neredz iznemot to kas skrinā! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, interesanti - kāpēc telefons neredz izdzēstas bildes un video?

Ja nerāda tikai tās izdzēstās bildes, tad jāmeklē informācija par to, ka uz Samsung telefona darbojas "Atkritne". Iespējams, ka tās bildes ir sinhronizētas ar kādu no "mākoņiem", bet no paša telefona ir izdzēstas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 13 minūtēm , Firza teica:

Jā, interesanti - kāpēc telefons neredz izdzēstas bildes un video?

Ja nerāda tikai tās izdzēstās bildes, tad jāmeklē informācija par to, ka uz Samsung telefona darbojas "Atkritne". Iespējams, ka tās bildes ir sinhronizētas ar kādu no "mākoņiem", bet no paša telefona ir izdzēstas.

Tagat uzmetu savu ciklopeni,točna tā tak atkritne!Muserā  meklē  bildes!!!

Labots - oto oto
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kāds modelis? Var gadīties, ka telefonam nav kameras, tad arī bildēm tur nevajadzētu būt.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es uzreiz ieraudzīju augšā, ka atkritne. Vakar vakarā, bet cerēju, ka autors pats attapsies. Bet tas tā nenotika

Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 39 minūtēm , Zoom teica:

Es uzreiz ieraudzīju augšā, ka atkritne. Vakar vakarā, bet cerēju, ka autors pats attapsies. Bet tas tā nenotika

Liekās mierā man telefoni galīg neintresē  ,tālab jums pametu šo aplamo būšanu! Es savam šamšūdam  gribot nevar atrast atkritni!!!

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
pirms 3 stundām , Mielestapa teica:

Kāds modelis? Var gadīties, ka telefonam nav kameras, tad arī bildēm tur nevajadzētu būt.

Kuram telefonam tagat nav kameras,vecvecomēm varbūt kādai  ir taustiņ truba,bet pat tai ir kautkāda kamera!!!

Nēzinu  nekādu modeli....Karoč tāds modelis kuram ir atkritne!  :D

Karoč es tai samsūd ipašniecei pieprasīj lai atsūt galerijas skrinu un tad runās talāk!

Labots - oto oto
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Hmmm, Kluci, esi pārliecināts, ka Samsung ? Pēc šī 

Citēt

unlike the Windows or Mac computers, there is no Android Recycle Bin on Android phone

vairāk sliecos domāt, ka kāds Windows Phone vai ābols (neesmu tos lietojis).

Te vari papētīt.

Link to comment
Share on other sites

Ābolam tādu skinu nav :) Tas vairāk tā kā varētu būt andrīts. Līdzīgi brīnumi ir redzēti. Solušens tamn visam bija tāds, ka ar vadu savienoju ar PC, nokopēju visus vajadzīgos datus un resetoju uz Factory default. Pēc tā visas problēmas pazuda.

Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 23 minūtēm , raiviic teica:

Hmmm, Kluci, esi pārliecināts, ka Samsung ? Pēc šī 

vairāk sliecos domāt, ka kāds Windows Phone vai ābols (neesmu tos lietojis).

Te vari papētīt.

Neko es nezinu minēj ka samsuds  un ka tāda problēma .... Un nejau man sūtīj,kaimiņienei,bet  šinī gadījuma  vienalga kam  :D ! Ja  abols tad par to nu točna neko negribu  dzirdēt,tā pat kā  par vīsām navigācijas iekārtām un planšetēm!

Labots - oto oto
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 11 minūtēm , Net teica:

Tas vairāk tā kā varētu būt andrīts.

Nu hvz. Papētīju savu verķi (nav Samsung, bet Sony Xperia XZ1 Compact ar svaigākajiem apdeitiem) - nekādu miskasti tā arī neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

Uz tīra Androd nav miskates, bet telefonu ražotājiem neviens neliedz tādu uztaisīt savā modificētajā Android versijā.

Piemēram uz MIUI no Xiaomi ir izdzēsto failu miskaste, kura darbojas izmantojot viņu Mi Cloud.

Pilnīgi iespējams, ka uz Samsung tas ir organizēts līdzīgi.

Un mape "Atkritne" ir programmā "Fotoattēli" no Google.

 

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...